Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

tady vidíte, kde se berou ty devítkový recenze na recyklovaný CoD, když už se ani recenzentský stránky netají tím, že spolupracujou s vydavatelem.. 

 

(Produced In Partnership With Activision) přímo v popisu videa, free klíče atd, 9/10 jen to střihne, recenzent to nemusí ani nainstalovat

 

https://www.youtube.com/watch?v=uNWukDYrwtA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Heroes jsem hrál víc v betě, teď to jen občas zapnu, abych si odehrál ty 3 mise. Jméno DtX

 

Heartstone by mě asi i bavil, ale co jsem zkoušel, tak do toho musíš investovat hrozně moc času aby jsi si odemknul použitelný karty... takže nic pro mě. Každopádně na telefonu to fakt patří mezi top hry... jen mít ty karty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dohrál Spec Ops - The line. Taky dobrá jebačka. A ten konec to vůbec dotáh do nebeskejch výšin.
Jen by mě zajímalo. Je tam jedna konkrétní death scene SPOILER ALERT Když zemřete potom co jste zabili heavyho s aoutomatickou brokovnicí co se vám jevil jako Lugo SPOILER ALERT

Ono při tý scéně nějaká ženská brouká Twinkle twinkle a já teď nevim jestli je to jen easter egg na Dead Space a má vás to donutit utýct vyděšený od počítače, nebo tim básník (studio) myslel někdo něco víc. 

Nějaký návrhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dohrál Spec Ops - The line. Taky dobrá jebačka. A ten konec to vůbec dotáh do nebeskejch výšin.

Jen by mě zajímalo. Je tam jedna konkrétní death scene SPOILER ALERT Když zemřete potom co jste zabili heavyho s aoutomatickou brokovnicí co se vám jevil jako Lugo SPOILER ALERT

Ono při tý scéně nějaká ženská brouká Twinkle twinkle a já teď nevim jestli je to jen easter egg na Dead Space a má vás to donutit utýct vyděšený od počítače, nebo tim básník (studio) myslel někdo něco víc. 

Nějaký návrhy?

Tak odpověď ti nedám, ale dík za tip. Stejně jsem nevěděl, co hrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Sice mě SCII s tím modelem "zaplať za každou rasu zvlášť" naštvali a odmítám jim za to platit, ale to video je celkem (dle mě) povedené... (Koupil jsem pouze WoL)

Zdravím SC2 fandu :thumbsup: 

No mě tím taky nepotěšili, ale musel jsem uznat, že za ty peníze to stojí. Heart of the Swarm přinesl daleko víc obsahu než většina AAA titulů, který máš dohraný za 4-6 hodin. Mimoto SC2 vychází jednou za dva roky (tj. třeba 2x míň častěji než call of duty), kdyby používali jakejkoliv jinej model, třeba mikrotransakce, tak by jsi už zaplatil několikrát víc. Kdyby to přidávali formou DLC jako každej druhej dnes, tak by jsi zaplatil mnoho-mnohonásobně víc.

 

LotV vypadá fantasticky a koupím ho asi hned po vydání a rád jim ty peníze za to dám (WoL jsem kupoval hned jak vyšel, HotS v americe za 10 dolarů v akci před cca rokem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím není nic ofiko... Spekuluje se cca v těchto intencích:

 

Minimum Requirements ( Expected )
– CPU: AMD Athlon 64 X2/Intel Core 2 Duo clocked at 3GHz or Intel Core i5 clocked at 2.4GHz
– GPU - GeForce GT 740 / Radeon R7 240 v2 1GB
– HDD: 28GB Of Free Disk Space
- Ram - 4GB
- Direct X - 11

Maximum Requirements ( Expected also )
-CPU - Intel Core i5-760 2.8GHz / AMD Phenom II X4 970
-GPU - GeForce GTX 670 / Radeon R9 280
-RAM - 8 GB
-HDD - 28GB Of Free Disk Space
-Direct X - 11

 

(ještě 14.9.2015 nechtěli oficiálně nic prozradit... viz: http://www.pcgamer.com/fallout-4-system-requirements/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...