Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Dotaz.

Pokud pořídím nové PC, stáhnu klienta Steamu, naloguju, mám tam hry, co jsem měl ve starém PC, jen je třeba je postahovat. Tak si myslím, že to funguje. Je to samé i s Uplay, Origin a Gog? Nejsou to zas tak rozšířené platformy, abych si tím byl úplně jist. Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaregistrovali jste tahove post-apo RPG UnderRail? Ted nekdy to vyslo....asi to bude pecka.

 

http://store.steampowered.com/app/250520

 

http://www.underrail.com/wiki/index.php?title=Main_Page

 

Tak opravdu to pecka je, podoba se nejvic Fallout1-2, je to ale takove slozitejsi a linearnejsi. Nostalgikum ale nic jineho nezbyva - krom hrani starych Fallout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna plachá otázka neznalého.

Nemáte někdo ponětí zda se dá někde sehnat tahová strategie Incubation ?? Je to ,,sto let " stará hra ,kde jste začínali s trojicí vesmírných mariňáků a měli jste prozkoumat základnu na daleké planetě která se odmčela. Tím jak jste hrou postupovali tak jste dostávali po každém kole nějaké body které jste investovali do vylepšení výzbroje a vybavení . Grafika na dnešní poměry tristní ovšem hratelnost velmi slušná.

 

Míval jsem originálku ovšem v nějakém pomatení jsem jí vyhodil při třídění na potřebné a nepotřebné. Ona by nejspíš stejně nešla dnes na Win. 7- 8 spustit ,ale protože mi nedávno kolega sehnal další skvělou hru a to první ,,Z" které je upravené pro Win.7 a pochází z + - stejné doby ,tak mě napadlo že třeba by se někde v mě neznámých koutech Netu mohla válet i podobná verze Incubationu. . . ..

 

Takhle to vypadalo : http://www.databaze-her.cz/hry/incubation-battle-isle-phase-four/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna plachá otázka neznalého.

Nemáte někdo ponětí zda se dá někde sehnat tahová strategie Incubation ?? Je to ,,sto let " stará hra ,kde jste začínali s trojicí vesmírných mariňáků a měli jste prozkoumat základnu na daleké planetě která se odmčela. Tím jak jste hrou postupovali tak jste dostávali po každém kole nějaké body které jste investovali do vylepšení výzbroje a vybavení . Grafika na dnešní poměry tristní ovšem hratelnost velmi slušná.

 

Míval jsem originálku ovšem v nějakém pomatení jsem jí vyhodil při třídění na potřebné a nepotřebné. Ona by nejspíš stejně nešla dnes na Win. 7- 8 spustit ,ale protože mi nedávno kolega sehnal další skvělou hru a to první ,,Z" které je upravené pro Win.7 a pochází z + - stejné doby ,tak mě napadlo že třeba by se někde v mě neznámých koutech Netu mohla válet i podobná verze Incubationu. . . ..

 

Takhle to vypadalo : http://www.databaze-her.cz/hry/incubation-battle-isle-phase-four/

 

To je vyborna hra! Na tehdejsi pomery i velmi graficky povedena...  Hned prvni odkaz: http://www.gog.com/game/battle_isle_platinum  napovi, ze existuje GOG verze, ktera by mela byt hratelna i na W7. Mam nekde original, ale ten zcela jiste dnes fungovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gut : díky za odkaz,já když vložil do vyhledávače samotný název hry tak jsem dostal maximálně tak odkazy na různé recenze ,jako třeba ten co jsem postoval sem. Nejsem bůh ví jaký hráč a ani moc nevím kde co hledat co se her týká.

Na tom linku od tebe taky přímo není ,ale už by neměl být problém se tou stránkou prohrabat a najít. a koukám že je tam třeba Tie fighter což taky nebylo špatný :-)

Díky :thumbsup:

 

Jj vyšla kdysi i ve Score :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Incubation je tam jako součást

http://www.gog.com/game/battle_isle_platinum

 

Já mám doma taky tu originálku ze Score, ale pochybuju, že by šla pod Win 10 rozchodit  :-)

Jj. včera jsem na to pak koukal a našel.Trošku mě zmátlo že to bylo v balíčku .Hledal jsem totiž přímo podle názvu. Berou i ,,pajsef " takže pohodička,žádné čarování s kartou.

U oken jsem skončil na noťasu na osmičkách ,druhý noťas a PC jede dokonce na sedmičkách a o nějaké změně ani neuvažuju,prostě není důvod.

Ještě jednou díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje někdo teď nový Star Wars Battlefront verzi pro PC ?

Já osobně se nepovažuju za nějakýho skillera, ač první počítač jsem dostal už v 1989, ale s touhle hrou mám šílenej problém...

Přijde mi brutálně těžká, vůbec kolikrát netuším odkud na mě kdo střílí, vidím piču a když už někoho uvidím, moje zbraně mu skoro nic neudělají a mám velkej problém někoho uzobat i na blízko... A to jsem všechny battlefronty prošel s prstem v nose...

 

Edit: už jsem byl tak zoufalej, že jsem nechal zahrát starou a ta mi to po pár minutách vynervovaná vrátila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje někdo teď nový Star Wars Battlefront verzi pro PC ?

Já osobně se nepovažuju za nějakýho skillera, ač první počítač jsem dostal už v 1989, ale s touhle hrou mám šílenej problém...

Přijde mi brutálně těžká, vůbec kolikrát netuším odkud na mě kdo střílí, vidím piču a když už někoho uvidím, moje zbraně mu skoro nic neudělají a mám velkej problém někoho uzobat i na blízko... A to jsem všechny battlefronty prošel s prstem v nose...

 

Edit: už jsem byl tak zoufalej, že jsem nechal zahrát starou a ta mi to po pár minutách vynervovaná vrátila :)

Tak to mi nenapadlo. Nechat manželku hrát gamesy a pak jí nechat zavřít do sanatoria. Dík za tip :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje někdo teď nový Star Wars Battlefront verzi pro PC ?

Já osobně se nepovažuju za nějakýho skillera, ač první počítač jsem dostal už v 1989, ale s touhle hrou mám šílenej problém...

Přijde mi brutálně těžká, vůbec kolikrát netuším odkud na mě kdo střílí, vidím piču a když už někoho uvidím, moje zbraně mu skoro nic neudělají a mám velkej problém někoho uzobat i na blízko... A to jsem všechny battlefronty prošel s prstem v nose...

 

Edit: už jsem byl tak zoufalej, že jsem nechal zahrát starou a ta mi to po pár minutách vynervovaná vrátila :)

Tohle teď prožívám v Battlefieldu 4.......začal jsem to hrát před 4 dny a dostávám těžce na prde.l :mad::-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...