Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

ja teda z toho streamu ze 720p kvalitu grafiky fakt nepoznam, taky nevim jaky tam ma nastaveni. TotalBiscuit, co jsem jeho video daval nahore (mimochodem nejlepsi youtuber siroko daleko), tam ma vsechno na max a vypada to docela obstojne, voda super, nektery efekty taky, nebo treba casticovy efekty, na druhou stranu treba textury budou asi dost konzoloidni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

next-gen? :D tomu jsem se smál už když se objevili první specifikace konzolí. Promiň, ale next-gen opravdu není něco co je na úrovni počítače v hodnotě 10 000-13 000kč ... 

 

Edit: Zatím co se konzole musí spokojit s rozlišením 1280x720 a v lepším případě 1600x900, tak PC mají běžně 1920x1080 a už i dost jedinců má 2560x1440 nebo 2560x1600 tak my se ve většině případů musíme spokojit s texturama co jsou dělaný pro zastaralé konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

next-gen? :D tomu jsem se smál už když se objevili první specifikace konzolí. Promiň, ale next-gen opravdu není něco co je na úrovni počítače v hodnotě 10 000-13 000kč ... 

to byla ironie... ach jo, zdejší fakt moc na sjandu nejsou :-) jasně že z čeho jsou konzolisti totálně po grafické stránce mimo tak je na pc průměr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis se teda tesim az si na PC zahraju GTA 5. nevim co se s tim tak serou, uz je to snad pul roku. od Watch_Dogs me odradila ta recenze co jsem daval nahore, ja tomu cloveku verim. velkej hype, reklama vsude okolo, pak to vydaj a ma to kotel chyb, blbou optimalizaci a vypada to proste jako port z konzole... hlavne ze k tomu udelali snad pet sberatelskejch edici. kdyz uz delaj hru, od ktery se ocekava ze vydela tezky prachy, tak proc proste PC verzi neudelaj tak, aby vypadala jako PC verze? uz jenom ten kruhovej vyber zbrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu optimalizaci jsem úplně očekával, protože je to nvidia titul a ta si dá do hry jejich "optimalizační" uzamčený knihovny a tím to končí aneb udělali to stejně jako s batmanem, crysis 2 a dalšíma titulama, který se díky tomu snad nikdy nějak moc v testech v seriozních magazínech nepoužívali, protože je to čistá manipulace ... 

Aneb porovnejte to co ukazovali v roce 2012 s tím co máme teď :D 

Aneb ani rozdíl mezi PS4 a PC není "boží" a přesto jsou nároky i 3x takové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

next-gen? :D tomu jsem se smál už když se objevili první specifikace konzolí. Promiň, ale next-gen opravdu není něco co je na úrovni počítače v hodnotě 10 000-13 000kč ... 

 

Edit: Zatím co se konzole musí spokojit s rozlišením 1280x720 a v lepším případě 1600x900, tak PC mají běžně 1920x1080 a už i dost jedinců má 2560x1440 nebo 2560x1600 tak my se ve většině případů musíme spokojit s texturama co jsou dělaný pro zastaralé konzole

Já jedu 1920x1200. Každopádně zásadně 16:10. To je na hry podstatně lepší. 16:9 je možná dobrý na filmy, ale dělat takovýhle monitory k počítačům a ne jen k televizím mi přijde ujetý. Neni to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Watch Dogs jsem včera nainstaloval a kousek odehrál. Grafika pěkná, hratelnost se zdá dobrá, příběh zatím OK. Pro mne je na závadu jen ta konzolovitost (já jsem holt na FPSky) a hlavně jízda autem....to je pro mne běs...(volant jsem zatím nezkouše, takže ani nevím, zda jej hra podporuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předběhl jsi mně :D Zatím to vypadá famozně a doufám že se dočkáme perfektního zakončení ságy a hutného rpg pro dospělé a že trojka bude o Zaklínači tak jak kultovní jednička se vším všudy.

A ne jak zmršená dvojka o politice s minimálním dějem, pár qustama, de-fakto nulovým bojem vs příšery, bez nutnosti používat lektvary.. Savy s jedničky nebyly ani třeba snad krom zabití strigy...

Pro mně obrovské zklamání jako velkého fanouška Sapkowského a jeho knížek a hlavně po perfektní jedničce nechápu že to má všude tolik procent.Beru to jen jako kasu na trojku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malinko odbočím... K savům z předchozího dílu...

 

Zatím (dle mého) toto měl nejlépe ošetřený Mass Efect... Tam ten save měl opravdu význam a i přímo vlivňoval průběh následujícího dílu

 

(myslím, že jsem to tu už psal ale jako příklad... Mise na akademii a osvobozování studentů... Bez savu vám jednoho studenta zabijou... nejde tomu zabránit.... V případě savu (a v případě , že v munulém díle přižila a byla na vaší straně) je na akademii jako vyučující Jack (nebo jak se jmenuje ta potetovaná holka) a s její pomocí zachráníte studenty všechny.... )

 

Takže zatímco v případě ME 4 budu nepřímo donucen sehrát celou sérii znovu (protože savy z ME 3 samozřejmě už nemám), tak např. v případě Zaklínače ta potřeba není tak velká... Oželím jednu zbroj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...