Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem zjistil dvě věci:

1) zbláznil se mi net a dělá si co chce

2) vůbec mi to nejde s Grillem. normálně mi teda grilování jde, házím tam flákoty jedna radost, ale tenhle druh grillu asi není pro mě. možná to je tou 79% posádkou :D myslím že hraní za artynu přenechám jiným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zjistil dvě věci:

1) zbláznil se mi net a dělá si co chce

2) vůbec mi to nejde s Grillem. normálně mi teda grilování jde, házím tam flákoty jedna radost, ale tenhle druh grillu asi není pro mě. možná to je tou 79% posádkou :D myslím že hraní za artynu přenechám jiným

Grill není artyna!!! To je takový litinový rošt a dělají se na tom buřty..... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pobavilo, když jsem se svým SU-85B dal 8 killů a hned mi psali že jsem cheater, děsní hráči. Ani prohru neunesou. :Smile_teethhappy:

 

Zvláštní, já když jsem dal 9 killů nic na mě nebonzli, asi než něco vyťukali, tak byli tak ochromení, že během 2 minut 9 killů a pak už byl konec bitvy. :Smile_teethhappy: Můj tým se tomu smál. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, k obědu byla nudlová polévka s játr. knedlíčky, kachýnka, s br. knedlíkem (poctivým, žádný z prášku) a červeným kysaným zelí a odpoledne po slunečné procházce s naším bojovým psem se dostavila žízeň. Taková ta příjemná, táhlá žízeň.

Tak jsem si k WoT otevřel pivečko. Budvar 12°. Pak ještě jedno.

Proč to píšu?

 

Inu, život je někdy dokonalý.Téměř.

Zjistil jsem totiž, že doma nemám půllitr na Budvar, tak jsem pil holt z Pilsneru :Smile_blinky:

 

P.S. K IS-4 mi chybí už jen 2800 expů a Lorry 35000 :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po třech dnech si k tomu sednu a dařilo se v četě krásně. Jen jedna hra mně silně pocuchala nervy....už jasná prohra, ale v průběhu kola Object zvrátil skoro hru zpět...jenže to by nesměl enemák mít Batmana.....neudělal nic světoborného. Vlastně udělal chybu. Při killování naší arty si mě vůbec nevšimnul, takže normální tank by skončil. Ale né batman....tem **** Ufonskej je tak nízký, že jsem ho nemohl trefil. Páč byl schovaný za naší mrtvou artynou. Navíc si tam našel nějakou ksulinku a začal mě penetrovat. Tak jsem si couvnul a čekám na jeho rozjezd. No chytil jsem ho v plné rychlosti...předsazuji...a hořím. Ten ufo šašek měl zapnutý auto míření a sejmul mě v plné rychlosti. Ani jednou mě nedingnul.

Neuvěřitelně málé, rychlé s akcelerací F1 a kanonem co penetruje skoro vše...co je to?

Koukl jsem na toho hráče..normální slabý průměr, ale staty s Lorrainem a batmanem měl silně nadprůměrné...Kdepááák. Batman není OP tank. Normální fraška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....hlásim, že se mi povedlo včera dát na ránu s T20 s normal 90mm ammo IS-3 ammorack....čuměl sem jak péro a on taky :)

Znám to už se mi povedlo taky. Ale proč tu sem...

Poslušně hlásím dnes sem s IS-3 poprve zvedl výdělek nad 3k a vydělal sem celých 10 000 kreditů. Sem neuvěřitelně štastnej ještě teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem si nedal žádný číslo, protože máme ten blbej tejden :Smile_sceptic: Tak sem si aspoň nainstaloval tu statistiku do hry, nejdřív to nešlo, ale po restartu pc (je to nutnost) se to rozběhlo. Už sem to pak neměl čas vyzkoušet, ale dneska na to vlítnu a uvidím, zda je to k něčemu dobré nebo jen další stresující záležitost u WOT :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, k obědu byla nudlová polévka s játr. knedlíčky, kachýnka, s br. knedlíkem (poctivým, žádný z prášku) a červeným kysaným zelí a odpoledne po slunečné procházce s naším bojovým psem se dostavila žízeň. Taková ta příjemná, táhlá žízeň.

Tak jsem si k WoT otevřel pivečko. Budvar 12°. Pak ještě jedno.

Proč to píšu?

 

Inu, život je někdy dokonalý.Téměř.

Zjistil jsem totiž, že doma nemám půllitr na Budvar, tak jsem pil holt z Pilsneru :Smile_blinky:

 

P.S. K IS-4 mi chybí už jen 2800 expů a Lorry 35000 :Smile_honoring:

 

Tak kamaráde,já měl v neděli něco podobného.

Ráno jsem se pomiloval s ženou a pak vyrazil do lesa s detektorem.Les krásně voněl,hlína voněla a našel jsem krásnej zapalovač udělaný vojákem z nábojnice.Ve 13 hod.jsem se vrátil převlékl a jeli jsme k bráchovi na oslavu narozenin jeho přítelkyně.Půlkilový steak to jistil.Nahoru nějáký pivečko a vynikající loňská slivovice.Večer pár povedených bitviček a bylo vymalováno.Prostě nirvána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...