Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem zjistil, že cca 25k bitev ještě stále nestačí na to, abych tuhle hru chápal. No ono je to vidět i na mých statech, ale co :-D

Nicméně se asi ukazuje moje velká absence v prvním ročníku základní školy, kdy jsme se učili počítat do deseti :-D

Nebo jsem prostě jen brzda a proto prosím přítomné skillery a ostatní rozumné lidi o vysvětlení...

Jako mě to nevadí, jen ať takhle jdou i další mise :-D Nebo mám prostě protekční účet a neumím s ním nakládat :-D18446647607911058094.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju je tak pro zábavu CviBitvy a dnes mě v jedný spoluhráč pomáhal na začátku bitvy tlačením k první linii na Dolech.

Zpočátku jsem myslel, že je to nějaký prudič, nebo někdo, kdo má blbý ping, lagy, nebo prostě neumí. U první linii se odpoutal a jel si po svém.

No neuvěřitelný. Bez té pomoci si mohl zastřílet víc a vzhledem k jeho technice až 2x víc než já.

Netuším proč to udělal, když se tady hraje na sebe, aby si každý nastřílel nějakou tu DMG a sem tam kill. Střelba do vlastních je poměrně běžná.

 

Rád si v těch bitvách za soutěžím o nějaký ten kill a DMG a taková pomoc mi to troch kazí. Záměrně tam jezdí s PzII D a AP, které není nejpohyblivější

a ani ta penetrace není největší. Vlastně každý, kdo si vezme trochu rychlejší stroj s lepší pene, nebo pogoldí, tak by při troše znalosti těch bitev a posádce aspoň 90%

neměl mít problém být lepší než já. O tom, že je fakt svědčí to, že někdy končím za hráči, co mají tisíce bitev na randomu s WR 46%.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je vsecko proti mě.se skorpionem 3x neprostrelim T-44-100 zezadu.3x hry jak bic.nastrileny,killy,vse cajk,ale lost.ctvrta win,kdyz zdechnu jako prvni na instant kill od artyny,kera vystrelila naslepo.

ted utesy,s E4kou na 150 metru neprostrelim artynu zepredu se slovy odrazila se.by me zajimalo od ceho

ale zase jedno poprvy probehlo.vytlacil sem typka s IS7 do mooora a az zabublal a byl hotovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je vsecko proti mě.se skorpionem 3x neprostrelim T-44-100 zezadu.3x hry jak bic.nastrileny,killy,vse cajk,ale lost.ctvrta win,kdyz zdechnu jako prvni na instant kill od artyny,kera vystrelila naslepo.

ted utesy,s E4kou na 150 metru neprostrelim artynu zepredu se slovy odrazila se.by me zajimalo od ceho

ale zase jedno poprvy probehlo.vytlacil sem typka s IS7 do mooora a az zabublal a byl hotovej

 

 

Nebudu to hrát, WG sucks etc, pojebaná hra... Jednou feťák, navždy feťák :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kudla drat.v poslednich dnech me s oblibou zamrzne logovani do hry.vidim tabulku,cara dojede na konec a sek.slysim odpocitavani ,vsechno,ale ja se do hry nedostanu.hodim se na listu,vypnu hru ,ale v spravci spustenych aplikaci je hra porad spustena,i kdyz sem ju vypl.vypnu ve spravci,zapnu hru a normalne se dostanu do hry.pak to treba 10 bitev-v prubehu dvou dni neudela a pak znovu.hru mam aktualni a jediny co pouzivam je aslan balicek.cim to muze byt ? ze by tim aslanem ? pouzivam ho uz dlouho a nikdy me to neudelalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro win nelze udělat nic. Je naplánováno, že všechny srazí k 50% WR. Já už úspěšně spadl z 52,48% na 51.83 a můžu být lepší než top enemák a přesto lost.

Ono WR nemáš  ve svých rukách ala v rukách WG.

 

A hlavně když Kometa získá titul, tak klidně spadnu na 49% :woot:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja poslusne hlasim,ze sem si udelal na svedskym medku strv 74 Mko,ale nic me to nezmeni na nazoru,ze je to plečka...

Kometa ma slušně naslaply,myslim že titul uděla...

V asi 10 hre,kterou jsme prohrali diky total idiotum a nasemu priposranymu,blbymu nebo ja nevim co idiotovy s TVPckem desitkovym,sem to nevydrzel psychicky a zaridil sem si hodinovej ban...proste sem toho debila v rozku mapy rozstrilel na kousky.skoda,ze sem ho uz nestihl sejmout uplne,pac me to vykoplo ze hry...

dal sem si kafe a  cigaro a muzu jit uklidnenej spat

shot_005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...