Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

nedávno byl bugdet prodej cele serie GTA krom pětky. asi za 5 babek. tak jsem si říkal, že když už je to tahle levnmý a já jsem sérku doposud torentil, že přispěju taky s trochou do mlýna.

Jelikož GTA4 stále ještě semtam hraju, torrentovou verzi jsem smázl a nahrál origoš. no a pak asi tejden ladil kompa, aby to tu verzi spustilo.....super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukl jsem na Steam na nějakou inspiraci... a co nevidím. DLC, DLC, Hra, DLC, DLC, DLC, Hra, Hra, DLC, DLC ... 

 

Nějakej tip na nějaký zajímavý kousek? Horory moc nemusím, ač Dead Space jsem díky Biowaru dohrál. Pro mě novým žánrům se nebráním. Ideálně něco, co se dá dohrát bez zaplacení - už nehodlám platit naslepo za ****.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukl jsem na Steam na nějakou inspiraci... a co nevidím. DLC, DLC, Hra, DLC, DLC, DLC, Hra, Hra, DLC, DLC ...

 

Nějakej tip na nějaký zajímavý kousek? Horory moc nemusím, ač Dead Space jsem díky Biowaru dohrál. Pro mě novým žánrům se nebráním. Ideálně něco, co se dá dohrát bez zaplacení - už nehodlám platit naslepo za ****.

Zkus serii Mass Efect. Rozehravam si to ted od znova :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno snad 3, každý díl. Možná 4x ... je to dobrý, ale chce to ještě rok pauzu na další dohrání.

 

Z hlavy dohráno:

NFS, COD, BF, Dead Space, Red Alert, Portal, AC, FC, Ryse, Total Annihilation, PvZ, Diablo, South Park, Burnout, Crysis, GRID, Hitman, Dirt, Sniper Elite, Titan Quest, Spec Ops: The line

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno snad 3, každý díl. Možná 4x ... je to dobrý, ale chce to ještě rok pauzu na další dohrání.

 

Z hlavy dohráno:

NFS, COD, BF, Dead Space, Red Alert, Portal, AC, FC, Ryse, Total Annihilation, PvZ, Diablo, South Park, Burnout, Crysis, GRID, Hitman, Dirt, Sniper Elite, Titan Quest, Spec Ops: The line

Napsal sem ti Crysis, sem slepej :-D kdyz si na neco vzpomenu dam vedet ;-)

 

Co takhle novej Wolfenstein?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezná někdo podobnoj budovatelku jako Tropico 5 akorát s lepším účetnictvím a vůbec čitelnější ekonomikou? V tomhle aby se čert vyznal.

Tropico 4 je naprosto prehledny. Banished je taky citelny, jak se do toho dostanes, ja si do toho stahl nejakej rozsirujici mod, uz to byla nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezná někdo podobnoj budovatelku jako Tropico 5 akorát s lepším účetnictvím a vůbec čitelnější ekonomikou? V tomhle aby se čert vyznal.

 

docela dobře vypadá to nový Cities: Skylines

je to jiný než Tropico, ale budovatelský to je. já do toho půjdu až trochu spadne cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANNO jsem měl také rád. Ty novější verze ale vůbec. Asi to také bylo tím slavným 3D, to prostě nějak nemusím a zkazí mi to celý dojem pak.

Tak, tak. Tropico 1 je 2D a je nejlepsi a nejtezsi a nejhezci:) A hraju ho obcas, na rozdil od dalsich....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cities Skylines vypadá zajímavě.

 

jn, málokdy mě baví víc jak 5 minut koukat jenom jak někdo něco hraje, tady jsem sledoval dvě půlhodinový videa od začátku do konce.. je to takový uklidňující, jak to město roste. navíc to není tak limitující jak bylo SimCity 5. taky to vypadá, že s tím jak se město rozrůstá, tak se výrazně zvyšuje i laťka obtížnosti, což je dobře :)

 

z novejch her je to určitě jedna z těch zajímavějších, vedle Pillars of eternity, to vypadá taky dost pařebně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky jsem z budovatelskejch strategií před nějakou dobou zkoušel Cities in Motion 1 a 2.

jednička byla dobrá, jestli to seženete třeba někde ve slevě tak se to určitě vyplatí hrát.

dvojce bych se vyhnul - graficky je to hezká hra, ale měl jsem zmatek v těch číslech a v systému města. nemám rád hry který člověka zahltí milionem blbostí

 

existujou složitý hry třeba jako Crusaders Kings, kde to všechno dává smysl a zapadá to do sebe, pak jsou tu složitý hry jako Cities in Motion 2, kde to je jen zmatek a po hodině hraní a sledování čísel člověk zjistí, že se u toho vůbec nebaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bad news, guys!
Unfortunately the PC release of GTA V
was delayed once more - that's right.
Guess we'll have to wait 2 more months  :-( 
You can read the official statement here:

http://i.imgur.com/klalhto.jpg

 

Špatné zprávy:

Vypuštění PC verze GTA V

bylo ještě jednou odloženo.

Můžeme se domnívat, že budeme čekat další 2 měsíce  :-(

Oficiální vyjádření můžete číst zde (EN): 

http://i.imgur.com/klalhto.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...