Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

pánové, tak jsem si zapnul po pachi wotko a co to, nikde nic o tom, že šáhli na ekonomiku...vy tu píšete stále dokola o tom samém, ale že s X tierem nastřílí člověk 3,5k dmg a ještě premiovým účtem prodělá 10 000 stříbra, to je teda hukot.

Že premiový náboj na 8 tieru je dražší než na 10 to je snad vtip.

Že na SH než odjede člověk strávený čas s 1 bitvou na 75% výdělku je horší než 3 bitvy na 50% výdělku za minulý patch to už nikdo neřeší...

ten patch je pěkná vyližzadnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekonomika zde byla probíraná nesčetně, obzvlášť u prem. tanků. Hned před příspěvkem defender. Obecně asi v tomto rozpoložení chodí stížnosti na podporu, že nevědí, jak na ten tank hrát a po nějaké době příjde třebas úprava defendera a bude další prem. tank jen na ozdobu garáže. Levíčko jsem měl přes půl roku v garáži než jsem s ním opět vyjel. T59 beru jen do čet. Škorpík se svým nekamo svítí přes celou mapu od dobrého skautíka, atd. Však vložené finance už nikdo neřeší, tak si jej neměl kupovat anebo něco jiného atd. Různé rady. Peníze však vrátit nelze. Jak píšu nemá cenu o tom psát, nic se nezmění.

Počkám si na změnu neviditelné švédské lajny, úpravu skautíků. Pak to pustím zjistím, že to je celé v kopru a přesto vše budu hrát dál. Třebas desítkový ruský skautík se mě moc líbí.

Prostě v tomto duchu nade mnou uvedeno, použiji to znova : " Vítej ve WOT ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsi to co jsem psal?nepsal jsem nic o premiových vozech... tak mi nepiš vítej ve wotku...

jen jsem napsal, co se mi nelíbí v  tomhle patchi...a mohu opakovat, jak náboj v VIII může být dražší než v X (premiový)

Že SH nejsou tak výdělečná, jak byly před tím...

Zdravím, klid, bylo to myšleno tak, že vše co se děje - změny - jsou záměrem tvůrců a nám nezbývá než je přijmout, nic víc, nic míň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi na tu tragickou hru dochází síla.

Jak jinak vezmu M12. Za 4 minuty výhra 15:1.

Nasranej vezmu PzII D a dám tak 5-8 bitev na přetahovanou o DMG se spoluhráči ve cvičných.

No, nějak už jsem z těch cvičných bitev vypadl a dělal tam dost velký chyby.

Pak si dal Civilizaci 2, kde mě PC vykleplo.

Zkusím opět WOT náhodný.

Win 15:6 za 5:06 hnus, no někdy se stane, tak zkusím další. Win 15:5 za 3:27. To by jeden zvracel.

Tedy nevím, podle čeho se skládají ty bitvy, ale je to děs. Nepřítel nemá skoro nic obrněného do první linie, nemá ani dostatečně mobilní tým a ani alfu.

K tomu přidáme, že je na tom i co se týká hráčů hůř, tak jak to asi může dopadnout.

 

Dokonce mě napadlo, že by mohlo WG zavést možnost si zalítat s letadly v bitvách. Jsou tuším na Letišti, Prochorovce a možná ještě jinde. Dal bych za let klidně 20k stříbra.

Samo, že bych musel být bez návaznosti na nějaký tým a tedy bez vlivu na bitvu, což už dnes vlastně v těch bitvách 5:15, nebo 15:5.  :)

Kde jsou časy starého WoT (no gold ammo, žárovka, základní MM+-3, scouti) pravda SPG tam bylo hlavně v Top třídách šílený, ale přesto všechno to neskládalo tolik srajda bitvy jako nyní.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi na tu tragickou hru dochází síla.

Jak jinak vezmu M12. Za 4 minuty výhra 15:1.

Nasranej vezmu PzII D a dám tak 5-8 bitev na přetahovanou o DMG se spoluhráči ve cvičných.

No, nějak už jsem z těch cvičných bitev vypadl a dělal tam dost velký chyby.

Pak si dal Civilizaci 2, kde mě PC vykleplo.

Zkusím opět WOT náhodný.

Win 15:6 za 5:06 hnus, no někdy se stane, tak zkusím další. Win 15:5 za 3:27. To by jeden zvracel.

Tedy nevím, podle čeho se skládají ty bitvy, ale je to děs. Nepřítel nemá skoro nic obrněného do první linie, nemá ani dostatečně mobilní tým a ani alfu.

K tomu přidáme, že je na tom i co se týká hráčů hůř, tak jak to asi může dopadnout.

 

Dokonce mě napadlo, že by mohlo WG zavést možnost si zalítat s letadly v bitvách. Jsou tuším na Letišti, Prochorovce a možná ještě jinde. Dal bych za let klidně 20k stříbra.

Samo, že bych musel být bez návaznosti na nějaký tým a tedy bez vlivu na bitvu, což už dnes vlastně v těch bitvách 5:15, nebo 15:5.  :)

Kde jsou časy starého WoT (no gold ammo, žárovka, základní MM+-3, scouti) pravda SPG tam bylo hlavně v Top třídách šílený, ale přesto všechno to neskládalo tolik srajda bitvy jako nyní.        

 

však to nemusíš hrát, nic se neděje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v jednom má pravdu - dříve mi to taky přišlo záživnější. Ale možná je to jenom jakési otupení po cca 35k bitev.

urcitej stereotyp pozoruji  taky.top tiery uz me moc neberou.tam vencim pouze artyny,grilla,semtam E100 +E50M.pro srandu sem si poridil zpatky T40 a KV-85.do toho pomalicku expim svedskou vetev ,ted su u 5 tier medka.na vydelek taham skorpika

a nejlip si zahraju rano,kdyz pridu z nocni.do tech 8 rano jsou bitvy jak lusk.ne teda ze by zase uplne vsecky .to zase neee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcitej stereotyp pozoruji  taky.top tiery uz me moc neberou.tam vencim pouze artyny,grilla,semtam E100 +E50M.pro srandu sem si poridil zpatky T40 a KV-85.do toho pomalicku expim svedskou vetev ,ted su u 5 tier medka.na vydelek taham skorpika

a nejlip si zahraju rano,kdyz pridu z nocni.do tech 8 rano jsou bitvy jak lusk.ne teda ze by zase uplne vsecky .to zase neee

Co to je bitvy jako lusk?

Jen si hodně nastřílíš, nebo jsou to opravdu bitvy s výsledky xx:xx?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím někdy vyzkoušet.

Já mám nejčastěji bitvy 3-7:15 a vzhledem k tomu, že je ráno asi méně hráčů, tak jsem v nějaké lepší balancování losů nedoufal.

no,netvrdim ale,ze to musi byt presne jak sem to psal.tohle sem mel za tyden nocnich,takze ted o tyden pozdeji to muze byt uplne jinak.

kupodivu dneska sem si navecer zahral uplne luxusne.

az na ty losy....karelie-enemy v topu cetu tri hevyn 9 tier.my T-54 jako top,pak Jtigra a devitkovou artynu francouzskou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,netvrdim ale,ze to musi byt presne jak sem to psal.tohle sem mel za tyden nocnich,takze ted o tyden pozdeji to muze byt uplne jinak.

kupodivu dneska sem si navecer zahral uplne luxusne.

az na ty losy....karelie-enemy v topu cetu tri hevyn 9 tier.my T-54 jako top,pak Jtigra a devitkovou artynu francouzskou...

Tak zatím jen jedna zkušební bitva. Nějak se mi do toho hraní po ránu nechce.

Na EU 5k hráčů. Mapa Plzeň, ukončeno Capem, kdy jeden stroj přijel na jednu základnu a tu zabral.

Někdy toho snad vyzkouším víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes opět zahráno pár bitev, zvykám si, zvykám si...kupodivu, jak to člověk nehraje skoro tři roky , tak mu ta hra přijde vcelku dosti zábavná... :-D

Asi si ta hra po takej dobe hycka .... aby ti potom nasolila davku bitiek 3:15 a 15:3 vybavenych do 3 minut ....   to potom prestane bavit .... aspon mna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...