Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

je 3 tisíciletí a 21 století, svět pc a tím spojené věci. Někdo sport neuznává a může si klepat na hlavu, proč sport a né zrovna hra na pc...je to úhel pohledu

Hraje to hafo lidí a s tím máš spojené i to, že potkáš víc bukvic než v životě. Je to pravděpodobnost. sorry, ale jo, nejsi za compem vidět a nemůžeš za to dostat přes držku, ale pralesní liga je pralesní liga tam jsou taky bukvice = public, co tě smahnout a přizabijí a honí si ego a ve vyšší lize se to nestává (né že by po sobě nešli, ale není to tak hrozné). Měl jsem psát o sportovcích co nikdo nezná? Když budeš hrát na vyšší úrovni, budeš hrát ve Wotku ligu a tam ti nehrozí nic, budeš hrát špatně, hraješ pralesní ligu. A to se pozná podle WN. Když bude někdo shánět někoho do týmu, tak určitě si vezme hráče, kterej bude tvrdit, wn mě nezajímá hraji pro radost a nevezme si hráče co to umí hrát. A jak to poznáš, že to umí hrát? Prostě nějaké údaje = ve wotku wn

Myslel jsem to tak,že Jágr a spol. sportují v reálném a ne ve virtuálním světě,takže oni nemají potřebu si zvyšovat své ego,jako ty bukvice ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to asi píšu blbě.

Jasně sport tam se hraje na stejné úrovni. Nikdy Jágr nepůjde (teď)  hrát na rybník a obráceně rybníkář nepůjde hrát ani 2 ligu. To ve wotku není. A není ani věková kategorie (mentální). Takže podle mě musí se nějak určit, kdo je dobrý a kdo ne (bohužel prodej účtů to bohužel komplikuje) a někdo vymyslel wn...není bez chyb, ale něco přece jen ukazuje. A za mě, i když si nepoměřuji ego s někým, tak se na statistiku koukám a koukám se i na spoluhráče, kterej se mnou hraje (četa) jestli hrál líp nebo hůř.

Od nového účtu si dávám jen do ignoru, kdo mě úmyslně vytlačil, zastřelil  atd. a nebo kdo mi začal v garáži nesmyslně nadávat. za 3k bitev=87000 hráčů  mám jen 10 hráčů a z toho 8 cz/sk...  no nemyslím si, že na publicu jezdí tolik bukvic, co ti úmyslně škodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkusíme lepší soudek, co říkáte na záměr WG hodit osmičkové LTčka na 9. tier, prezentace nových charakteristik LTček u QB na mě moc velký dojem neudělala. Čekal jsme zajímavější změny.

Od rozšíření SPG z Top T8 na T10 jsem považoval LT 10 pouze za otázku času.

Pak prostě budou víc preferované LT, než MT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal k Emilovi I, no jestli mě WG takhle bude nechávat hrát se sctok tankem tak super...10her a 2800 dmg bez goldu s pene 179. No uvidím jaké to bude až tam šoupnu pásy, motor a kanon.

Jinak jsem potkal Paramela... dobří holubi se vracejí...nojo jednou wotkař navždy wotkař

AW je mrtvé a to bylo keců jak u WT tak u AW, že to pořbí Wotko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem nehrál o víkendu, takže jsem zapomněl, jaká je to fraška, úroveň hráčů katastrofální, ale ještě větší mazec byl mm, věčně jsem byl na dně losu, včera dokonce 7 x v řadě -2 a každou hru hromada klikačů, tak jsem vytáhl loweho a ten mi pomohl k lepší náladě, nakonec jsem končil s WN8 lehce pod 2450, ale ze začátku to fakt nebyla sranda. Jednu hru jsem v osmičkovém losu měl 4 osmičkové arty na každé straně. Musím říct, že lowe je po dvou letech fakt hratelný, sice občas nestihnu moc nastřílet, protože hry jsou teď fakt rychlé, ale jinak je konkurenceschopný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, včera večer to byla opravdu tragedie:( Popravdě ani nechápu, jak se dá tak špatně hrát... Se svými WW II TD jsem snadnou kořistí, pokud tým nespolupracuje a to, co včera spoluhráči předváděli, by zajisté stálo za sociologickou studii o intelektuálním vývoji lidstva v různých částech evropy. Bohužel je to stále častější a tak si sice chci zahrát a pobavit se a proto wot zapínám, ale většinou se to nedaří, buď pár snadných výher, kdy hra končí vítězstvím rychleji, než stačím dojet k místu střetu, a častěji brutální porážkou, kdy jsem po sundání pásu zmasakrován, jak přes kopírák:( Ovšem chci hrát ty stroje co jezdím a kvůli wn  měnit nebudu, ale je to dost na bednu, snad to ve zdraví (duševním) přežiji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale za mě Emil I je asi N°1 (celkem 45bitev/74%)

včera

wn8 - 2,892

bitva - 22

vítězství - 81.82%

přežito - 54.55%

Mohlo by být ještě lépe, kdyby mě od VII (artyny) nevypínaly na oneshoot(1400 a garáž)

No jo, prostě 3s mezi výstřelem je dlouhá doba a ono to láká, ještě jednu si vystřelit, když mám zásobník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, včera večer to byla opravdu tragedie:( Popravdě ani nechápu, jak se dá tak špatně hrát... Se svými WW II TD jsem snadnou kořistí, pokud tým nespolupracuje a to, co včera spoluhráči předváděli, by zajisté stálo za sociologickou studii o intelektuálním vývoji lidstva v různých částech evropy. Bohužel je to stále častější a tak si sice chci zahrát a pobavit se a proto wot zapínám, ale většinou se to nedaří, buď pár snadných výher, kdy hra končí vítězstvím rychleji, než stačím dojet k místu střetu, a častěji brutální porážkou, kdy jsem po sundání pásu zmasakrován, jak přes kopírák:( Ovšem chci hrát ty stroje co jezdím a kvůli wn  měnit nebudu, ale je to dost na bednu, snad to ve zdraví (duševním) přežiji:)

 

Já TD právě z důvodů zrychlení průběhu her, koridorů a relativní závislosti na týmu přestal hrát. Byla to moje nejhranější třída - hlavně německé TD. Když jsem plnil mise, tak jsem si oblíbil LT, které jsem před tím vůbec nehrál. Jezdím teď převážně s MT25, T37 a LTTB (občas se vytrápím ze setrvačnosti s T49) a většinu her si užívám. I když stojí tým za ho.no, tak díky pohylivosti, camu a dobrým dělům stihnu aspoň něco nastřílet, případně si dojet pro arty nebo vytrolit zapomenuté TD. Klíčem je přežít dostatečně dlouho a nechcípnout při neuváženém aktivním spotu na začátku hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já TD právě z důvodů zrychlení průběhu her, koridorů a relativní závislosti na týmu přestal hrát. Byla to moje nejhranější třída - hlavně německé TD. Když jsem plnil mise, tak jsem si oblíbil LT, které jsem před tím vůbec nehrál. Jezdím teď převážně s MT25, T37 a LTTB (občas se vytrápím ze setrvačnosti s T49) a většinu her si užívám. I když stojí tým za ho.no, tak díky pohylivosti, camu a dobrým dělům stihnu aspoň něco nastřílet, případně si dojet pro arty nebo vytrolit zapomenuté TD. Klíčem je přežít dostatečně dlouho a nechcípnout při neuváženém aktivním spotu na začátku hry...

S MT25 jezdis rad??? Ja se pres nej nemuzu prekousat! Pokud ma MM + 1 tak je supr, ale jinak je to uplna tragedie, uz abych se ho zbavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to super tančík. Splnil jsem s ním všechny mise na Stuga a ten T28Prototyp, či co to je. Jezdí jako ďábel, maskování i dohled na úrovni (mám tam teda ženskou posádku a začínám pátý sklil), s AP prostřelím do boku kde co. Přinejhorším to goldy jistí. WR s tím mám 54% a WN8 1700. Akorát přežito bitev, se teď dívám, 17% :facepalmic:

Jezdím sólo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahleta hra zacina ziskavat muj hlubokej obdiv.z niceho nic se me propadli FPS o 50% dolu ze 120  na cca 40-60.ping z 15 houpl na 45 a vejs,aniz bych neco upravoval,stahl novy ovladace,proste nic.dva dny to takhle bylo.dneska to pustim a ejhle.nic si hra  nestahla,nic sem nemenil a  FPS jsou 120 +,ping padl na krasnejch 12,uplne jina hra.uz asi ne jen RNG si to ladi podle sebe,ale uz aji tohle

PS-tu posledni vetu berte s reservou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo automatický aktualizace windows nebo antiviru, případně prefetch/superfetch jsou zlo a kolikrát ani nepoznáš, že něco z toho zrovna něco dělá. Bych to viděl, že se stahovali nějaký aktualizace nebo něco do windows - nedávno mi nějaký vytěžovali CPU na 50% a disk chroustal 20MB/s  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má vůbec cenu něco komentovat, když výsledek bude stejně dle rozhodnutí WG. Hraji arty, TD a zbytek dle nálady, však v tomto pořadí. Arty po 8.6; 8.7 stojí již delší dobu za ..., TD a částečná úprava v těžkých tancích, prem. tancích atd. Teď tedy LT a MT, snad i švédská lajna. Pak bude vše opraveno (nerfnuto). Hra bude tu nikdo nezruší, hrát se bude pořád a cesta se vždy najde jak z toho ven a hru si užít. Levíčko jsem třebas nechal odpočívat přes půl roku, 3 měsíce určitě a nyní se to s ním dá. V dobrým týmu se dá s každým tankem hrát. Takže až příjde nový patch, který je na spadnutí nebo možná už je. Já se budu těšit na rady jak zase z kola ven a číst horlivě, udělej tohle atd. A hra půjde dál. Hezký den. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes.prave ted.s E4 celne na 250 metru neprostrelim postupne amx13-75,grilla a jako bonbonek skorpiona.ve vsech trech pripadech s hlaskou odrazila se.at se dou s tim RNG s prominutim vykalet....

 

PS-uz aby vysel Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands a hodne dlouho me tady nikdo neuvidi...ze mam jeste premiak ucet na 2 mesice je me uplne sumak

dyt uz aji vecernicek mam vetsi zapletku jak predem nalosovany ovlivneny hry

 

 

I na to snad dojde...

totalni odepsani artin.to uz aji to TDcko bude davat vetsi rany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...