Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím :Smile_honoring: , že potřebuju psychologa, který by ze mě vymlátil to ježdění s KV na naše nejslabší křídla (většinou prázdná), ačkoli mam jistotu, že můžu potkat tank o 2 tiery vyšší s kupou VI medek a jedním IV stíhačem. Jedno medko sem umlátil, stíhače taky, ale T29 se Shermanem co má to dlouhý komplikovaný méno (M4AněcoEněco) sem nezvládl. Hrdinství je sice hezká věc, ale sem názoru, že srabové a obecně opatrnější lidi se dožívají vyššího věku o přežívají o něco více bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem debil! 2800 her a nedostal jsem ani jednoho Mause. Za hru už jsem dostal několikrát z 8. tieru dva enemáky z 10., ale Maus mi pořád uniká. Už jsem byl docela nasrštván.... Teď přišla hra, 2 Mausové v enemy týmu, radoval jsem se, že možná dneska smůlu prolomim. Spotla mě T-50 a na 2 rány od artyn jsem chcípnul jako první ve hře. Néééééé

Poslušně hlásím.....že sem taky nesundal ani jednoho mause:D:Dkupa E-100 nake IS-7 T-30 nejvic i frantik X sel dolu ale maus ne!!!nepozorujeme,není bug :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku! Vy dobytku! Jaktože máte jen jednu Myší past? Noóóoó?!

Nemám žádnou ne? Nebo jo? Na myšky mám smůlu..někdo mi je vždy vypapá, ale JS7 či E100 mám na rozdávání :Smile_veryhappy: .

EDIT: jinak koukám, že se to tu rozjíždí..tak je to spravne, tak to ma byt..... :Smile_veryhappy:

Poslušně hlásím, že dneska to bylo opět super...prvních 11 her jen jeden lost a to díky tomu, že jsem seknul a místo Objecta vzal z garáže SU85...Kupodivu mause jsem nepentroval :Smile-hiding: .

Mno nakonec donešek dopadl 13:5.....ale škoda těch lostů, až na jeden byly zbytečné a velice těsné. Navíc pro mého objecta nejúspěšnější výsledky zrovna v těch lostech... ale losty...škoda.

Nevěště hlavu! Zítra se vám třeba zadaří! A nebo taky ne .... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlasim, že sem prave s Marderem II sundal 10 enemaku - vyhrali jsme 15:14 :)

Téé pěkný!Gratuluji! Včera se mi to taky povedlo....10ks, ale radost pramalá...poslední mareder mi utekl a tak byla remiza....to bych za win i 5ks daroval.

EDIT: Fearpluase: 10 lostů s M12? A to se divíš? Vždyť hraješ s artynou...to prokletý stroj jest :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že dnes to šlo :Smile_honoring: 15 her, 10 vítezství, z toho 6 her a 4 winy s E-50, finanční bilance kladná, killů taky víc než her, takže staty jsem si celkově vylepšil :Smile_great:

A beze mně včetě jo? Nemám rád osamostatněné tankisty, když jim to jde :Smile_Default: . Gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím . SU85 - 10x kill = rozdrcenej útok na naší bázi + protiůtok na enemáka a win ..... ale to bylo za včerejšek asi tak vše , jinak to moc nešlo

Dále hlásím že mi zbejvá na S51 dodělat. tak 25 000expů , takže mne o výkendu asi nebudou mít ve hře rádi :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já poslušně hlásím že včera to bylo na střídačku, občas se celkem zadařilo a občas to bylo na prdlačku. Učím se střílet s houfnici u nové SU 152 a zatím mi to moc nejde, stále to lítá do pryč :Smile-playing: Taky sem potřeboval doexpit GW panthera a nemohl sem za boha dát zbylých 4 k expů, s Hummelem samé prohry za 150 expů, páč ty paka z týmu nechávali pravidelně projíždět scouty a francouze a ty mně smahli aniž bych si vystřelil. Nakonec sem musel převést nějaké volné expy a GW panther je doma. Koupil sem doplňky ještě za polovic, kvůli tomu sem chvátal, páč dneska už akce skončila a dal pár bitev v novou artynou. No vypadá to že GW panther bude o dost lepší než Hummel, posádka je na 80% a docela se už trefuje. Toto bude moje jediná artyna, další neplánuju a postup na silnější mrchy taky nee.

PS: Ať to švejk raději nečte nebo dostane tik do levého oka, artyny mu totiž nedělají dobře. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já poslušně hlásím že včera to bylo na střídačku, občas se celkem zadařilo a občas to bylo na prdlačku. Učím se střílet s houfnici u nové SU 152 a zatím mi to moc nejde, stále to lítá do pryč :Smile-playing: Taky sem potřeboval doexpit GW panthera a nemohl sem za boha dát zbylých 4 k expů, s Hummelem samé prohry za 150 expů, páč ty paka z týmu nechávali pravidelně projíždět scouty a francouze a ty mně smahli aniž bych si vystřelil. Nakonec sem musel převést nějaké volné expy a GW panther je doma. Koupil sem doplňky ještě za polovic, kvůli tomu sem chvátal, páč dneska už akce skončila a dal pár bitev v novou artynou. No vypadá to že GW panther bude o dost lepší než Hummel, posádka je na 80% a docela se už trefuje. Toto bude moje jediná artyna, další neplánuju a postup na silnější mrchy taky nee.

PS: Ať to švejk raději nečte nebo dostane tik do levého oka, artyny mu totiž nedělají dobře. :Smile-tongue:

Artyny mám rád.....když je mám v zaměřovači :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se musím vypsat, ale dneska jsem si myslel, že hraju fakt s dementama, nejdu pod 0,8-1k expů i za prohru a ne a ne vyhrát... A když už ustřílim na poslední ránu enemy E-75, tak co? Tak mě spolu s E-75 smahne naše arty... S SU-85 mam 6killů, jedu na malinovce zabírat base, jsme 4 proti nám IS, které zabírá naší a co myslíte? místo toho, abychom zabírali spolu, jakožto malinkatý tiery, tak 3 se rozjedou proti IS... Takže to si dá 3 killy a stejně máme remízu, masakr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím pane vachmajstr, že včera paráda. S M6 jsem dal 6 killů, a to jsem nebyl bůhvíjak vysoko nasazenej. Ale dneska už tahám novou myš, protože jsem tu první málem rozkousal. Začal fajt a mě přestala fungovat, tak já pod stůl a honem do jinýho slotu USB. Nic. Tak znova pod stůl a takhle eště asi třikrát. Než jsem našel novou, bylo po bitvě, moje dnešní první vyhraná, i s trojnásobkem tak za 300 expů. Takže jsem krásně položil život za císařepána a jeho rodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím,že dnes se daří jak sviňa.Téměř samá výhra 3xválečník,1xútočník,2xodstřelovač během asi 20ti bitev.

Perlička:s VK3106 střílím na Typ 59 hečka než ho to přestane bavit a jede si mě vychutnat.Dá mě dvě pecky a jsem na 15%.On má 40% a já se z čirého zoufalství rozjedu na něj(byli jsme od sebe na délku tanku).Asi pikosekundu před "nárazem" dostane dvě rány od naší artyny a zbyde mu jedno procento.Já se o něj jen tak otřel a dostal kamikadze :Smile_teethhappy::Smile-izmena::Smile-bajan2: .Takže až někomu uberete 1%,tak to je odřený lak. :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...