Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Potřebuju udělat misi TT-15 na T-55A (12k celková suma dmg).

S TT 10. tieru mě to prostě nejde (tak nějak všeobecně), hraju proto s VK 100.01 P (s tou už bych to i splnil, ale byla to velkoryse splněná mise TT-14).

Pořídil jsem si proto zpátky VK 45.02 B a řeknu Vám - to je ale rychlík ve srovnání s VK 100.01 P. Všechno je relativní.

Třeba časem vyexpím Pz.Kpfw. VII, uvidím, Mause už jsem měl a byla to na publiku tragédie, zase sem ho prodal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dal jsem 5 x prustrel z KV1 (nejnizsi vzdalenost) a vzdy za minimalni dmg, muze mi nekdo vysvetlit kde je tech 25% RNG? Ja rikam nikde, zadnych 25% totiz neexistuje. Tohle zadna statistika nepokryje. Ta hra je saskarna, stejne tak k ni uz pristupuju - pred rokem jsem si myslel ze to uz nemuze byt horsi, jenze je:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera jsem si dal ty hodnocene bitvy.....na rovinu-jsem z toho mirne rozcarovanej.jednu bitvu prymek ziskas,druhou stratis.nikdy jsem nevyhral vic jak jednu bitvu.za dalsi MM je totalne,ale totalne mimo misu.10 medek versus 3 neni problem.co si budem namlouvat,tehle formulove hre uz vladnou medka..hevyny jsou jen do poctu...vysledky 0az4-15 neni problem i trikrat po sobe.za me velky minus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Leo...svedskej stredak..za trest.topovy delo horsi nez to predtim, des bes

Dovoluji si nesouhlasit, s tímhle tankem byla docela zábava. 129 bitev, většina odjetá s top dělem. V garáži jsem si ho sice nenechal (potřeboval jsem posádku do Emila, navíc mám v garáži kde co ...), ale docela jsem si ho užil. Tohle není tank do první linie, spíš LT co se musí hrát jako záškodník - a pak je alfa 320 dmg docela znát.  Ozobávat enemáky 2. dělem mě přišlo k ničemu.

Ale bude to i tím, že já často hraju odzadu, nerad v počáteční fázi jezdím dopředu, když nevím co mě tam čeká. A Leo ti dá šanci změnit tvoje primární rozhodnutí a přesunout se jinam.

 

f5164d4d24a71edd0ee8456a9da19ebf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si dovolim nesouhlasit.mozna je to tim,ze skoro vetsinu her hraji proti 9 tierum.skoro porad spodek tabulky.koho mam odobavat,kdyz aji s goldem to ma pene 195.proti IS3 a takovejm su namalovanej snad ze vsech svetovejch stran.opravdu uz premyslim,ze to prekonvertim..to to prvni delo ma vetsi prubojnost.reload pres 10 vterin.za me des bes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo. V týhle hře je tuším jen jedinej tank, kterej ti zajistí, že budeš na topu - Pz.Kpfw. B2 740 (f).

Nebo musíš hrát jenom desítky  ;-)

Já se snažím přeexpit Panthera II a to je teda hodně o nervy, ten není na topu nikdy, ostatně asi žádný osmičkový medko. Taky mi to s ním strašně nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo. V týhle hře je tuším jen jedinej tank, kterej ti zajistí, že budeš na topu - Pz.Kpfw. B2 740 (f).

Nebo musíš hrát jenom desítky  ;-)

Já se snažím přeexpit Panthera II a to je teda hodně o nervy, ten není na topu nikdy, ostatně asi žádný osmičkový medko. Taky mi to s ním strašně nejde...

 

Expení Panthera II? No pozdrav, to jsem radši rychle zapomněl, bylo to hrozný. Ale zas pak obě holky E řady v garáži... to je bezva odměna :) . Držím palce a přeju pevný nervy. A to ještě nevíš, co je to expit E 50 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem teď ráno chvilku času, dal jsem pár bitev - 3 výhry ze 14 her. Co se to zase sakra děje??

Pro představu poslední bitva: Campingovka, MM dělá divy, samá TD, dva scouti a arty. Odjedu z báze a chci napsat scoutům, ať proboha neumírají. Aha, už to není komu psát.

Co to je za hráče? :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim.Mapa prochorovka. uz ani přimej zasah z GWE-100 do O 261/ruske artyny neznamena zniceni enemy...nechal sem mu 21 Hp.a o ty sme samozrejme prohrali,pac zbyl akorat O261 a vyprsel cas...

jelikoz nas Sheridan se asi blbe vyspal a delal me pul bitvy hlidace o dva křaky dal.... misto aby spotil a svitil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim.Mapa prochorovka. uz ani přimej zasah z GWE-100 do O 261/ruske artyny neznamena zniceni enemy...nechal sem mu 21 Hp.a o ty sme samozrejme prohrali,pac zbyl akorat O261 a vyprsel cas...

jelikoz nas Sheridan se asi blbe vyspal a delal me pul bitvy hlidace o dva křaky dal.... misto aby spotil a svitil

Tohle se mě stává velmi často,artyně nechám pár hp a co se týče scoutů,darmo mluvit,hromada hráčů je hraje,ale jen málo z nich ví,k čemu ten tank je určený. Viz včera bitva Paříž,na zelené u Eifelovky 2 arty a 3 TD,včetně mě, a scout AMX 13 75 jel spotit s heavy tankama pod most!!!!! Samozřejmě s ním i naše dvě medka!!!! Jak jsme s TD a artynama dopadli je jasné............. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdarec.honim ctvrtou zaverecnou misi na ten japonskej premiak.ted sem vyhral bitvu s VK28.01 a zadny skušenosti me to nepřipsalo.hledal sem a nikde sem nenašel,od jakyho je to levlku nebo s jakym tankem to musim delat-heavy,meds a tak.vi nekdo nejaky podrobnosti ?

uz sem to nasel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po hodně dlouhé době se u mě událo něco nového. Nemám v garáži už žádnou SPG a další je v nedohlednu.

Budou mi chybět jejich možnosti odfiltrovat některý typy bitev, co ostatní technika nedokáže.

No co, život jde dál, nebo jinak hraje se zatím dál.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím všechny, koukám že to tady hrozně žije. Jak Vám to všem jde? Měl jsem malinko volno, tak jsem měl čas si i hezky zahrát. CO říkáte na Grand Battles? Podle mě je to zase špatně vyřešený dobrý nápad. Ve své podstatě je to prakticky nehratelné díky jedné dementní mapě. CO se týče publicu, tak tam není žádná změna. Ale co by kdo čekal. Snad bych zmínil takový mallinkatý poznatek. A to ten, že největší odpad se pomalu za x let dobelhal na desítky a tam tomu dávají pořádně na zadek a hodně skillových hráčů se přesunul na nižší tiery. Tak to by bylo tak vše :smileys-school-678000: Lovu zdar a tankům zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...