Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

T40 je amerika ne? A to že ubylo trotlů se ti opravdu jen zdá. :D Nechtěj abych ti poslal screeny typu 0:15 a 15:0, takový bitvy jsou aspoň 2 každý den...

 

Jo sorry, je to amerika... Tak hry 0:15 nasteasti zazivam cim dal min, ale ja to neposoudim - hraju malo bitev. Koukam ze jsem mel posledni dobou akorat asi kliku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si plnit jeden svůj dílčí cíl na který jsem se před časem zaměřil.

8Ra.jpg

Tak je to doma. Bohužel mi od nynějška chybí náplň pro cca 30% bitev.

Zas na druhou stranu mohu být rád, že se počítají i body, který nevyhrají bitvu na CAP.

Bez toho bych se posunul od té doby, co jsem se na to víc zaměřil o cca 500 bodů a stále by mi chybělo něco kolem 2500 bodíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dostal v capu zatím na 342005 bodů. Nevím jestli existuje teď nějaká tabulka hráčů, zajímalo by mě kde asi jsem.

Aspoň máš další motivaci.

Když to vezmu, že jsem se dostal na 30 000 za téměř 6 let s tím, že jsem se na posledních 3 000 bodů víc zaměřil,

tak se nemá cenu pouštět do takové šílenosti, jako je dohnat někoho, kdo už má nasbíráno 342 005.

 

Já si dávám trochu dosažitelnější cíle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fíha

Hráč chtěl vybrat během 24hodinového vysílání World of Tanks (Svět tanků) peníze pro děti, které bojují o život. Dvě hodiny před koncem limitu odešel na cigaretu a již se nevrátil. Důvod jeho smrti prošetřuje policie.

https://magazin.aktualne.cz/v-usa-zemrel-hrac-pc-her-behem-24hodinoveho-maratonu-world-o/r~22aaf49afa9311e694440025900fea04/?utm_source=db-pv&redirected=1488131358

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fíha

Hráč chtěl vybrat během 24hodinového vysílání World of Tanks (Svět tanků) peníze pro děti, které bojují o život. Dvě hodiny před koncem limitu odešel na cigaretu a již se nevrátil. Důvod jeho smrti prošetřuje policie.

https://magazin.aktualne.cz/v-usa-zemrel-hrac-pc-her-behem-24hodinoveho-maratonu-world-o/r~22aaf49afa9311e694440025900fea04/?utm_source=db-pv&redirected=1488131358

jj . R.I.P PoShYbRiD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: Vyplati se po patchi nejaky nemecky tank (HT, MT) tier 4-8? Vy se v tom vyznate...    (ne premiak)

Zkoušel jsem Tigera I, ale dostal jsem 3 x devítkový los, tak jsem to vzdal, nastřílel jsem si vždy 2000 a víc, ale celou hru jsem se někde krčil a farmil jak bot, btw rychlost střely mi přijde otřesná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je-li ve hře dobrý spoter, který nechcípne hned před nabytím a zaměřením artyny pak je to super. Ale ani arty to nemá lehké. Všude je něco. Líbí se mě, že již nelze tak lehce prostřelit mause, E100 či prase lehkým tankem. Však výčet kladných a negativních věcí samotné hry za léta hraní již nemá ani cenu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to nebude OT ale patri to k tejto aktualizacii. V novom patchi sa hra divne sprava pri prepinani medzi windowsom a hrou.

Predtym to nerobilo ziaden problem - clovek tukol bitku a siel do winu nieco popozerat a ked mu to zablikalo na cerveno na liste bol spat v hre prave v cas.

Teraz sa mi stava to, ze ked sa prepnem spat tak sa mi zmeni rezim obrazovky v hre z Celej obrazovky na rezim v Okne co je dost blbe (musim rychlo menit nastavenie, minimapu atd.) a robi to stale a pravidlene v 100 % pripadoch.

Vsimol som si, ze ked pockam kym ma hodi na nejaku mapu a zacne nacitavanie mapy tak uz to ide ok aj pri prepnuti. Mate niekto podobny problem?

Mam grafiku NVIDIA a robi mi to na 2 kompoch to iste, cize operacnym systemom alebo HW to byt nemoze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to nebude OT ale patri to k tejto aktualizacii. V novom patchi sa hra divne sprava pri prepinani medzi windowsom a hrou.

Predtym to nerobilo ziaden problem - clovek tukol bitku a siel do winu nieco popozerat a ked mu to zablikalo na cerveno na liste bol spat v hre prave v cas.

Teraz sa mi stava to, ze ked sa prepnem spat tak sa mi zmeni rezim obrazovky v hre z Celej obrazovky na rezim v Okne co je dost blbe (musim rychlo menit nastavenie, minimapu atd.) a robi to stale a pravidlene v 100 % pripadoch.

Vsimol som si, ze ked pockam kym ma hodi na nejaku mapu a zacne nacitavanie mapy tak uz to ide ok aj pri prepnuti. Mate niekto podobny problem?

Mam grafiku NVIDIA a robi mi to na 2 kompoch to iste, cize operacnym systemom alebo HW to byt nemoze...

 

 

Já mám AMD- to samé, přepíná se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to nebude OT ale patri to k tejto aktualizacii. V novom patchi sa hra divne sprava pri prepinani medzi windowsom a hrou.

Predtym to nerobilo ziaden problem - clovek tukol bitku a siel do winu nieco popozerat a ked mu to zablikalo na cerveno na liste bol spat v hre prave v cas.

Teraz sa mi stava to, ze ked sa prepnem spat tak sa mi zmeni rezim obrazovky v hre z Celej obrazovky na rezim v Okne co je dost blbe (musim rychlo menit nastavenie, minimapu atd.) a robi to stale a pravidlene v 100 % pripadoch.

Vsimol som si, ze ked pockam kym ma hodi na nejaku mapu a zacne nacitavanie mapy tak uz to ide ok aj pri prepnuti. Mate niekto podobny problem?

Mam grafiku NVIDIA a robi mi to na 2 kompoch to iste, cize operacnym systemom alebo HW to byt nemoze...

Na ofiku už to někdo reportoval, mně to dělá taky a je to dost nepříjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je-li ve hře dobrý spoter, který nechcípne hned před nabytím a zaměřením artyny pak je to super. Ale ani arty to nemá lehké. Všude je něco. Líbí se mě, že již nelze tak lehce prostřelit mause, E100 či prase lehkým tankem. Však výčet kladných a negativních věcí samotné hry za léta hraní již nemá ani cenu.  

Jenom škoda, že nepřidali i dalším heavy tankům. Teď jsem si zpět koupil E75 a ukloval mě sedmičkový scout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom škoda, že nepřidali i dalším heavy tankům. Teď jsem si zpět koupil E75 a ukloval mě sedmičkový scout. 

Pro sedmičkového scouta dnes není problém uklovat pomalou E75,která dlouho nabíjí a pomalu otáčí věž. Spíš mě štvou prémiové ruské heavy Defender,které nejdou ani goldem prostřelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...