Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

chvíli jsem hrál XCOM enemy unknown a zdá se mi, že alieni jsou hrozně pasivní, vždycky jsem to já kdo útočí. trochu divný, když oni napadli Zem. snad se to v dalších levlech zlepší. jinak pěkná hra

Alternativa: Xenonauts. Mnohem lepsi, i kdyz to ma taky svoje musky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl od Vánoc konečně dohrát Mirrors edge... poté co jsem se nemohl rozhodnout mezi tím množstvím her, co bych si zahrál... prý má vyjít i dvojka snad někdy... ke hře samotné... je jiná a to je dobře... co jsem pročítal recenze, tak leckdy sklidila i velká negativa... nutno podotknout, že ačkoli je hra někdy frustrující... tak si stále zachovává originalitu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvíli jsem hrál XCOM enemy unknown a zdá se mi, že alieni jsou hrozně pasivní, vždycky jsem to já kdo útočí. trochu divný, když oni napadli Zem. snad se to v dalších levlech zlepší. jinak pěkná hra

 

Já XCOM jednou dohrál celej, podruhý jsem to měl rozehraný taky už do pozdní fáze hry, jen na to nakonec nějak nedošlo. Ale pokud jde o to, že "ty útočíš" - ono taky vem, jak je většina bitev dělaná - alieni "někde něco" kutí (loví lidi, terorizujou atd.) a ty jim tam přijedeš zatnout tipec. Takže ano, většina bitek je postavená tak, že komando XCOMu útočí, ale není to nějak extra na škodu. Věř, že v pozdních fázích hry i přes tuto zdánlivou pasivitu nebudeš vědět, kam dřív skočit. A třeba takoví ti humanoidi, co mají tu "fllusačku" (vyskytují se na teror misích - takoví fialoví kravaťáci - teď si za boha nevzpomenu na jméno) když se ve větším počtu "rozparádí", tak dokážou pěkně zatopit. S pasivitou nepřátel jsem nějak extra problém neměl. Mně na XCOMu vadily jiné věci, ale to by bylo na delší povídání. Nicméně na první nebo druhé dohrání to podle mě není špatná hra. Jen si nedovedu představit, že bych se k ní vracel třeba po osmi letech, jako k XCOM:TFTD...

 

Jinak Xenonauts jsem zkoušel a nějak jsem se nemohl srovnat s tím stylem grafiky... Neříkám, že grafika je nejdůležitější... ale prostě.... mi to moc nesedělo, přišlo mi to, jak když hraju nějakou hru pro děti na tabletu...

 

Jinak jako alternativu bych doporučil spíše toto:

 

http://www.ufo2extraterrestrials.com/

 

Ale zkušenosti mám jen s jedničkou, ale hrála se fajn - ke dvojce jsem se zatím nedostal...  :-D Protože ještě nevyšla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost mě momentálně baví The Darkness 2 co byl minule na Bundlu... hezky zvárněné, dobrá akce a průměrný příběh :-) jediná výtka je k úvodní znělce hry (logo firmy) které řve jako blázen...

jj Darkness 2 je OK, už jednička mě docela bavila. má to zajímavou atmosféru a ty chapadla jsou dobře udělaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hraju Tomb Raider 2013.. má to svý chyby, dalo by se o tom napsat hodně, ale celkově mě to dost baví. co mě ale zarazilo, že když jsem spustil multiplayer, tak tam nebyl nikdo :-D vyzkousel jsme všechny MP módy a na nikoho jsem nenarazil. docela zvláštní, když se jedná o docela známou a relativně novou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to Crazzy machine sem házel (tuším) Kozlus včera někam odkaz ale nikde ho tu nevidím... za 3€ celá sada....

 

http://www.bundlestars.com/all-bundles/complete-crazy-machines-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+crazymachines Posledních cca100 minut to ještě platí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se momentálně znovu (po třetí) královsky bavím u PORTAL 2. Musím říct, že celá hra je geniálně vymyšlená, ale co si tak všímám, tak ten co psal dialogy si zaslouží oskara :) Opravdu, ty jsou geniálně napsaný :) Jen jednu jedinou nevýhodu ta hra má. Jak jí hraju už potřetí, tak už ty hádanky víceméně znám, tak je ten postup trochu rychlejší než sem čekal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hraju Tomb Raider 2013.. má to svý chyby, dalo by se o tom napsat hodně, ale celkově mě to dost baví. co mě ale zarazilo, že když jsem spustil multiplayer, tak tam nebyl nikdo :-D vyzkousel jsme všechny MP módy a na nikoho jsem nenarazil. docela zvláštní, když se jedná o docela známou a relativně novou hru

 

já ten mulťák zkoušel hned po dohrání letos začátkem Ledna, ale co si budeme povídat... chybí tomu nějaký vyšší cíl... navíc když máš co hrát, tak není co řešit... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se momentálně znovu (po třetí) královsky bavím u PORTAL 2. Musím říct, že celá hra je geniálně vymyšlená, ale co si tak všímám, tak ten co psal dialogy si zaslouží oskara :) Opravdu, ty jsou geniálně napsaný :) Jen jednu jedinou nevýhodu ta hra má. Jak jí hraju už potřetí, tak už ty hádanky víceméně znám, tak je ten postup trochu rychlejší než sem čekal :D

Portal 2 mám v knihovně, ale ještě nehráno... obávám se, že řešení logických puzzlů nebude má deviza :-) jinak ale kvality hry uznávám :-) a samozřejmě, že jí někdy zkusím zahrát a hrát jí co nejdéle a nejdále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Portal 2 mám v knihovně, ale ještě nehráno... obávám se, že řešení logických puzzlů nebude má deviza :-) jinak ale kvality hry uznávám :-) a samozřejmě, že jí někdy zkusím zahrát a hrát jí co nejdéle a nejdále.

 

Hele neváhej a vyzkoušej, určitě neprohloupíš :) Krom toho, ty hádanky nejsou zas tak těžké, spíš jde o selský rozum a trochu fyziky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry 3. Když vezmu trochu duchařskej netradiční příběh s fajn hlavním záporákem, je to pecka. Pískoviště, kde vás nic do ničeho netlačí, absolutní svoboda, dobrej relax. Výběr zbraní, schopností, vozidel...

Jedu to podruhý a stojí to za to. Když si vzpomenu na jedničku, kde byla monstra, nechápu, že jde o jednu sérii. A dokonce to na D11 dobře vypadá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry 1 bylo na 10/10, ostatni jsou lehce pozadu (i Crysis). Vlastne posledni FPS ktera me fakt vzala. Souboje mezi potvorami prijemne pripomely Doom.

A nezapomenutelný český dabing.... Chceš poznat bolest? Mám kulku s tvým jménem? Líbí se ti to? a další (a ostřejší) :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...