Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Koukám, že hráčů, kteří ještě hrají WoTko a jsou tady na forku už moc není. A nebo nikdo nechce psát. Tak já napíšu alespoň pár vět. Poslední dobou jsem hrál převážně SuperPeršu. Jde mi primárně o to, abych si vydělal na tanky, které si chci koupit. A jelikož je to několik desítek, tak potřebuji několik desítek milionů. Do hry se mi nechce dávat moc peněz, takže proto SP. Se T44-100 nejsem schopný nic zahrát, takže i přesto, že vydělává lépe, raději ten stroj nechám ležet v garáži. Těším se na patch, kdy dostane SP lepší pene a nebudu se muset klepat před IS3, že ji nemám ani při superrollu šanci prostřelit. Jinak je hodně zvláštní, že pořád všude slýchávám, že Wot je mrtvé a jde různě do kytek a přitom když si vzpomenu, tak tolik lidí online jako je posledního půl roku, jsem v životě neviděl. Pravidelně je večer 140k+. To si myslím, že je docela dobrý výsledek. Bohužel kvalita těchto hráčů je mizerná. Nepoužívám XVM, ale občas si zahraju četu s někým, kdo ho má a je to popravdě bída. Ale nebýt toho, tak bych na tom zase nebyl tak dobře já  :-D. Pořád mám problém s tím, že se ženu moc dopředu. Naštěstí je SP tak pomalý, že mi to nedovolí a tudíž je má hra i více vyvážená. Ono se to potom odráží i na hodnocení. Někdy mám sice pocit, že jsme v bitvě jaksi navíc, tak to potom rychle vypínám, protože zloba WG umí přijít rychle a nekopromisně.  Ale co už, stáhnul jsem si Assassina zdarma od Ubisoftu a zjistil jsem, proč jsem nikdy tyhle hry nehrál. Je to to samé, jako Princ of Persia a to mě upřímně nebavilo. Ale myslel jsem, že to bude lepší, no není no. Takže mi vlastně nic jiného nezbývá, než se plácat ve WoTku, protože žádná jiná hra mě tak nebaví. Tak tankáni, lovu zdar, dobré bitvy a už dopředu přeju hezký advent. Už se to všechno blíží a lidi jsou čím dál víc nervózní, tak hlavně klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já WoT nedávno zase zkusil a měl jsem asi 10 proher v řadě a tak jsem to znova odinstaloval. Přitom jsem měl většinu her jako jedinej danej vůbec nějaký dmg - hrál jsem tier 8 - 10. Každá ta hra končila hodně rychle s tím, že to bylo většinou 15:0 - 15:5. A nezáleželo ani ma tom co jsem hrál za tank pár her s obj. 140 a 5k dmg a stejně prohra. TD - skoro nepoužitelný. Když jsem hrál 50B tak jsem se rozjel vystřílel 1 a 1/2 zásobníku a pak hotovo protože byl konec hry a tak bych mohl pokračovat, ale ta hra za ty nervy prostě nestojí. Kdysi jsem jí hrál prakticky furt sám(WN8 ~2400), ale teď jít hrát sám nebo i ve 2 je prakticky o ničem. Člověk co chce vážně vyhrávat, dávat dmg, neprodělávat a co nejvíc pomoct týmu je nucenej hrát medka, protože HT skoro nic nevydrží(i medka dingají líp) a každej druhej náboj je APCR nebo HEAT. 

 

https://en.wot-life.com/eu/player/nexro/

Jak říkám tragedie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer.

Uvaha: je pravda že pred pár rokmi bol s hry väčši zažitok ( viac napínavé). Podľa mňa by mali RES MOD uplne zakázať ( všetky ) WN 8  apod. veci nech si hráči pozru na roznych strankach a nie aby napr. červene artiny palily po modrých len preto, že je to lepší pocit.

Sučasný RANDOM hrať je fakt na grc. Bud rýchla výhra ale porážka taká čo ani len nepochopí že čo sa deje a už je hotovo. Malokedy su tímy aspon približne vyrovnane ( nikto nechce aby to bolo 50 na 50)

Mne nevadí že máme botov v tíme, nevadia mi ani prehry ale nech je to sakra vyrovnane na oboch stranach

Triedte aspoň typy tankov rovnako a nie na jednej strane 1 HT a na druhej 6 HT v mestskej mape a pod. A obmedzit artiny max. na 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to řekne psát, ale ono není o čem.

Dnešní výsledky z pohledu prohrávajícího týmu:  5, 3, Cap, 4, 7, 3, 8, 6.

Okomentovat se to nechá slovy, dnešní moderní WoT. Normál, tedy nic zajímavého a zažívají to všichni.  

Když sedíš v artyně, těžko týmu pomůžeš. A ani se nedivím, že je to pro tebe nuda........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si dnes po case zas zahral asi 5 her, moc jsem nenahral (uz to vubec neumim), ale porad to bylo dobry oproti ostatnim. Nemam XVM a zkusmo jsem klikal pri vysledku na lidi, i na ty v cele tabulky a nikdo nemel WR pres 50! To jsem nepochopil, ja si snad nainstaluju to XVM abych videl kolik hracu ma WR pres 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, pravda, udržet dnes WR  nad 50% snad ani nelze. Pokud jednu dvě hry přežiji, jsem vzápětí potrestán patnácti brutálními prohrami, holt WG si rovnost dokáže ohlídat:(  Ono také záleží na použité technice, s mým Ferdinandem toho popravdě moc neudělám, ale některé tanky si svoje dokáží nastřílet a mají i vysokou šanci na ovlivnění hry a přežití - rychlost, zásobník, atd. Nemluvě o spoluhráčích, to je kapitola sama o sobě. Holt tato hra odpovídá současným pojetím této době, vše pěkně v průměru, nevyčnívat, a vše mít pod kontrolou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sedíš v artyně, těžko týmu pomůžeš. A ani se nedivím, že je to pro tebe nuda........

Neřekl bych, že tým potřebuje nějak moc pomáhat, když se vyhraje 15:3, 15:5.

Naopak při prohře si nedovedu představit, že bych s něčím dal těch 10-12 kousků, aby se vyhrálo.

 

Náhodou dnes mám po delší době jednu zajímavost. Stačilo jednou vystřelit a kdyby RNG přálo, tak jsem mohl vyhrát bitvu.

Bohužel jsem všech 6 nábojů co vozím v artyně dávno vystřílel.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že tým potřebuje nějak moc pomáhat, když se vyhraje 15:3, 15:5.

Naopak při prohře si nedovedu představit, že bych s něčím dal těch 10-12 kousků, aby se vyhrálo.

 

Náhodou dnes mám po delší době jednu zajímavost. Stačilo jednou vystřelit a kdyby RNG přálo, tak jsem mohl vyhrát bitvu.

Bohužel jsem všech 6 nábojů co vozím v artyně dávno vystřílel.    

Takové troubelíny jako jsi ty by neměli ani pouštět do hry. Řekni mi vlastně, proč to hraješ? Nebaví tě to, víš přesně jak to dopadne, topíš se na konci bitev jak krysa (sám jsem toho byl bohužel 2x svědkem), kazíš hru těm, co chtějí vyhrát, i když je to beznadějné.Ty asi nejsi moc šťastný člověk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové troubelíny jako jsi ty by neměli ani pouštět do hry. Řekni mi vlastně, proč to hraješ? Nebaví tě to, víš přesně jak to dopadne, topíš se na konci bitev jak krysa (sám jsem toho byl bohužel 2x svědkem), kazíš hru těm, co chtějí vyhrát, i když je to beznadějné.Ty asi nejsi moc šťastný člověk. 

Proč to hraju?

Proto, abych si zahrál o výhru s dalšími 14 spoluhráči. Bitvy v okamžku, kdy se už jen dohrávají mě nezajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě furt udivuje jedno.

Mapa Lakeville, naprosto jasná (zejména Střetnutí) a furt se těžký tanky cpou do tý bažiny v průsmyku. Tuhle mapu přece vyhrávají heavy ve městě.

A je to pořád dokola, nechaj se tam vystřílet popř. když už to tam dokážou vyhrát nemaj čas dojet do města a resetovat cap!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje taky jedna věc....lidi nadávají a stejně to hrají, a je jen malá hrstka to zazdí a nezapne to už. Víc lidí se k tomu vrací co kdyby...ale upřimně, kdo z vás se vrátil k nějaké hře třeba 1x či dokonce 2x (když nebudu tu psát o Faloutu 1 a 2, kterou jsem hrál 3x). Není tolik her ale wotko bohužel je,  ať si kdo chce co chce říká, je to super hra,  (Division lidi k tomu se obraceli,ale za půl roku to opět nikdo nehraje o AW se bavit nemá cenu....)

Jinak se nedivím lidem, kteří to hrají 5-4 roky a kecaj nesmysli...už jim to hrabe na maják.

Za mě, hra mě baví a budu jim platit, nikdy ale platit nebudu lidem, kteří to hrají a ukazují se, to mi přijde za mě uhozené, né lidi co se ukazují jak hrají,ale kteří za to platí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje taky jedna věc....lidi nadávají a stejně to hrají, a je jen malá hrstka to zazdí a nezapne to už. Víc lidí se k tomu vrací co kdyby...ale upřimně, kdo z vás se vrátil k nějaké hře třeba 1x či dokonce 2x (když nebudu tu psát o Faloutu 1 a 2, kterou jsem hrál 3x). Není tolik her ale wotko bohužel je,  ať si kdo chce co chce říká, je to super hra,  (Division lidi k tomu se obraceli,ale za půl roku to opět nikdo nehraje o AW se bavit nemá cenu....)

Jinak se nedivím lidem, kteří to hrají 5-4 roky a kecaj nesmysli...už jim to hrabe na maják.

Za mě, hra mě baví a budu jim platit, nikdy ale platit nebudu lidem, kteří to hrají a ukazují se, to mi přijde za mě uhozené, né lidi co se ukazují jak hrají,ale kteří za to platí....

 

Ať se snažím sebevíc, nedokážu rozluštit, co tímhle příspěvkem chceš vlastně říct.  :no:

 

P.S. ...a ve slově nesmysly se píše ypsilon.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove.netusim co se deje.vcera normalka hraju,dneska to pustim a vyskoči na mě tohle.mam tam pouze od aslana balicek,hra byla po tom patchi stahnuta cela znovu +dodan aslan.a jen zakladni veci.

mohl by me nekdo tu slozku nekam uploudnout ? nechce se me sosat cela hra znova

 

 

Tak dobry.skusil sem prejmenovat slozku co tam byla a fakci to.ale proc se ta jednicka na konci umazla nechapu

 

chyba.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje taky jedna věc....lidi nadávají a stejně to hrají, a je jen malá hrstka to zazdí a nezapne to už. .....

 

 

Ať se snažím sebevíc, nedokážu rozluštit, co tímhle příspěvkem chceš vlastně říct.  :no:

 

Naprosto souhlas Johne. Neustále marně uvažuji nad tím, proč lidi nadávají v bitvách, na fórech, na streamech, na FB atp a pořád to hrají. Psal jsem několikrát, když mě to neba, tak to nehraju. To je jako kdybych chodil hrát fotbal (nebo cokoliv jiného), ale vůbec mě to nebavilo. A popravdě teď, když se WG fakt snaží a patch vyšel opravdu bez chyb (to je snad úplně poprvé), tak o to víc mě to překvapuje.

 

 

At HBJ: John to myslel tak, že lidi neustále remcají, jak to stojí za prdlačky ale pořád to hrají. A ještě k tomu jsou schopní do toho nacpat hromady peněz a čekají za to snad něco jiného, než 50% RNG. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje taky jedna věc....lidi nadávají a stejně to hrají, a je jen malá hrstka to zazdí a nezapne to už. Víc lidí se k tomu vrací co kdyby...ale upřimně, kdo z vás se vrátil k nějaké hře třeba 1x či dokonce 2x (když nebudu tu psát o Faloutu 1 a 2, kterou jsem hrál 3x). Není tolik her ale wotko bohužel je,  ať si kdo chce co chce říká, je to super hra,  (Division lidi k tomu se obraceli,ale za půl roku to opět nikdo nehraje o AW se bavit nemá cenu....)

Jinak se nedivím lidem, kteří to hrají 5-4 roky a kecaj nesmysli...už jim to hrabe na maják.

Za mě, hra mě baví a budu jim platit, nikdy ale platit nebudu lidem, kteří to hrají a ukazují se, to mi přijde za mě uhozené, né lidi co se ukazují jak hrají,ale kteří za to platí....

Pravda, her ke kterým se člověk, vrátí moc není. Těch pár ještě značně profiltruje to, že nejdou časem plně zprovoznit. Další část grafika. Ono hrát něco, co bylo dělané pro rozlišení max 1024x728, nebo kolik to přesně bylo, na dnešních LCD, co mají minimum FullHD vypadá strašně a hrát to v titěrným okně není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest práci. Nemáte někdo stejný problém? Po poslední aktualizaci hra jede jenom v okně. Když dám na celou obrazovku tak blikne černá obrazovka a vrátí se to zpět do widlí. V nabídce je okno na celou obrazovku a to jede normálně. Jenom se nedá přepínat nazpět do widlí. Mám Radeon HD 5750. A doteď to jelo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě udivuje taky jedna věc....lidi nadávají a stejně to hrají, a je jen malá hrstka to zazdí a nezapne to už. Víc lidí se k tomu vrací co kdyby...ale upřimně, kdo z vás se vrátil k nějaké hře třeba 1x či dokonce 2x (když nebudu tu psát o Faloutu 1 a 2, kterou jsem hrál 3x). Není tolik her ale wotko bohužel je,  ať si kdo chce co chce říká, je to super hra,  (Division lidi k tomu se obraceli,ale za půl roku to opět nikdo nehraje o AW se bavit nemá cenu....)

Jinak se nedivím lidem, kteří to hrají 5-4 roky a kecaj nesmysli...už jim to hrabe na maják.

Za mě, hra mě baví a budu jim platit, nikdy ale platit nebudu lidem, kteří to hrají a ukazují se, to mi přijde za mě uhozené, né lidi co se ukazují jak hrají,ale kteří za to platí....

 

Tys musel bejt narvanej jak tygr, když jsi to psal. Ta poslední věta... ta je opravdu lahůdková :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem hrát s lkv 103. A je to kandidát na nejhorší tank, s kterým jsem hrál (a že jich bylo požehnaně!).

 

Dělo je vlastně houfnice, lítá to pomalu a obloukem - tzn. že se netrefí (ani stojící cíl, natož když se hýbe).

Granáty jsou kumulativní s pene 120 resp. 140(gold) - tzn. že překážku (libovolnou) to neprostřelí, prakticky libovolnej tank čelně na stejným tieru taky ne.

Nabíjí to 11-12 s podle vybavení, pod 10s se to asi nedá stlačit

Pancíř to nemá.

Hýbe se to slušně ale obratný to není, zatáčí to jak zaoceánskej tanker.

Má to slušnou depresi a kamo, ale vzhledem k výše uvedenému to sniper není.

600 dmg + znamená, že jste s poškozením ve fialovejch číslech, což je běs.

 

Nějaký tipy jak ho hrát? Že odzadu vím, ale odtam nic nic netrefím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...