Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hlásim, že na expení rusáků před updatem jsem rezignoval, protože IS není zrovna moje kafe a nejde mi to s tím zrovna podle představ.

 

takže dneska mám jen jeden cíl. večer nasednout do T-50-2 a udělat 100. průzkumníka. doufám že naštvu hodně artynářů, než se mi to povede :Smile-playing:

100 průzlumníka? Já jich za 7500 bitev mám snad 3 nebo 4 :Smile_Default: . Ty jsi blázen...myslím, že jednoho jsem udělal s ferdinandem.... :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ještě k tomu IS: nasadil jsem tam nabijár a pohon děla, ale i přesto to pořád zaměřuje jak prase dlouho a nabíjí to taky dlouho. nevím jak se s tím mám naučit hrát. nejhorší je, že u těch dalších ruskejch děl je to to samý, možná ještě horší

 

ISko je v pohodě,počkej až se vyškrabeš na ty vyšší tiery a budeš mít tím pádem dělo ještě slabší,to je pak tragédie a skoro nic neprostřelíš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super začátek......až do 7 třídy winy...a když lost tak vcelku zasloužený...pak vezmu Ferdu...hned dva losty...za oba děkuji WG. Jsem neuvěřitelně nasr...nejdřív jsem dal 0 dmg KV5...byl to zásadní zásah bez dmg...díky té nule jsme proháli....jinak by byl win.Druhá hra....Potřeboval jsem rychle sundat T25 AT..páč hořela báze a objížděli mě hevíci...pánové..první rána jí sundala 450....pohoda. další dvě penetrovali ale za nula!! Stále mu zbývalo 381hp....tak jsem mu jí konečně našil s dmg...a myslíte si, že ho to killnulo? Kanon s průměrným dmg 490? Kdepak...22hp...mu zbylo..dorazil jsem ho, ale to už byli zamnou....

Pánove tohle není řídky jev....stává se to pořád. A mě to neskutečně štve. Nula dmg....nesmysně malé poškození....

Naposledy jsem narval peníze. Když jsou WG takový amatéři a jen kažfým patchem tu hru kazí...ok. Hrát ji budu, ale jako fre....šmejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super začátek......až do 7 třídy winy...a když lost tak vcelku zasloužený...pak vezmu Ferdu...hned dva losty...za oba děkuji WG. Jsem neuvěřitelně nasr...nejdřív jsem dal 0 dmg KV5...byl to zásadní zásah bez dmg...díky té nule jsme proháli....jinak by byl win.Druhá hra....Potřeboval jsem rychle sundat T25 AT..páč hořela báze a objížděli mě hevíci...pánové..první rána jí sundala 450....pohoda. další dvě penetrovali ale za nula!! Stále mu zbývalo 381hp....tak jsem mu jí konečně našil s dmg...a myslíte si, že ho to killnulo? Kanon s průměrným dmg 490? Kdepak...22hp...mu zbylo..dorazil jsem ho, ale to už byli zamnou....

Pánove tohle není řídky jev....stává se to pořád. A mě to neskutečně štve. Nula dmg....nesmysně malé poškození....

Naposledy jsem narval peníze. Když jsou WG takový amatéři a jen kažfým patchem tu hru kazí...ok. Hrát ji budu, ale jako fre....šmejdi.

To iste tiež s Ferdim niekedy sa už až pozastavujem čo nedam,dam priklad,Himmelsdorf vyšiel bokom francuz BDRG1 napalim to do boku čo inak ide na jednu ranu a ono 0dmg dalši pripad KV-3(samozrjeme že nie na 1ranu)dalši Tiger čo do Tigra napališ a všade to prejde... ja nechapem čo spravili ale takto sa neda hrat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska minimálně pětkrát uplně nehorázné MM... že občas daj o jedendva tanky ve vyšim tieru soupeři fajn... ale když máte tým s jednou devítkou, do pulky sedmiček a zbytek šestky, proti jedné devítce, pěti osmičkám a zbyteksedmičky a šestky.. tak to se prostě nedá hrát... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak...je pátek, tak 4 losty z pěti(ted ukončených) s ferdou není překvapení...prostě víkend a děti. Ale zas to samé....Panther II...několik hitu bez dmg....pak ten malý chcípák...Amx12....mám nový rekord...kucíí to viděli...vzla jsem mu do boku za 250hp!!!!!! Ferdou!!! Do toho chcípáka!

Už toho mám fakt dost...jsem neuvěřitelně nasr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky po půlnočnímu hraní a díky T40 + hanzovo SU26 jsme nakonec den zakončili dobře(29:12). Alei tak jsem neskutečně rozladěn.

Začalo to patchem v leté ...

1. od léta vznik penetrujících hitů bez dmg

2. pak se obecně sníží přesnost(podzim)...(zatáčející střely"alá" BL10 i u němemckých snip kanonů..)

4. dále všem sundají cca 10 - 20% dmg na ránu

5. díky jednomu debilnímu perku, skoro na každém enemy tanku" něco necháme...a nezáleží na kanonu..1-30hp...

 

Ještě nějaké překvapení páni z WG? Už ani korunu....hrát to budu, páč mě to stále baví, ale za tento zabugovaný paskvil už odmítám platit. Zabugovaností je to na úrovni free her. A když jim to tak vyhovuje...ok. Stejně mám 18 500 000, tak prémko nepotřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska totální tragédie s Bat Chatillon. odjel jsem na něm trojnásobek na 12. pokus (!!). zkouška nervů jak prase. vrchol všeho byl, když jsem při jedný porážce měl 26 výstřelů a z toho 22 zásahů. to jen dokazuje, že člověk může rozdat jakejkoliv damage, lítat po mapě jak blázen a na výsledek to nemusí mít vliv, protože víkendoví hráči v týmu to stejně nakonec dokážou zprasit. ve výsledku mi spadlo ratio na tomhle stroji z 58% win na 56 (ne že by mi o ratio nějak extra šlo, ale i tak..)

 

je to jak píše švejk, bez čety na tomhle levelu to asi fakt nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som v strede tabulky, ako prvy dam kill, aj druhy, aj treti, aj stvrty - prve 4 killy v teame su moje...ustrielam piateho na 31HP, potom sa musim stiahnut... umieram predposledny a nas sucet killov je 6...

-----

3 lowe nevedia dat dole T43, on len vyjde streli zacuva, oni stoja cakaju len nevedia trafit... po dvoch minutach sa priplazim a dam ho zboku... idem do utoku a oni ostavaju stat na svojich miestach za zakrutov, vsetci padneme, len lowe ostavaju s 100% vo svojom sektore bez killu

-----

4 tanky AFK na nasej strane (rekord?)

 

zaver:

tesim sa ze budem mat poobednajsie smeny a zahram si pekne doobeda cez pracovny tyzden..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky po půlnočnímu hraní a díky T40 + hanzovo SU26 jsme nakonec den zakončili dobře(29:12). Alei tak jsem neskutečně rozladěn.

Začalo to patchem v leté ...

1. od léta vznik penetrujících hitů bez dmg

2. pak se obecně sníží přesnost(podzim)...(zatáčející střely"alá" BL10 i u němemckých snip kanonů..)

4. dále všem sundají cca 10 - 20% dmg na ránu

5. díky jednomu debilnímu perku, skoro na každém enemy tanku" něco necháme...a nezáleží na kanonu..1-30hp...

 

Ještě nějaké překvapení páni z WG? Už ani korunu....hrát to budu, páč mě to stále baví, ale za tento zabugovaný paskvil už odmítám platit. Zabugovaností je to na úrovni free her. A když jim to tak vyhovuje...ok. Stejně mám 18 500 000, tak prémko nepotřebuju.

Stoprocentně potvrzuješ můj názor, co jsem před chvílí napsal do tématu kritikal hitt(mimo vyhodnocování výsledků bitev, tím si jistej nejsem. 6e to nemúže být dokonalý se stoprocentní fyzikou je jasný, ale úmyslně na tom vydělávat? Začínám být rád, že jsem si nepořídil prémiovej účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som v strede tabulky, ako prvy dam kill, aj druhy, aj treti, aj stvrty - prve 4 killy v teame su moje...ustrielam piateho na 31HP, potom sa musim stiahnut... umieram predposledny a nas sucet killov je 6...

-----

3 lowe nevedia dat dole T43, on len vyjde streli zacuva, oni stoja cakaju len nevedia trafit... po dvoch minutach sa priplazim a dam ho zboku... idem do utoku a oni ostavaju stat na svojich miestach za zakrutov, vsetci padneme, len lowe ostavaju s 100% vo svojom sektore bez killu

-----

4 tanky AFK na nasej strane (rekord?)

 

zaver:

tesim sa ze budem mat poobednajsie smeny a zahram si pekne doobeda cez pracovny tyzden..

Kdyby se to normálně dalo hrát aspoň ve třech lidech, ale už jsem se po několika týdnech rozhodoval, jestli má cenu vracet se bránit základnu, když vidím ty zašíváky, kteří nepochopili, že pokud tým nevyhraje, je zisk z bitvy minimální a pokud nemají na opravy, tak ať si na ně s nižším tierem férově vydělají a neserou se do hry prémiovým tankem, s kterým nic neumějí a bojí se, že přijdou k úhoně. Jenže to dětem říct bohužel nejde. Mělo by to být rozdělený na věkový kategorie, abysme si mohli férově vynadat. Občas zuřím, jakej jsem pitomej kamikadze, protože obětování se v tebou výše popsaném příkladě přinese jednomu jenom ztrátu a totální frustraci. Nejsem žádnej machr, ale když vidím jak se všichni na minimapě cpou na jednu stranu, tak je jasný že druhou stranou příjde pohroma a stejně se jedu podívat jestli mám pravdu. A skoro vždycky bohužel mám! Od tieru VI se to totálně nevyplácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak toto som este necital tu na fore ze by sa niekomu stalo. Mapa Pustna rieka idem v druhej linii so svojou T40. Nejaky scout rozsvietil ich base par enemakov. Bol som od nich 3/4 mapy tipujem takze som im nevidel po zamiereni na nich ani obrysy ale zamerovac ukazoval zeleny ze ich prerazim. Vystrelim po jednom bac a trafim enemaka vedla neho stojaceho dobre nahoda si poviem vystrelim po tom istom a sundam toho druheho. Kukam ako puk na to zatial mi ten na ktoreho som mieril zmyzol z dohladu tak sa presuniem k dalsej dvojici. Zamierim na jedneho a sundam vedla neho stojaceho to som uz nemohol a zacal som sa smiat. To M1A1 je zazracne delo:-D

To jsi dopadl dobře! Stojím v Malinovce po začátku hry ve VK3002DB, nasazenou maskovačku a bino, za keřem na kopečku, nikde žádnej scout, co by spotil ještě jsem si ani nebouchnul a ani nevyjel, jenže ono to v mžiku dvakrát bouchlo do mě a game ower. Zhruba za dvě minuty bylo po hře, skore 3:15. Nevěřil jsem vlastním očím. Maximální dohled je pět set metrů? To tam byli dva který museli vidět dál. Doufám, že příště nebudu řevem budit sousedy, ale zbytek večera se uchechtám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika.Jednou nahoře,jednou dole.Jsem magnet na nepřátelské těžké tanky.Neustále bojuji s IS3,IS 4,IS 7.Neskutečně deprimující souboje.Já furt hledám průzory a kritický zóny a oni mě mastí kam chcou.Bože dej mi jednu bitvu,kde budu top a budu dávat nepřátele čelně na dvě rány.

Dlouho se mi nestala dobrá bitva,kde bych mohl být na sebe hrdý.Včera mi jedna taková utekla,když jsme nepříznivý průběh zvrátili v náš prospěch.Nakonec jsem zůstal sám ze 4% proti Jg tigerovi se 75%.Hráli jsme si na kočku a na myš a ustřílel jsem ho na 17%.Pak jsem zalamil a nechtěně vystrčil špičku korby s poza rohu a bylo vymalováno.Ještě než naběhla tabulka,tak jsem dostal pár "poděkování" od spoluhráčů ala noob,idiot a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím, že mě celý WoT pěkně nasr.... Tolik neschopných hráčů co sem potkal, prostě hrůza. Každá 2 rána penetrace s 0 dmg. A ten MM ten to dal korunu. Trojnásobek se povedl jen na jednou stroji. A to JGtigr.Jinak prohry IS 8proher , SU152 (9), kv3 (4), Ferda (4), typ 59(3), T34 (5), T29(2), KV(2) další stroje sem ani nezkoušel. Hrál sem JGTigra, ale ani s ním to nebyla žádná sláva z 55%winu su na 53%. Ani četa nepomohla. Snad to bude zitra lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi dopadl dobře! Stojím v Malinovce po začátku hry ve VK3002DB, nasazenou maskovačku a bino, za keřem na kopečku, nikde žádnej scout, co by spotil ještě jsem si ani nebouchnul a ani nevyjel, jenže ono to v mžiku dvakrát bouchlo do mě a game ower. Zhruba za dvě minuty bylo po hře, skore 3:15. Nevěřil jsem vlastním očím. Maximální dohled je pět set metrů? To tam byli dva který museli vidět dál. Doufám, že příště nebudu řevem budit sousedy, ale zbytek večera se uchechtám.

 

- ano max dohled na ktery te muze nekdo spotnout je 500m

- dohled mas 367m + 25% = 458m minus invisibility enemyho

- tvoje invisibility by mela byt 0,2 a 0,3 - sit prida 25% - takze prd ..

 

na malinovce sem stal na konci mapy, u toho vetrnyho mlyna. 200m predemnou nase tanky nic nevideli a ja stale dostaval, dokud sem nechcip - porid si zarovku a budes vedet na cem ses ... jako nevim cemu se divis ... takovejch uz bylo, kteri na Malinovce chcipli a nevedli proc ... vydrz do konce mapy a sleduj ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím, že v sobotu to šlo pěkně, ale včera na pikačů win/lost 12/13. Na CW jsme zkoušeli vylodění mapa ENSK a dostali v sobotu i v neděli na budku, tuto mapu fakt nemám rád. Už se těším na tento víkend, protože jedeme na kola okolo Třeboně a bude od WOT zasloužený odpočinek. Nutně ho potřebuju, protože ty "skvělé" losy, slepé náboje, plné pole enemáků s pár HP a vlastní týmy, kdy člověk neví jestli hrajou s ním nebo proti němu už na mně zanechávají svou stopu v podobě třasu rukou a s tiky v pravém oku. :Smile-playing: Zjišťuji, že nejlépe se hraje když je člověk trochu opojený alkoholem, ale kvůli tankům se přeci nestanu alkoholikem, že? :Smile_blinky:

Tak uvidíme jak to bude vypadat po patchi 7.3, třeba to bude moje konečná a premko taky prodlužovat už nehodlám. :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Zase se zadařilo. To, že byl tým na nic, je normálka, ale to co se stalo...

 

Jedu v IS, arktida, základna s ím lesíkem. Jedu s IS pod skálou k jejich base, no, nebudu to rozebírat, zůstal jsem poslední a došla mi munice. To hlavní ale je, že cca v 10:30 jsem trefil VK3601. Jeho řidič musel mít hlavu rozprsklou na stěně za ním, díra jak kráva a střela se odrazila... ještě jedna takováhle situace a posílám WG mejl. Aspoň se trochu uklidním a pak ******, že bug nepozorujou. Tak jim pošlu další, ať místo testovacích opic posaděj lidi...

http://www.uloz.to/x...z/bug-wotreplay

 

V týhle situaci mi o nic nešlo, dával jsem to, ale nebylo to poprvý...možná se mi podaří najít minimálně ještě jeden replay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím, že v sobotu to šlo pěkně, ale včera na pikačů win/lost 12/13. Na CW jsme zkoušeli vylodění mapa ENSK a dostali v sobotu i v neděli na budku, tuto mapu fakt nemám rád. Už se těším na tento víkend, protože jedeme na kola okolo Třeboně a bude od WOT zasloužený odpočinek. Nutně ho potřebuju, protože ty "skvělé" losy, slepé náboje, plné pole enemáků s pár HP a vlastní týmy, kdy člověk neví jestli hrajou s ním nebo proti němu už na mně zanechávají svou stopu v podobě třasu rukou a s tiky v pravém oku. :Smile-playing: Zjišťuji, že nejlépe se hraje když je člověk trochu opojený alkoholem, ale kvůli tankům se přeci nestanu alkoholikem, že? :Smile_blinky:

Tak uvidíme jak to bude vypadat po patchi 7.3, třeba to bude moje konečná a premko taky prodlužovat už nehodlám. :Smile_glasses:

 

Také jsem přišel na to, že alkohol u WoT chrání nervy. Dokonce jsem včera vydržel s T20 stát za jedním barákem dlouhých 8 minut (čas odpočtu 13:30-5:30) bez nějakého přispění do hry a dumat o tom proč to WoT hraju. Pak se nechat zabít což nebyl takový problém se zbytkem 13 HP po první 1,5 minutě hraní. Následovalo několik bitev s Tigrem, kterého vždy poslala do šrotu arty. Proč taky ne, když byla stejné nebo vyšší třídy. Parádní na tom bylo, že jsem nenadával MM a ani na blbý post svých strojů a poměr win:lost 1:4 mi byl zcela fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Miri37:pokud tě poslala artyna několikrát za sebou do šrotu,tak je něco špatně.Pokud bojuji v bitvě,kde je 3-4 artyn,tak se neustále hýbu.Znechutím tak artyně zaměřování a ta se zaměří na jiný cíl.Taky je dobré nebýt spotlý jako první v týmu,pač lačná artyna tě ostřeluje i když se hýbeš.Tato taktika mě velmi zvýšila šanci přežití v boji s artynami.Poslední vynikající věc je žárovka.Jak se rožne,tak okamžitě pohyb a ještě chvíli se hýbat po zhasnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Miri37:pokud tě poslala artyna několikrát za sebou do šrotu,tak je něco špatně.Pokud bojuji v bitvě,kde je 3-4 artyn,tak se neustále hýbu.Znechutím tak artyně zaměřování a ta se zaměří na jiný cíl.Taky je dobré nebýt spotlý jako první v týmu,pač lačná artyna tě ostřeluje i když se hýbeš.Tato taktika mě velmi zvýšila šanci přežití v boji s artynami.Poslední vynikající věc je žárovka.Jak se rožne,tak okamžitě pohyb a ještě chvíli se hýbat po zhasnutí.

 

Není nic špatně.

Jistě víš, jak vypadají bitvy, kde jsou arty 7 a 8 třídy. Kdokoliv po tobě vystřelí ti něco na Tigrovi rozbije. Nenechat se spotnout, když má nepřítel Batmobil, T54, AMX 13-90, T 50-2 jde na otevřenějších mapách obtížně. Být někde u základny a čekat až si to tam přihrne IS4 nebo E75 už v prohrané bitvě se mi nechce.

Žárovka je asi fajn, ale já jsem rád, že mám aspoň 100% + 52% opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest joemrtvola

Neustále se hýbat je dobré, ale zkus to s E-100, jakmile tě zmerčí jdou po tobě jako hyeny. A stejně tak po nejvyšších tierech ve hře, je za to nejvíc expů a kreditů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...