Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Obecně se dařilo pěkně, ale rozhodně né s Objectem...trojnásobek až na po páté....to se mi ještě sním nestalo. Ikdyž on za to nemohl. Prostě pátek...děti mají volno. To co se zas v 9 a 10 třídách dělo......že to ty lidi baví. Tak jsme šli s četou na 5 třídy a byl klid. Ale to byly bitky v těch top třídách. Kde se ta debilita v lidech bere....jak takové vemena dokážou vyexpit E75 či js4 aniž by je někdo v reálu nezabil? Ještě že SU85 nezklamala :Smile_veryhappy: .Ikdyž nebýt chyby od WG, tak jsme nemuseli v 5 třídách puknout ani jednou. Několikrát zasebou jsem nepenetroval KV...se 107mm....a další kolo penetruju v poho Háčko do palice co má 110mm.....ty bolševici neví co dělají.. Ale jinak super....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem si dnes konečně koupil IS-3. Jelikož sem se naprosto netakticky rozhodl koupit ho už dneska a nečekat do zítřka, tak sem se musel obejít bez munice a zbyly mi asi 4000 stříbrnejch, jinými slovy mam v garáži tank VIII tieru ale jen pro dobrej pocit. A takhle to bude hodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem před chvilkou vyhrál bitvu a, že T-28 není zas až takový propadák. :Smile_great: S ním jsem teď zlikvidoval 4 tanky, další 3-4 poškodil- ty pak dorazila šikovná artylerie anebo jiní tankisté, 1 detekován. Po chvilce nikdo v mém okolí nežil, vzal jsem to sám po boční straně u moře(mapa arktida), v cestě nikdo nestál, pak jsem oběvil Bisona se 33%, pozdě jsem si všiml další americké artyny, naštěstí mě netrefil, tak jsem ho ukroutil, chudák Bison se na mě jen otáčel, jedna rána a bylo po něm, pak jsem popojel o pár cm zpět do kruhu ho capnout, pak se odněkud vyřítila střela bum a sebrala mi mých 7 bodíku, zajel jsem za to opevnění(štěstí, že jsem měl maskovačku) a celé jsem to capl sám, úspěchy v bitvě: útočník. :Smile_Default: Byl to dobrý boj, 2/3 týmu sice mrtvá, ale u nich to samé, zbytek buď jen stál a očekával útok(enemy) anebo útočili a naši odolávali útoku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes expim s Wolverinem na Sluggera, 10 her za sebou lepší než 2 od spodu jsem v losu nebyl a ty prohry? Nejlepší 4:15, to se ho určitě dožiju. No prostě fajn den :Smile-angry:

Mě to dává s M6 do bitev, kde je IS7, E100, maus apod. na prvních čtyřech místech. Jse někdy i pátej odspodu heč. :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes musím říct, že se vcelku dařilo až do této chvíle, kdy jsem prohrál pět bitev za sebou, což se mi hooodně dlouho nestalo. Dnes se mi povedlo dát druhý top gun (6 killů) s gw tigrem, což považuju za velký úspěch. S IS 4 se taky pěkně daří a když mám dobrý los a dobré hráče, výhra přijde sama. Na to že je sobota, to dnes není tak tragické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem si hezky uzavřel v četě se Švejkem a Hanoujou. Sice jsem jim to zpočátku kazil protože oni jeli tier 9 a já s T32 byl jak chudý příbuzný. Pak jsem se naštval protože tak se fakt expit nedá a vzal jsem si Jagdtigera abych ty devítky srovnal a hned to bylo veselejší. Jenom mě štve, že když si konečně po dlouhé době můžu slušně zahrát, tak mám zrovna zakázku a zítra v poledne si pro ni zákazník přijde a tak jsem to musel přerušit a jdu na tom makat. Tady máte alespoň záznam z poslední bitvy, kterou by každý považoval za prohranou.... http://files.uloziste.com/a9cc39943321ce10/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj kanáre dařilo se...20:5....dnešní bilance...super. Škoda jen těch 5...všechny byly zbytečné. Dnes se mi podařila monstr hra s SU85...škoda že to top podělaly a my stejně pukli. Byl jsem druhý od konce a převahu měly 8 a 7 třídy...6ks...z toho 2xKT a jedna T59...tu jsem sejmul předposledním nábojem....to už mi zbyly jen HEčka. Úžasná bitva...škoda lostu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen sem namontoval na E-50 nejlepší motor, tak se stalo tohle:

Vítězství!

Bitva: Útesy 12. února 2012 0:01:58

Vozidlo: E-50

Získáno zkušeností: 1 575

Získáno kreditů: 48 381

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Jinak celej den jak na houpačce, akorát se śvejkem byly winy. Jinak sem krutě zmíral na arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rád lidi co jim dělá těžkou hlavu pár porážek... Já bejvám rád když přežiju bitvu a něco z ní vykuchám. Vítězství a porážku beru fakt jen jako druhotný jevy...

Po roce a půl hraní se musí najít motivace všude kde to jen jde.....a já jsem typ, který nerad prohrává. Ikdyž pořád je na prvním místě zábava.....ale některé kola i ona chybý.....mě vřera nemrzel počet porážek, dařilo se, ale způsob jakým jsme prohráli. Byly to hrozně zbytečné porážky...to pak mrzí.

Charlie: Včera mě poprvé artyna smahla na ránu při hraní s objectem...a nebyl jsem to kolo sám...já za 1600, 8 frantík dostal za 1300. byla to SU14 a dle artynářů v četě musela používat goldy. Myslel jsem, že rozkoušu klávesnici. Naštěstí je pak Kanár se svím JT umlčel.....6 artyna a sundá na ránu 9 třídu.....ještě, že se to často nestává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...