Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslední dobou přestávám mít vliv na W/L, celkový pořád leze dolů. Pravidelně se umisťuju na čele tabulky - a pravidelně čelím nadávkám od mrtvol, co mají pocit, že bitvy se vyhrávají tím, že chcípnou v prvních minutách s 0 na kontě (hits, kills i dmg). Moje provinění je že přežívám dlouho a nedokážu být všude a krýt každýho. Umím rozdat dmg, co poslední dobou neumím je dát víc jak 4 killy. Víc než 4 je vyjímka, 6 je maximum. Taky je mi divný, že s LT 8. tieru mám větší vliv na win, než s libovolným 10. tierem (ty asi fakt neumím ...)

 

WoT mě pořád baví, a frustraci mi vynahrazují některý kulervoucí bitvy jako třeba elHalluf kdy mi spoluhráči doslova od pr***e odstřelili enemáky za 3,8k assist dmg (a dalších 1,6k (headshot,ammo rack T-54) nešlo za mnou jenom proto, že se tam na začátku motal ještě jeden od nás. Měl jsem O430. Taky se mi poslední dobou dost dařilo s T54E1 (59% W/L po 199 bitvách - všechno sólo random) to je tank co mi vyhovuje. A pak ještě potěší toto (poslední zásobník jsem pozlatil, proto to mínus :-)), celej tým ke konci skvěle spolupracoval:

 

Vítězství

Dálnice

T54E1

Získáno zkušeností:1 914   (x2 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 24 863  

Úspěchy v bitvě Tankové eso, Expert: Československo, Vzorný tankista: "II. třídy"

Mise dokončena! Odměna: Pronajatá vozidla přidána: ® IS-7 (dny pronájmu:  1)

Repairs:    -18 116  

Ammunition:    -39 000  

Total:    -32 253      WN8: 2 778 (93)

 

A zas můžu hrát jen s FV4202 a ŠKODA T40 - kvůli kreditům, a s VK.28.01 a T-34/100 - protože expím už jen tyhle dvě lajny, cíl je SP.Ic a T50/51

Gratuluji k Tankovámu esu !  Aspoň nejsem sám. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já se taky trochu rozepíšu :-) Poté, co jsem si v rámci akce dojel pro IS-7 a dal s ní první bitvu (dost se povedla), byl jsem nějak namlsán...

 

Bylo to na akci 3x pro posádky, 1,5x pro posádky linii na IS-7, 2x pro posádky IS-7 (výhra + umístění v top 10 na xp) = ze základní nové 100 posádky měl rázem každý 38% na první skill/perk. Jsem si řekl, super, jedu dál, dodělám první s/p a je to.

 

Pár her se to drželo a pak absolutní propad, WR šlo absolutně do kopru, nic jsem nedokázal prostřelit a každý páral mě, když jsem se po 52 bitvách zastavil s IS-7 na celkovém WR 37, tak jsem se rozhodl hodit na to bobek => akorát ozvala se ozvala mužská část rodiny, že k nám jedou na play-off II. hokejové ligy, že Jablonec jede na Kobru Praha, ať se k nim přidám, že je stav na utkání 1:1 a že se jim nechce moc motat po Praze :-) Tak jsem vyrazil na hokej a co jsem neviděl - WoT na ledu :-D

 

Tak nějak jsem si označil hráče - střední útok/light, křídla/medka, obrana/TD, brankář/heavy, trenér/arty, rozhodčí/RNG. A opravdu to odpovídalo :-D První třetina vypadala jako zelení proti oranžovým (3:0), druhá zelení proti zeleným (bez gólu) a třetí oranžoví proti zeleným (3:3) a prodloužení zelení proti zeleným (3:4 pro nás) :-)

 

Co byli schopni udělat útočníci za suicide akce, obránci za nelogickou obranu / pozice, opravdu, čisté WoT, RNG v podobě rozhodčích střídavě působilo na obě strany. Brankáři se úhlovali a dingali, občas je něco penetrovalo, trenéři řvali jako artyny, nadávali na všechny a moc jim to šlo :-D Viděl jsem hodně, včetně nové fyziky a zvuků (hrozná akustika) :devil:

 

Jinak zápas velmi dobrý, byť jsme po první třetině za stavu 3:0 pro soupeře přijali usnesení, že pokud to po druhé tř. bude 5:0, balíme a jedeme. Naštěstí skončila druhá bez gólu a naši to dokázali srovnat na 3.3. Rozhodující pasáž přišla asi 3 minuty před koncem, když jsme hráli v oslabení 5 na 3 asi minutu a půl a udrželi jsme to. V prodloužení pak přišla zlatá tečka v podobě gólu na 3:4 a výhry. Nás všech +- 15 fanoušků Jbc poděkovalo našim hráčům, náš gólman před náma udělal super kotrmelec a jelo se domů.

 

Tolik sportovně-kulturní vložka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl u kámoše a viděl jeho několik bitev, což mi většinou stačí na to, aby mě přešla chuť si WoT pustit, když vidím ten průběh a výsledky bitev.

Mimo to jsem zjistil, že mi uniklo již asi víc herních změn a jich možné využití ve hře. Kámoš v jedný bitvě poměrně úspěšně ostřeloval enemáka na cca 680 m podle poslední spotu, jen to chtělo vědět kam to nepřítel dostává, že to neprochází. 

Hra přesnou vzdálenost neukazovala, tak jsem provedl jen odhad. Na mapě 1000x1000 m byl nepřítel vzdálen 6.5 čtverce kolmo a 2 stranou.

 

PS: Já sám bych na to nepřišel, protože by mě to v současnosti mimo arty ani nenapadlo.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marjá, já dnes najel 27 bitev- to jsem nedal možná rok- z toho jednu epickou s E 50 M, sice lost, ale mega dobrý pocit. Vyexpena česká T 24 a skvělé poježdění. Maximální spokojenost s tímhle patchem, vše jede krásně, bez lagů.

 

 

[/url]">http://shot_007.jpg    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si taky zahrál. 4tyřlístek z akce na Centovi, Win mi již stabilně klesá a klesá. Prostě to nejde no. Každou bitvou s Objectem 140 jsem nasázel přes 3-4k DMG, ale vždy lost. S Objectem. 704 trpím. Pač s ním nasázím taky slušnou kopu bebíček, ale neskutečný losty, kdy zůstávám na mapě sám proti 6-7 protivníkům. A to během chvilky. No nic, rozčilovat se nebudu, musim se s tím smířit (po 4,5 roce hraní) že to tak nějak nemám úplně ve svých rukou  :-D Nicméně to jde těžko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me vcera klasicka nedele - zbesile bitvy kde neplati zakony logicke ani jine....dlouho jsem nevydrzel, bylo to jako hrat se samyma botama nastavenyma na chaoticke jezdeni po mape. Zajimave ze se mi z toho nedari neco vytezit.

Těch botů jezdí poslední dobou čím dál víc................. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera masakr. Některý  bitvy fakt skvělý, některý katastrofa. Nicméně win neutěšeně klesá. Nedaří se mi zkrátka bitvy vyhrávat s týmem idiotů. Jo a parádní bitva s IS4 na Winterbergu. Čelně jsem neprostřelil v posledních fázích hry GVE-100 a to nás stálo výhru. Zkrátka když RNG nechce, tak se nevyhraje  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera masakr. Některý  bitvy fakt skvělý, některý katastrofa. Nicméně win neutěšeně klesá. Nedaří se mi zkrátka bitvy vyhrávat s týmem idiotů. Jo a parádní bitva s IS4 na Winterbergu. Čelně jsem neprostřelil v posledních fázích hry GVE-100 a to nás stálo výhru. Zkrátka když RNG nechce, tak se nevyhraje  :laugh:

Jo tak to musím souhlasit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...