Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnešní hlášení dopadlo dobře i když jsem ještě nehrál...klidně ať si prohraju 100her zasebou. Technicky operace dopadla dobře. Uvidíme jestli bude i výsledek stát za to.

Pánové hodně mne překvapila hojnost podpory od Vás. Tohle pak ukážu ženě, která tam sním je a spí už 3 den na židli. Je neskutečné co ty ženský vydrží. DEKUJI VšEM ZA PODPORU!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní hlášení dopadlo dobře i když jsem ještě nehrál...klidně ať si prohraju 100her zasebou. Technicky operace dopadla dobře. Uvidíme jestli bude i výsledek stát za to.

Pánové hodně mne překvapila hojnost podpory od Vás. Tohle pak ukážu ženě, která tam sním je a spí už 3 den na židli. Je neskutečné co ty ženský vydrží. DEKUJI VšEM ZA PODPORU!!!

 

Tak to jsou samé dobré zprávy švejku, jen tak dál. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Švejku, ne nadarmo se řiká, že život je hra a musíme jí hrát naplno, bohužel bez možnosti load/save... Jen ať se synkovi i tobě, vlastně vŠem daří co nejlépe, tanky jsou jen virtuální hra a až nás potká takováto situace, tak teprve poznáme, že není nejdůležitějŠí mít Mause nebo 100% posádku na artyně... Hodně zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 dny jsem nehrál,protože jsem absolvoval narozeninové posezení,pak kocovino-gaučový den u dobrých filmů,pak 2 noční 12tky a dnes až se vyspím tak bych splnil dvojnásobky a večer by se mohlo uskutečnit nějaké posezení na oslavu volna a zítra kocovino-gaučový den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky. Ten mateřský pud je prevít :Smile_veryhappy: .

Nevíte jak bych mohl"slušně" poděkovat WG...přímo jim. Poslat mail. Kašlu na banána, ale chci jim řádně vynadat. Vím, že ničemu nepomůžu, ale ulevím si. 50% her s KV mám s 9 třídama(v poslední jsem sundal JT :Smile_Default: ). Ale jinak se to nedá,páč se snažím, ale vše je jen na spoluhráčích...a to je hruza.

Teď jsem dostal malinovku....než jsem se s KV otočil a odjel do bezpečí ze spotu, tak mou krabici spotli a sundali. 10s po loadnutí hry. To se mi nikdy nestalo. 5 třída k 9.....to je výsměch. Oni mají dohled 460-500...já s optikou 385m......a viditelný jsem na kilák. Zatím jsem byl v lose nahoře jen jednou....a přitom je to tak skvělá a zábavná mašinka. 6-7 mám na háku, ale 8 a hlavně 9....to už je ze srtany WG vylízanost.

Kouknu na Eu stránky a něco ostřejšího jim písnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky. Ten mateřský pud je prevít :Smile_veryhappy: .

Nevíte jak bych mohl"slušně" poděkovat WG...přímo jim. Poslat mail. Kašlu na banána, ale chci jim řádně vynadat. Vím, že ničemu nepomůžu, ale ulevím si. 50% her s KV mám s 9 třídama(v poslední jsem sundal JT :Smile_Default: ). Ale jinak se to nedá,páč se snažím, ale vše je jen na spoluhráčích...a to je hruza.

Teď jsem dostal malinovku....než jsem se s KV otočil a odjel do bezpečí ze spotu, tak mou krabici spotli a sundali. 10s po loadnutí hry. To se mi nikdy nestalo. 5 třída k 9.....to je výsměch. Oni mají dohled 460-500...já s optikou 385m......a viditelný jsem na kilák. Zatím jsem byl v lose nahoře jen jednou....a přitom je to tak skvělá a zábavná mašinka. 6-7 mám na háku, ale 8 a hlavně 9....to už je ze srtany WG vylízanost.

Kouknu na Eu stránky a něco ostřejšího jim písnu.

 

a proč si myslíš že sem přestal hrát KVčko - i BDRko má lepší losy jak KV(ale ne o moc a je to horší tank)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z posledních 7 her jsem VĚCHNY měl s 9 třídou...To si fakt slepé a pomalé KV zahraje.....já ji na vysoké třídy kašlu. Chci si zahrát i nízké. ***** Běloruští...nic víc.

Ještě, že mám T40. Ta má losy skvělé...max 7 třída, ale většinou 5-6. T o je v poho. A líná heavy jede s o 4 třídy vyššíma tankama. Jsou to dementi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku, nech sa ti synátor dobre uzdraví a hlavne nech sa mu darí tak ako ocinovi v tankoch :-)

na KV sa vy.er, Pz IV je luxusný tank, lúskam s ním KV-čka síce radšej na diaľku, že, občas ma rozlúskne na ranu KV, ale lósy mám celkom prijateľné a hlavne to nie je taký magnet na strely :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že jsem se vyšplhal díky návštěvám tohoto fóra, díky vašim podnětům a radám na efr 900+ (asi ze 700 za týden a půl)... Díky všem... Samozřejmě jsem musel "od základů" změnit přístup ke hře... díky vám všem ještě jednou..

Růst jsem pochopitelně sledoval, takže můžu upřesnit (omlouvám se pokud už to víte a znáte), že efr nejvíc ovlivní capování a obrana báze... killy, poškození a spot s tím ani tak moc nehýbá (válečník a odstřelovač + 4 poškozené tanky mě posunul o půlbod, ale když jsem bez zásahu , víceméně výstřelu) projel a kapoval s 50 procet base tak jsem dostal bodů 7)...

a potkal jsem soustu zelených hráčů, kteří potom co umřeli první (hero styl) po celý zbytek bitvy nadávali červenýmu týmu do nůbů a idiotů... Nejsem si moc jistý, jestli je tahle stat tak úplně směrodatná, každopádně jsem rád že už svítím žlutě :)

Zvedl jsem samozřejmě také úspěšnost ve všech ostatních kritériích...

A za švejkův úspěch v reálném životě jsem velmi rád (i když ho vlastně ani neznám, ale podle to ho co tady píše, je to určo fajn kluk - a taky mě možná neskutečně uklidňuje ta jeho fotka :)) - představuju si Tě švejku tak nějak podobně :) promiň jestli to není úplně pravda :Smile-hiding:

a bobymu přeju těch 1800....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...