Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak vcera pokracovala mizeria s novou AMX 13 F3 artou ... 4x prehra .. tak som si s nou dal aspom "M" v jednej z tych bitiek .... zatial 17 bitiek z toho 3 vyhry .. 17,65 % WIN ... "M" a 1100 wn8 ... nato ze povacsina konci do troch minut 3:15 je to celkom slusne ...

Jedna z najlepsich a najzabavnejsich artin v hre, uzi si to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z najlepsich a najzabavnejsich artin v hre, uzi si to ;)

Na artu sa nestazujem, som priemerny hrac a este horsi artynar ... ale to WR je tragicke ...

 

Zujimave bolo ze som dostal v T7 hre  "M" za 6 killov a 2200dmg ..ked ta arta dava za 300+ ked sa trafi ...

 

PS: arty hram IBA koli misiam .... a na obj 260 mi uz nestaci mega OP leFH :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to jde do kopru vše a je fuk co upravují. Nevím k čemu je veřejný test a jaké ponaučení po veřejném testu si autoři berou na provozování praxe v samotné hře. Chtělo by to asi začít uvádět do vláken pozitivní věci, protože o negativech ve hře WOT je toho již tolik, že jeden neví na co si ztěžovat víc a dřív.Aktualizace 9.17 přesunuta až na březen, tak pak se hyn oukáže a zjistí co bude dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim ze jsem si dnes odpoledne konecne trochu zahral, jinak mi to jde jak psovi pastva. Na stabilnich 60 fps (vic mi to neukazuje nez max frekvenci monitoru) se to hraje mnohem lip nez kdyz to cuka tak, ze nejde poradne zamirit. Treba se to zas naucim trochu hrat :) Vyrovnanou bitvu jsem ovsem nezazil, vsechno konci brutalnim debaklem jedne strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ofiko fora ak sa niekto zucastnil aby vedel:

 

Tankisté,

 

máme pro vás výsledky soutěže! Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným!

 

Tank T-34-3 vyhrávají:

 

  • xxxplayer139
  • Falcon_N
  • Monstruito13

 

7 dní prémiového účtu vyhrávají:

 

  • dimcrescent7628
  • dangalong
  • papla76
  • veso_vn
  • tigric007
  • Mindcheater
  • Rusty_bullet_wound
  • FRANK_DEATH
  • dorel200
  • Ayrtrev

 

Osobní rezervy (1x Zkušenosti posádky +200% na 2 hodiny a 1x Bonus zkušeností 50% na 2 hodiny) vyhrávají:

 

  • mmmareko
  • CircleofDeath
  • Alixraptor
  • Ciupi
  • Bartz07
  • MPPETZ
  • Perry101st
  • DrNeRvOuS
  • TitanBoy_1_winner_iron
  • lysy40923
  • RYCH_2
  • Aziej2011_PL
  • saint_kg
  • KittyKaty_JP
  • MakotoNagano
  • SantaWermacht
  • _GalileoGalilei_
  • Jopettaja
  • killedbysander
  • Forestee
  • Comrade_Shamrock
  • Kryneek
  • AwuWB
  • delpiero32
  • Wolin
  • tichtomas1
  • jeyms_87
  • Baibars
  • Terapeut_CZ
  • pikkrz
  • BonsZ_WoA_
  • Ferdiad
  • gerry97
  • baratoz1701
  • cykado_PL
  • picizozi
  • MarioZika
  • gegeg12
  • Phaseman112
  • JohnKramer
  • GrOzIsZ
  • fulingmajek
  • Hondo_Ohnaka
  • Magnumracer55
  • CaptainBit
  • xBQx
  • kuba25ns
  • Lucipher_84
  • Charleslyj
  • Atnonot
  • droid1224
  • xBlackAngelxX
  • Husky12LovesTanks
  • d3adm3at
  • cagafuego
  • hambek5
  • dakilIzor
  • MaelstormShellShock
  • Sumaktri
  • Wilhelm_Winter
  • Oleynick
  • tojl
  • bolezzi
  • Rommyy_2015
  • MJ_POL
  • slain
  • Mr_KiLLeR_xD
  • VIRT16
  • Jon_Knallpistol
  • landser666_invader
  • BladestCz
  • maruszynian
  • Marmottejovial
  • Ironman7172
  • kurak6
  • tvirus0815
  • Valley989
  • dellero
  • LIMBO97
  • dariushooter
  • uglja
  • 19GoRny_Slask20
  • KumstaCZ
  • TDM_TeScIu
  • Mysterious_Majkl
  • HEAT_BOB
  • Ronnynn
  • l__GHOST__l
  • jimbeer
  • GuardianJH
  • ksbras
  • laptus
  • helmut0
  • geo1111
  • furgeszarvas
  • albert966
  • zveris
  • Cortana85
  • marko033
  • Djui
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spustim WoT a prvni bitvu muj MT-25 5 sec po startu nekdo smahne jednou ranou, koukam odkud me mohl nekdo videt, no a on to byl nas top premiovej tank.

 

Mile prekvapilo jak se do nej ostatni pustili, jo a bitvu jsme vyhrali a ja mel 3nasobek jak prase. :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spustim WoT a prvni bitvu muj MT-25 5 sec po startu nekdo smahne jednou ranou, koukam odkud me mohl nekdo videt, no a on to byl nas top premiovej tank.

 

Mile prekvapilo jak se do nej ostatni pustili, jo a bitvu jsme vyhrali a ja mel 3nasobek jak prase. :ninja:

 

Že by si WoTí bezmozečci začali uvědomovat, že " no spot, no shot " ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spustim WoT a prvni bitvu muj MT-25 5 sec po startu nekdo smahne jednou ranou, koukam odkud me mohl nekdo videt, no a on to byl nas top premiovej tank.

 

Mile prekvapilo jak se do nej ostatni pustili, jo a bitvu jsme vyhrali a ja mel 3nasobek jak prase. :ninja:

Tohle se mě stalo několikrát,když jsem jel spotit a najednou rána a šel jsem do garáže,když jsem se zeptal proč mě sundal,tak odpověď zněla : red noob. Že potom tým neměl spotera to mu bylo fuk a samozřejmě následovala další šňůra nadávek v chatu i do garáže. To je dnešní publik,kde se na nikoho nemůžeš spolehnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna vcera dobry zaciatok:

prva hra ..JPII - Lakevile  T10 bitka.. postavil som sa do zleho kricku = GW Tiger za full ani som nestihol zasvietit

tretia hra .. Buldog - Letisko - T10 Bitka  - spot na strede - zasvietil som .. a M40/M43 za  fulku => garaz ... (samozrejme som tam nestal jak pipina ale zliezal z kopca )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by si WoTí bezmozečci začali uvědomovat, že " no spot, no shot " ? :)

 

Presne v okamziku kdy jsem zajel do spot krovi, strilet jsem ani nemel v umyslu (aspon na zacatku), jsou to fakt dementi nektery lidi. Jo a ten hrac mel asi 51 win/lost, takze nebyl uplnej salam. Byl to Madar, ale to asi nema na funkci mozku vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, nenasel jsem odpovidajici vlakno, snad neva. Mam dotaz: Jak je to s tema hvezdickama na kanone? Musim mit s tankem odehrany nejaky minimalni pocet her za tyden abych mel narok? Mam tanky kde bych si nejakou hvezdicku urcite zaslouzil, ale nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, nenasel jsem odpovidajici vlakno, snad neva. Mam dotaz: Jak je to s tema hvezdickama na kanone? Musim mit s tankem odehrany nejaky minimalni pocet her za tyden abych mel narok? Mam tanky kde bych si nejakou hvezdicku urcite zaslouzil, ale nic.....

Počet her s tím nemá nic společného. Musíš s ním být myslím lepší než 65% hráčů abys dostal ten první vítězný znak nebo hvězdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počet her s tím nemá nic společného. Musíš s ním být myslím lepší než 65% hráčů abys dostal ten první vítězný znak nebo hvězdu.

Jinymi slovy: zahraju jednu skvelou bitvu a pak si klidne pockam? Podle mych zkusenosti to tak nefunguje, ne ze bych to takhle delal, ale hraju velmi malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinymi slovy: zahraju jednu skvelou bitvu a pak si klidne pockam? Podle mych zkusenosti to tak nefunguje, ne ze bych to takhle delal, ale hraju velmi malo.

Musíš být lepší,než 65% hráčů,kteří s tím tankem hráli za posledních 14 dní. Potom dostaneš první znak na dělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak je tam nějaký algoritmus, který zahrnuje věci jako počet bitev + dmg (včetně asistované) a porovnává to s okolními hráči stejného tanku. A nějak to celé přepočítává, já si na první moe většinou šáhnu mezi 50 - 75 bitvami...

Protože se to tuším přepočítává na 100 posledních bitev a pokud jich máš míň, tak např. 20 000 dmg z 10 bitev / 100 bude vždy míň než 40 000 dmg z 20 bitev / 100. Je to velmi zjednodušené, ten pravý vzoreček je dost složitý, na webu ho lze najít.

 

Bližší povídání včetně vzorečků máš tady: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/524379-marks-of-excellence-data-a-new-metric-has-been-born-190117-dank-marks-can-melt-steel-beams/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl dneska oznacen za cheatera.redshire,GWE-100.domeruju jakysi medko desitkovysamozrejme to letelo o asi tri kilometry nekam uplne jinam.ke sve smule tam kempil T50/51.sel na ranu.samo ze nebyl ani spotlej-bylo to tak ani ne minutu po startu bitvy..a uz sem mel v garazi psani od nehokde me kuppodivu slušně napsal,že posle replay na WG a ze se mu to nelibi.tak sem mu slusne odpovedel,ze s tim problem nemam,ze to byla klasicky z prdele klika

pridal bych aji replay,ale nevim jak na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak je tam nějaký algoritmus, který zahrnuje věci jako počet bitev + dmg (včetně asistované) a porovnává to s okolními hráči stejného tanku. A nějak to celé přepočítává, já si na první moe většinou šáhnu mezi 50 - 75 bitvami...

 

Protože se to tuším přepočítává na 100 posledních bitev a pokud jich máš míň, tak např. 20 000 dmg z 10 bitev / 100 bude vždy míň než 40 000 dmg z 20 bitev / 100. Je to velmi zjednodušené, ten pravý vzoreček je dost složitý, na webu ho lze najít.

 

Bližší povídání včetně vzorečků máš tady: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/524379-marks-of-excellence-data-a-new-metric-has-been-born-190117-dank-marks-can-melt-steel-beams/

 

Super, to vysvetluje hvezdicky pouze na tancich se kteryma casto hraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl dneska oznacen za cheatera.redshire,GWE-100.domeruju jakysi medko desitkovysamozrejme to letelo o asi tri kilometry nekam uplne jinam.ke sve smule tam kempil T50/51.sel na ranu.samo ze nebyl ani spotlej-bylo to tak ani ne minutu po startu bitvy..a uz sem mel v garazi psani od nehokde me kuppodivu slušně napsal,že posle replay na WG a ze se mu to nelibi.tak sem mu slusne odpovedel,ze s tim problem nemam,ze to byla klasicky z prdele klika

pridal bych aji replay,ale nevim jak na to

No moment, je to pár dní, co jsi říkal, že Wot už nic, že něco jinýho... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...