Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že jsem si vybral dávku štěstí na celý rok a splnil jsem mise 14 a 15 s LT na T-55. Již jsem propadal trudnomyslnosti a říkal jsem si, že to snad nikdy nedám. Ale podařilo se. Dal jsem s T-55 jednu bitvu, takže nemohu říct co a jak, ale sám jsem na sebe hrdý. Objecta asi neudělám, ale budu se určitě snažit. Jinak co se týče ostatního hraní, tak až na WR, které neustále klesá, tak jsem spokojen. Pořídil jsem si na vánoce STA-2 a maximální spokojenost. Tím jsem asi odčaroval T-44-100 a i s tímto tankem se mi začalo nebývale dařit. A také se mi začalo dařit s T110E5. Bohužel kde zůstala totální smůla a moje neumětelství, tak je IS7. Mám asi nejpapírovější IS7 v ČR. Ale to nevadí, je to pořád legenda a zvuk děla je úžasný. Tak lovu zdar.

 

PS: Přeji Vám všem hoooodně štěstí a Těm co to potřebují, tak i zdraví, do nového roku 2017. Tento rok by měl všem ukázat cestu, kterou začali v roce loňském, tak ať se Vám všem podaří to, co jste si nejvíce přáli a pracovali jste na tom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted trochu hral posledni dny a nadsenej teda nejsem. Jasna vyhra se nahle promeni v prohru, polovina tymu ma 0 dmg, takove bezne veci ktere me stvou tim vic, ze jsem se trosku rozehral (ale fakt to nezeru, pohoda klidek) a lidi mi konecne zas zacali nadavat do chatu.

 

Jo a WR mi taky porad klesa a klesa.....                 Neni to cinknuty ani trochu, to rozhodne ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni!

 

Poslední rok, možná i víc jsem byl dost neaktivní, hru jsem zapnul jen třeba na dvě bitvy a vůbec mě to nelákalo ani zapnout, protože jsem hrál jiné hry (převážně WoW, ale to nedělejte, strašná závislárna), ale když měl přijít patch 9.17 nebo jaký to vlastně je, tak jsem to zase zapnul a docela zase hraju. A jelikož jsem měl přes 120k volných expů, tak jsem si vyexpil šestkové medko u švédů, které mě dost bavilo, následně i sedmička, která byla super (s dělem ze šestky) a teď expím Emila, který je strašný troll. Dělo dokáže tak strašně potopit, až to není hezké. Ale s tím se dá poprat. Horší je to, že jak jsem dlouho nehrál, tak u té hry vůbec nepřemýšlím a často udělám strašnou blbost. Takže se vlastně tu hru učím skoro od začátku. Je to fakt dost poznat, ale tak je to se vším, co se delší dobu nedělá :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni!

 

Poslední rok, možná i víc jsem byl dost neaktivní, hru jsem zapnul jen třeba na dvě bitvy a vůbec mě to nelákalo ani zapnout, protože jsem hrál jiné hry (převážně WoW, ale to nedělejte, strašná závislárna), ale když měl přijít patch 9.17 nebo jaký to vlastně je, tak jsem to zase zapnul a docela zase hraju. A jelikož jsem měl přes 120k volných expů, tak jsem si vyexpil šestkové medko u švédů, které mě dost bavilo, následně i sedmička, která byla super (s dělem ze šestky) a teď expím Emila, který je strašný troll. Dělo dokáže tak strašně potopit, až to není hezké. Ale s tím se dá poprat. Horší je to, že jak jsem dlouho nehrál, tak u té hry vůbec nepřemýšlím a často udělám strašnou blbost. Takže se vlastně tu hru učím skoro od začátku. Je to fakt dost poznat, ale tak je to se vším, co se delší dobu nedělá :) 

 

Jsem na tom stejně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Takže se vlastně tu hru učím skoro od začátku. Je to fakt dost poznat, ale tak je to se vším, co se delší dobu nedělá :) 

tvoje učení bych chtěl...mít přes 60% win a o wn8 se nebudu vůbec zmiňovat.

Ale jiní ti řeknou, že používáš mody, cheaty a xwm, jinak by jsi byl jen průměr...  :wallbash:  (vím, že jsi to nepoužíval nikdy o cheatech se nebavím vůbec)

jestli wow nebo wot=závislost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě potěšilo, že jsou ve hře všechny módy, které se museli předtím stahovat, takže jsem si dal do hry jen Battle assistant. A dneska se projevila ta moje pauza, když jsem mohl mít epickou hru, udělal jsem strašnou blbost a prohrál :D

 

 

a o tom to je, říct já jsem to podělal a né brečet o tom, jak WG a jeho RNG systém mě potopily a stále brečet. Jasně někdy to je bíjící do očí to RNG, ale s tím nic nikdo nenadělá.

Asi jsi se u toho i zpotil, když člověk kouká dle výsledku co jsi zahrál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Welcome back Martene. Pauza se projeví na všem a na všech, jen někteří to nechtějí vidět. Velké plus, že to umíš správně definovat. Já měl teď docela hodně času a osobně se mi hraje lépe a lépe. Bohužel už to bude končit. 

A něco k hlášení. Vyježděná T 55A je z mého pohledu super tank. Ta věž z T-62 trollí ostatní neználky jak nic. Bohužel spodek nerfnutá T-54 a tam to jde vidět. Jinak se mi s tančíkem hraje komfortně. Bohužel WR 35% je asi odpovídající stav toho, jak se mi daří celkově. Ale mě osobně to jde, tak mě to i baví. Jsem rád, že jsem si tančík vyjezdil. Ty dva předešlé stály za starou bačkoru. Ještě jsem si pořídil desítkového Pattona. No musím říct, že další mazel v garáži. Stejně jako T 55A je malinko neobratnější ale jinak super. Hrál jsem ho ze začátku s dělem s devítkového Pattona, ale honem rychle jsem to změnil. To topové dělo je úplně o něčem jiném a 25k freeXP stálo za to. Tak lovu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vám popřeji z jiného soudku vše nej.. zdraví, štěstí a životní pohodu do Nového roku 2017. Co se týká WoT a propagandy do budoucna to mě nikdy nešlo a byl jsem proti. Tak jen pevné nervy a pokud to nejde a není po ruce dobrý kamarád na pokec, vypnout. Zapni až máš chuť. Bohužel může se stát, že chuť se už nikdy nevrátí. Však věcí na žrouta času je na netu dost.

Zase na druhou stranu dostal jsem stromeček, tank na obrazovku, jak jsem mohl tak sehnal dárky co jen šlo. Jsou tací co se plácli přes kapsu v domnění, že jim výjde šance na tank. Kdo jej dostal tak mu jej přeji, kdo né má smůlu a pokud chce musí se snažit jinak. Prostě dneska tu jsi, zítra tu být nemusíme, tak užívejme každý posvém.

Děkuji za provozování TS a těším se, že mě bude nadále sloužit ku spokojenosti i v tomto roce 2017.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokončil ten vánoční blázinec. No a 13tá mise. To je co máš být 5x mezi 5 nejlepšími podle exp. v obou týmech.

Niko mi už nevyvrátí ovlivňování ze strany běloruské mafie. Prvních pět bitev 4x splněno. No a pak se probudili a zjistili, že bych to měl moc rychle.

Najednou následovalo časově dlouhé umístění do bitvy (hledalo to nejdementnější tým) a podle xvm následovalo 11 bitev za sebou s čímkoliv s WR nepřesahující 35% ,než jsem to dal popáté.

( ze začátku jsem byl do 10sec.v bitvě a pak to hledalo i 90 sec.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi zbytečný vysvětlovat pořád dokola, že to co popisuješ je standardní chování systému, který má daný pravidla fungování podle generátoru náhodných čísel (tj. RNG). Nehledej v tom nic jinýho, než matematiku, kterou jseš schopen částečně ovlivnit svým uměním.

Ve velkým vzorku bitev bude dobrej hráč lepší než špatnej. Ve vybraným vzorku za krátký období tomu může být klidně naopak.

 

V pokeru taky nemá dobrej hráč zaručenou výhru a když na ruletě padne série stejných čísel, neznaměná to nutně, že je cinknutá.

 

Když se ti daří, tak máš pocit, že je to tak správně (a nějak zvlášť to neřešíš, rychle zapomeneš) - a když se ti nedaří tak to svádíš na WG a ovlivňování. Nikdo nic ovlivňovat nemusí, dlouhodobě se to srovnává podle Gaussovy křivky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi zbytečný vysvětlovat pořád dokola, že to co popisuješ je standardní chování systému, který má daný pravidla fungování podle generátoru náhodných čísel (tj. RNG). Nehledej v tom nic jinýho, než matematiku, kterou jseš schopen částečně ovlivnit svým uměním.

Ve velkým vzorku bitev bude dobrej hráč lepší než špatnej. Ve vybraným vzorku za krátký období tomu může být klidně naopak.

 

V pokeru taky nemá dobrej hráč zaručenou výhru a když na ruletě padne série stejných čísel, neznaměná to nutně, že je cinknutá.

 

Když se ti daří, tak máš pocit, že je to tak správně (a nějak zvlášť to neřešíš, rychle zapomeneš) - a když se ti nedaří tak to svádíš na WG a ovlivňování. Nikdo nic ovlivňovat nemusí, dlouhodobě se to srovnává podle Gaussovy křivky.

 

Asi jsi vubec necetl co psal, psal o podezrele dlouhem cekani na dalsi bitvu. Ja se s nejdelsim cekanim na dalsi bitvu setkal po pul roce co jsem nehral - 2 minuty a pak jsem to omylem vypl. Ale to je zbytecna diskuze, Jasson z toho vyvodi ze nejsem soudny, ostatni to nezajima.

 

edit: To je ale nahoda ze nejdelsi cekani na bitvu zaziju kdyz pul roku nehraju, pravdepodobnost je jaka? 0,000000nic. Nemyslim ze by mi ve WG chteli zrovna uskodit, spis jim trvalo nez moje staty najdou nekde ve stary databazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár dnech hraní Far Cry Primal, mě opět chybělo něco, co je prostě ve Wotku a nevím co. Jelikož až na výjimku, když jsem prodal účet mě to Wotko baví a neomrzelo. FC Primal není špatná hra, ale prostě to není to, že bych si sednou k tomu třeba na týden a nevstal od kompu, jako to bývalo u Wotka.

Tak jsem si řekl, že si dám jen se VII SWE (2 bitvy) a VIII CZ (2 bitvy).... no nevím mám se tomu smát a nebo brečet, nevím jestli mám být spokojený a nebo neuspokojený. Ale všech 4 hry jak přes kopírák. Nebudu tu nadávat na MM nebo dle xwm, že jsem věděl, že asi to nebude vůbec jednoduché a co hůř, že to bude rychlý konec. Prostě jsem si vystřelil s každým tankem 1x a hle šel jsem hned do garáže. No a než se načetla další bitva byl z předchozí bitvy konec. A co je na tom podivné, že jsme vždy vyhráli a vždy během 2-3 minut

takže 4 hry 100% win a 350 wn8....

Takže jsem to opět vypnul a šel jsem lovit mamuta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár dnech hraní Far Cry Primal, mě opět chybělo něco, co je prostě ve Wotku a nevím co. Jelikož až na výjimku, když jsem prodal účet mě to Wotko baví a neomrzelo. FC Primal není špatná hra, ale prostě to není to, že bych si sednou k tomu třeba na týden a nevstal od kompu, jako to bývalo u Wotka.

Tak jsem si řekl, že si dám jen se VII SWE (2 bitvy) a VIII CZ (2 bitvy).... no nevím mám se tomu smát a nebo brečet, nevím jestli mám být spokojený a nebo neuspokojený. Ale všech 4 hry jak přes kopírák. Nebudu tu nadávat na MM nebo dle xwm, že jsem věděl, že asi to nebude vůbec jednoduché a co hůř, že to bude rychlý konec. Prostě jsem si vystřelil s každým tankem 1x a hle šel jsem hned do garáže. No a než se načetla další bitva byl z předchozí bitvy konec. A co je na tom podivné, že jsme vždy vyhráli a vždy během 2-3 minut

takže 4 hry 100% win a 350 wn8....

Takže jsem to opět vypnul a šel jsem lovit mamuta

Po tom co jsem to tak rok nehrál a maximálně jsem si dal 1 hru do měsíce(a někdy ani to ne), tak když jsem to zase začal hrát tak jsem byl v šoku jak ty hry můžou bejt hnedka dohraný a rozhodnutý. Počet remíz se snížil drasticky, stejně tak doba bitvy. S WN8 jsem neklesl nijak drasticky a to i přesto, že momentálně expím 13 75, T25/2, Chi-ri(teď už STA) - všechno podle mě dobrý tanky. Občas si dám T34 nebo WZ111 na kredity. Jednak furt nevím co od některých tanků čekat protože když jsem hrál aktivně tak ještě ve hře nebyli (ČSR, Švédy a pár nových medek, premiáků). Jinak postřehy "nových" sr*** na publicu, lidi častěji blokujou Váš úhel střelby aby si oni mohli víc nastřílet, mnohem častěji Vám někdo vjede před kanon. Team poškození zůstalo +- stejný resp. lidí co úmyslně trefují spojence. Spameři co blikaj na minimapu v záchvatu vzteku furt existujou a tak končí v blacklistu, komunikuje menší počet lidí(asi protože mají bloklej chat), navíc se objevují lidi co na minimapu malujou blbosti. 

Ale i tak si tu hru po delší době zase docela užívám - když to vemu tak, že "aktivně" hraju poslední měsíc a za ten měsíc mám 240 bitev, tak to není tak hrozný a public není tak rakovinotvornej jako bejval. 

WoT - Life statistiky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco těm bitvám ve hře chybí. Hrát na výhru se moc nedá, když bitvy končí dříve než začnou.

Cca 3 hodiny hraní. C je rozhodnutá bitva Capem a číslo zastupuje výsledek bitvy týmu, co prohrál na killall.

3, 8, 5, C, 1, 3, 7, 8, 8, 12, 6, 6, C, 6, C, 4, 6, 3, 6, 6.

 

Dnes jsem si dal nový dlouhodobější cíl ve hře. Vyjezdit si na účtu aspoň jednu 4 skillovou posádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...