Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem hrál několik dní poměrně intenzivně Wot a mé dojmy jsou vesměs pozitivní.Jde o zábavnou arkádu, kde pokud hraješ sám, co si neuděláš nemáš, na tým se stále nejde spoléhat a u hodně hráčů mám pocit že to nehráli roky jako já. Hry jsou dosti rychlé , dost mě limitují nové mapy a změny i u starých, skutečně mnohdy stále nevím , kam přesně mám jet a mnohdy ani nevím , kam střílet nějaký tank. Ale to je otázka cviku a sám pocituju mírné zlepšení. Pořídil jsem si ve slevě Prototype a dobrý, stále dobrý stroj, přijde mi platnější než ISU, kterou jsem odložil, ono dát za 8,8 sec ránu 400 dmg bolí všechny a deprese je dosti potřebná a že je pomalejší ? Však to vůbec nevadí, kam furt v té hře lidi tolik spěchají nechápu. A kupodivu mi nevadí, když mě to hodí mezi 10 tier, kde se bavím asi nejvíc a často spoluhráči.Co mi dosti vadí je že si nepamatuju, že jsem tak často svítil  s jakýmkoliv TD , jako je tomu nyní a to mám posádky kvalitní. Už jsem i 2 x zmodral, neb spoluhráče , kterého jedinou zábavou je že mi bude neustále vrážet do TD, nebo po mě jen tak střílet tolerovat nehodlám, nevidím jedinej důvod a včasná eliminace této retardace je potřebná i za cenu mého potrestání - to neřeším vůbec a je mi šumák jak mě WG potrestá.I jsem si zanadával v chatu, protože skutečně žasnu nad kvalitou svých spoluhráčů a to nemám xvm :laugh:  Nu prostě Wot je arkádička jak má být :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem navštívil kámoše a on se snažil splnit misi. Jelikož má proti mě T9, tak je využíval.

Musím uznat, že ty vysoký třídy mají něco od sebe. Nemá vypnutý mody a tak nafasoval s HT útok na Karélii.

Byl na slabší straně a tak zaujal defenzivní postavení. Chvilku na enemáky pokukoval, než se rozhoupali k postupu.

V ten okamžik to začalo. Střílel po něm 4-5 nepřátelských tanků a i nějaký výbuch od SPG jsem zahlédl.

Aby toho nebylo málo, tak šipky zásahů ukazovali i zadní směr od TD a tanků.

Naštěstí za ním nebylo nic velkorážného a žádná rána od vlastních ho pořádně netrefila.

Prošla jen polovina zásahů, což považuji za velký štěstí a vlastní tým mu ubral jen 1/2 HP.

 

Jeho strana se naštěstí udržela a druhou prohrnula početní převaha jeho týmu => poměrně jasná výhra.

On skončil s TOP DMG týmu a taky to byla poslední bitva na dokončení mise. Rád pak WoT vypnul.            

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se na ty mise zitra podivat, zatim nejak netusim o co jde. (hraju malo, tak nejak na to dost dlabu)

Ty mise jsou denní... :whistling: a maratón končí v neděli...

Mně jich chybí ještě 6, takže už je jasný, že to nedám. Dvě jsem vyloženě vzdal, pak jsem nebyl doma, včera jsem dal jednu bitvu, ale byl jsem tak utahanej, že jsem šel radši spát...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to sem a jako "stížnost", přestože je výsledek "pěknej", ale není to Mko a bylo tam dost chyb z mojí strany, takže to nebudu dávat do chlubárny. Schválně kdo máte čas a chcete hádat jaký jsem měl nervy v tý hře, tak se můžete podívat na replay... 

http://wotreplays.com/site/3468283#pilsen-nexro-bat_-ch_tillon_25_t frajera v ty 13 75 - nick: abobo44 jsem měl chuť zabít, škoda že bat-chat veze tak "málo" munice... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to sem a jako "stížnost", přestože je výsledek "pěknej", ale není to Mko a bylo tam dost chyb z mojí strany, takže to nebudu dávat do chlubárny. Schválně kdo máte čas a chcete hádat jaký jsem měl nervy v tý hře, tak se můžete podívat na replay... 

http://wotreplays.com/site/3468283#pilsen-nexro-bat_-ch_tillon_25_t frajera v ty 13 75 - nick: abobo44 jsem měl chuť zabít, škoda že bat-chat veze tak "málo" munice... 

Máš 19k bitev a na tohle sis ještě nezvyk?

Já tam viděl naprosto "standardní" chování spoluhráče v podobně vypjaté chvíli. A to ti ještě ta arty nechala 28 hp (místo aby tě vygumovala z mapy) nemluvě o tom že to FV předtím jsi měl poslední ranou cinknout  :-) . Teda - tak by to vypadalo, kdybych to hrál já!

Buď rád, žes to nakonec vlastním skillem pro ostatní navzdory tomu AMX 13 75 vyhrál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že to s tou artou jsem nechápal jak jsem to přežil, to s tím cinkání a low hp / posledním nábojem - to jsem si vybral v následující bitvě(cinkal jsem T30 z boku na spodek a pak mě zabila...) a ano 19k bitev, ale málokdy takovej jedinec přežije do konce bitvy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem preexpil utrpeni MT-25, nedavno jsem s nim mel 20xvystrel/18xzasah/0xprustrel - mezi osmickama. LTTB se mi zda byt o dost lepsi a to nemam top kanon ani pasy o posadce nemluve. Poradte co na nem vozite za vybavu, vubec nevim co na nej dat. Asi dohled +10, pak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Nexro:

 

A ještě jsem zapoměl na jednu věc, jak to, že ti 1. mrtvola (nebo někdo podobnej) nenapsal "noob in batchat reported" nebo něco ještě mnohem peprnějšího?

 

Teď jsem byl právě "reported" za to, že jsem skončil druhej ve vítězným týmu, s prvním hráčem jsme měli dohromady 10 killů). Asi to mrtvoly nedokázaly rozchodit, protože jsem nechcíp hned v první třetině bitvy a vydržel až do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem preexpil utrpeni MT-25, nedavno jsem s nim mel 20xvystrel/18xzasah/0xprustrel - mezi osmickama. LTTB se mi zda byt o dost lepsi a to nemam top kanon ani pasy o posadce nemluve. Poradte co na nem vozite za vybavu, vubec nevim co na nej dat. Asi dohled +10, pak nevim.

LTTB je super mašinka, mám na něm ventil, síť a parohy. Ale to je jen z nedostatku stříbra, místo parohů bych dal optiku, radši drandím po mapě než celou dobu vejrám z křoví a to parohy nefungujou.  Každopádně, T 54 ltwt. už je vykoumanej a ani to nebolelo. Jen to stříbro není... :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco z oblasti mimo hlavní směr WoT. Dám si tak 20-35 minut s WoT. Volím CvičBitvy.

Hned první jsem narazil na prudiče, co blokuje pohyb. Toho jsem se po nějaké době zbavil a získaný náskok si udržel a něco zahrál. Na konci borec napsal něco jako "Hahaha"

Druhou bitvu tam byl opět jen si vyhlédl SPG, která se držela asi až do konce bitvy než mu jednu napálil za 80-90% HP. Opět následovalo "Hahaha"

Třetí bitva opět známá firma. Zaměřil se na mě. Už se mi ho fintou nepodařilo zbavit a vydržel prudit celou hru. Dokonce schytal nějaký zásah, jak se motal před dělo. Jednu chvíli jsem ho využil jako štít. Moc jsem si nezahrát, ale s ním to začínalo být zajímavé. tentokrát nebylo žádné "Hahaha"

Čtvrtá bitva zase on. Bohužel v předchozí bitvě se asi neprosadil dle představ tak přezbrojil (přesedlal).

To už nevypadlo moc dobře. Technická převaha byla jasná a většinu bitvy jsem byl zablokovaný s tím expertem nalepeným nejlépe před strojem. Uvažoval jsem co s ním budu děla v další bitvě a zda nesrovnat krok v technice.

Pátá bitva a opět tam jen. Techniku má opět mnohem lepší. Napadlo mě na začátek couvat. Překvapivě se na mě vykašlal i přesto, že na mě na začátku otočil věž, tak odjel bojovat.

Získanou poziční ztrátu na začátku bitvy jsem již mohl dohnat a skončil jsem tak na na 40% toho, co dosáhl v bitvě on.

V dalších bitvách jsem ho už nepotkal a vše se vrátilo do běžné herní šedi.         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LTTB je super mašinka, mám na něm ventil, síť a parohy. Ale to je jen z nedostatku stříbra, místo parohů bych dal optiku, radši drandím po mapě než celou dobu vejrám z křoví a to parohy nefungujou.  Každopádně, T 54 ltwt. už je vykoumanej a ani to nebolelo. Jen to stříbro není... :( 

 

No vidíte. Já se přes to LTTB zase ne a ne dostat. A MT25 je momentálně nejoblíbenější tančík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LTTB je super mašinka, mám na něm ventil, síť a parohy. Ale to je jen z nedostatku stříbra, místo parohů bych dal optiku, radši drandím po mapě než celou dobu vejrám z křoví a to parohy nefungujou.  Každopádně, T 54 ltwt. už je vykoumanej a ani to nebolelo. Jen to stříbro není... :( 

 

Optiku uz jsem nasadil, asi tam dam taky sit +ventilaci nebo rychlonabijak na top delo ktery zatim nemam. Strili to rychle, zameruje rychle, jezdi rychle.....taky jsem s MT-25 neskutecne trpel, LTTB zatim vypada dobre.

Variola dela asi nejaky zazraky s MT-25, ze mu to vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...