Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

At HBJ: John to myslel tak, že lidi neustále remcají, jak to stojí za prdlačky ale pořád to hrají. A ještě k tomu jsou schopní do toho nacpat hromady peněz a čekají za to snad něco jiného, než 50% RNG. 

 

Jo táááák, takže tisíckrát dokola to samé. Tak to jsem klidný, skoro jsem to pochopil napoprvé. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlas Johne. Neustále marně uvažuji nad tím, proč lidi nadávají v bitvách, na fórech, na streamech, na FB atp a pořád to hrají. Psal jsem několikrát, když mě to neba, tak to nehraju. To je jako kdybych chodil hrát fotbal (nebo cokoliv jiného), ale vůbec mě to nebavilo. A popravdě teď, když se WG fakt snaží a patch vyšel opravdu bez chyb (to je snad úplně poprvé), tak o to víc mě to překvapuje.

 

 

At HBJ: John to myslel tak, že lidi neustále remcají, jak to stojí za prdlačky ale pořád to hrají. A ještě k tomu jsou schopní do toho nacpat hromady peněz a čekají za to snad něco jiného, než 50% RNG. 

ale HBJ to samozrejme pochopil, jen on je prave ta "potrefena husa" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem hrát s lkv 103. A je to kandidát na nejhorší tank, s kterým jsem hrál (a že jich bylo požehnaně!).

 

Dělo je vlastně houfnice, lítá to pomalu a obloukem - tzn. že se netrefí (ani stojící cíl, natož když se hýbe).

Granáty jsou kumulativní s pene 120 resp. 140(gold) - tzn. že překážku (libovolnou) to neprostřelí, prakticky libovolnej tank čelně na stejným tieru taky ne.

Nabíjí to 11-12 s podle vybavení, pod 10s se to asi nedá stlačit

Pancíř to nemá.

Hýbe se to slušně ale obratný to není, zatáčí to jak zaoceánskej tanker.

Má to slušnou depresi a kamo, ale vzhledem k výše uvedenému to sniper není.

600 dmg + znamená, že jste s poškozením ve fialovejch číslech, což je běs.

 

Nějaký tipy jak ho hrát? Že odzadu vím, ale odtam nic nic netrefím ...

Ja to hram nablizko, treba vyuzivat jeho rychlost ako take prepadove TD-cko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě, hra mě baví a budu jim platit, nikdy ale platit nebudu lidem, kteří to hrají a ukazují se, to mi přijde za mě uhozené, né lidi co se ukazují jak hrají,ale kteří za to platí....

tohle jsem napsal asi divně, je to směrované na youtubery a streamery...že lidi jsou schopny jim posílat prachy, ale do wotka ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už sme u toho nadávání tak já nemám ani tak problém s hrou (dokonce i RNG co někdy vytrolí se dá přežít) jako spíš s hráčema :-( mi řekněte co je těžký pochopit na tom že se jezdí šipkama a míří/střílí myší a že pancíř je slabší na bocích a zadku tanku :D :D někdo kdo má WN8 menší jak 1000 (a není to začátčník) nemůže bejt použitelnej snad ani v normálním životě když nedokáže pochopit tak primitivní hru jako je wot !!!

 

dnesk jsem ještě nehrál ale včera 100% bitev bylo o tom že jeli všichni na jednu stranu zastavili se a umřeli (případně prorazili a nechali se capnout :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dneska opet to stejne.pustim hru,normalne se naloguju,vlitnu do hry a komplet HUD nikde.jen cista obrazovka.mapa,zamerovac,tymy,proste nic.rikam,aha.vypnu hru a azapnu znova.okamzite hlaska ze chybi slozka -viz screen vyse.mrknu a aona se opet sama od sebe prejmenovala.a umazla si tu jednicku na konci.prejmenuju a jede to v pohode.kde je sakra a v cem hlavne problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dneska opet to stejne.pustim hru,normalne se naloguju,vlitnu do hry a komplet HUD nikde.jen cista obrazovka.mapa,zamerovac,tymy,proste nic.rikam,aha.vypnu hru a azapnu znova.okamzite hlaska ze chybi slozka -viz screen vyse.mrknu a aona se opet sama od sebe prejmenovala.a umazla si tu jednicku na konci.prejmenuju a jede to v pohode.kde je sakra a v cem hlavne problem ?

Ja by som to na tvojom mieste komplet vymazal a nainstaloval odznova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dneska opet to stejne.pustim hru,normalne se naloguju,vlitnu do hry a komplet HUD nikde.jen cista obrazovka.mapa,zamerovac,tymy,proste nic.rikam,aha.vypnu hru a azapnu znova.okamzite hlaska ze chybi slozka -viz screen vyse.mrknu a aona se opet sama od sebe prejmenovala.a umazla si tu jednicku na konci.prejmenuju a jede to v pohode.kde je sakra a v cem hlavne problem ?

Já vím co tomu je... Je to rozbitý. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dosal u Grilla " M " za 8234 dmg a 7mrtvých. Pak jsem M zopakoval cca 3x za podobný výsledek.

 

 

 

Ale co mě nejvíce sere, že ti bělorušští buzíci nejsou schopni vyřešit lepení zaměřovače na horizont. Nějaká vertikální stabilizace prostě nefunguje.

To je pro TD řádný průšvih. Pokud kvůli tomu netrefím, tak už další šanci většinou nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím co jsem udělal WG, ale za 6 dní ...no uvidím, kdy mi zmáčknou červenej čudlík.

battles: 117

Win Rate:64.96%

Jsem na to podobně, taky 6 dní - 15. - 21.12. :-), takže také čekám na trest, který patrně padne dnes k večeru, až to zase zapnu. Protože včera jsem měl WR 5/5, tak dnes očekávám 0/10 :-D

 

Battles: 158 / 33,379  →  33,537 (+158)

Win Rate: 68.35% / 54.38%  →  54.45% (+0.07%)

 

Celkově za prosinec jsem na tom zatím takhle:

 

Battles: 378 / 33,159  →  33,537 (+378)

Win Rate: 60.05% / 54.39%  →  54.45% (+0.06%)

 

Ale spíš je to o tom, že se vracím výsledkově tam, kde jsem už byl, než mě WG "zařízlo" - no zařízlo, WR byl pořád 50+, ale nějak to nebylo ono :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na to podobně, taky 6 dní - 15. - 21.12. :-), takže také čekám na trest, který patrně padne dnes k večeru, až to zase zapnu. Protože včera jsem měl WR 5/5, tak dnes očekávám 0/10 :-D

 

Battles: 158 / 33,379  →  33,537 (+158)

Win Rate: 68.35% / 54.38%  →  54.45% (+0.07%)

 

Celkově za prosinec jsem na tom zatím takhle:

 

Battles: 378 / 33,159  →  33,537 (+378)

Win Rate: 60.05% / 54.39%  →  54.45% (+0.06%)

 

Ale spíš je to o tom, že se vracím výsledkově tam, kde jsem už byl, než mě WG "zařízlo" - no zařízlo, WR byl pořád 50+, ale nějak to nebylo ono :-D

 

Tak nevím co jsem udělal WG, ale za 6 dní ...no uvidím, kdy mi zmáčknou červenej čudlík.

battles: 117

Win Rate:64.96%

A já zas čekám na to,až mě zmáčknou ten zelený,za poslední 3 dny hrůza a děs............... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co mě nejvíce sere, že ti bělorušští buzíci nejsou schopni vyřešit lepení zaměřovače na horizont. Nějaká vertikální stabilizace prostě nefunguje.

To je pro TD řádný průšvih. Pokud kvůli tomu netrefím, tak už další šanci většinou nedostanu.

To je věc, která mě neskutečně vytáčí. Vidíš tank na horizontu, chceš ho zaměřit, ale zaměřovač pořád padá dolů. Onehdá to snad i tady na fóru někdo obhajoval, že to není chyba, že to je tak schválně. Tak to děkuju pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc, která mě neskutečně vytáčí. Vidíš tank na horizontu, chceš ho zaměřit, ale zaměřovač pořád padá dolů. Onehdá to snad i tady na fóru někdo obhajoval, že to není chyba, že to je tak schválně. Tak to děkuju pěkně.

S tím nic udělat nejde, je to daň za to že nemusíš nastavovat náměr děla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...