Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

tak vo tom žádná :) KSP musí bejt super akorát se vsadím že to má hroznou křivku obtížnosti a jsem línej se učit další složitou hru :) ale i když to nehraju tak mám radost z toho že ta hra je úspěšná, je dobrý když se takhle originální hry prosazujou

 

Jo, krivka obtiznosti v kampani je opravdu.....husta. Ale je tam i sandbox mod. Jenze vyzva je prave kampan, dlouho jsem to nehral, jsem zvedav na posledni velky update.

Jinak hra je to dost tezka a vubec ne pro kazdeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fallout 4 vyzkoušenej, musím říct že to jede krásně, jedinej problém vidím (podobně jako u starších Bethesdích her) v tom jak člověk chodí po světě tak se mi to vždycky na chvilku sekne když se načítá další oblast... to bylo i v New vegas a F3, ale děje se to tak málo, že to moc neruší

 

souboje mi příjdou dost lepší než dřív

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fallout 4 vyzkoušenej, musím říct že to jede krásně, jedinej problém vidím (podobně jako u starších Bethesdích her) v tom jak člověk chodí po světě tak se mi to vždycky na chvilku sekne když se načítá další oblast... to bylo i v New vegas a F3, ale děje se to tak málo, že to moc neruší

 

souboje mi příjdou dost lepší než dřív

Kolik GB si stahuje krabicovka? Opravdu 30GB, jak je uvedeno na obalu? Nějak mi teď blbne net, tak jen ať vím.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar prdi. Jaky koupit sluchatka k PC? Hlavne filmy a sem tam hudba a hry. Nechci spunty, ale nahlavni. Cena do 1000.- Pohodlna, kabl pres 2 metry by byl fajn, ovladani hlasitosti a taky aby se ten kabl hned neprezvejkal. Do ted mam Genius HS-G500V [ Link ] jenze prvni jsem mel 3 roky a druhy po roce maji kaput ovladac i zvejklej kabl v prechodu do sluchatka. Asi uz jsem i hluchej, takze neco hlasitejsiho by nevadilo :)Hudebni sluch nemam, spis hluch, takze nejaka super kvalita prednesu a 3D efekty jsou asi zbytecny, ale nejaky sumitka taky nechcu. Vsude je toho spousta, ale neco vybrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar prdi. Jaky koupit sluchatka k PC? Hlavne filmy a sem tam hudba a hry. Nechci spunty, ale nahlavni. Cena do 1000.- Pohodlna, kabl pres 2 metry by byl fajn, ovladani hlasitosti a taky aby se ten kabl hned neprezvejkal. Do ted mam Genius HS-G500V [ Link ] jenze prvni jsem mel 3 roky a druhy po roce maji kaput ovladac i zvejklej kabl v prechodu do sluchatka. Asi uz jsem i hluchej, takze neco hlasitejsiho by nevadilo :)Hudebni sluch nemam, spis hluch, takze nejaka super kvalita prednesu a 3D efekty jsou asi zbytecny, ale nejaky sumitka taky nechcu. Vsude je toho spousta, ale neco vybrat...

 

zatím všechny sluchátka co jsem kdy měl byly dost křehký, takže doživotní záruka co má Koss je jasnej kšeft. i když za to zaplatíš přes tisíc, tak se ti to vyplatí, protože jiný sluchátka do tisícovky budeš po záruce vyhazovat

nevím jestli má doživotní záruku i nějakej jinej výrobce, ale jestli je Koss jediná značka s touhle zárukou, tak je to pro mě vlastně monopol, protože žádný odolný a zároveň pohodlný sluchátka na světě neexistujou

jinak Koss nedělá profi studiový sluchátka, ale pro potřeby normálního smrtelníka je kvalita zvuku OK (tzn žádnej soustředěnej poslech orchestru, jen normál hudba, filmy, hry).

 

já mám tyhle a spokojenost, koukám že i cena by ti vyhovovala, nemají teda regulaci hlasitosti http://sluchatka.heureka.cz/koss-sb40/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nevím co se sluchátkama děláte, že jste schopní je rozlomit nebo urvat "uši". Pochopím kabel, ale ostatní věci ne. Já momentálně vlastním Creative Tactic 3D Sigma, výhoda je, že mají plochej kabel(nekroutí se, neláme se). Díky tomu, že je kabel plochej tak ho mám protaženej pod klávesnicí a je to úplně v pohodě. Táhnu ho prostředkem klávesnice(pismena JMN) a nepřekáží ani při psaní delších textů. Navíc sigmy mají i vyztužený most nějakým kovovým plechem a řekl bych, že jsou dost pevný. Zvuk je hlasitej(na kabelu mám tak 60-70% a ve windows 34%) a stejně si musím většinu videí a her ztlumit, kvalita zvuku je po doladění v ovladačích (ekvalizér) dobrá/lepší průměr v té cenové kategorii. Mikrofón je OK nikdo si nestěžoval, že by mě špatně slyšel nebo že by praskal, bral okolní hluk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych nešel za tu cenu do otevřených sluchátek ať už kvůli okolnímu hluku nebo usměrnění zvuku. Ono ta doživotní záruka taky není žádná výhra. Pokud se ti chce čekat vždy 30 dní když se nějak poškodí, platit poštovný a poplatek a hlavně tím ztrácet čas, tak je to taky možnost. Osobně bych ani záruku po 2 - 3 letech neřešil, protože za ten čas co to zabere než to zabalíš, odešleš a než oni to opraví a pošlou zpátky to prostě nestojí. 

 

Za každou opravu či výměnu v rámci programu Doživotní záruky bude účtován manipulační poplatek ve výši 50,- Kč pro zaregistrované Spotřebitele. Pro nezaregistrované Spotřebitele činí tento poplatek 300,- Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné poštovné či přepravné k zákazníkovi.V případě, že Zařízení nebude na servise vyzvedáváno osobně, ale bude ke Spotřebiteli zasíláno, bude k poplatku připočteno ještě poštovné ve výši 110 Kč.  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ten čas co to zabere než to zabalíš, odešleš a než oni to opraví a pošlou zpátky to prostě nestojí. 

 

a co je podle tebe lepší? koupit sluchátka za 2 litry a když se ti po dvou letech vyserou, tak koupit nový za tu samou cenu? je podle tebe lepší dát znovu 2 litry za stejný sluchátka než počkat na reklamaci? :-D co je to za zvrácenou logiku? 

 

měl jsem tu Sony za 2500, výbornej mikrák a kvalita zvuku skoro studio, ale co myslíš že se s nima stalo po 2 letech? myslíš že odešly protože jsem s nima házel o zeď?

a potom co přestaly hrát jsem s nima mohl dělat co? vystavit si je a koukat se na ně nostalgicky že jednou kdysi dávno hrály skvěle, jj určitě, výbornej kšeft.

 

bráchovi se zas vysrali Senhajzry za 3 tisíce, stejně jako spousta jinejch sluchátek, teď ani nespočítá kolikatery sluchátka měl než si konečně koupil Koss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná zvrácena logika, ale když můžeš být 30 dní bez sluchátek, tak je skoro nepotřebuješ a je blbost je vůbec koupit. Já mám 2. dražší sluchátka(cca 1200 - ty Sigmy), předtím jsem měl Creative Fatal1ty a vydrželi cca 5let a to ty sluchátka jedou "furt", repro u PC ani nemám. Ještě se nestalo, že by mi sluchátka odešli sami, vždy to byl kabel, který buď upadl(vyrval), ukroutil nebo byl párkrát přejetý židlí a to rozhodně není nic co by nešlo nahradit(spravit ručně, po záruce). Osobně bych si nekoupil sluchátka co mají doživotní záruku, ale pohodlí a kvalitu jinde než jiné sluchátka za tu stejnou cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel jsem to, ale je to spíš jak Team Fortress 2. Hodně lidí to srovnává s tím, že je to dost podobný, akorát máš víc postav a jiný mapy.

 

Fallout 4: 

Mě osobně zajímá jestli to spustím s menší než doporučenou velikostí RAM, vše ostatní splňuji. Asi se to brzo dozvím :-)
Jinak zastaralej engine, ale "super" hratelnost(prý) zatím jsem nehrál, ale chystám se. Graficky to prý vypadá strašně oproti Zaklínači trojce a UI(pip-boy) je prý strašně konzoloidní. 

A engine jede na vyšších FPS opravdu divně, že to ovlivňuje i hratelnost  :laugh: http://www.eteknix.com/fallout-4s-engine-runs-faster-high-framerates/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel jsem to, ale je to spíš jak Team Fortress 2. Hodně lidí to srovnává s tím, že je to dost podobný, akorát máš víc postav a jiný mapy.

 

 

Fajn. To by taky mohlo.

Na Fallout 4 si asi rok počkám. Jednak to teď nerozjedu a pak možná nebude špatný počkat až vyjdou ty slepovací patche na typický bethesdí nedodělky, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k F4

graficky si myslím že to vypadá slušně, hlavně venku, stromy, krajina, světelný efekty a tak. na třetího Zaklínače to graficky asi nemá, ale tam si člověk musí uvědomit, že Zaklínač má pohled z třetí osoby (docela vzdálenej), takže logicky pak vypadá všechno detailnějš (čímž nechci říct že by se mu F4 v detailech jinak vyrovnal, ale určitej rozdíl to dělá).

 

pip-boy je skoro stejnej jako dřív, jen to konzolový ovládání je divný. holt zase práce pro modery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě velmi mile překvapilo je crafting.... A konečně (oproti F3/FNV) má i veteš svůj význam... Úprava zbraní je také skvělá... Ze dvou totožných zbraní se dají udělat dvě absolutně odlišné (nejen vzhledem, ale i parametry)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, crafting teď má smysl :) upřímně jedna z mála věcí ve hře která mě táhne trochu dál..

 

i když teda musím říct že i v New Vegas mě bavil, se správnýma perkama si člověk mohl vytvořit uplnýho MacGyvera (ale taky dost pomohly mody no :-D )

hrozně mě bavilo sbírat různý odpady a vyrábět z toho výbušniny, plechovkový granáty apod. http://fallout.wikia.com/wiki/Tin_grenade_(Mad_Bomber)_(GRA)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě maličko u craftingu mrzí je že "umím" vyrábět věci v průmyslové kvalitě... Protože mi přijde jako nesmysl abych na ponku vyrobil (např) kovovou postel jak když je z fabriky... Mohli udělat ty vyrobené věci (nábytek, televize a pod.) trochu aby to opravdu vypadalo jako "vyrobené na koleně"...

 

Ale to už si fakt spíše vymýšlím.... Globálně vzato jsem (zatím) spokojený... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle videa ta grafika vypada jak trosku vylepsenej F3 NW, nechapu ty hw naroky!

 

ty nároky jsou podle mě hlavně kvůli těm efektům okolo (který v základním NV nebyly),  SSAO, motion blur atp, to povypínáš a máš nároky v normálu. každá jiná hra s těmahle pičovinkama má podobný nároky jako F4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pry ve F4 tahovy rezim vubec neni! Pouze jakysi bullet time. To se dnes vsichni zacnou bat, kdyz se na monitoru chvili nic nehybe a clovek muze premyslet? Tim pro me tahle hra asi padla :(

 

doporučuju se nenechat moc ovlivnit tím, co říkají ostatní, ale hru sám vyzkoušet. žádnej bullet time, je tam pořád VATS stejně jako ve FNV a F3, akorát už ti to nezastaví čas, jen ho to zpomalí, což mě osobně příjde lepší, furt máš času dost zamířit kam chceš.

 

navíc nepochybuju o tom, že během pár dní vyjde mod, co ten čas bude zastavovat

 

na hru se snesly různý docela negativní kritiky, což se dalo čekat, protože před vydáním byl obrovskej hype a hru tím pádem musí pařit každej, i ten co v životě nehrál nic kromě CoD. takže je jasný že někdo musí bejt nespokojenej. pro mě je to zatím solidní přídavek do Fallout série, má to chyby, ale stojí to za to hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě je to zatím solidní přídavek do Fallout série, má to chyby, ale stojí to za to hrát

 

Hele když i ty, starej remcal, prohlásíš tohle, tak mě láká si to zapařit :-) Hlavně mě teda na tom zaujal ten crafting, co píšete, pánové... Protože her se smysluplným craftovacím systémem je jak šafránu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...