Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já včera protočil prémiáky, potřeboval jsem vybavení do VKb ve slevě. Mimo jiné i Type 59 a KV5, už jsem je dlouho nehrál, ale to jsou hrozně smutný tanky.

U typáka ta (ne)rychlost a dělo je snad ještě víc křivé. U KV5 by už konečně mohli něco udělat s těmi hrnci.

Naštěstí 122-44 nezklamala, to je milášek  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáte někdo tip, jak doplnit stromek do skončení akce? Jsem na 8. úrovni, ale pořád mi dost ozdob chybí. Jestli jsem to správně pochopil, musím mít na stromečku i houfnici všechny ozdoby na 5. úrovni. Bohužel jsem vycraftoval i nějakou ozdobu, což u mám.

V zásadě mi jde jen o tu ženskou posádku, protože když mi bude nějaký člen chybět, nedá se jinak získat, což je celkem na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si cez vikend doexpil IX svedske TD a po par bitkach ma zacalo fascinovat ako to dinga/nedinga rozne tanky z predu.

Nastudoval som si to a pomaly mi zacina dochadzat preco sa prave teraz objavilo vo WG to video s penetracnou mechanikou, aby ludia neplakali ked to stretnu...

Nejde mi nepodelit sa s vami o nasledujuce skusenosti a teoriou:

 

Takze je to riadny blud a la WG, oni si zvolia nejaku "bulharsku" konstantu, nazvu to 2-kaliberne pravidlo a sranda moze zacat...

Stretnem E5, chudak ma tu smolu ze mal "len" 120 mm kaliber a moj armor ma 40mm, ale pekne sklopeny a kedze striela pod uhlom vacsim ako 70 st. ma proste smolu...

Pride ale IS, ma penetraciu len 175mm, ale 122 mm kaliber, takze prichadza uzasne 3-kaliberne pravidlo "overmatchu" a sposobi, ze prebija pod hociakym uhlom Smile_veryhappy.gif

 

A to sme este neskoncili, ak mate nejake medko a na goldoch mate APCR-rka mate smolu, mozte mat penetraciu aku chcete, 70 st. nepusti, ding, ding, ding...

No ale staci, aby ste mali to stastie a nabili HEAT a uz prechadza kazda jedna, lebo pre ne je zazracny dingaci uhol az 85 st. a to uz svedske TD nedosahuju Smile_blinky.gif

By som chcel vediet, v ktorej hlave sa tato "penetracna mechanika" zrodila, urcite to boli roky vyskumu a testovania a som velmi rad ze prave tieto uzasne svedske TDcka odhaluju vsetky tieto pravidla v plnej nahote, doteraz som zil v sladkej nevedomosti Smile_veryhappy.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5. úroveň : ozdoby 27 Kč. řetěz 102,- Kč. a přes 200,- Kč, chtěj na houfnici. Stručně řečeno pak se otevře 13 mise(úkol), kde musíš být v libovolné hře do 5 místa v pořadí a dostaneš zbývajícího člena posádky.

JJ, to jsem i vyčetl, spíš jsem myslel tip do hry, jestli se mám soustředit na nějakou misi nebo tak, jestli existuje nějaká zaručená cesta. Zatím jdu bohužel cestou craftingu, což má za následek, že už mám 3 stejný pětkový ozdoby, což je jaksi dost na pitchu.

Já jsem teda navíc zjistil, že to nekončí v pátek, ale až v pondělí, tak udělám co půjde a maximálně pak zkusím něco minimálně dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde je stránka, jak je spojit, aby ti vyskočilo co chceš. Ale teď nejsem doma,takže nic...jinak myslím, že to mají borci v BIA na stránkách. Takže zkusit tam

ma to aj Rita na stranke, ale nemozem potvrdit, ze to fakt funguje ako ma napisane... podla mna to maju sikovni bieloruski programatori nastavene na random ako vsetko aby si si chybajuce musel kupit, lebo nahoda je blbec a da ti 10x ine ako potrebujes... a pri 7 ci kolkych variantach je pravdepodobnost, ze dostanes ten co posledny potrebujes hooodne mala ...

 

https://ritastatusreport.live/2016/12/22/some-level-3-and-5-christmasnew-year-decoration-recipes/

 

VSETKY RECEPTY :

- nevyskusane, treba potvrdit .....

 

https://thearmoredpatrol.com/2016/12/30/wot-all-decoration-recipes/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změny na devítkových medkách

 

jj, už jsem o tom četl na fóru, jednalo hlavně o ruská medka, dále e50 a m46...já jsem hrál jen e50 (315 her) v období lamy, takže u něj mám WN8 315 za 1465 DPG a 1,11 fragů na hru, což jsou hrozná čísla, ale na WN8 315 to teda nevím, to mi přijde hrozně málo, musím se mrknout na ten vzorec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je pěkně vidět, že všechna ty čísilka jsou o ničem. Takový WN8 (9,10,11,......) si může udělat každý dle vlastních kritérií. Navíc, hra je založena na náhodě-takže jakékoli statistiky jsou  více méně dílem náhody. To je jako v ruletě hodnotit, jak šikovně vhodím kuličku :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať jsou jakákoliv čísilka, tak i když na ně lidi nadávají dává wotku tu pravou šťávu. Jestli se hráč nebude moci s někým poměřovat, tak ta hra zanikne.

A vždy k tomu budou mít výhrady hráči, co sotva nastřílejí s tankem své HP (a s arty sotva 4 násobky HP) a bude to stále dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že těch cca 95% hráčů pohybujících se dlouhodobě pod průměrem nějaká číslíčka vůbec řeší (pokud ví, že vůbec existují) . Osobně pouze zpochybňuji vypovídající hodnotu wn8, kdy vůbec nebere v potaz např.naspotování. Pokud by mělo mít více vypovídající hodnotu, muselo by být pro každou kategorii vozidel zvlášť, podle jejich funkce ve hře. Sám číslíčka řešit nemůžu, protože svůj účet půjčuji na hraní svým dětem nebo známým, co si to chtějí jen vyzkoušet.

Je fakt , že pro mnohé jsou zase číslíčka způsob, jak si zvýšit prostřednictvím virtuálního světa své nízké sebevědomí v reálném světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, každý jsme jiný a tak pro někoho je WN motivací ke zlepšení, pro jiného zase (jak již bylo psáno výše) prostředkem ke zvednutí sebevědomí, kterého se mu v reálném světě nedostává, jiný ho neřeší. Samo o sobě není ničím, to my ho svým zájmem o něj  děláme tím, čím je. Už pokud o něm mluvíme, znamená to, že nás zajímá, byť se to snažíme popírat. Každopádně je dobrým prostředkem pro byznys WG, vypovídající -a vlastně o čem? - hodnota je malá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Už pokud o něm mluvíme, znamená to, že nás zajímá, byť se to snažíme popírat. ...

a o tom to přece je. Ano někdo se najde, že si tím honí ego. Ale jako v každé činnosti člověka je něco, v práci je to třeba lepší práce více peněz, ve sportu prostě to, že chci vyhrát a né jen prostě tam být, proč by člověk jinak to dělal.  Ano jen si zahrát, ale i třeba hospodští povaleči, když si jdou jen tak zahrát třeba nohejbal nebo kopnout do balonu, chtějí vyhrát. A je to i ve wotku, chceš vyhrát a hold prostě to wn k tomu patří. A když se prostě WN ujmulo, jako nějaká hodnota, tak s tím se musí počítat a né stále nadávat, že to je paskvil. Paskvil by to bylo, kdyby např. tuto hodnotu uznával nějakej klan, druhej klan by uznával jinou hodnotu atd. Prostě je to nějaká hodnota co k wotku patří.

Chtete říct, že když je někdo dobrej v něčem, tak vlastně v realném životě to je úplně něco jiného? Co je sebevědomí v realném životě? Messi, Ronaldo, Jágr, Hamilton, Wooods atd si vlastně honí ego ve sportu, protože mají nízké sebevědomí v reálném světě ?

 

 

Ale nevím proč stále někdo píše opět, že si s tím někdo zvyšuje sebevědomí, ale jeho WN nezajímá. A nezapomene napsat, že na jeho účtu hrají další hráči. 

A to by jsi se divil, kolik opravdu špatných hráčů mají hozené xwm, kde ti zrovna ukazuje tu nesmyslnou hodnotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o tom to přece je. Ano někdo se najde, že si tím honí ego. Ale jako v každé činnosti člověka je něco, v práci je to třeba lepší práce více peněz, ve sportu prostě to, že chci vyhrát a né jen prostě tam být, proč by člověk jinak to dělal.  Ano jen si zahrát, ale i třeba hospodští povaleči, když si jdou jen tak zahrát třeba nohejbal nebo kopnout do balonu, chtějí vyhrát. A je to i ve wotku, chceš vyhrát a hold prostě to wn k tomu patří. A když se prostě WN ujmulo, jako nějaká hodnota, tak s tím se musí počítat a né stále nadávat, že to je paskvil. Paskvil by to bylo, kdyby např. tuto hodnotu uznával nějakej klan, druhej klan by uznával jinou hodnotu atd. Prostě je to nějaká hodnota co k wotku patří.

Chtete říct, že když je někdo dobrej v něčem, tak vlastně v realném životě to je úplně něco jiného? Co je sebevědomí v realném životě? Messi, Ronaldo, Jágr, Hamilton, Wooods atd si vlastně honí ego ve sportu, protože mají nízké sebevědomí v reálném světě ?

 

 

Ale nevím proč stále někdo píše opět, že si s tím někdo zvyšuje sebevědomí, ale jeho WN nezajímá. A nezapomene napsat, že na jeho účtu hrají další hráči. 

A to by jsi se divil, kolik opravdu špatných hráčů mají hozené xwm, kde ti zrovna ukazuje tu nesmyslnou hodnotu

To jako myslíš,že hraje Jágr a spol. ve virtuálním sportu???? To není dobré srovnání . WoT je virtuální svět,kde hlavně anonymita dělá z lidí někoho jiného než doopravdy je,jak mě vysvětlíš,že jsou ve WoT hráči,kteří se vysloveně vyžívají v urážkách ostatních kvůli nízkému Wn8? Střílejí do spoluhráčů,vytlačují s těžším tankem ty slabší z dobrého místa na mapě a pod.? Já si myslím,že si s tím zvyšují své ego,kterého se jim v reálném životě nedostává,což se určitě nedá říct o Jágrovi,Messim,Ronaldovi a dalších,které jsi jmenoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych se vrátil zpět k důvodu mého prvního příspěvku - byla to reakce na příspěvek o nenadálé změně wn8 u některých? tanků. Jaký to pak má smysl ty hodnoty sledovat, když je pořád kdosi z nějakého důvodu mění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jsme a proč jsme tady (na tomto světě)? Pokud nevíme, hledáme odpověď a to mnoha způsoby, snažíme se na sebe upozornit a očekáváme pozornost, chceme někam patřit a něco dokázat... A jedna z mnoha činností s tímto související je i Wot, u jiného třeba věda nebo sport, jsme bytosti tvořivé a soutěživé, toužící býti viděny a uznávány, stále se hledající, nic víc, nic míň.  Takže je zbytečné rozebírat zda WN ano či ne, každý má svoji pravdu a potřebu a to je dobře:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako myslíš,že hraje Jágr a spol. ve virtuálním sportu???? To není dobré srovnání . WoT je virtuální svět,kde hlavně anonymita dělá z lidí někoho jiného než doopravdy je,jak mě vysvětlíš,že jsou ve WoT hráči,kteří se vysloveně vyžívají v urážkách ostatních kvůli nízkému Wn8? Střílejí do spoluhráčů,vytlačují s těžším tankem ty slabší z dobrého místa na mapě a pod.? Já si myslím,že si s tím zvyšují své ego,kterého se jim v reálném životě nedostává,což se určitě nedá říct o Jágrovi,Messim,Ronaldovi a dalších,které jsi jmenoval.

je 3 tisíciletí a 21 století, svět pc a tím spojené věci. Někdo sport neuznává a může si klepat na hlavu, proč sport a né zrovna hra na pc...je to úhel pohledu

Hraje to hafo lidí a s tím máš spojené i to, že potkáš víc bukvic než v životě. Je to pravděpodobnost. sorry, ale jo, nejsi za compem vidět a nemůžeš za to dostat přes držku, ale pralesní liga je pralesní liga tam jsou taky bukvice = public, co tě smahnout a přizabijí a honí si ego a ve vyšší lize se to nestává (né že by po sobě nešli, ale není to tak hrozné). Měl jsem psát o sportovcích co nikdo nezná? Když budeš hrát na vyšší úrovni, budeš hrát ve Wotku ligu a tam ti nehrozí nic, budeš hrát špatně, hraješ pralesní ligu. A to se pozná podle WN. Když bude někdo shánět někoho do týmu, tak určitě si vezme hráče, kterej bude tvrdit, wn mě nezajímá hraji pro radost a nevezme si hráče co to umí hrát. A jak to poznáš, že to umí hrát? Prostě nějaké údaje = ve wotku wn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...