Přejít na obsah
georgee

Server ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed

Recommended Posts

Server pro hrani hry ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed. Na serveru je ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed, DLC Arma 2: British Armed Forces, Arma 2: Private Military Company, Arma 2: Army of the Czech Republic

Arma 2: Combined Operations

DayZ Epoch Chernarus - CZ #1 (v1.0.4.2/bulid 103718) [veteran|3DP:ON|CH:ON][-6 UTC] 24/7 WhiteList http://www.dayzcz.eu

b_560_95_1.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Armu jsem kdysi hrával, vlastně už první flashpoint. Pak tu Armu, Armu 2 až po tu poslední v tom Afgánu, mise celkem dobrý, složité ovládání a obtížnost vcelku dost hardcore, mno pro každého to není. Mulťák jsem moc nehrál, ptž mě zabíjeli neviditelní nepřátelé a to je pro lamu vždy velmi nepříjemné :Smile_trollface-3:. Za 238 dní vychází Arma 3, takže počítám, že to opět rozjedu :Smile_smile:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Armu jsem kdysi hrával, vlastně už první flashpoint. Pak tu Armu, Armu 2 až po tu poslední v tom Afgánu, mise celkem dobrý, složité ovládání a obtížnost vcelku dost hardcore, mno pro každého to není. Mulťák jsem moc nehrál, ptž mě zabíjeli neviditelní nepřátelé a to je pro lamu vždy velmi nepříjemné :Smile_trollface-3:. Za 238 dní vychází Arma 3, takže počítám, že to opět rozjedu :Smile_smile:

Tak nějak kids dont know how to play :-D, ale joo, těžký to je ale je to super hra :-), na 3 se těším, to bude celkem pecka, přece jen 2 už má nějaký ten rok za sebou ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj, ale pravý důvod je ten, že už je letos taky pěkná herní tlačenka, takže bych to viděl na příští rok mezi Zářím a Říjnem :arta:

To taky trochu ale tento rok to vyjde ;-)

hele,a jak je to s nárokama? je to stejný/horší/lepší než arma 2?

Jak se to vezme, na mém pc Intel Core i7-3770K, 16GB RAM, GTX 660Ti, HDD 2x RAID strip 120GB SSD to jede na MAX detaily v pohode. Nevim jak na mene vykonem, jeste to optimalizuji. Tak aby to bylo pomerne stejne vykone jak ARM2, ale bude to o neco narocnejsi nez ARM2. Prepracovan engine bude potreba vykon. :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak se to vezme, na mém pc Intel Core i7-3770K, 16GB RAM, GTX 660Ti, HDD 2x RAID strip 120GB SSD to jede na MAX detaily v pohode. Nevim jak na mene vykonem, jeste to optimalizuji. Tak aby to bylo pomerne stejne vykone jak ARM2, ale bude to o neco narocnejsi nez ARM2. Prepracovan engine bude potreba vykon. :-(

nejvíc se těším na tu fyziku+podmořské hrátky :Smile-izmena:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se