Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nechtěl jsem do toho počtu přidávat další topic, ale tento mi tu chyběl. Ženě mé zážitky z večerního hraní z obav z nasilí neříkám a dávat ho dle počtu winů jednou do topicu "neschopnost týmu" či po druhé do "pochlubte se výsledky". To není ono. Spousty hráčů je po vypnutí hry nažhaveno se podělit o zážitky z herního dne. Proč stále hledat ten pravý topic? Už tu je! Tak podejte hlášení vojíne!!!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct Švejku, že je víc šílenců jako ty, co si vede denní statistiky a po kažadý bitvě si udělá čárku na pivní tácek? Tomu nevěřim. Těch "spousty hráčů". To sis trochu zapřeháněl, ne? :)

Můj názor je, že podobných toppiců je tu už dost, ale jestli se ti to tu ujme, nemám problém. Jestli si tu ovšem chceš vést osobní statistiku svých 90 winů ze sta, tak tu akorát lidi budou frustrovaný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpolední hlášení.Hra jak na houpačce.Jednou to projedeme 15:3 i mou zásluhou.Podruhé to vyhrajeme 15:4 i mou zásluhou.

Zážitky:sám jsem ustřílel KV5 na 5% než dostala ona mě.Kolega s IS(100%), který stál za mnou ju nedorazil a ujel.V další hře jsem platil škodu Typu 59,který to do mě v plné rychlosti narval ze zadu-inu premiový tank.

úspěch dne:s PII jsem mimo jiných udělal IS 4 od 100% a zabil dva francouze,na což jsem obzvláště pyšný(ty malý francouze nemám velmi hodně rád a chtěl bych nějáký speciální plamenomet na upalování těchto formulek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct Švejku, že je víc šílenců jako ty, co si vede denní statistiky a po kažadý bitvě si udělá čárku na pivní tácek? Tomu nevěřim. Těch "spousty hráčů". To sis trochu zapřeháněl, ne? :)

Teda možná jsem divný :Smile-tongue: , ale mám excelovský soubor, kam si denně resp. každý odehraný den píšu prohry a výhry a co jsem koupil za vozidlo, vyexpil.

Na grafy, makra a kontigenční tabulku ještě nedošlo, ale co kdyby... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct Švejku, že je víc šílenců jako ty, co si vede denní statistiky a po kažadý bitvě si udělá čárku na pivní tácek? Tomu nevěřim. Těch "spousty hráčů". To sis trochu zapřeháněl, ne? :)

Můj názor je, že podobných toppiců je tu už dost, ale jestli se ti to tu ujme, nemám problém. Jestli si tu ovšem chceš vést osobní statistiku svých 90 winů ze sta, tak tu akorát lidi budou frustrovaný :)

 

Ne ne ,nic si nepisem , WoT Logger to robi za mna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpolední hlášení.Hra jak na houpačce.Jednou to projedeme 15:3 i mou zásluhou.Podruhé to vyhrajeme 15:4 i mou zásluhou.

Zážitky:sám jsem ustřílel KV5 na 5% než dostala ona mě.Kolega s IS(100%), který stál za mnou ju nedorazil a ujel.V další hře jsem platil škodu Typu 59,který to do mě v plné rychlosti narval ze zadu-inu premiový tank.

úspěch dne:s PII jsem mimo jiných udělal IS 4 od 100% a zabil dva francouze,na což jsem obzvláště pyšný(ty malý francouze nemám velmi hodně rád a chtěl bych nějáký speciální plamenomet na upalování těchto formulek).

KV5 5% a ten jantar jí nedal? Asi nezná slovo HE ammo....ale to znám. Je to častý jev. Za ty frantíky gratulace....je třeba tu škodnou lovit jak to jen jde :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal dnes 3 prehry s Lowe, kde som pri každej zarobil 60 000 kreditov a potom konecne pride vitazstvo za 30 000 - ma to fakt nebavi 3x prehrat 5 : 15 kde tych 5 killov je mojich alebo aspon asitencii a potom zas vyhrat v opacnom pomere kde si ani nevysrelim - kedze mam pomaly tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nic moc bitvy.Musím jezdit z lowe abych si nahrabal pár mega.A většinou prohry.Byla taky jedna bitva kde e-75 všechny nabádala aby sme odinstalovaly hru a šli hrát tetris,ale on zůstal jako jediný v bitvě vzadu a nedokázal ani prostřelit protivníkovo lowe.Samozřejmě jsme tu bitvu prohrály.Ale zážitek ze hry nulový až jsem trochu i naštvaný už kvůli tem kecum co on psal.Jinak kredit docela ušel.

Porážka

Bitva: Redshire 9. února 2012 15:42:59

Vozidlo: Löwe

Získáno zkušeností: 604

Získáno kreditů: 61 597

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda možná jsem divný :Smile-tongue: , ale mám excelovský soubor, kam si denně resp. každý odehraný den píšu prohry a výhry a co jsem koupil za vozidlo, vyexpil.

Na grafy, makra a kontigenční tabulku ještě nedošlo, ale co kdyby... :Smile_veryhappy:

Hmm to už fakt na Chocholouška... :Smile_veryhappy: . Já mám excelovských tabulek dost z práce...a navíc to s excelem moc nemumím :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem dnes stal celne proti ferdinandovi. obe kridla na stepich byly marny tak jsem to vzal stredem aspon neco trefit. kazdej jsme dali dve rany. jsem happy protoze diky temto hitzonam http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/41272-ferdinands-armor/page__view__findpost__p__604048 jsem zjistil, ze kdyz mam cas aspon na rano tak do toho bocniho proste projde. takze obe prosly, vyklepal jsem z nej nejakych 650HP a podekoval mu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega z klanu ExtremeRR ( nie sem nechodi ) my telefonuje cez vikend : "stretol som perfektneho hraca s Ferdinandom , tak som ho pozyval k nam do klanu." A ze sa volal Svejk007 :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Dost ma pobavil teda ....

Že děkouji za kompliment. Pamatuju si ho. Někdy mě mrzí kluky odmítat, ale nemám na klan čas. A dělat něco napůl neumím a ani nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že dnes jsem prohrál 9 bitev po sobě s amx 12 ale prvni vyhra stala za to dostrilel jsem perschinga ze 400 hp a pak ubil enemackou artynu..no a zítra bude 13 75 ke které mám jako bonus dva kluky z klanu co ji vlastní..takže gl TDs :D:Dzítra to rozjedem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem obrátil bitvu v naší výhru. :Smile_great: Ubyl jsem s PzIV 2 PzIV, takže nejen body dolů za capnutí naší vlajky, taky o 2 tanky méně= pomalejší cap, a k tomu ještě poškodil KV ze 100% na 85%, :Smile-playing::Smile-izmena: jen taktak jsem těsně capli jejich vlajku, než oni naši. Vypadalo to, že to vyhrajem i bez mé pomoci, ale nějaký enemák přijel na pomoc svý základně a sebral nám bodíky. Medaile: Obránce. :Smile_glasses::Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušne hlásim že som bol práve 3x po sebe za 1 bitvu označený za cheatera. Su-152 , hufnica a bol som hore takze som nechal AP. Oni Mali top 3x JgPanter. našiel som skvelé miesto na tej mape jak su na 1 strane skaly a na 2 take udolie alebo co a v strede pust a cesticka. No proste 1 dostal za 650 a nasledne Death, 2, dostal 720 a potom ho dozral IS a treti dostal Ammo-rack. Flame na chate . Nasledne ma sfukol Hummel lebo ma spotom hajzel z T-50-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem debil! 2800 her a nedostal jsem ani jednoho Mause. Za hru už jsem dostal několikrát z 8. tieru dva enemáky z 10., ale Maus mi pořád uniká. Už jsem byl docela nasrštván.... Teď přišla hra, 2 Mausové v enemy týmu, radoval jsem se, že možná dneska smůlu prolomim. Spotla mě T-50 a na 2 rány od artyn jsem chcípnul jako první ve hře. Néééééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že kdo na začátek nenapíše ''poslušně hlásím''! (aneb pojď sem a zopakuj to -- né, ty pojď sem a zopakuj to -- a co ti mám jako zopakovat? -- říkám pojď sem a zopakuj, pojď sem a zopakuj!) ten dostane vyhubováno!

Dneska jsem za stuga III dostával strašný losy, tak jsem sednul do KV s popelnicí a i když jsem jel proti IX tierům, tak jsem jim tam prdnul pár vejlupků za 300 a hnedky bylo lépe :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...