Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
před 2 hodinami, Hellweapon napsal:

Tohle mě teda sere, podle modu rotace map hraji s TD  70% bitev ve městě ( papír WT).

 

edit:  16% bitev Paříž. To snad nemyslí retardovaní bolševici vážně !

Jo ty velky nechutny mapy jako Paris me uplne odnaucily hrat vic jak tier 6, max 7. Na tier 5 ty mapy malokdy dostanu a da se to, kdyz mam naladu, jinak wot skoro nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v téhle bitvě se RNG projevilo z obou stran. RNG bere - RNG dává. 6x jsem trefil Emila I za cca 750 hp celkem, abych ho poslední ranou (sice goldem) poslal do garáže za 650 dmg!

Zajímavá ta bitva moc není, ozobával jsem ho celou bitvu, ale na konci jsem byl přesvědčenej, že to musím prohrát - a ejhle! Domnívám se, že na druhé straně padala ostrá slova.

Ta poslední rána myslím stojí za zhlédnutí ...:smiley-tongue:

http://wotreplays.eu/site/3850212#prokhorovka-ferenc96-g_w_panther

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra je strašná. Proč hraju 70% proti desítkám. Kvůli ekonomice mám max 8 tier. Ovšem ani to se už nedá hrát bez premia. Co mám tanky na výdělky tak chodí v úplně retardovaných týmech. S americkou T34 která byla svého času skvělá se prakticky nedá hrát, ten tank jako by byl ještě pomalejší a arty přitahuje jako magnet.   Už ani korunu odemne neuvidí. Ta hra jde s kopce jako svině. Haju TD a skauti sedí vedle mne v křoví. Tolik idiotů co hraje víkendy nesedí ani v našem parlamentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, tento dotaz si dovoluji opakovat znovu. Existuje korektní prográmek nebo stránka k vyhodnocení " Dossier cache " ?

ActiveDossierUploader od vBAddict  dává bohužel nesmyslné hodnoty v počtu u sestřelených jednotlivých tanků.

No a " wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php " není aktualizována, takže stejný problém.

 

Předem děkuji tomu kdo mě nakopne správným směrem.:laugh:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Georg_CZ said:

Zdar tankáni, tak jak válčíte ? Já se po 10 měsících hlásím zpět do služby :Smile-izmena:

Mno myslim, ze tu uz najdes velmi malo tych co to este zapinaju...  aj som chcel daco popisat o tej hre, ale asi skoda buchat do klaves,  .. ale ved zistis sam ... 

ja osobne mam problem s tou hrou ze drviva vacsina hier konci do 3 - 4 minut 5:15 alebo 15:5 (plus/minus) a ani jedno ma netesi.. bud nakladacka jak prasa alebo vyhra, kde si pomaly nevystrelis, hlavne s pomalsim tankom ... tak to zapinam, iba ked potrebujem zdvihnut adrenalin ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si zkusil sendbox a mohu jen říct, že ty mapy nevypadají vůbec zle, ale zase k tomu je potřeba nějaké to lepší železo.

Jinak drandím uděse (VIII) a než jsem tam šoupnul dělo, tak to byl opravdu úděs...20bitev...20%win a průměr 450dmg...a poté...100bitev...50%win...a průměr 1590dmg a stále to jde nahoru, jak po ránu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevím jestli má na to vliv nové forum, ale WoT přestalo prakticky existovat (možná zaslouženě). Je zamořeno "menšinovými" žánry a funguje jen live chat mezi pár lidmi.

Nemá cenu žádat o radu, nebo informaci, protože reakce je nulová. Jsem na fóru již dost dlouho a mohu říct, že kvalitní diskuze se  svejkem007 nebo kolegou Kanárem mě bavily.

Taková úroveň schopných hráčů, kteří byli schopni poradit, nebo byla s nimi sranda a dalo se s nimi kvalitně pohádat je pryč.

Teď je to tak na zrušení pro nezájem. 

 

Hölle mit uns !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, variola napsal:

tvl, tady to chcípá... Po měsících si říkám, zkusím to. Podívám se nejprve, co se děje mezi tankány - a ono nic :-) 

Chcípá to tady, to je pravda. Ale ono není se čemu divit. Je to taková obecná nálada mezi lidma. Já bych i psal klidně každý den, jen mám problém, že díky práci hraju ve vlnách, když jsem doma. A za druhé i toto fórum napadl virus internetových diskuzí, a to nadávat na úplně všechno a všechny a nepodívat se pravdě do očí. Každopádně za sebe musím říct, že WoT je na prd, lidi jsou na prd a všechno stojí za prd ..... :cheerleader: 

To byl samozřejmě vtip. Právě díky tomu, že hraju třeba tři dny a pak zase deset dní ne, tak jde vždycky vidět ten propad výkonnosti. K tomu se přidává moje obvyklá smůla, kdy mě i za domem vypne artyna. A když někam najedu v chumlu lidí, tak enemák vždycky střílí zásadně po mě. Ale jinak v pohodě, na tohle jsem zvyklý. Úroveň hráčů je taková, jaká je, na to si nemá smysl v tomto typu hry stěžovat. Pozitivní je, že čím více těch troubelínů, tím lépe se mi hraje. Teda pokud nejsou všichni v mém týmu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Hellweapon: Nechápu v čem chcete ještě radit? Hra jede od roku 2011...to je 6 let. Nic se vlastně na tom nic nezměnilo. Kostra je stále stejná, jen na to nabalují věci...typu fyzika,spadlí strom pomáhá jako keř, zpomalili tanky, ale zrychlili hru, že konec je pod 3-4 minuty a když nemáš tank co má mobilitu a dává velkou dmg za minutu nezahraješ si, ale jinak vlastně se nezměnilo nic, že mění mapy nebo tanky a přidávají to přece není nic o tom, jak ti kdo má poradit.

Když chci něco vědět, kouknu se na youtube či twich a je to.

Nevím, kde jsi vzal Kanara, že radil, ten jen dával konspiračky a potom po 3 letech se dozvěděl jak funguje spot systém...

Ale je pravda, když zmizel Kanar, tak ,,sranda,, odešla s ním...

 

Mě Wotko stále baví, je to opravdu hra co mě drží na prdeli doma. Nemám už 40her/den, ale stejně to je dost hodin co u toho prosedím. Jen když byla akce nebo tak nějak, tak jsem od toho neodešel. Teď prostě mě je všechno šumák. Až si Wotko pustím, tak si ho pustím a jestli něco prošvihnu tak prošvihnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, John_ice napsal:

 Hellweapon: Nechápu v čem chcete ještě radit? Hra jede od roku 2011...to je 6 let. Nic se vlastně na tom nic nezměnilo. Kostra je stále stejná, jen na to nabalují věci...typu fyzika,spadlí strom pomáhá jako keř, zpomalili tanky, ale zrychlili hru, že konec je pod 3-4 minuty a když nemáš tank co má mobilitu a dává velkou dmg za minutu nezahraješ si, ale jinak vlastně se nezměnilo nic, že mění mapy nebo tanky a přidávají to přece není nic o tom, jak ti kdo má poradit.

Když chci něco vědět, kouknu se na youtube či twich a je to.

Nevím, kde jsi vzal Kanara, že radil, ten jen dával konspiračky a potom po 3 letech se dozvěděl jak funguje spot systém...

Ale je pravda, když zmizel Kanar, tak ,,sranda,, odešla s ním...

 

Mě Wotko stále baví, je to opravdu hra co mě drží na prdeli doma. Nemám už 40her/den, ale stejně to je dost hodin co u toho prosedím. Jen když byla akce nebo tak nějak, tak jsem od toho neodešel. Teď prostě mě je všechno šumák. Až si Wotko pustím, tak si ho pustím a jestli něco prošvihnu tak prošvihnu.

Hele, asi jsi to trefil presne. Hra je jina pouze nabalenim se vyssiho poctu novych hracu, kteri to proste hrajou jako arkadu, kdyz to prezenu, tak je to Need for Speed v tanku :D Taktika, uhlovani, weak spoty nebo treba vzajemne kryti ? Neblbni, to je moc slozity prece! Skoci odpoctem nula a vetsina vyrazi na 3xR smrti vstric, vetsinou absolutne nesmyslne.

Veteranu ve hre moc nenajdes, respektive jich nepotkas mnoho. Kdyz jo a ma i on naladu, dokazete si vyhovet.

Taky uz to nezeru jako driv, zazil jsem ve WoTku lepsi casy a nevim, jestli mi vlastne maji chybet, tech prosezenych dni a noci bylo dost, ale hlavne a to zduraznuju, jde o to s kym! Bylo okolo mne spoustu lidi, ktery jsou fajn, nejsou ovce a tim padem to byla ta prava zabava. Dneska jich mam o poznani mene a ani to nadseni uz moc nepozoruji. Temer v tom vidim setrvacnost, uz to neni ono.

Jo, Kanar apod, dost jsem se bavil, ale to uz je taky pryc. Lidi jsou pryc, hra je jinde, tudiz i forum je jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mě týče, tak nepotřebuji radit jak hrát to je jasný. Ale někdy člověk hledá třeba prográmek, který dokáže korektně rozpitvat např. "dossier cache" abych tam našel co potřebuji.

No a to tady už nehrozí, že by někdo dal radu s něčím co má odzkoušeno a bylo funkční. No a ta schopnost lidí je o proti starým časům pryč. Jak celkově upadla kvalita hráčů a hry ( dobrý hráč už prakticky nemá šanci ovlivnit výsledek ), tak se to projevilo i tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stále má dobrý hráč ovlivnit hru...ale musí se k tomu podřídit a né brečet, že to a to... (stačí se kouknou na cricouše nebo dechu,dyebla či martyho).

Bohužel dossier byl super, když jsem si tam kouknul a viděl ty nesmyslné celkové hraní wotka a jak bylo vidět že např. u mě byl průměr hry 7min:52s  (pamatuji si přesně a bylo to v roce 12 ledna 2013...přesně rok hraní a vycházelo mi čistého 80 dní hry+ nějaké drobné..fůůůůj) a teď to nebude ani 4 min.

Dřív wn8 (wn a jeho průběh)nebyla a člověk si myslel, buď jak je dobrej a nebo špatnej. Průměrnej hráč byl šťastný, že nastřílel přibližně svoje HP a že se drží ve win někde kolem 51%...a když přišlo wn, tak mu otevřelo i někdy oči, že mě buzeroval nějakej hráč, co sotva dosáhnul ani né polovičný hodnoty mého wn a ostatních a hodně rádoby velitelů najednou zmizeli (přestali hrát a nebo ,,utekli,, mimo klan) a když si ještě pamatuji, že na malinovce nás prostě někdo rozstřílel ani bychom někoho viděli (byly klasické 3 skilly) tak to sváděl na cheaters....časem jsem pochopil, že jsme byli hodně špatní.

Vím, že někdo prostě vymyslel wn hodnotu a mohl vzít úplně jiné čísla (když se nejdřív držel effik, kde lidi měli hodně bodů za cap a decap a potom křičeli, že nesouhlasí s wn, protože o hodně spadli), ale prostě wn je hold dogma ve wotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tím, že dobrý hráč má možnost ovlivnit hru. Považuji se za malinko dobrého hráče a občas hru ovlivním. Bohužel nesmím jezdit v IS7. Včerejší hry mě přesvědčily, že ten stroj jde z garáže a už se nevrátí. Já z toho tanku pernamentně střílím gumové medvídky. 4x do předního kolečka E100 pod lehkým úhlem, 4x pás a 4x critical hit. A takhle to je pořád dokola. Já jsem z toho tanku fakt smutný. Hrozně se mi líbí, ale já s tím nejsem schopný nic udělat. Zkusil jsem všechny možné varianty hraní, ať už na blízko, na střední nebo dlouhou vzdálenost. Zkusil jsem pasivitu i agresivitu. Jediné čeho jsme dosáhl je fakt, že mám větší průměrnou assist dmg než nastřílenou. No nehrejte IS7 jako scouta :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎24‎.‎10‎.‎2017 at 8:55, John_ice napsal:

 Hellweapon: Nechápu v čem chcete ještě radit? Hra jede od roku 2011...to je 6 let. Nic se vlastně na tom nic nezměnilo.

 

Jo, to je fakt. Ty doby, kdy byly spousty poučného čtení ve většině vláken jsou pryč, všechno podstatné už (asi) bylo řečeno. Ale ta situace byla už dříve (toto je můj druhý účet), a přesto se i tak dalo po každém update přečíst, co je naprd, co je fajn... Na to jsem spoléhal. Jestli to je přechodem na nové forum, to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

variola : Já si myslím, že je to videem. Raději se na to kouknu než než, abych si tu s někým psal a čekal, než odpoví. Stačí kliknout a víš co a jak. 

Já jsem účet prodal, protože jsem zrovna na konci roku 2015 exp. TVP a to mě dalo hodně flustrace a k tomu AW běželo docela super, že jsem byl jeden z mnoha co tomu věřil a vyšlo Division a to mě chytilo hodně , ale taky chyba, málo lidí, ale podle mě hra super, jen je to takové nedotáhlé...myslím si, že je to lepší než PUBG a všechny hry typu survival. Jen s tím rozdílem, že ostatní hry můžeš hrát sám, ale Division teda taky, ale je strašně velkej rozdíl ho hrát s někým. 

Sranda ještě je, když jsem dostal druhej účet bylo to, že jsem jel hned  opět lajnu TVPček...a zase jsem se u toho vztekal, ale světe div se, šlo to líp. Ale nebudu tu psát konspiračky.

Jasson Smith: IS7 je super, ale hraju ji vždy jen 1x a náhoda tomu chce, že i nastřílím...ale je du jen APCR...né že nemířím nebo neprostřeluji, ale lítaji rychleji a trefím se, jen někdy neproujdou, tam kam mají. A ty co nemají projíti zase proujdou (věž Typa či E100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspiračky nemusíš psát Johne. Já vím od vývojářského zdroje své. A když jsem se dostal úplnou náhodu k jisté informaci, tak jsem se uklidnil a beru hru více v klidu.

Místo IS7 jsem si pořídil IS4. Prvních pár her byla docela bída, ale budeme si více rozumět. Na střední vzdálenost je ten tank super. Na peakování je to taky dobré. Problém je celkově na krátkou vzdálenost a facehack. Ale přijde mi ten stroj více použitelný. A to hlavně díky HEAT munici. Ale ať už je to jak chce,  nejhorší na celém tomhle systému je fakt, že když jsem v roce 2013 začínal a rychle přeskákal na vyšší tiery, tak tam byla hromada dobrých hráčů a minimum špatných. Za ty čtyři roky se i ti špatní dohrabali na tier 8-10 a to je peklo. Včera jsem potkal borce, který měl 50k bitev a z toho 8k na G.W. E100. WTF, to přece nemůže nikoho z mozkem bavit. Samozřejmě 49% WR.  A toho je mi nejvíc líto. Jinak si myslím, že WG balancuje hru pořád výš a výš. Je to stejné jako s ekonomikou. Jednou se jim ta spirála sesype a začneme od znovu. Ale vcelku ty úpravy ničemu nevadí. Jednou je top tank třeb E5, potom MAUS atp. Na tohle už je člověk za ty roky přeci jen zvyklý. 

 

A kdyby chtěl někdo vědět, tak včerejší micropatch na Halloween jim rozházel osobní mise. Kdy budou v pořádku nikdo neví :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...