Přejít na obsah

Server ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed


georgee

Recommended Posts

Server pro hrani hry ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed. Na serveru je ArmA 2, Arma 2: Operation Arowhed, DLC Arma 2: British Armed Forces, Arma 2: Private Military Company, Arma 2: Army of the Czech Republic
 

Arma 2: Combined Operations

 

 

 

DayZ Epoch Chernarus - CZ #1 (v1.0.4.2/bulid 103718) [veteran|3DP:ON|CH:ON][-6 UTC] 24/7 WhiteList http://www.dayzcz.eu


b_560_95_1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Armu jsem kdysi hrával, vlastně už první flashpoint. Pak tu Armu, Armu 2 až po tu poslední v tom Afgánu, mise celkem dobrý, složité ovládání a obtížnost vcelku dost hardcore, mno pro každého to není. Mulťák jsem moc nehrál, ptž mě zabíjeli neviditelní nepřátelé a to je pro lamu vždy velmi nepříjemné :Smile_trollface-3:. Za 238 dní vychází Arma 3, takže počítám, že to opět rozjedu :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Armu jsem kdysi hrával, vlastně už první flashpoint. Pak tu Armu, Armu 2 až po tu poslední v tom Afgánu, mise celkem dobrý, složité ovládání a obtížnost vcelku dost hardcore, mno pro každého to není. Mulťák jsem moc nehrál, ptž mě zabíjeli neviditelní nepřátelé a to je pro lamu vždy velmi nepříjemné :Smile_trollface-3:. Za 238 dní vychází Arma 3, takže počítám, že to opět rozjedu :Smile_smile:

Tak nějak kids dont know how to play :-D, ale joo, těžký to je ale je to super hra :-), na 3 se těším, to bude celkem pecka, přece jen 2 už má nějaký ten rok za sebou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jj, ale pravý důvod je ten, že už je letos taky pěkná herní tlačenka, takže bych to viděl na příští rok mezi Zářím a Říjnem :arta:

 

To taky trochu ale tento rok to vyjde ;-)

 

hele,a jak je to s nárokama? je to stejný/horší/lepší než arma 2?

 

Jak se to vezme, na mém pc Intel Core i7-3770K, 16GB RAM, GTX 660Ti, HDD 2x RAID strip 120GB SSD to jede na MAX detaily v pohode. Nevim jak na mene vykonem, jeste to optimalizuji. Tak aby to bylo pomerne stejne vykone jak ARM2, ale bude to o neco narocnejsi nez ARM2. Prepracovan engine bude potreba vykon. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to vezme, na mém pc Intel Core i7-3770K, 16GB RAM, GTX 660Ti, HDD 2x RAID strip 120GB SSD to jede na MAX detaily v pohode. Nevim jak na mene vykonem, jeste to optimalizuji. Tak aby to bylo pomerne stejne vykone jak ARM2, ale bude to o neco narocnejsi nez ARM2. Prepracovan engine bude potreba vykon. :-(

nejvíc se těším na tu fyziku+podmořské hrátky :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...