Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim i s dani a g2a shield jsi na 37.50, bez neho usetris dalsi 3e.

Tedy nikdy sem nemel se hrami od g2a problem.

Ten jejich g2a shield mi ani nepřipomínej. Jsem to jednou aktivoval a ono to pak strhávalo 40 korun každý měsíc z účtu. Jsem si toho všiml až po asi půl roce. Tak jsem to deaktivoval.

Jinak z tohohle serveru už jsem párkrát kupoval a taky jsem neměl problém. Já spíš, že je to super cena. Ale soudě podle jedničky to asi bude náročný na znalost angličtiny a tam dost plavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pár podrobností k Starcraft: Remastered

 

Hra vyjde v létě. A jaké jsou ostatní klíčové vlastnosti?

  • Widescreen 4K Ultra HD Resolution
  • Nové ilustrace, které rozšiřují původní příběh
  • Více než 50 Single Player misí
  • Uložené pozice pro Campaign, Custom Maps, Replays, Keybinds se nahrávají do Cloudu
  • Podpora 13 jazyků (o češtině se dá ovšem s úspěchem pochybovat a vzhledem k aktuálnímu systému Blizzardu nepůjde udělat ani fanouškovská )
  • Podpora nového Battle.net

Cena zatím nebyla stanovena

 

Hra už má svou stránku https://starcraft.com/en-gb/#&gid=1&pid=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen vím. že se to začíná celkem šířit, že to má svým principem blíž ke Skype, či nějaké sociální síti jak k TS, na druhou stranu to má být méně systémově náročné a nabízet to variabilitu použití... A je (zatím) zadarmo...

 

Pokud jsem to pochopil, tak server si může založit kdo chce... On to tedy není server v pravém slova smyslu... Zatímco u TS server běží na vlastním dedikovaném serveru, tak Discord má servery tam někde u nich a server je ve skutečnosti jenom jakási privátní skupina, či kanál s jedinečnou adresou... Navíc se k Discordu dá připojit i přes web, a nebo pomocí appky,...

 

To je všechno, co vím asi o Discordu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost? Vypadá to výborně.

Mohu poskytnout předchozí díl (Maser of Shadow). Vyšel ve Score a já se ho nechystám hrát. Pokud máš zájem, tak daruji. Jen si nejsem jist, jestli je to verze na placce, nebo jen kód na Steam. Jestli je to jenom kód, tak to je bez problémů. Prý je to hodně steal a to mě nebere. Já tak někam vlítnout, vystřílet, podminovat a zmizet. I Deus Ex jsem hrál takhle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu poskytnout předchozí díl (Maser of Shadow). Vyšel ve Score a já se ho nechystám hrát. Pokud máš zájem, tak daruji. Jen si nejsem jist, jestli je to verze na placce, nebo jen kód na Steam. Jestli je to jenom kód, tak to je bez problémů. Prý je to hodně steal a to mě nebere. Já tak někam vlítnout, vystřílet, podminovat a zmizet. I Deus Ex jsem hrál takhle. 

 

Tak to vykoumej, jestli placka nebo klíč a něco vymyslíme :) Já se plížím rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, že prohlížeč Chrome má v sobě zabudovanou hru???

 

Hra je dostupná pouze pokud je Chrome offline - tedy pokud není internetové připojení... Tehdy vyhodí hlášku "Nelze se připojit k internetu" a nahoře zobrazí logo dinosaura... 

 

T-_Rex.png

 

 

Ale zaregistrovali jste, že na vás ten pravěký ještěr pomrkává??? Právě pomrkávání si uživatelé všimli a následně zjistili, co znamená... Stačí stisknout mezerník a spustí se minihra, která vám zkrátí čekání na obnovení připojení k internetu... Po zmáčknutí mezerníku se hra spustí... Hra se vlastně ovládá po celou dobu pouze mezerníkem, kde vašim úkolem je přeskakovat kaktusy... Vašim úkolem je doběhnout co nejdál... Bohužel neexistují žádné tabulky nejlepších dinosauřích běžců...

 

T-_Rex_Running.png

 

Zdroj: internet

(ověřeno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Já tak někam vlítnout, vystřílet, podminovat a zmizet. I Deus Ex jsem hrál takhle. 

 

Jo tenhle styl mam taky rád. Trochu mi ho kazí fakt, že patřim k tomu typu hráčů, kterej musí vlastním tělem zkontrolovat jakost každý střely po něm vypálený. A než si udělám nějakej slušnej tank-build... Tak to dost bolí. Nehledě na to, že se občas zapomenu a naklikám si nějaký neužitečný voloviny.

A v Mankind Divided UI střílí celkem přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost? Vypadá to výborně.

 

Styx, jj, neodolal jsem a koupil i Shards of Darkness  :-)

 

První díl jsem shltnul jak malinu, druhý jsem hrál jen chvíli, ale za mě spokojenost. Herní styl je "stejný", je tam víc způsobů lezení. Řekl bych že je tam víc možností vylešování, crafting.

 

Nevím jestli jsem měl v prvním menší obtížnost, ale na třetí úroveň mě teď ten začátek dává zabrat, asi se přestanu snažit nedělat mrtvoly  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...