Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

nadchnul mě trailer k chystanýmu Hitmanovi, ale nevěděl jsem do kterýho vlákna to sem dát, abyste o to náhodou nepřišli :D

 

a nenapadlo mě nic lepšího, než založit nový vlákno. vlákno o videohrách všeho druhu. o novejch, starejch, dobrejch, špatnejch hrách, prostě o všech hrách co vás napadnou. enjoy

 

ABSOLUTNĚ KRUTÝ!

neskutečně se na tu hru těším. 20. listopadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že každej z nás někdy musel hrát CS 1.6, tak přidám prima nabídku:

 

Counter Strike Golbal Offensive za 7,34 Eur

 

http://store.steampowered.com/app/730/

 

WoT mě ze všech her úplně nejvíc. O tom se nedá ani polemizovat :-) Ale hrával jsem právě CS 1.6, Total Wary, Diablo, Heroes of Might and Magic III, IV, Trackmanii :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě zůstavají nejlepšími hrami tyto: Minecraft - hrozná prča stavět vše co vás napadne, World of Tanks - to tu asi nikdo nezná :D, World of Warcraft - 3 roky na offíku, Battlefield 3 - až na to, že hra dělá skoro vše za vás, tak to jde, Need for speed: The Run - to stejný jako u BF3 (navíc je dost malá), CoD MW3 - no, pokud do vás našijou 100 nábojů a vy furt chodíte, tak to je trošku divný :D a nakonec srandovní hra LEGO Harry Potter :D A samozřejmě zůstávají i klasiky: GTA: San Andreas a Vice City, Crysis atd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC 3!

 

nejsem žádnej hardcore hráč závodních her, ale hned sem poznal, že tohle WRC je dobrá hra. a to minimálně ze tří důvodů :

 

1) dobře to vypadá

2) jízda má náboj

3) je tam Škodovka!

 

Fabia S2000, jednu jízdu jsem nahrál. je to jedna z lehčích tratí, ale zato je dost rychlá. hráno na gamepadu s maximálníma detailama, bohužel fraps mě nepustil na fullHD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

furt nevím co si o tom myslet. je jasný, že něco jako online Elder Scrolls má potenciál jak prase, ale já se bojím že to nedopadne dobře. když vidím tu (až moc) barevnou grafiku a soubojovej systém, tak mi to víc než Elder Scrolls připomíná nějakou trapnou rubací RPG onlinovku, kerejch je dneska plná *****. doufám že si to zachová aspoň nějaký prvky z původní série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest peto662 {_SV_}

Dishonored hram teraz, pripomina mi to Wolfenstein 2009. A Alice Madness Return je tiez pecka, NFS Run, WRC 2011, Warhammer 40000 - Space marine, Bulanci, Trine 2, Grid, Plants vs. Zombies, a podobne....mam odohrate tisice hodin hier, cize spektrum hier je siroke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ty všemožný pokračování her jsou šílený. ale dost mi to připomíná San Andreas, což je dobře, protože San Andreas mělo koule, všichni víme. jinak sestříhaný je to hrozně :D nemám rád trailery kde se za minutu objeví sto záběrů, pak má z toho člověk akorát guláš :D ale asi to bude pecka. na mým metru očekávání by to dostalo tak sedum bodů z deseti. v Rockstaru nebudou mít odvahu vydat odfláklou hru, zvlášť po tom, jak nemastný neslaný bylo GTA IV

 

ještě dodatek ke grafice - je hnusná. kde jsou nějaký detaily? fakt mě sere, jak je spousta her osekaná kvůli konzolovým verzím. spoustu lidí asi potěší, že to rozběhnou na maximální detaily na svým pět let starým noutbuku, ale na to já ****, já chci prostě vidět grafickou pecku, jinak jim za to nedám prachy. do hajzlu s xboxem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

furt nevím co si o tom myslet. je jasný, že něco jako online Elder Scrolls má potenciál jak prase, ale já se bojím že to nedopadne dobře. když vidím tu (až moc) barevnou grafiku a soubojovej systém, tak mi to víc než Elder Scrolls připomíná nějakou trapnou rubací RPG onlinovku, kerejch je dneska plná *****. doufám že si to zachová aspoň nějaký prvky z původní série.

 

Pokud si zachová svoje kouzlo a nebude to průšvih, je to pro mě osobně jako pro milovníka série docela lákadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak současně v kompu společně s tanky nainstalováno

 

Dishonored

Mass Effect 1-3 full DLC packs

Warhammer 40000 Space Marine

Command and Conquer : Red Alert 3

Darksiders 2

 

Nenainstalováno ale k dispozici :

Warlock : master of Arcane

Dungeon Siege III

Fable III

Lost Planet 2

The Withcer 2

World of Goo

 

No uznejte, kdo to má sakra stíhat hrát ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak současně v kompu společně s tanky nainstalováno

 

Dishonored

Mass Effect 1-3 full DLC packs

Warhammer 40000 Space Marine

Command and Conquer : Red Alert 3

Darksiders 2

 

Nenainstalováno ale k dispozici :

Warlock : master of Arcane

Dungeon Siege III

Fable III

Lost Planet 2

The Withcer 2

World of Goo

 

No uznejte, kdo to má sakra stíhat hrát ....

hehe, včera jsem začal hrát Dishonored na Very hard :D a je to cool. chce to dost rozvážnej postup, takže je to chvílema až nudný. ale i tak! je to pro mě jeden z nejlepších videoherních zážitků za posledních pár let, božíí hra. ale teď to hrát nebudu, páč jsem zkuřenej jak dvě tašky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, včera jsem začal hrát Dishonored na Very hard :D a je to cool. chce to dost rozvážnej postup, takže je to chvílema až nudný. ale i tak! je to pro mě jeden z nejlepších videoherních zážitků za posledních pár let, božíí hra. ale teď to hrát nebudu, páč jsem zkuřenej jak dvě tašky

 

První úroveň jsem ani nehrál, druhá úroveň dokončena s pozitivně laděným koncem. Třetí úroveň dokončena s velice negativním koncem ( na řezníka ). O víkendu další :) Jinak kombinace skillů :

Blink 2 level

Possesion 2 level

Slow time 2 level

+ 2 level odolnosti, pohyblivosti a nově žízni po krvi.

 

Primární zbraně : Kuš + nástražné miny + hojné využití "hackovacích" mašinek a nechávám enemáky smažit jejich vlastními obrannými mechanismy :D + ve hře "Na Řazníka" jsem si vymakal pistoli na max a je to zabiják jak hrom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...