Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dneska to vcelku slo...a kdyz sem neprostrelil se škorpikem humla zboku na 200 metru se slovy nesla skrz nebo jak to bylo,naznal sem,ze je nejvyšši čas jit spat

Poslední dobou se mě to stalo několikrát,že jsem se Skorpionem G neprostřelil artynu nebo light tank z boku,nevím,ten tank se mě zdá hodně jiný,než když jsem ho kupoval  :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se mě to stalo několikrát,že jsem se Skorpionem G neprostřelil artynu nebo light tank z boku,nevím,ten tank se mě zdá hodně jiný,než když jsem ho kupoval  :mad:

je jinej.nerfli ho a vcelku dost...linejsi,pomalejsi otaceni veze,ten gun by mel parat cokoliv jak nic a neprostrelis artynu plechovou zboku atd...porad je dobrej,ale byval o 30 % lepsi.muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti moje zlatý...

Mise TT-7 na T-55A: Capnout, nebo resetovat capování, nastřílet alespoň 3000 DMG a vyhrát...

 

Asi nebudu moc přehánět, když napíšu, že jsem tuhle debilní capovací misi naháněl 1/2 roku...No včera padla, ale málem mi praskla cévka.

Na mapě zůstalo poslední RHM s cca 300 HP. My jsme na něho tuším byli 4. Kašlu na kill a jdu capovat. Píšu do chatu, že potřebuju cap pro misi, ať to RHM nechají být (v tu chvíli jsme přesně nevěděli kde je). Ale náš zelený scout potřeboval asi nutně kill. Takže naši dva spojenci se vydali hledat a našli... Píšu dál... Nadávám :-D RHM si oba (nevím jak) vyndalo. Zbývá posledních pár vteřin capu, ale další spojenec si pro RHM jede... Zabíjí ho cca dvě vteřiny po mém capnutí.... Stres a napětí, jestli jsme vyhráli na CAP, nebo na zničení všech enemy... Splněno, oslava, drink, raději offline :-D

 

06409156366974136024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti moje zlatý...

Mise TT-7 na T-55A: Capnout, nebo resetovat capování, nastřílet alespoň 3000 DMG a vyhrát...

 

Asi nebudu moc přehánět, když napíšu, že jsem tuhle debilní capovací misi naháněl 1/2 roku...No včera padla, ale málem mi praskla cévka.

Na mapě zůstalo poslední RHM s cca 300 HP. My jsme na něho tuším byli 4. Kašlu na kill a jdu capovat. Píšu do chatu, že potřebuju cap pro misi, ať to RHM nechají být (v tu chvíli jsme přesně nevěděli kde je). Ale náš zelený scout potřeboval asi nutně kill. Takže naši dva spojenci se vydali hledat a našli... Píšu dál... Nadávám :-D RHM si oba (nevím jak) vyndalo. Zbývá posledních pár vteřin capu, ale další spojenec si pro RHM jede... Zabíjí ho cca dvě vteřiny po mém capnutí.... Stres a napětí, jestli jsme vyhráli na CAP, nebo na zničení všech enemy... Splněno, oslava, drink, raději offline :-D

 

06409156366974136024.jpg

Gratulacka ...  sa ti dari v tom Bagu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam za sebou par her s novym patchem....ty novy lajty,to sou formule jako prase,trefit to je umeni...artyny-zrychleny nabijeni ..no ted nevim kolik nabijelo GW-E pred tim,ale ted ma 32 sec.coz si myslim ,ze o moc rychlejsi neni....arty rychlejs zamerujou,to jo,ale i tak to lita kamsi do.....mobilnejsi nejsou,teda aspon to GWE.stun posadky...trepe se obraz,ale tank jede,strili,o trochu hur,ale jede

MM-prvni hra.my 2x heavy 10tky,7 medek desitkovych.enemy 6x heavy 10,3x medko....pro MM neni problem poslat do hry jen 13 tanku na kazde strane..

tak nevim,zatim z toho mam takovy smiseny pocity...

prvni hra s B-C-12t  nebo jak se to pise.nemam ho v topu,ale je to mazel.toho si necham...

EDIT-nenecham.sel do šrotu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prodal 1390 i 12t a vejvar je doma. Novy zamerovac mi prijde tedy horsi nez Battle assistent. Lefh105 premiova zustala stejna, pak mam jen Grille pro zabavu, ten je oslabenej snad jen trochu mi prijde. Novy MM zatim celkem dobry, mel jsem i hodne tech druhych variant, kdy bylo 5 X 8 a 10 X 7 tier. atd. V 10 hrach po sobe byly vzdy 3 arty, to by snad melo opadnout casem, az si to vsichni vyzkousi, pripadne prodaji :-) Opakovane leceni a opravy sem s chuti vyuzil, nevim jestli me to donuti stahnout velke opravy ze vsech tanku, uvidim casem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po patchi mi zmizela kamufláž z RU251 a nezdá se mi že bych za to dostal nějakou náhradu.

Sice na tom nestojí svět, ale znehodnotily ocenění. Např. Burdovu získáš už za tři popravené artyny a ne za pět.

Jsem zvědavý kolik těch artyšmejdů  bude ve hře maximálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po patchi mi zmizela kamufláž z RU251 a nezdá se mi že bych za to dostal nějakou náhradu.

Sice na tom nestojí svět, ale znehodnotily ocenění. Např. Burdovu získáš už za tři popravené artyny a ne za pět.

Jsem zvědavý kolik těch artyšmejdů  bude ve hře maximálně.

Jestli se nepletu tak omezili max pocet arty na 3, tak je to logicke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem po upgrade 9.18 pár bitev, a mám pocit, že se hra neuvěřitelně zrychlila, bitvy končí před dovršením 5. minuty a všichni jezdí zběsile po mapě, s artynou se není kam schovat, střelba naslepo díky splashi velmi efektivní.

Artyny maj neskutečnou přesnost a ani nemusí mířit (to mluvím o své Lor 155 51)

Ochromení v kombinaci se shozením pásu a zabití nějakýho člena posádky (běžná věc) je vražedná kombinace.

 

Pozn.: to zrychlení dělaj lighty na vyšších tierech a MM kterej jich tam pustí víc jak bylo dřív v kraji zvykem ...

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden postřeh k 9.18. Dělám mise za arty na T-55A (v 9.17 ART-11 znič tank, poškoď další jediným výstřelem - 2 měsíce jsem se nepohnul z místa). Teď - 2 dny, asi 10-15 bitev s Lor 155 51, splněno ART-11-14 (3 dny PÚ, 8000 free exps), brnkačka.

 

Něco je špatně, jsem zvědavej co se zas stane s artynama v nejbližší době, tohle je fakt úlet...

Tak mi zbývaj už jen HT-14, 15 dingací mise - to neumím a nevím co s tím na HT "omráčení" udělá ...

 

Tak další dojmy (30.4.2017):

 

Hra se změnila, to co dřív byla sebevražda, útok většinou sil jedním směrem začíná být návod na vítězství. Prohrál jsem (i vyhrál, podle toho na jaké jsem byl straně) spoustu her (rozhodně častěji než před 9.18) rushem 2/3 týmu po křídle, bitvy končí do 5. minuty 15:2-4 rozhodně mnohem častěji než kdy dřív

 

Mě to frenetický tempo ale nevyhovuje, nějak se z toho stává Quake III Arena, na nějaký taktizování nebo snad přemýšlení není čas ...

Tohle podle mě smaže rozdíl mezi dobrejma a špatnejma.

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo rychlejší se mi zdá taky víc, ale dost ubylo artyn. Po prvních dvou dnech už skoro žádný nepotkávám nebo tak  jednu. Takže celkem dobrý. :-) Žádný oneshoty-na to jsem se těšil nejvíc a omráčení mě nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...