Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

takze aji kdyz ma na sobe ten zlutej nastrik,maskovani fakci ? pac me prinde ze ne.a hlavne na kazde mape je stejne zlutej.letni,zimni,poust

Ta kamuflaz je stejná pořád a funguje všude. Vypada to trochu blbě, když jses na sněhu žlutej, ale je to tak. V článku od wg to tak píšou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze aji kdyz ma na sobe ten zlutej nastrik,maskovani fakci ? pac me prinde ze ne.a hlavne na kazde mape je stejne zlutej.letni,zimni,poust

no hlavně musíme doufat, že ty maskovačky i kupované fungují, jelikož jsem to zkoušel na výcvikovce a vůbec jsem nepoznal rozdíl. No když kdysi začaly měly 10% a potom to ti soudruzi zkrouhli. No co naplat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG jde fakt dobrým směrem, co se hry týče a to bez ironie. Hlavně  si cením nemožnosti psát do enemáckýho chatu- to jsou perly, co chodí po bitvách do garáže, krása :) Rozflákám borce v arty HE patronama a po návratu do garáže čtu tlustospis, jakej jsem gold noob idiot a jak mám jít do prdele.. to je paráda :D 

 

Edit: píšu mu, že je prima klaun, že jsem střílel HE a to není goldová munice.. odpověď: to je to samý, ty zmrde :D :D :D Já asi budu mít infarkt od smíchu :D :D :D Díky, kad3113_warrior  , ty seš borec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nemůžu pochopit proč v jedný hře dostanu za 2630dmg a 850 spot 3. třídu a další hru za 1570 dmg a 230spot 1. třídu. To tyhle třídy rozdává WOT taky podle náhody a hodu kostkou?

Triedy sa prideluju podla poctu expov a pri expoch nezavisi len od toho kolko nastrielas a kolko naspotujes, ale aj CO nastrielas a naspotujes resp. zabijes.

Je rozdiel ci so VI. tankom strielas do VI alebo do VIII, podobne to suvisi aj so spotom. Presne info si najdi niekde na nete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem si vylosoval den s RNG zdarma.

-s T110E4 neprostrelim scorpiona,druhou ranou mu dam pas na 15 metru

-s grilem neprostrelim zezadu RHMko

-s GWE ckem He nabojem dingnu E 100

-se škorpikem neprostrelim amx13-90 se slovy neprosla

no parada jak cip

 

a zda se me T-62 a nejaka pomala neobratna ? nebo ju nerfli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době poslušně hlásím, že se mě vede ve hře pořád stejně. Už jsem si zvykl, že týden v kuse vyhrávám a další týden prohrávám. Je to jak na houpačce. Ale jinak jsem celkově spokojen. Přijde mi, že ve hře je na vyšších tierech pořád víc a víc slabších hráčů a podle toho je i taková úroveň. A proto si nedělám moc velké iluze o tom, že bych byl tak dobrý, protože se dost často pohybuju v popředí. Ale opravdu to bude spíše nemohoucností ostatních. Jelikož se blíží patch a já měl v garáži VKbéčko, tak jsem ten tank dojezdil až na Myšáka. Nakonec jsem si na VKbéčko zvyknul a stal se pro mě docela oblíbeným tančíkem. Ale jelikož nemám tolik posádek, tak putoval z garáže a na jeho místo přistál MAUS. Obr, který je rád, že se hýbe. Dal jsem tři hry a hned Acetanker za 1100XP. To je nějaký špatný vtip. Samozřejmě jsem byl hned ve dvou hrách terčem artyn, ale popravdě jsem se i bavil, když mi dávaly za 200. Jinak z těch tří her mám vcelku dobrý pocit. Teda daleko lepší než z jiných desítkových těžkých tanků. Ale bude to asi tím, že mi sedí gameplan těchto strojů. I to VKbéčko jsem mohl hrát dost často agresivně a tzv tankovat. Těším se, až Mausíka malinko buffnout, ale jinak si myslím, že by to ani nebylo potřeba, kdyby byla vybalancována goldová munice. 

Dále jezdím osmičkového středního číňana. Dal jsem si tam dělo se slabší dmg, ale rychlejším reloadem. Tragédie!!!!! Nic jsem s tím nezahrál. Asi po 20ti bitvách jsem nahodil 120mm kanón se slabší pene. A hele ho, tank je použitelný. Sice nabíjím 12 vteřin, ale pořád lepší, než mít reload a pene a neprostřelit ani Škodovku T25, natož tak ji trefit, protože já měl křivé dělo. 

A nakonec mé trápení s T44-100. Super tančík, který si člověk mohl vyjezdit a nemusel kupovat. Výdělky jsou s ním super, to se musí nechat. Jen jsem marně uvažoval, proč je na něm tak nastavené WN8. Stačí nastřílet své HP a mít kill a máte 2000 WN8. To na ničem jiném není. No kámen úrazu je asi jeho MM. Teda v mém případě je to špatně nastavený MM. Po pár hrách jsem si začal psát, jak na tom s ním vlastně jsem. A na co jsem přišel? Po 30ti hrách jsem na tom byl 10x v X, 10x v IX a 10x VIII. A hrál jsem dál. Momentálně jsem na skóre 15x X, 13x IX a 12 VIII. A to je veeeeelkýýýý problém, protože v devítkách a desítkách nastřílíte kulové. Asi s ním už moc nenahraju, protože abych řekl pravdu, daleko lépe se mi hraje se SuperPeršou. Nemám 44ku rád :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě hodně slušně řečeno....

klasicky tomata zdechnou prvni a pak jen spamujou chat a nadavaj ti do noobu,zes nedokazal sam se skorpikem vyhrat proti 5ti enemakum...to me certi berou

Oni ti nadávaj do noobs  i když máš s 7. tierem  (AMX M4 45) 3,5 k dmg a 7 killů (skončil jsem s 4k dmg a 9 kills, remíza) nebo tě obviní z neaktivity na 5. tieru když máš 1,4 dmg a 3 killy (konečné wn8 v té bitvě 6600) do chatu hráč napsal - ferenc, reported for inactivity.

 

Jsou tak rudí, že ani nepoznaj, že někdo hraje dobře. A on přece hrál skvěle, dostal Sparťana - i takový argument už jsem zažil ...

Je to děs, je to děs, je to děs ...

 

A hraju pořád dál, a dál, a dál ...

Už jsem si zvyknul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrý server jsem nehrál asi 14 dní, ted jsem vlezl na test a to jen z toho důvodu, že se mi sešlo nějak moc goldů a chci si v ingame pořídit nějakou další prémiovou 8ku. Proháním tam t-34-3 a zkouším, jesli to má cenu - asi si jí vezmu... Je to zajímavý trol tank a poslední omezenec T8 dostupný za goldy, který mi chybí ;-) Sice aimí dva týdny + ne úplně ideální pene, ale dá se to přežít... Jsem holt sběratel a nemůžu si pomoct  :laugh:

 

Ale proč to píšu - za 20 her jsem nepotkal nikoho, kdo by měl WR alespoň 50 procent *** nechápu - i když chápu, protože: většina lidí na testu  - tedy z těch, která jsem potkal - má max tier 6 a tady si jen přes freečka testují ostatní stroje a prémiáky... Ano, občas má někdo WR50+, ale pak má zase 300 her a max tier 4 :-D Už jsem úplně zapomněl, že se dost her na testu odehrává systémem yolo, páč o nic nejde...

 

Je to hrůza :-)

 

Ale jinak jsem na CT nějak nezaregistroval změnu overmatche, prozatím se mi zdá, že to prochází jako obvykle... Budu si asi muset vzít nějaký papír a zkusit sidescrape :-)

 

EDIT: Malý poznatek - švédi T8+, little op :-D Buď to má uber camo nebo to nejde prostřelit  :-D Ale většinou ty TD nevidím a spotuju je na na proxy :-)

 

Slovy klasika: Vůbec ho nevidíš; když ho vidíš, tak ho netrefíš; když ho trefíš, tak ho neprobiješ; když ho probiješ, tak bez dmg :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...