Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdravím, po roce jsem si vzpomněl na WOT a tak poprosím o radu: mám si ho znovu stáhnout a vyzkoušet, změnilo se za tu dobu něco k lepšímu či horšímu?  Hraji pouze německé WW II heavy a td. Děkuji:)

 

To je povokace ne? :)  Jo. samozrejme s vsechno zmenilo k lepsimu, treba takovej Tiger - to je ted masakr stroj! MM se taky zlepsil, muzes hrat jak chces, prumerny W/R budes mit 50. Jo a vylepseni jsou cheaty jako auto-aim, to urcite zkus, nebo aspon skoukni na YT. To hre teprv dava smrnc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík:) Prvních pět her, známé mapy, na dojem brzo, ale už jsem zapoměl, takže chyba je momentálně hlavně ve mě. Zahrajeme a uvidíme. Dění okolo hry jsem nesledoval a tak se nechám překvapit. Jenom jsem se s ferdim vrhnul na dle (v mé hlavě usazeného) názvu nějakou německou arty a on to byl k mému překvapenéní td t. 9 nebo 10:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík:) Prvních pět her, známé mapy, na dojem brzo, ale už jsem zapoměl, takže chyba je momentálně hlavně ve mě. Zahrajeme a uvidíme. Dění okolo hry jsem nesledoval a tak se nechám překvapit. Jenom jsem se s ferdim vrhnul na dle (v mé hlavě usazeného) názvu nějakou německou arty a on to byl k mému překvapenéní td t. 9 nebo 10:)

Grill(e)? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem se na vydělávání, páč moje kreditové konto je na tom velmi bídně. Takže točím nějaké ty prémiáky... Scorpion G, SU-122-44, občas nějaké ty prcky a...   ... ze sentimentu i TYP 59.

Nenapíšu nic nového, ale napsat to musím. Je mi z toho smutno, ale ten tank je fakt tragédie. Ten tank kromě své exkluzivity nemá prostě nic. Pohyblivost, gun handling a snad už ani tu tvrdou věž. Nenapadá mě horší t8 medko. A ano, raději budu jezdit TVP VTU, což je sám o sobě špatný tank. Ale byl bych rád, kdyby si toto přečetli především lidé, kteří po T59 touží a hlavně ti lidé (pokud ještě jsou), kteří si myslí, že T59 je OP tank. Ty časy už jsou pár let *** :-)

 

BTW: Jsem blesk jen já? Všiml si někdo, že nám přátelé z WG do Scorpiona G nalepili inspirační plakát? :-)

 

82068462221026081372.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zkoušel udělat osobní misi - nadingej s HT 2x svoje HP a ani omylem. Tohle mi prostě nejde, jsem s heavy tanky vážně tragickej.

Artyny mě trestaly hrozným způsobem, nebo enemák nabije skill, nebo mě přejedou za zamrzlý rybník, všechno špatně.

Skusaj O-I, VK B, E5, IS7, IS4 alebo ST1 a postav sa niekde kde na teba moze vela tankov vypalit zo strednej vzdialenosti, potom to uz ide samo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zkoušel udělat osobní misi - nadingej s HT 2x svoje HP a ani omylem. Tohle mi prostě nejde, jsem s heavy tanky vážně tragickej.

Artyny mě trestaly hrozným způsobem, nebo enemák nabije skill, nebo mě přejedou za zamrzlý rybník, všechno špatně.

 

 

Z dingacích misí jsem měl dost obavy a na další budu muset koupit E- 100, mám zatím jen STUga, ale s E- 75 to byla vcelku brnkačka na Opatství v kopečkách na F 2 při spawnu na severní bázi. Měl jsem za zadkem tři HT, co mi dávali support, ze zatáčky to na mně valili 4 enemy heavyny a na střídačku to do mně v sidescrapu šili- jen na odražený DMG to bylo přes 6000 za chvíli :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teoreticky to mám zmáknuté také  :-) . Jezdím KV4(včera vyexpeno ST1), IS3, T29, IS7, E5, VKb jen vyexpeno. Nedávno jsem s KV4 nadingal 6k, ale misi jsem měl jinou. Když oni enemáci nejsou blbý a do té IS7 v hullu nechtějí pálit  :-D , včera jsem se na Erlenbergu producíroval před Jagdprasetem jak háravá fena a on radši střílel jinam. Vůbec hajzlík nespolupracoval!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusaj O-I, VK B, E5, IS7, IS4 alebo ST1 a postav sa niekde kde na teba moze vela tankov vypalit zo strednej vzdialenosti, potom to uz ide samo ;)

S IS7 jsem na Prochorovce nadingal 12660. Koleje po levé straně a spotovací střed mapy hned vedle cesty na pravé straně. Nechal jsem koukat jen věž a už se to sypalo.

 

Edit: Odpověď patřila spíše pro Binford80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...