Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Kdo má rád Blizzardovky...

 

http://us.battle.net/sc2/en/blog/16939060/blizzard-black-friday-offer-save-50-on-starcraft%C2%AE-ii-wings-of-liberty%E2%84%A2-and-starcraft%C2%AE-ii-heart-of-swarm%E2%84%A2-11-25-2014

 

This week only, save 50% on the digital PC editions of StarCraft® II: Wings of Liberty™ and StarCraft® II: Heart of Swarm™ in the Battle.net Shop. In addition, you can also save 75% on World of Warcraft® and 50% on Diablo III and Reaper of Souls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battle net shop je drahý...  Všechny Blizzardovky se dají koupit levněji u nás jak na Battle net v této akci...

 

např. SC2: HoS stojí v akci na US BN 19,99 $ (na EU BN 19,99 € ) a TADY 409,- Kč... 

 

Navíc je potřeba upozornit, že aby člověk využil akci a nakoupil za dolary, tak to vyžaduje trochu laborování... Vycházím z premisy, že kdo má rád Blizzardovky, tak nějakou hraje a má účet na EU battle netu... Pokud se pokusí koupit hru tak ho to "přesměruje" k cenám za eura... 

 

Takže se musí odhlásit z EU Battle netu... registrovat se na US Battle net... Tam koupit hru (pokud bude kupovat DLC ke hře na EU battle netu, či pokud chce hrát hru tam, tak jí musí koupit jako "gift")... No a nyní buď bude hrát na US Battle netu a nebo (pokud si koupil "gift") tak se zase přihlásí na EU Battle net a obdaruje sám sebe... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no brácha teď zkoušel patch 1.3 (mám pocit) z kickass torrents a říkal že je to o něco málo lepší, on má komp co rozběhne ostatní nový hry na 60 fps v pohodě, ale tady když chce 40-50 fps tak musí povypínat řadu efektů, ambientní stíny, antialiasing a podobně, pak se z toho samozřejmě ztratí ten filmovej pocit, což je vlastně to jediný v čem je ta hra zajímavá. jestli máš nějakej lepší systém, tak to může běžet líp, ale já bych tenhle díl prostě přeskočil.. co jsem tak koukal na gameplay tak člověk o nic nepříjde, je to vlastně recyklovaná stará AC hratelnost v graficky hezčím ale pekelně náročným kabátku. Black Flag byla dobrá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to tak... tohle mi ujde. Dokud se nezamyslí nad něčím jako optimalizace. Ale ten trend vydávání her dnes je moc zlý. Bojím se, že brzo nebude co hrát, když vydávají nehotové hry. Ještě ať to zkoušej svádět na pirátství...člověk díky tomu zjistí, že si za nehotovou hru fakt peníze nezasloužej. Ještě, že je tu tato možnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to tak... tohle mi ujde. Dokud se nezamyslí nad něčím jako optimalizace. Ale ten trend vydávání her dnes je moc zlý. Bojím se, že brzo nebude co hrát, když vydávají nehotové hry. Ještě ať to zkoušej svádět na pirátství...člověk díky tomu zjistí, že si za nehotovou hru fakt peníze nezasloužej. Ještě, že je tu tato možnost...

Jeste ze se na PC porad delaji slusny hry s malym rozpoctem. Megatrhaky na konzole budou proste pro masy a jeste dodelany podle rozpoctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou jen velký vydavatelský firmy ošulujou. Ubisoft, Warner Brothers, Electronic arts, Activision

Ubisoft: letos vydali Watch Dogs, lživá reklama, naštvali tím hafo lidí. Far Cry 4 - recyklace Far Cry 3. South Park byl dobrej, ale to bylo díky Obsidian. no a pak AC Unity, průser roku.

Activision: Call of Duty, co dodat

EA: koukal jsem teď na nějakej gameplay z NBA 2k15. animace je furt trhaná, grafika postav hranatá, nikde žádný emoce, kdyby si člověk nainstaloval NBA 2010 tak nepozná rozdíl. dokonce ani dresy nevypadaj jak z látky. přitom dneska už by tahle hra mohla vypadat jak přímej přenos v TV. každej rok vydávaj to samý, hrabou na tom neskutečný prachy a nevylepší nic. FIFA a ostatní sporty to samý v bledě modrým

Warner: největší sráči. všichni byli hrozně nadšený, že Shadow of Mordor je konečně dobrá hra o Pánu prstenů.. že předtím vydali x LotR her co nestály za nic, o tom už nikdo neví. mají totiž licenci a tak si můžou vydávat co chtěj. ostatní nesmí nic, když někdo chce udělat nezávislou LotR hru, která by byla třeba i uplně zdarma, tak ho hned soudí, protože se bojí že by to bylo desetkrát lepší než ty jejich srance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je v pořádku dopokavaď se "to prodá" a dopokavaď tady bude klientela nadržených hráčů na své oblíbené značky (fanboyů) Proč něco dělat jinak, když můžeš udělat to samé tisíckrát a vydělat :-) a renomé firem? Dnes je jediné renomé... vydělal-nevydělal ;-) a to je jediné měřítko úspěchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je v pořádku dopokavaď se "to prodá" a dopokavaď tady bude klientela nadržených hráčů na své oblíbené značky (fanboyů) Proč něco dělat jinak, když můžeš udělat to samé tisíckrát a vydělat :-) a renomé firem? Dnes je jediné renomé... vydělal-nevydělal ;-) a to je jediné měřítko úspěchu...

nahrabat si je jedna věc. to, že má Ubisoft blbý kecy kolem a dělá z normáně uvažujících lidí debily, je věc druhá. jejich lživá reklama je další věc. že má Warner jako jediná firma na světě licenci na dílo dávno mrtvýho spisovatele, je další věc. takže ne, rozhodně všechno není v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem zjistil, že mi ve Wastelandu 2 nefunguje jedinej save.. žeby karma :D ze začátku to moc nevypadalo, ale těch bugů je tam celkem dost.. zajímalo by mě, jaká je steam verze Falloutu 1 a 2. ale asi to bude stejný jak ty původní..

Uz jsem to nekde rikal ze Wasteland2 je zabugovanej a vubec spatnej, jste se na me vsichni sesypali jak kobylky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to nekde rikal ze Wasteland2 je zabugovanej a vubec spatnej, jste se na me vsichni sesypali jak kobylky....

no já tohle budu moct hodnotit až se v tý hře někam dostanu, zatím moc daleko nejsem.. teda nebyl jsem. řek bych že ty poškozený savy jsou způsobený nějakým updatem, ale toho už by se v týhle verzi hry měli vyvarovat.. pak si vzpomínám ještě na jeden větší bug, kdy jedna důležitá postava pobíhala z místa na místo a nešlo s ní mluvit :D to bylo celkem zábavný, ale reload savu to spravil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to, že feministky se v poslední době rozhodly infiltrovat herní průmysl.. nejdřív bylo GTA V staženo z několika řetězců kvůli "propagaci násilí na ženách", teď se EA rozhodlo Anitu Sarkeesian pustit do vývoje Mirrors Edge 2. tuhle čůzu možná znáte z jejího feminacistickýho kanálu na youtube (jestli ne, tak nedoporučuju hledat, jinak se připravte na vodopád keců a největší facepalm v životě), navíc s vývojem her nemá žádný zkušenosti, takže člověk nemusí dlouho přemýšlet, k čemu tam ta čarodějnice bude.. jestli s tím nesouhlasíte stejně jako já, podepište petici https://www.change.org/p/ea-games-remove-anita-sarkeesian-from-mirror-s-edge-2-game-development/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem rozehrál Age of Wonders 1, co se rozdávalo zadara na GOGu. no nečekal jsem že to bude až takhle dobrý :) ani se nedivím že o tom někdo mluví jako o nejlepší strategii v§bec. spousta lidí to asi hrát nebude, protože je to starý a podle toho ta grafika vypadá, ale příjdou o hodně.

 

taky jsem listoval videoherníma cenama co se letos rozdávaly.. letos vyšlo dost dobrejch her, takže něco logicky vynechat museli, ale nikde Age of Wonders 3? ani v nominacích? místo toho "pecky" jako Watch Dogs nebo Wolf among us? ty hry rozhodně nějaký svý kvality mají, ale AoW3 se jim v klidu vyrovná nebo je i v řadě aspektů překoná. to je právě to, proč se tyhle ocenění nedají brát vážně, jsou tam jen hry kolem kterejch je hype, ale kvalitní hry, který maj dobrej ohlas jak u hráčů tak i u kritiky, tam nejsou. příště tam hlasovat nebudu, až mi zas příjde nabídka, že za hlasování dostanu nějakou hru zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu nějaký fanda MMORPG, který by mi doporučil hru na občasné hraní za pár korun? Občasné myslím tím, že nechci platit měsíční poplatky. Jsem odkojen na hře Lineage 2 a celkem jsem si užil Guild Wars 2. Toho jsem se zbavil, ale přemýšlím, že hru koupím zpět. Taky chci zkusit Lord of the Rings Online .. Tolkiena mam moc rád.. Nějaké tipy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...