Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poprve jsem vylosoval mapu Pariz! Uz jsem si rikal ze snad ani neexistuje, porad hraju Ruinberg.

 

Mimochodem - neni nekde seznam aktualnich map co se hraji? Nejlepe v aktualnim vzhledu.

V Paříži jsem byl už hodně krát. Někdy i 3x denně. Tuším, že patří do map skupiny T8+.

Někde doma mám postarší obrázek rozdělení, kde možná nějaká později přidaná mapa chybí.

Aktuálně nemám čas to hledat na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vážení takto vypadá, že WoT už vůbec nerozumím.

Dnes po hodně dlouhé době los a tam 5xSPG, což rozhodně nevídám moc často.

Mrknu na techniku a zdá se mi, že jí máme nalosovanou dost blbu vzdornou a že by neměl být problém vyhrát.

6eP.jpg

No, prohra 5:15. Tak to jdu prolustrovat a čumím jako puk. Hráči celkem vyvážený až na naší četu MT. Jeden WR 57 a druhý 60.

Kde jsou ty časy, kdy takový hráči profrčeli za takové konstalace mapou a vzali  si zaslouženou výhru.

Tady to byl po první minutě kemp skoro za zadkem našich HT. Nepřítel bez odporu obsadil přes stranu pro MT 2/3 mapy.

 

Celkově jsem si odnesl z bitvy dvě zklamání. Jednak, že se nevyhrálo a na tento los jsem si věřil a pak tu tragédii od takových hráčů v četě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri takovym poctu artyn je to pro kazdyho kdo se ukaze rychla smrt a dopadnout to muze jakkoli, docela by me zajimala vysledna tabulka - kdo toho kolik nastrilel.

Tak jsem zkusil, ale bohužel.

Naše SPG asi skoro nic, když k nám přijel vlastně neviditelný nepřátelský tým a kolik se podařil SPG v TD modu trefit na 50-200 m fakt nevím.

Lowe nic. Dostalo nakládačku od Top TD a artyn. Nejvíc asi IS6 snad 1100. Když viděl, že nám nepřítel (5-7 ks) krouží kolem základny a vyloženě loví SPG, tak se sám rozjel vpřed na enemáckou a chcípnul. Jediný co si pamatuji lépe je naše elitní četa. Leo+Cromwell B. Zemřeli mezi posledníma po cca 6 minutách boje. Jeden z nich cca 550 a druhý 700 DMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vážení takto vypadá, že WoT už vůbec nerozumím.

Dnes po hodně dlouhé době los a tam 5xSPG, což rozhodně nevídám moc často.

Mrknu na techniku a zdá se mi, že jí máme nalosovanou dost blbu vzdornou a že by neměl být problém vyhrát.

6eP.jpg

No, prohra 5:15. Tak to jdu prolustrovat a čumím jako puk. Hráči celkem vyvážený až na naší četu MT. Jeden WR 57 a druhý 60.

Kde jsou ty časy, kdy takový hráči profrčeli za takové konstalace mapou a vzali  si zaslouženou výhru.

Tady to byl po první minutě kemp skoro za zadkem našich HT. Nepřítel bez odporu obsadil přes stranu pro MT 2/3 mapy.

 

Celkově jsem si odnesl z bitvy dvě zklamání. Jednak, že se nevyhrálo a na tento los jsem si věřil a pak tu tragédii od takových hráčů v četě. 

Čemu se divíš, když je tam tolik klikačů? Taky bych se nikam nehnal. Takový cromwell je od šestkové arty klidně na ránu, už aby ten hnus nerfnuli, některé hry jsou fakt otřesné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju doby kdy arty daváli malej dmg(400-800) do HT a celkově skoro nikdy nedali full dmg. Teď vypne klidně tier 7/8 arty tier 10 HT na ránu a to jim kdysi nerfli přesnost... Už aby to tu bylo...

Pravda, to potěší s T7 arty vyndat na ránu IS7 a hned na druhou Mause  :)

 

Poslední dny se objevuje mnohem víc bitev s 5 SPG, což u mě nebejvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu potvrdit, že Grilla bolševici skutečně řádně  dokurvily. Bez pancíře,camo , rychlosti a s dlouhým nabíjením no a jako bonus i s nepřesným dělem je odsouzen permanentně stát na koncové čáře mapy nebo v garáži. Nepamatuji si, že by kromě Němců nerfli tak nesmyslně stroj ve všech parametrech jiným národům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu potvrdit, že Grilla bolševici skutečně řádně  dokurvily. Bez pancíře,camo , rychlosti a s dlouhým nabíjením no a jako bonus i s nepřesným dělem je odsouzen permanentně stát na koncové čáře mapy nebo v garáži. Nepamatuji si, že by kromě Němců nerfli tak nesmyslně stroj ve všech parametrech jiným národům. 

 

 

Fakt? No tak hurá, tenhle nesmysl je stejně něco jako tryskovej paprskomet a ve hře nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu potvrdit, že Grilla bolševici skutečně řádně  dokurvily. Bez pancíře,camo , rychlosti a s dlouhým nabíjením no a jako bonus i s nepřesným dělem je odsouzen permanentně stát na koncové čáře mapy nebo v garáži. Nepamatuji si, že by kromě Němců nerfli tak nesmyslně stroj ve všech parametrech jiným národům. 

 

AMX 50 Foch (155) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mna novy patch:

 

Predpokladal som ze tych Obj252U/Defenderov bude ovela viacej v hrach ... ja som stretol tak max 2 na oboch stranach ...

 

Obj252U - za mna ako njuba dobre ... je to ako hodnotili streamery idiotu odolne(teda mne) a ked schova spodny plat na hulldown alebo sidescrap , tak sa da s nim aj dost vela uhrat.

Delo dobre u mna ... je to stale ruska ruleta delo ale od rusakov asi nebudeme cakat presnost KwK ....

Dost trpi na municiu a dokonca ma 2x v hre zapalili ... (posadka bez skillu na ukladanie municie a hasenia)

Proti nemu .. .strielat do spodneho platu, cez predne kolecko a tesne nad kolesami ....bacha do zadku som vcera zazracne oddingal Ekilo ...

Inak nezaraba ktoviako dobre.. ak sa dobre pamatam za 2500 damaze som dostal dakych 85 000 (PU) co po zniveni tanku a doplneni municie bolo asi 70 000 ci menej (?)

 

 

 

Dalsia vec: VK100.01 P - nova T8 nemecka heavy ma na vezi vec vyzerajucu ako R2D2 z KV5 .. ale pozor .. ma to 220 mm ... takze to laka tam strielat, ale radsej inde teda z boku  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foch má aspoň nějaký pancíř a je placatej, takže se hůř trefuje.

 

ale to není argumentem ve vztahu ke konstatováni "Nepamatuji si, že by kromě Němců nerfli tak nesmyslně stroj ve všech parametrech jiným národům. "

Topová fošna před třemi lety dostala podobný rebalanc, stroj který vyčníval z řady (a v rukou lepších hráču byl OP) dostal nerf na pancíř (a to všude, čelo, boky, záď i střecha korby), pohyblivosti (motor + odpor terénu) a to i přes teoretickou ztrátu hmotnosti (když přišel o ten pancíř) a vlastně i děla (ale to se týkalo všech TD X. tieru, z 850 na 750, ale většině se to kompenzovalo dobou nabíjení, fošně ne anebo jen minimálně, resp. má nejnižší DPM z TD se 150/152/155 mm dělem) + všichni asi víme jak je to s francouzskýma dělama (asi vyjma prémiáků)

 

nehodnotím, zda-li si to Grille anebo Foch 155 zasloužili či nikoli, jen odpovídám, který že stroj dostal "nerf jako prase" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnocení patche:

 

1) Všichni se shodneme, že 252U je trošku overkill premiák, ale teď hraju desítky, moc mě netrápí

2) Buff 907, dingá to teď solidně

3) Škaredý HD model E-50/M, ale to je věc názoru

4) HD Obj. 140 (yeeeey!)

5) Maus je teď docela hrozba (tedy hlavně ve městě)

6) Té nové desítce budu říkat VKčko, protože to má stejný model jako ten odměnový

7) Prohozené modely Panther a Panther II, někdo říká, že to není chyba, podle mě to někdo pos*al a omylem přehodil model podvozku

8) Přidané věci do rozhraní, rozhodně +

 

Grilla nemám, netrápí mě, ráno jsem jezdil 50M a 907 a docela úspěch, hrálo se mi pěkně, patch se docela poved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...