Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

takže už 3 dni stále stejné...10 bitev a jen 1 výhra...takže za 3 dni 30bitev/3výhry/27prohry ( a vždy to je o 10 tanků a výš)...nádhera a vždy s dmg jsem nejhůře 2...je na čas udělat odpočinek, zadělaná zase mise na nějak kokotckej tank, kterej stejně nikdo jezdit nebude...takže do 27.3 si dávám odpošinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím mě to baví, jen mě štve že vážně nevím kam nyní se jezdí, trochu se na těch mapách plácám....a na wn tedy rozhodně nehraju, hraju protože se mi prostě chce a jaké mám výsledky je mi u zadele...ostatně od toho jsou tam jiní a jelikož nemám xvm , tak vlastně ani nevím kteří, já už nyní mohu vždy jen překvapit, hlavně sám sebe... :laugh:

 

jen se mi zdá se se ve WG trochu cheatuje....prapodivné je to někdy , ostatně nyní se aimbot nabízí i v balících modů...., :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím mě to baví, jen mě štve že vážně nevím kam nyní se jezdí, trochu se na těch mapách plácám....a na wn tedy rozhodně nehraju, hraju protože se mi prostě chce a jaké mám výsledky je mi u zadele...ostatně od toho jsou tam jiní a jelikož nemám xvm , tak vlastně ani nevím kteří, já už nyní mohu vždy jen překvapit, hlavně sám sebe... :laugh:

 

jen se mi zdá se se ve WG trochu cheatuje....prapodivné je to někdy , ostatně nyní se aimbot nabízí i v balících modů...., :laugh:

Za takový balík módů dostali hned 3 hráči našeho klanu 7denní ban.................takže moje doporučení zní: jen povolené módy! Ikdyž hlavně Poláci bez nich hrát neumí a asi je jim jedno to,že je WG může zabanovat. Včera na Himmelsdorfu jsem dostal od jednoho poláka ,který jel s Batchatem hned první ranou munici a druhou mě už uletěla věž,na závěr bitvy měl na svém kontě 7 sundaných tanků,proč asi? Prostě aimbot za hráče udělá práci sám a ten kdo hraje čistě na to doplácí. Můj názor na to je: zrušit složku res_mods a byl by pokoj. Ale to se asi nestane,protože dle neoficiálních zdrojů samo WG tyhle módy nabízí za úplatek a proč by přicházelo o prachy,že? Je to začarovaný kruh..............................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no táááák, jak z jedné bitvy hned víš, že používá aimbot....že měl 7 killů a to je jako důvod?! Včera jsem měl v jedné bitvě 3x zapálení a hned jsem cheater?

 

Ale co jsem si všiml je, že je spotovací systém byl 1000x lepší než co je teď, abych jen nakouknul a hned mi ji IS3 natáhla na 400m. Člověk svíti dřív než sám o tom ví. prostě 6smysl už nemá smysl a musí hrát jako na začátku bez žárovky.

Taky jsem koukal, že hodně hráčů (jo lustruji hráče sem tam) že poslední 100-200 bitev jsou hooodně pod hranicí svého průměrného vítězství. Že by konspiračka na MM a koukali WN8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no táááák, jak z jedné bitvy hned víš, že používá aimbot....že měl 7 killů a to je jako důvod?! Včera jsem měl v jedné bitvě 3x zapálení a hned jsem cheater?

 

Ale co jsem si všiml je, že je spotovací systém byl 1000x lepší než co je teď, abych jen nakouknul a hned mi ji IS3 natáhla na 400m. Člověk svíti dřív než sám o tom ví. prostě 6smysl už nemá smysl a musí hrát jako na začátku bez žárovky.

Taky jsem koukal, že hodně hráčů (jo lustruji hráče sem tam) že poslední 100-200 bitev jsou hooodně pod hranicí svého průměrného vítězství. Že by konspiračka na MM a koukali WN8.

Hraju denně a hlavně čety a stává se to i mojim kolegům v četě,pokud na Tebe vyjede tank,který bez míření okamžitě trefí munici dvakrát po sobě tak to není náhoda,to je aimbot,to mě nikdo nevymluví. A zrovna v té bitvě jsem překlikával na oba své kolegy v četě a dopadli stejně jako já,takže náhoda? A Ty jsi zapálil ten tank 3x po sobě? Nebo jsi zapálil 3 tanky? Já psal o tom,že prostě měl aimbot,který mě neustále mířil na munici a taky mě ji dvakrát za sebou zničil a mým kolegům taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no táááák, jak z jedné bitvy hned víš, že používá aimbot....že měl 7 killů a to je jako důvod?! Včera jsem měl v jedné bitvě 3x zapálení a hned jsem cheater?

 

Ale co jsem si všiml je, že je spotovací systém byl 1000x lepší než co je teď, abych jen nakouknul a hned mi ji IS3 natáhla na 400m. Člověk svíti dřív než sám o tom ví. prostě 6smysl už nemá smysl a musí hrát jako na začátku bez žárovky.

Taky jsem koukal, že hodně hráčů (jo lustruji hráče sem tam) že poslední 100-200 bitev jsou hooodně pod hranicí svého průměrného vítězství. Že by konspiračka na MM a koukali WN8.

Žárovka se Ti rozsvítí až 3 sekundy po tom,co jsi byl spatřen nepřítelem,tak to funguje už dost dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takový balík módů dostali hned 3 hráči našeho klanu 7denní ban.................takže moje doporučení zní: jen povolené módy! Ikdyž hlavně Poláci bez nich hrát neumí a asi je jim jedno to,že je WG může zabanovat. Včera na Himmelsdorfu jsem dostal od jednoho poláka ,který jel s Batchatem hned první ranou munici a druhou mě už uletěla věž,na závěr bitvy měl na svém kontě 7 sundaných tanků,proč asi? Prostě aimbot za hráče udělá práci sám a ten kdo hraje čistě na to doplácí. Můj názor na to je: zrušit složku res_mods a byl by pokoj. Ale to se asi nestane,protože dle neoficiálních zdrojů samo WG tyhle módy nabízí za úplatek a proč by přicházelo o prachy,že? Je to začarovaný kruh..............................

At jde cely WG do prdele aj z tou  ich ferovou hrou,Ja dostal banan za nic prej mody  ake mam len ich xwm,Tak som im pisal na podpopru odvolanie a poslal kopiu pythonu,a oni ne ze analizovali moj zaznam a ze stielam na vykspoty atd a ranu za ranou.atd tie dalsie blbosti.Ale kolega od nas z klanu pisal ze zo stranky WWW.4wot.cz poslaly Wgecku ip adresy vsetkych hracov ktory si kedy odnich stiahli nejaky zakazany mod ja jednou stiaholod nich padajuci mod ale po spusteni tej ich ferovj hry pouzivam len  xwm .Ja myslel ze doby bonzovani su tam uz davno prec ale kdeze.Ta ich ferova hra sa konci pri rozdelovani hracov pri MM.Pri plneni misii.Mam poslednu mysiu na 260-ku z medkom idem z batakom alebo

tvp50-51 a dostanem do hry len jedno td a na nasej strane su 5 tak to je ferova hra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě hra včera trošičku vytrolila. Bavím se především o misi na T25 Pilot... Vítězství je vždycky ošemetné a tak jsem "pro jistotu" vytáhl Pz B2. Začátek nebezpečně dobrý. 8 bitev a 8x win. Měl jsem strach pustit další pitvu. Ani nevím, z  čeho jsem měl větší "strach". Jestli z toho, že budu trapnej a budu mít výsledek 10/10, nebo z toho, že mě hra pocuká... To jsem však netušil, že mi na ty dvě výhry stačí už odehrát jen 19 bitev. Takže ve finále mi stačilo na misi jen 27 bitev. Divím se, že HW přežil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expím šestkové Ikv a všimnul jsem si, že se bitev už takřka pravidelně účastní Hellcats. Nějak ho buffli? Má smysl do něj hodit posádku a zase jezdit?

Je to pořád nerfnutý hellcat. Špatně se točí a prakticky necouvá. Ale dohled, camo a dělo pořád dobrý. Nedávno jsem na tom dal tři znáčky a to hraní jsem si užíval. U mě má zasloužené místo v garáži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho tam mám už léta, ale jak ho kdysi nerfli... Ale tehdy mu brutálně strouhli i dohled, to byl i prakticky důvod, proč jsem s ním pak nejezdil. Dohled je tedy OK? Mám na něm z té doby dvě hvězdičky a byl to super stroj.

Nevím, jak na tom byl předtím. Vozím na tom bino a taky prémiové papání. Stěžovat si nemůžu. Jen ta mobilita je prostě v háji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno mě jedna skilla (jak on se jmenuje, jo už vím, Tailleur . :teehee:) ukazovala, jak se jezdí dnes s Hellcatem.  Udělal jsem s ním dokonce jednu misi na T55a, takže u mě dobrý.

Měl jsem dnes možnost hrát ráno, hlídal jsem děti (kvalitní otec :devil: ). Na dnešní misi jsem potřeboval 22 bitev, takových proher 4:15 jsem už dlouho nezažil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju denně a hlavně čety a stává se to i mojim kolegům v četě,pokud na Tebe vyjede tank,který bez míření okamžitě trefí munici dvakrát po sobě tak to není náhoda,to je aimbot,to mě nikdo nevymluví. A zrovna v té bitvě jsem překlikával na oba své kolegy v četě a dopadli stejně jako já,takže náhoda? A Ty jsi zapálil ten tank 3x po sobě? Nebo jsi zapálil 3 tanky? Já psal o tom,že prostě měl aimbot,který mě neustále mířil na munici a taky mě ji dvakrát za sebou zničil a mým kolegům taky.

tak pokud vykukuješ furt stejně nauhlovanej,. tak se nediv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem si říkal, že to je první aspirant na skip, ale nakonec to dopadlo :-) Osvědčila se mi kombinace T67 doplněná Type-64.

Na 10 výher v TOP3 jsem potřeboval 19 výher; viz WR 19/27 (70,4%) :-D

 

Kdo to jezdí a ještě to nemá, zlome vaz...

 

 

 

 

5lPxy.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...