Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Tu češtinu doporučuju neinstalovat. Je určená pro první verzi hry bez patchů a ve hře prakticky nefunguje (je přeloženo jenom něco a titulky ve hře jsou stejně anglicky) + dělá problém se zaměřovačem. Jinak na to jak je ta hra stará, pořád se na ni kouká celkem pěkně a i hratelnost je super. Je to můj nejoblíbenější díl Medalu. :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu češtinu doporučuju neinstalovat. Je určená pro první verzi hry bez patchů a ve hře prakticky nefunguje (je přeloženo jenom něco a titulky ve hře jsou stejně anglicky) + dělá problém se zaměřovačem. Jinak na to jak je ta hra stará, pořád se na ni kouká celkem pěkně a i hratelnost je super. Je to můj nejoblíbenější díl Medalu. :-)

 

Aha, ale pamatuji si, že na to byla čeština kompletní a funkční, budu muset pohledat....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě nejlepší byly první dva díly, ještě na PS1 https://en.wikipedia.org/wiki/Medal_of_Honor_(1999_video_game)https://en.wikipedia.org/wiki/Medal_of_Honor:_Underground

snad první střílečka ve který jsem hrál multiplayer, jako malí smradi jsme se tam dokázali ve spliscreenu rasit dlouho do noci :-D

to ja kdyz to hral na te PS1 tak jsem to po 5 minutach vypnul a sli sme radsi parit GT2 protoze na tom gamepadu to neslo kdyz byl clovek zvyklej na mys a klavesnici  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jedině.... Ale beru to logicky... Jednak WT (respektive Gaijin) sliboval komplexní bitvy vzduch - voda - země a druhak nad prvními kousky zbraní Ground Forces je možné letouny létat.... Takže jsem to logicky očekával i u lodí.... 

 

why so serious.. tohle je jen aprílová akce na pár dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Diablo II patch 1.14b

diablo_ii.jpg
 
Diablo II se opět dočkalo pozornosti vývojářů. Poslední verze, patch 1.14a, byl ze strany hráčů hodně kritizován kvůli novým bugům. Blizzard nelenil a snaží se celou situaci napravit. Proto byl 8. dubna vypuštěn patch 1.14b, který opravuje chyby s mercenaries, Save and Exit na Mac a pár dalších drobností. Navíc byl nastaven maximální frame rate na 200 snímků za sekundu. Patch pro LoD stahujte zde, pro vanilla verzi zde.
 
Zdroj: Battle.net Reddit

Překlad: https://www.diablofans.cz/diablo-ii-patch-114b.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy před tímto patchem (1.14) se mi při maximální opatrnosti nepodařilo RIPnout postavu u obyčejného jediného Scaraba za necelou vteřinu na nightmare, nechť je ti země lehká Nekromante (reakce dobré z COD, ale ten poťák na full heal jsem prostě nestihl).

Nebo aby mi Mephisto poslal dvě bleskový kule s asi 2s intervalem. Té druhé jsem taky nestihl utéct. RIP Druidíku, kouzlící lávu na dálku.

Takže po patchi mi jen ve sbírce přibývá duch za duchem.

 

Akorát ze mě má kámoš *****  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

COD: World at War. Buďto jsem si spletl recenze, nebo jsem četl ty podplacené recenze. Tak mizerná umělá demence snad nikde ještě nebyla. V kombinaci s extrémně hloupými scripty to bylo peklo. Samozřejmě obtížnost veterán. Nevím, jestli obtížnost mění množství granátů:

zelenáč - granáty ve smyslu petard 

normální hráč - občas padne granát jako granát

těžká - od enemy to občas bolí a občas přiletí granát

veterán - od enemy to vždy bolí a velmi často přichází průtrže granátů

Každopádně cca 1/5 smrtí byla kulkou nebo bodákem. Zbytek tyhle krásný kovový věcičky. Jakmile bylo krytí, enemy nalevo, napravo a vepředu, první granát se odhodil, jenže ty další dva už ne, takže zdrháte, nakupujete a ... nabíháte na 9. granát, který jste při útěku a kličkování přehlédli. 

No, třešničkou byla předposlední mise, kde jsem nepochopil funkci skriptu a asi 30x chcípl, než jem se pohnul dále. Aneb když spojenci stojí na místě jak trubky a vy jen přemýšlíte, jak daleko se dostat, aby se hnuli, i když dál se už dostat nejde, protože neviditelná zábrana.

 

Možná 2 mise byly dobré, ale zbytek takovej humus... věřil jsem, že když to je starý, tak to bude celkem dobrý, ale jak moc jsem se mýlil... nikdy více. Nečekám od toho myšlenku, ale tupé střílení na odreagování. Ale až takováto tupost až nehratelnost je děs... 3/10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...