Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nazdar, vyšel absolutně nový patch a tady ani trošku diskuze. Buď to bude tím, že to nikdo nehraje, nebo tím, že už nikoho nebaví se hádat s ostatními. No každopádně pro ty, co mají trošku odvahy a hrají hru i nadále se chci zeptat, co si o změnách myslíte. Neberte v potaz hráče. Úroveň je taková jaká je. Ale spíše co se komu zamlouvá a co se komu nelíbí, by mě zajímalo. Já musím za sebe říct, že grafika i na nižší detaily je opravdu skvělá. To se povedlo opravdu hodně. Úprava map je hodně velká. Některým to pomohlo, některým ne. Bohužel jsem zjistil, že tanky s malou depresí jsou úplně pasé. Bohužel si člověk nezahraje. Mapy jsou velice členité a když jedete s takovou T-34-2, tak neustále míříte někam do nebe. Co se mi dále líbí, tak je nový systém trasování střel. Ze začátku samozřejmě nezvyk, ale je to opravdu dobře viditelné. A pomaleji letícím střelám se dá i snáze vyhnout. Nelíbí se mi hudba. OK, je to tématické, ale opravdu to nepotřebuji. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen v krátkosti, protože to hraju sporadicky. Grafika se mi opravdu hodně líbí, mapy "bez hranic" na mě působí fakt dobře. Hudbu mám vypnutou, takže nevím.

Trasírky jsou super.

Nevím, jestli se něco změnilo v mechanice hry, to jsem nepozoroval. Vím, že se stále dodělávají destruktivní modely budov atd.

Za mě OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybka v mechanice hry tam je jedna. Od nespotnutého tanku obdržíš zásah, ale neslyšíš ho. Jen se ti objeví ukazatel. A taky to dělá, když do tebe střílí tank na cca 480m a více. Víc chyb jsem zatím nezjistil. A tím, že odebrali pár nehratelných map, má člověk lepší pocit ze. Stalingrad, Paříž, Charkov a Vichřice. Nejvíce **** mapy. Je to další malé bezvýznamné plus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal pohov od AW a vyjezdil si toho prémiáčka na III. tieru. Byla to celkem zábava, vyexpil jsem při tom Matildu (je s ní prča) a trochu poexpil posádku na britské VIII. arty.

A také mi to přisypalo celkem hezký obnos na herní účet. Jo, fajn mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Tak jsem si říkal, že bych to po letech zkusil. Takže, po třech letech bez WoT bych to zhodnotil asi takhle. Parádní grafika, slušné změny map. Tolik asi k pozitivům. Těch negativ je o trochu víc. Totálně zkurvené těžké tanky, RNG a MM stále na tragické úrovni (po první ráně ví člověk jak to skončí), standardně tři arty na hru, bez berliček (módů se nikdo ani neuprdne), a takhle bych mohl pokračovat dlouho. Suma sumárum, pokud si ve WG někdo myslí, že když vylepší herní engine a grafiku, tak to bude Ok, tak se hodně mýlí. Je to pořád stejná s.račka jako před třemi lety, jen je hezky nakreslená.    P.S. Tady je krásně vidět, jak RNG rozhoduje, jestli trefíš a prostřelíš nebo si z tebe dělá p.rdel.

 

111.thumb.jpg.83e2b52c176586c95abe745bbec4f35c.jpg

222.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ano objektivní recenze po 25bitvách. když tě to nebaví nemusíš tu psát kokotiny. Za mě ale to znamená, když tě to nebaví, tak to neumíš a neumíš si to přiznat. A bude to stále do kola, jak před 5 lety, tak před 3 a nebo teď. A hlavně píšeš tu na forko, kde co napíšeš musíš očekávat reakci (hlavně negativní) a ty v tomhle jsi úplně mimo. Žádná normální diskuse ....

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, John_ice said:

Ano objektivní recenze po 25bitvách. když tě to nebaví nemusíš tu psát kokotiny. Za mě ale to znamená, když tě to nebaví, tak to neumíš a neumíš si to přiznat. A bude to stále do kola, jak před 5 lety, tak před 3 a nebo teď. A hlavně píšeš tu na forko, kde co napíšeš musíš očekávat reakci (hlavně negativní) a ty v tomhle jsi úplně mimo. Žádná normální diskuse ....

 

Ale on ma v podstate pravdu. Tiez som to po neakom pol az 3/4 roku zapol na par bitiek a mal som taky isty pocit ako HBJ .. pekna grafika ale herne stale to iste ... prehry alebo vyhry 15-5 a okolo, neake herne zlepsenie som necitil.. jediny dobry pocit som mal, ze ma to uz nese..  ehm nedokaze vytocit ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok a měl jsi takovej pocit a nic se neděje to je podle mě normální, zkusíš zjistíš a co buď u toho zůstaneš a nebo ne. Ale HBJ co, stále dokola to stejné stále píše, že je to debilní hra,ale stále to zapíná a stále to zkouší a stále a stále o tom píše. A že to nehraje a nikdy to hrát nebude a bla bla bla...A nic kloudného nenapíše a ani nenapíše něco o čem by se dalo diskutovat, i když tohle je denní hlášení a na diskusi to tu nebylo vytvořené,ale časem se tu vlastně o wotku tak nějak diskutovalo. Beru postřehy nebo se stalo, ale když si vytáhneš příspěvky tu od HBJ, tak to je jak přes kopírák a stále dokolečka dokola budem všichni do hola oléé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Někdo, kdo by si vzal pod křídla hráče, který nebyl ve hře bůh ví jak dlouho a nabídl zázemí klanu nebo i bez? :-)

U počítače sedím každé odpoledne - večer a celé víkendy. Jde mi hlavně o to, aby si se mnou někdo sedl na discord / TS a jezdil random, abych opět pochytil kam všude na mapách jezdit a tak. Zkoušel jsem to sám, ale každá mapa je tak příšerně změněná, že kolikrát se cítím jako blbeček.

PS: Mám všechny tiery, včetně 8 s omezeným MM.

PSS: 25 let 

Nemusíte reagovat sem, stačí napsat do zpráv, hezký den.

shot_001.jpg

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V 4. 4. 2019 at 3:33, iTutik napsal:

Někdo, kdo by si vzal pod křídla hráče, který nebyl ve hře bůh ví jak dlouho a nabídl zázemí klanu nebo i bez? :-)

U počítače sedím každé odpoledne - večer a celé víkendy. Jde mi hlavně o to, aby si se mnou někdo sedl na discord / TS a jezdil random, abych opět pochytil kam všude na mapách jezdit a tak. Zkoušel jsem to sám, ale každá mapa je tak příšerně změněná, že kolikrát se cítím jako blbeček.

PS: Mám všechny tiery, včetně 8 s omezeným MM.

PSS: 25 let 

Nemusíte reagovat sem, stačí napsat do zpráv, hezký den.

shot_001.jpg

Výstřižek.JPG

 

Ahoj,

taky si to zase občas zahraju, napiš někdy ve hře, nick mám pořád stejný.

Měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V ‎04‎.‎04‎.‎2019 at 3:33, iTutik napsal:

Někdo, kdo by si vzal pod křídla hráče, který nebyl ve hře bůh ví jak dlouho a nabídl zázemí klanu nebo i bez? :-)

U počítače sedím každé odpoledne - večer a celé víkendy. Jde mi hlavně o to, aby si se mnou někdo sedl na discord / TS a jezdil random, abych opět pochytil kam všude na mapách jezdit a tak. Zkoušel jsem to sám, ale každá mapa je tak příšerně změněná, že kolikrát se cítím jako blbeček.

PS: Mám všechny tiery, včetně 8 s omezeným MM.

PSS: 25 let 

Nemusíte reagovat sem, stačí napsat do zpráv, hezký den.

 

 

 

Takže jsi to nevydržel :)

Já taky ne, feťák navždy fe´ták…. zkusil jsem to o víkendu 16 bitev/win 62,5% a wn 1000...lol

Nebylo to, tím že bych se nesnažil, hrál jsem vlastně stejně na pytel jako předchozí 7let, ale náboje lítaly úplně divně a vůbec jsem netrefoval...první 3 bitvy jako přes kopírák, vystřelil jsem 2x a šel jsem s 0 do garáže :)

Dnes by měl jít podle mě ten ,,chytrej,, mod, jak se útočí na tři pásma...bohužel to je jen na VIII, jestli se nepletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no tak jelikož jsem včera zkusil kod a dostal jsem premko na 7 dní, tak to by bylo aby nebylo...prostě jsem to zkusil po x měsíců a nemohu jsem uvěřit, jak začal fungovat spotovací systém...dřív jsem ho moc nechápal,ale teď už vůbec nechápu...X střevo jsem si vzal a stále jsem svítil jak vánoční stromeček i když jsem byl v tom modu aniž bych vystřelil. Byl jsem na mapě Elenberg vpravo na tom kopci co jsou stomy, byl jsem vždy spotlej od mlýna...no nic ani jsem si nevystřelil.

Potom 8 bitev se špageti (VIII) a asi pocit, ale ty náboje lítají, že nelítají.

No nakonec jsem si vzal IX STA a co je mi platný, že s dělem se pomalu podrbu na koulích, když stejně musím ukázat korbu přes kopec abych něco viděl, jelikož ta věž je podle mě dost vzadu posazena a k tomu dělo tak křivé, že na 300m netrefí ani stojícího Mause.

Potom jsem se dozvěděl od spoluhráče, že si člověk může koupit za 8 dolar/měsíc balíček kde je úplně vše od ukazovátek až snad k automatické jízdě :facepalmic: a prý to používá snad každy a wg nic proti tomu nemá. A když mě spoluhráč říkal, když jsem střílel na blind, že jsem trefil a dingnul aniž by něco viděl tak jsem si říkal super WG opět posunulo proti modům o level výše.

takže 11 her z toho 7/4 a opět jsem to raději vypnul a šel grilovat steak. Jo byl dobrej :to_grill:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...