Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Guest LucSulla

Nu, když tu tak čtu ty nářky - artyparty WG snad srovná, ale pro hráče, který nelační po IX a X tieru, je nový MM super. Já si to užívám, ale chápu, že ty jednohubky desítkám chybí... Nahradily je totiž smečky střeďáků a to už taková ***** není ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zase zažil nějakého hráče s nervovou poruchou.... v KV-1s ... v jakési četě 3 strojů ... který hned od počátku hry rozkazoval všem co kdo má dělat, a jaký tank kam pojede. A vyhrožoval, že pokud někdo neuposlechne... pošle na něj report...

Mohu se zeptat zkušenějších co tím myslel?? Že si pujde stěžovat na finanční úřad? Nebo zavolá policii??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to bude ten samej, co jsem ho dopoledne sesmahnul artykávéčkem z plna na jedinou ránu :D Takovýhle one shot smrti mě dycky taky popudí :P To KV-2 mi dost po nasazení tý krátký trubky přirostlo k srdci.

Jinak dneska se mi hrálo celkem fajn, asi o 5 vítězství víc než proher, to mě ke štěstí docela stačí :-) A k tomu popostrkávání, jelikož jsem nic moc hráč, tak se klidně necham dirigovat, ale když to pak projedeme, tak si řikam, že já vůl jsem nejel podle svýho vědomí a svědomí. I když už jsem byl taky i v roli dirigujícího, ale to už musí bejt moc špatný, abych si toho v tej hře já všimnul. Ale zrovna z jedný takový hry mam svuj rekord v získaných zkušenostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zase zažil nějakého hráče s nervovou poruchou.... v KV-1s ... v jakési četě 3 strojů ... který hned od počátku hry rozkazoval všem co kdo má dělat, a jaký tank kam pojede. A vyhrožoval, že pokud někdo neuposlechne... pošle na něj report...

Mohu se zeptat zkušenějších co tím myslel?? Že si pujde stěžovat na finanční úřad? Nebo zavolá policii??

To mi připomnělo hru cca před 3 dnama, mapa Mines, hraju za arty, top tank je E50. Začně odpočet a E50 zahlásí "I am top tank, i will tell you, what to do"... Hned jsem čekal hádky a průser, ale nikdo nenadával a dokonce ho poslechli ! Střeďáky nahnal na kopec, 2 heavyny do prava, nějaký TD šlo na ostrov, za 8 minut hra vyhraná poměrem 15>5. Víc takovejch, btw na konci měl 0 killů, ale měl medajli confederate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to šlo šíleně. Co hra to skoro prohra. Tolik trollů sem snad nezažil... nějakej spoluhráč hlásí "... a zase červenej tým :-(" ... já mu píšu... neboj...to dáme... :-) .... a prd.... vždycky nás roznesli.... když vidim co ty lidi dělají a jak jedu s JP a za mnou je schovaná E75....... tak je mi zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se hrálo dobře, měl jsem štěstí, které jsem si vybral. Jen jsem se se před chvílí dozvěděl, že jsem vyhozen z klanu resp. budu :Smile-hiding: , protože to náš (ex)velitel zabalil. :Smile-angry:

 

No nic Svět není dokonalý.

 

Ale snad vzniká klan nový, lepší, mocnější.. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se hrálo dobře, měl jsem štěstí, které jsem si vybral. Jen jsem se se před chvílí dozvěděl, že jsem vyhozen z klanu resp. budu :Smile-hiding: , protože to náš (ex)velitel zabalil. :Smile-angry:

 

No nic Svět není dokonalý.

 

Ale snad vzniká klan nový, lepší, mocnější.. :Smile_Default:

 

Neboj Zdendo, myslíme na tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to kam psát :) , tak se prosím hlásím na odstřel .

útok na Malinovce , naši scauti stojí skoro dvě minuty a čekají jen na to až se enemy rozmístí , poté předjedou vše naše a nechají se odprásknout - budiž

naše arty si zaleze za barák a stojí zády ke kopci a neustále píše , že je v základu - budiž

 

po pěti minutách , když jsou naši téměř vymlácení začne arty psát HELP

 

podotýkám , źe za celou dobu ani nevystřelil a stojí neustále tak jak si stoupl v 10 sekundě

 

po pátým HELP jsem otočil kanón a zrušil jsem ho jednou včelkou

 

 

on - proč

já - protože nehraješ

on - jsem v základu

já - no a co , tak hrej

 

ano nechal jsem se unést , je to odemě špatné jednání , ale kuwa arty si zaleze protože je v základu , kde jsme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek totální hrůza ze 33 her sem 25 prohral a 1 remiza. 16 proher v řadě :Smile-angry: . 10 a 9 už hrát prostě nebudu. To nema smysl. V každe hře 6 a vice artyn opravdu v každé. A do toho ty posra.. mody. Ani jednou sem nebranil, všechno jen utok, utok, utok. Nic prostě konec. Kromě rot a 3čet budu hrat jen 6. A rozjedu artyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek totální hrůza ze 33 her sem 25 prohral a 1 remiza. 16 proher v řadě :Smile-angry: . 10 a 9 už hrát prostě nebudu. To nema smysl. V každe hře 6 a vice artyn opravdu v každé. A do toho ty posra.. mody. Ani jednou sem nebranil, všechno jen utok, utok, utok. Nic prostě konec. Kromě rot a 3čet budu hrat jen 6. A rozjedu artyny.

 

A pak přijde den,kdy budeš mít zase samý výhry.Já mám hry kdy dostaneme totálně na *****,ať dělám co dělám,a hry,kdy totálně enemáky převálcujeme.A pak jsou hry,kdy je šance vyrovnaná.Těch je asi 2%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plus moje první Kolobanova medaile, kterou jsem myslel že snad nikdy neudělám.

včera jsem tuhle medaili získal jako když slepé kuře najde zrno. Prochorovka obrana, team rozstřílenej na hadry a cca 10 sec před limitem smahly náš předposlední tank, takže jsem to tu chvilku vydržel :Smile_teethhappy: ale těch 5 předtím mám fakt vydřený

Vítězství!

Bitva: Prochorovka

8. srpna 2012 17:45:08

Vozidlo: GW Typ E

Získáno zkušeností: 594

Získáno kreditů: 25 485

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem tuhle medaili získal jako když slepé kuře najde zrno. Prochorovka obrana, team rozstřílenej na hadry a cca 10 sec před limitem smahly náš předposlední tank, takže jsem to tu chvilku vydržel :Smile_teethhappy: ale těch 5 předtím mám fakt vydřený

Vítězství!

Bitva: Prochorovka

8. srpna 2012 17:45:08

Vozidlo: GW Typ E

Získáno zkušeností: 594

Získáno kreditů: 25 485

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile

no ono aby člověk Kolobanovku dostal, tak musí bejt nepřátelé buď dost tupí anebo afk. protože aby s pěti tankama nesundali jednoho (zvlášť takovou skořápku jako je S-35 CA), to už chce velkou dávku neschopnosti :Smile_veryhappy:

ale dostat to s artynou, to klobouk dolů dragone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...