Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dlouho jsem nic nenapsal, tak se podělím o své zážitky z poslední doby takhle hezky v neděli. A jaké jsou? Je to všechno vlastně jeden velký vtip. Když mám čas tak hodinku až hodinu a půl, tak to vždycky skončí špatně, protože mé začátky jsou jak přes kopírák. Takže začne to prohrou s čímkoliv, pokračuje to další prohrou atd atd atd, až skončíme někde u čísla 10/2-4. Lepší to povětšinou není. No a jelikož nemám čas na to, abych pokračoval, tak to takhle zůstane. Jenže když mám čas pokračovat, tak se dějí věci. Viz třeba včera. Za stavu 7/2 jsem si postěžoval v chatu klanu, že jsem na své typické vlně proher. Od té doby jsem vyhrál všechny hry až do stavu 15/10. Chcete mi říct, že je tohle normální? Já si myslím, že né, ale to neva. Hlavně že je sranda, že jo. Jinak jak bych popsal celkovou situaci. Smířil jsem se s tím, že opravdu jsem dosáhl svého stropu výkonu. Respektive výkon by mohl být lepší, ale jelikož obecně nemám ve hře moc štěstí, tak už se dál moc neposunu. Takže momentálně jezdím opravdu jen pro zábavu a už WG neplatím ani desetník, takže se pohybuji jen na tierech od sedmiček dolů, protože jakmile vlezete na osmičky, jste pernamentně v mínusu, aniž by jste vystřelili jediný gold. Na sedmičkách jste v mínusu, když goldíte, a níže už je to o tanku a jeho schopnosti vydělávat kredity. Dost mě to zaráží, protože podle mě se plnohodnotně dneska nedá hrát bez PÚ na vysokých tierech. Zkusil jsem vytáhnout devítkového Objecta704 a dopadlo to prohrou a -30k, i když jsem měl nastříleno téměř 3000dmg. Ale jinak je mi to opravdu jedno. Tak si jezdím nízké tiery a terorizuji svět nezkušených hráčů, jelikož už ani na těch šestkách nejsou hráči, kteří by hře rozuměli.Tak přeji hezkou neděli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem nic nenapsal, tak se podělím o své zážitky z poslední doby takhle hezky v neděli. A jaké jsou? Je to všechno vlastně jeden velký vtip. Když mám čas tak hodinku až hodinu a půl, tak to vždycky skončí špatně, protože mé začátky jsou jak přes kopírák. Takže začne to prohrou s čímkoliv, pokračuje to další prohrou atd atd atd, až skončíme někde u čísla 10/2-4. Lepší to povětšinou není. No a jelikož nemám čas na to, abych pokračoval, tak to takhle zůstane. Jenže když mám čas pokračovat, tak se dějí věci. Viz třeba včera. Za stavu 7/2 jsem si postěžoval v chatu klanu, že jsem na své typické vlně proher. Od té doby jsem vyhrál všechny hry až do stavu 15/10. Chcete mi říct, že je tohle normální? Já si myslím, že né, ale to neva. Hlavně že je sranda, že jo. Jinak jak bych popsal celkovou situaci. Smířil jsem se s tím, že opravdu jsem dosáhl svého stropu výkonu. Respektive výkon by mohl být lepší, ale jelikož obecně nemám ve hře moc štěstí, tak už se dál moc neposunu. Takže momentálně jezdím opravdu jen pro zábavu a už WG neplatím ani desetník, takže se pohybuji jen na tierech od sedmiček dolů, protože jakmile vlezete na osmičky, jste pernamentně v mínusu, aniž by jste vystřelili jediný gold. Na sedmičkách jste v mínusu, když goldíte, a níže už je to o tanku a jeho schopnosti vydělávat kredity. Dost mě to zaráží, protože podle mě se plnohodnotně dneska nedá hrát bez PÚ na vysokých tierech. Zkusil jsem vytáhnout devítkového Objecta704 a dopadlo to prohrou a -30k, i když jsem měl nastříleno téměř 3000dmg. Ale jinak je mi to opravdu jedno. Tak si jezdím nízké tiery a terorizuji svět nezkušených hráčů, jelikož už ani na těch šestkách nejsou hráči, kteří by hře rozuměli.Tak přeji hezkou neděli. 

Plně s Tebou souhlasím,na publicu jezdím max. s tierem 7,s vyššíma se snažím aspoň udělat násobky a potom stejně jak Ty: vezmu pětkového Stuga a hraju jen pro zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krome toho ze hraju blbe, mi hra dela takoveto veci:

 

Jedu s KV-1 ve hre tier 4-6, po vetsinu bitvy mam celkem dobre kryti za kameny. Po bitve: moje strelba: 11/10/1. schytal jsem: 6/6 + 3x splash od arty. Prohra.

 

To byla prvni hra, celkem nasravaci. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dostavila ve WoT těžká nuda a poslední pokus, jak to zlomit, mě napadlo zkusit si zahrát za artyny. Protože s tím nemám absolutně žádnou zkušenost, chci se zeptat, jakou arty by jste doporučili. Sice mám z KV-2 vyexpenou S -51, ale nechci jít rovnou na tier 7 bez jakýchkoliv zkušeností, to bych moc platný hráč týmu nebyl. Navíc mám představu, že bych spíš zkončil na tieru 5/6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně na tieru 7 to začíná být o něčem. A pokud chceš skončit na 5/6, jeď Brity :)

 

 

Kampaň nám skončila. Jako klan 9-TD2 jsme se umístili na 36 místě, kousek za našimi jedničkami :) Osobně jsem se dostal na 18. pozici celkově, bohužel jsem tento údaj začal sledovat až 7. den kampaně, mohlo být i lépe. A jelikož jsem byl hodný, dostal jsem i goldovou kompenzaci za FCM, které již bylo v garáži. 

Takže za dnešek velmi dobré a nejsem ani moc naštvaný  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne se mi taky nejak hra povedla, otocil jsem jasne prohranou bitvu diky Wolverinovi ve krovi se kterym jsem se 3/4 bitvy nehnul z mista. Nastrilel jsem skoro 3000, to by na tu posledni misi myslim stacilo, bohuzel to bylo trochu min. No uz vim asi jak to dneska hrat - neviditelnost a kempit se vsim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska moc nenahráno, ale na odřadech jsme zkusili 12 batů a 3 USSR medka. Bylo to zajímavé. Neříkám, že se vyhrálo tolik, co s klasickými sestavami, ale zase to byla zajímavější. Zvlášť jedna bitva, kde na Pouštní řece nechali vše na bázi. Jednu IS-4 a E-75 nechali u skály nalevo. No, sice šli dolu, ale divil jsem se, že ve chvíli, kdy se na nás rozjel zbytek všichni bati začali nabíjet. Byla to výhra, ale Ta E-75 měla nacinkáno 3k a IS-4 necelých 8k  :laugh: ...

 

A taky mě udivuje, jak se na youtubu během chvíle dokážu dostat ze Sabatonů na popík 70. let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dlouhé době něco úsměvného. Bitva se složením týmů 5xT8 v topu + 1x Arty 7 třídy a po 5 LT od T4-7.

 

"Enemák ve 112 píše žádné kempení a žádné capování".

První se enemákům vypařila artyna a hned po ní následovat ten vtipálek, co během 10 sekund 2x blafnul a sám stihl nastřílet 190 HP.

 

Samotná bitva děsnej chaos s několika zvraty končící jediným přeživším s 246 HP.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je camp a gold ammo proti pravidlům? Furt mi to někdo vyčítá! Asi někde dělám chybu! :wallbash:

 

Uplně nejhorší je, když pak ještě vyhraju na cap! To je totiž asi taky proti pravidlům!

 

Já ale neumím hrát tak, jak by protihráč předpokládal, že budu hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším doexpit tu AT-8...

Dnes až 27. bitvou padlo město. 7x Klidné pobřeží, 4x Jižní pobřeží, 4x Westfield, 2x Step, 4x Tundra. Zbytek další otevřený srandy. Když padl Himmel, 1900 ocinkáno, 2200 rozdáno. Do té doby většinou stačily dvě rány od osmiček a pápá. Být město, tak se dá hrát i proti nim... ale tohle je kulervoucí. Ale to samé bylo s O-I. A 60% her proti osmám, to je zábavní masakr.

 

Když jsem jezdil mise na LT, musel jsem brát T-54 light, abych si aspoň zastřílel. 75% map města. GW Panther - permanentně Ruinberg, Himmel a Stalingrad proložen Charkovem. Cca 60% bitev. Vážně začínám mít podezření na losování map, protože tohle sakra není možný, ani zábavný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se poslední měsíc nemohu dostat do provozních otáček...nejde to a nejde

Jen jeden poznatek WOT vs AW...líbí se mi, že když má náboj menší pene,tak má vyšší dmg a to se mi líbí, za větší snahu domířit udělat vyšší poškození. To bych u Wotka uvítal...premiové náboje budou mít takovou průraznost,ale zapomeň na dmg...to by myslím bylo docela dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co rict ke dnesku..jeden chytrejsi bot nez druhy..tymy tak rude ze jsem myslel ze mam zaspineny monitor od kecupu...a jeste k tomu mi serb nakakal do ruk....proste des..poslednich 10 her pokazde zabit arty..neustaly focus, takze jsem ani nic nenastrilel.. :sick:  :sick:  :sick:  :sick: jako kdyz se na vas neustale soustredi 3 enemy arty tak jak bych taky mohl neco zahrat....kosoctverci ************* a vsichni kolem 1k wn8 to je ted asi hlavni zabava dementu...**********

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Potřebuji radu podnikového psychologa.

Hraju blbě, 50%. Ale! Neustále kolísám mezi 50,20 a 50,35.

Postupně, po setinách procenta rostu až na 50,35. Při dosažení 50,35% totál hrůza, vše špatně a klesnu rychle na cca 50,20. No a pak zase pomaloučku po setinách nahoru.

Pořád takhle dokola.

Je to má blbost???

Jdu hrát na kámošův comp, má 45% a já na jeho účtu to samé. Jdu hrát domů - a zase hraju svých 50%. Přemýšlí, co by se stalo jít hrát k někomu s dobrým skore, jak bych já hrál tam?

 

A co dát prachy, koupit na nový účet co nejlepší tank a posádku a zkusit to? Jak bych hrál? Ale nechci dávat prachy těm "lotrům", pokud je moje teorie správná. Myslím že od znovu to zkoušel Marty _vole, jak vlastně dopadl bez dotací?

Nedrží server náš prvotní výkon už navždy?

 

Taky mě sejří, když stejný tank ke mě bokem a já čelně a já mám první ránu, dám mu 3 z boku do motoru, min poškození  a on mě do čela sundá na 2 rány.

 

Hraju blbě, ale tohle?

mudrc50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju blbě, ale tohle?

mudrc50

 

Vyšší procento výher vyžaduje lepší herní výsledky než máš. Nevím jaký máš herní styl, ale rozhodně se nehodí do vyšších tříd než 5.

Když si vybereš  mezi 1-5 třídou stroje se kterýma ti to jde a mají lepší výsledky, tak se procento výher může ještě někam výš posunout.

Pokud budeš chtít hrát T8-10, tak bude padat rychle dolů a nebo se budeš muset naučit víc o hře a stylu hraní v těch třídách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Potřebuji radu podnikového psychologa.

Hraju blbě, 50%. Ale! Neustále kolísám mezi 50,20 a 50,35.

Postupně, po setinách procenta rostu až na 50,35. Při dosažení 50,35% totál hrůza, vše špatně a klesnu rychle na cca 50,20. No a pak zase pomaloučku po setinách nahoru.

Pořád takhle dokola.

Je to má blbost???

Jdu hrát na kámošův comp, má 45% a já na jeho účtu to samé. Jdu hrát domů - a zase hraju svých 50%. Přemýšlí, co by se stalo jít hrát k někomu s dobrým skore, jak bych já hrál tam?

 

A co dát prachy, koupit na nový účet co nejlepší tank a posádku a zkusit to? Jak bych hrál? Ale nechci dávat prachy těm "lotrům", pokud je moje teorie správná. Myslím že od znovu to zkoušel Marty _vole, jak vlastně dopadl bez dotací?

Nedrží server náš prvotní výkon už navždy?

 

Taky mě sejří, když stejný tank ke mě bokem a já čelně a já mám první ránu, dám mu 3 z boku do motoru, min poškození  a on mě do čela sundá na 2 rány.

 

Hraju blbě, ale tohle?

mudrc50

ti to řeknu na rovinu a doufám, že se neurazíš.Pro někoho nebudeš stát ani za odpověď.

Tvé výsledky jsou takové jaké jsou a můžeš být rád, že se držíš nad 50%.  Pro hodně hráčů tu jsi prostě jeden z těch co tu hru kazí a vůbec jí nechápeš.(možná by ti řekli peprnější slova) možná si myslíš, že jo, že víš kam jet či co mají ostatní dělat a oni ve hře to dělají špatně,ale ty dobře.

začnem narážkou na účet... konspiraček (doufám, že víš co to znamená) tu je už dost a ty opět začínáš a ani nevíš pořádně nic-zkoušení účtů či přihlášení na jiném PC ..LOL... marty_vole jestli se nepletu zkoušel na účtu vyjet X aniž by měl premiak a mít wn3000. Tohle se mu dařilo, ale postě to nejde tak rychle to bez premka vyjet,tak to vzdal.Vlastně to neuživil,musel by jezdit hooodně dlouho. Taky si půjčil nějakej účet od hráče ,,tvých kvalit,, a zjistil věc kterou zjistil...špatné posádky,špatné vybavení a stejně na tom účtu zahrál. takže největší problém je mezi klávesnicí a židlí.

To že máš tank bokem a ty mu dáš nejmenší dmg to je otázka jiná...jestli náhodou nestřílíš HE a taky o tom, že tyhle rádoby poznatky jsou ve skutečnosti úplně jiné...dej replay a zjistí se co a jak. Jednou se tu hádal člověk(jmenovat ho nebudu)že ho sundal na T34 vlastní hráč s E100 a on že vše dělal dobře,tak že nechápe proč, a když sem dal replay,tak mu bylo sděleno že se hodně mejlil. Takže replay a ukaž to.

A k daným tankům.

že hraješ tieri takové jaké hraješ hraj si(já si nemyslím, že hráči by měli hrát tier nizký dokuď něco neumějí ono i na IV nebo V je to dost těžký než na vyšších tierech, protože to je hodně nevybalancovaný...tank co dává za 320(kdysi i za 450) a má kolem sebe tanky s 500 Hp si nemyslím, že tam to je zrovna jednodušší.)

Ale s IS7 mít dmg 1000 je opravdu hoooodně málo a to můžem pokračovat.

myslím si, že by jsi měl trochu ty streamy sledovat, a vůbec nedat na lidi typu, které říkají, že mu WG nepřeje (konspiračky) a začít hlavně u sebe. Tady když se zeptáš co a jak,určitě ti každej poradí, ale tímhle příspěvkem ne. dal bych ti ,,-,, za to, ale že jsi se neschoval za anonymní nick a ukázal jsi , že máš koule ti zas dávám ,,+,,

 

edit. k tomu winu...já třeba už 3 měsíce nemohu překročit .56,90%...k tomu číslu jsem ,,přílítl,, a vzápětí klesl na 56,79% v mém poměru her to ukazuje, že jsem stále prohrával, potom jsem tam opět dotáhl a opět klesl a te´d opět dotáhnul a opravdu nepotřebuji nikoho, kdo mi to vysvětlí...možná jen řečnicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37: to není nic osobního,ale prostě s tím nesouhlasím...když člověk wotko neumí, nebude ho umět ani na I,II či X

Já nic nepsal o tom, že když neumí např. v T10, tak v T1 bude umět hrát.

Pokud hraje stylem jedu a střílím (prostě ten hodně jednoduchý styl), tak s tím uspěje rozhodně víc v nižších třídách a taky tam může mít určitou výhodu ve 100% posádce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus si osvoji lepe nizke tiery, tak asi pochopil neco z mechaniky hry, coz mu pomuze na vyssich tierech.

určitě máš pravdu, ale na nízkých tierech (alespoň pro mě) tam tu bitvu neprožiješ,jsi hned mrtvej a tím pádem nic nepochopíš.... tam to je urááááá. tam se to blíží nejvíce pif paf...Asi nejlepší balanc mají VIII, proto se asi s tím hrají ESl a turnaje, ale doba pokročila a budou se jezdit v X a myslím si, že s těmi X trochu poštělují čísla,takže to bude ještě lepší než to je teď.

 

 Nevím jaký máš herní styl, ale rozhodně se nehodí do vyšších tříd než 5.

 

tak to jsem pochopil já, .... co děláš výše....

jedině toto,, ano s čím ti to jde budeš vyhrávat,, ,ale u toho hráče no nevím nemá nic s čím mu to jde...už má 12k bitev a vlastně nic a ještě v tobě kdy je o wotku toho tuny. před 2 roky nebylo ani kde čerpat, jen tu...na ofiku to byl-je samej chytrolín.

Třeba tady svejk, někdy jsem s ním nesouhlasil, jednou jsem ho potkal v bitvě a dokonce jsme tu měli rozepři o té bitvě, ale jeho postřehy byly 100% a hlavně výborné pro začátečníky i pokročilé. Poznal jakej tank je tzv. OP a jak s ním hrát, aby jsi si tu bitvu co nejvíce užil to na ofiku forku nikdy nebylo. A když s tím tankem aspoň průměrně zahrál, byl jsi king a začal jsi i dříve chápat hru. ale když umře člověk mezi prvními nebo někde kempí a čeká jak to vlastně všechno dopadne nepochopí to nikdy ani na I ani na X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...