Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Já to zkoušel, když to vyšlo jako demo a tak už jsem to dál potom nezkoumal. Stejně ale asi bude lepší hrát ty staré, ne? Poslední dobou mě nějak tyhle hry, kde se chodí, střílí a něco hledá moc neberou. Asi stárnu. :biggrin: Vždycky něco zkusím, chvilku hraju, pak se mi zatočí hlava a končím. Nedokážu se už do té atmosféry dostat. Moje chyba, co už ? :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zkoušel, když to vyšlo jako demo a tak už jsem to dál potom nezkoumal. Stejně ale asi bude lepší hrát ty staré, ne? Poslední dobou mě nějak tyhle hry, kde se chodí, střílí a něco hledá moc neberou. Asi stárnu. :biggrin: Vždycky něco zkusím, chvilku hraju, pak se mi zatočí hlava a končím. Nedokážu se už do té atmosféry dostat. Moje chyba, co už ? :confused:

ja uz si popravde na ty stary moc nevzpominam.. uz je to dlouho co jsem to hral a myslim ze tenkrat jak jsem byl mladsi tak mi spousta souvislosti nedosla. vim ze v tech starsich o dost vic zalezelo na tom, jaky atributy si ke svy postave na zacatku vyberes. v tech novych je to skoro jedno, sice ne uplne, ale neni to az tak zasadni. taky je tam dost odlisny bojovy system, ve starsich se hralo na akcni body (v podstate tahy), ted mas vsechno real time, ale zase to prineslo VATS. dela to jina firma, driv to byli Black Isle a ted Bethesda jeste s nekym, a muj nazor je, ze Bethesda se toho chopila dobre, ale spousta takovych tech hardcore fandu Falloutu si to nemysli. jinak je tu skvely cesky web o Fallout, doporucuju si to trochu procist, treba te to na to nalaka, napr tu casovou osu, je to sice sci-fi, ale kdyz jsem si to tak cetl, tak me z toho i trochu mrazilo, jak by se podobny udalosti klidne v budoucnu mohly stat http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=spolecne/bible/polozky&id=historie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se F3 moc nelíbil... Šťávu tomu vrátilo až zase studio Obsidian ve F3NV... Tam to zase začalo mít takový ten správný postapo feeling.... 

 

Ale když už jsme u tohohle enginu.... F3 mě moc nebere... F3NV už mám dohrán tolikrát, že to hraju pomalu po paměti... Skyrim to samé.... Tak asi zkusím na chvíli zase nahodit TES IV Oblivion... Když jsem dělal kolem kompu vánoční úklid, tak na mě vypadnul.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zkoušel, když to vyšlo jako demo a tak už jsem to dál potom nezkoumal. Stejně ale asi bude lepší hrát ty staré, ne? Poslední dobou mě nějak tyhle hry, kde se chodí, střílí a něco hledá moc neberou. Asi stárnu. :biggrin: Vždycky něco zkusím, chvilku hraju, pak se mi zatočí hlava a končím. Nedokážu se už do té atmosféry dostat. Moje chyba, co už ? :confused:

 

Nj asi stárneš, ale přinejhorším tu je pořád Solitaire, zdarma a ve Windows pro všechny, z toho se ti snad šiška nezamotá :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se F3 moc nelíbil... Šťávu tomu vrátilo až zase studio Obsidian ve F3NV... Tam to zase začalo mít takový ten správný postapo feeling.... 

 

Ale když už jsme u tohohle enginu.... F3 mě moc nebere... F3NV už mám dohrán tolikrát, že to hraju pomalu po paměti... Skyrim to samé.... Tak asi zkusím na chvíli zase nahodit TES IV Oblivion... Když jsem dělal kolem kompu vánoční úklid, tak na mě vypadnul.... 

pravda, v tomhle ohledu je F3 trochu jiny. me se to docela libilo, protoze F3 se odehrava uplne jinde, na opacnym konci kontinentu vlastne, takze zmena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci slev byl dokoupen ještě Max Payne 3- to je dost libové, Tomb Raider 2013- to mě zatím chytlo nejvíce, už málokdy se mi stává, že už chci skončit s hraním, ale hraju dál a dál :-) a Machinarium- povedená point and click adventura od českých vývojářů... velice nápaditá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tu niekto BF 4? Chcem si kúpiť BF 3 + všetky DLC za 25 eur - možno. Pôvodne som rozmýšľal nad BF 4, ale ten stojí 35 eur, ale čo som hral betu a prečítal recenzie, tak mi BF 4 prišlo úplne to isté ako BF 3, akurát v novom kabáte. Nové bojisko, nové a väčšie mapy, viac hráčov, Commander mód a možno nejaké vylepšenie na grafike, ináč nejaké prevratné zmeny alebo vychytávky som nepostrehol.... 

 

Vedel by niekto poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tu niekto BF 4? Chcem si kúpiť BF 3 + všetky DLC za 25 eur - možno. Pôvodne som rozmýšľal nad BF 4, ale ten stojí 35 eur, ale čo som hral betu a prečítal recenzie, tak mi BF 4 prišlo úplne to isté ako BF 3, akurát v novom kabáte. Nové bojisko, nové a väčšie mapy, viac hráčov, Commander mód a možno nejaké vylepšenie na grafike, ináč nejaké prevratné zmeny alebo vychytávky som nepostrehol.... 

 

Vedel by niekto poradiť?

 

Pro skalní fanoušky asi povinnost a logický další krok, neskalní bez toho velmi pravděpodobně přežijou...

 

Osobně bych přinejmenším pár měsíců počkal, je to zase klasicky EAčkovsky vyhypovaný "to da maxx, bejby"... Já osobně si po letošních zkušenostech se SimCity, na který jsem se těšil hodně, žádnou hru od EA dřív než čtvrt roku po vydání nekoupím... a je mi uplně u zadnice, že o tom všichni budou mluvit a pařit to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BF 4 som len rozmýšľal chvíľu, ale nie som až tak veľký idiot, aby som dal 35 eur za tú istú a základnú hru, keď za BF 3 + všetky DLC dám oproti tomu iba 25 eur. Ale v DICE a ako všade inde sú vychcaný a dobre vedia, že si to kúpia tak či tak a stačí zmeniť iba herné prostredie. Ok, len som sa pýtal, zoberiem to BF 3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží, jak moc to žereš... já v těch hrách typu BF nikdy nijak extra nevynikal, takže si v tom občas zalamím, trojku jsem dal celkem brzo po releasu, protože od dvojky byla dlouhá pauza a vypadalo to dost jinak... to jo... ale třeba BF4 mě zatím nechává fakt klidným - vždyť je to hrozně podobný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží, jak moc to žereš... já v těch hrách typu BF nikdy nijak extra nevynikal, takže si v tom občas zalamím, trojku jsem dal celkem brzo po releasu, protože od dvojky byla dlouhá pauza a vypadalo to dost jinak... to jo... ale třeba BF4 mě zatím nechává fakt klidným - vždyť je to hrozně podobný...

Nie je to hrozne podobné, to je to isté.... Príde mi to ako prípad u Empire a Napoleon: Total war. Napoleon je vlastne to isté ako Empire, akurát to má iné herné obdobie, vylepšenú grafiku, fyziku a pridaných bolo niekoľko vychytáviek, považovalo sa to skôr za kvalitné, za veľmi kvalitné DLC a pýtali si za to plnú sumu, i cez to som to vtedy kúpil, lebo som fanúšik. Ale BF 4 má ešte menej noviniek.... btw BF 3 som kedysi hral, ale len 3 dni, potom mi zmizlo z Originu pre neplatný kľúč, peniaze mi samozrejme vrátili, ale naspäť som ho už nekupoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...