Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

WG se permanentně snaží vše srazit na 50%. Ani se nedivím, že jsem prakticky stabilně ve slabším týmu (podle xvm).

To, že mám výsledek lepší i než nejlepší enemák a přesto prohra nijak netěší. Vracím se ke capu základny. Víc potěší

prohrávat např. 7:12 a vyhrát na cap. Informace od enemáků o tom, že jsem noob a představa o tom jak při tom zelenají zlostí.  

Tohle je lepší než pár kreditů za statečný odpor. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informace od enemáků o tom, že jsem noob a představa o tom jak při tom zelenají zlostí.  

Tohle je lepší než pár kreditů za statečný odpor. :-)

Tak to se asi nově nedozvím nikdy, páč do garáže mi psát nemůžou a ingame chat to má zakázané. Ale v minulosti to občas pobavilo :-) Ale ten zákaz chatu kvituju, zdá se mi, že ubylo nadávek a dalšího podobného chování (ve vlastním to samozřejmě jede dál), ale odpadly nadávky typu "gold noob" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to akože patrím do TOP 0,5% ??   to sa mi nezdá...  až taký dobrý nie som..  či ?? zdá sa mi že na vyšších tieroch IX-X skôr patrím k noobom... 

nechci ti pochlebovat, ale - pochybovat o sobě je jedna ze známek vyšší inteligence :-D Většinou maj o sobě vysoký mínění ti, co na to nemaj, chytří pochybují ... :laugh:

 

Kolik rajčat jsi potkal, kteří byli přesvědčeni jak skvěle to zahráli? Vždyť ve výsledcích bitvy dostal - Sparťana! A pokazili mu to jen ti ostatní.

Tahle hra (a nejen ta) je plná noobů, co ani nepoznaj, že druzí hrajou dobře. Nejlepší je ten kdo je první mrtvej, zbytek je pak "noob team"!

Holt, někdo hraje 1. ligu, někdo župní přebor ... a někdo nemá ani na ten.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem si vyjezdil T44-100. Bylo to tak tak, ale dal jsem to. Největší problém byl hned na začátku s českou linií a japonci. Jinak to šlo relativně dobře. A když už jsem si tank vyjezdil, tak jsem si ho chtěl taky zahrát a zjistit co se v něm skrývá. První mapa Paříž, kdy u nás na topu já, T44, Panther II. Enemák O-Ho, T32, T34-3. To je jako na téhle mapě opravdu vtip. Samozřejmě jsme to rupli, protože je to tak retardovaná mapa, až to bolí. Btw nevím jestli to mám tak jen já, ale hodně se mi stává, že jsou obrovské rozdíly v počtu těžkých tanků. Jeden tým má třeba dva a druhý tým pět atp. Což je podle mě na hodně (hlavně městských) mapách problém. Je to kolikrát opravdu dost očividné, kdo "musí" vyhrát. No každopádně druhá hra s T44-100: proti desítkám, kdy ve hře bylo celkově šest osmiček, z toho čtyři u nás. Třetí hra opět desítky na Murovance. Tak jsem to vypnul, protože to evidentně nemělo smysl. Tak snad si tančík užiju i v normálních bitvách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem si vyjezdil T44-100. Bylo to tak tak, ale dal jsem to. Největší problém byl hned na začátku s českou linií a japonci. Jinak to šlo relativně dobře. A když už jsem si tank vyjezdil, tak jsem si ho chtěl taky zahrát a zjistit co se v něm skrývá. První mapa Paříž, kdy u nás na topu já, T44, Panther II. Enemák O-Ho, T32, T34-3. To je jako na téhle mapě opravdu vtip. Samozřejmě jsme to rupli, protože je to tak retardovaná mapa, až to bolí. Btw nevím jestli to mám tak jen já, ale hodně se mi stává, že jsou obrovské rozdíly v počtu těžkých tanků. Jeden tým má třeba dva a druhý tým pět atp. Což je podle mě na hodně (hlavně městských) mapách problém. Je to kolikrát opravdu dost očividné, kdo "musí" vyhrát. No každopádně druhá hra s T44-100: proti desítkám, kdy ve hře bylo celkově šest osmiček, z toho čtyři u nás. Třetí hra opět desítky na Murovance. Tak jsem to vypnul, protože to evidentně nemělo smysl. Tak snad si tančík užiju i v normálních bitvách. 

Dva těžáky proti pěti je ještě slušný MM,hrál jsem bitvu,kde jsme měli 1 heavy tank proti sedmi na Himmelsdorfu,ale jelikož jsme měli převážně medka,tak jsme se štěstím vyhráli. Ale je fakt,že se mě to hodně stává,kdy jsou počty heavy tanků v týmech hodně nevyvážené. Marně se ptám na všech fórech,podle čeho se týmy do náhodných bitev vybírají,ještě jsem nedostal jednoznačnou odpověď!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem si vyjezdil T44-100. Bylo to tak tak, ale dal jsem to. Největší problém byl hned na začátku s českou linií a japonci. Jinak to šlo relativně dobře. A když už jsem si tank vyjezdil, tak jsem si ho chtěl taky zahrát a zjistit co se v něm skrývá. První mapa Paříž, kdy u nás na topu já, T44, Panther II. Enemák O-Ho, T32, T34-3. To je jako na téhle mapě opravdu vtip. Samozřejmě jsme to rupli, protože je to tak retardovaná mapa, až to bolí. Btw nevím jestli to mám tak jen já, ale hodně se mi stává, že jsou obrovské rozdíly v počtu těžkých tanků. Jeden tým má třeba dva a druhý tým pět atp. Což je podle mě na hodně (hlavně městských) mapách problém. Je to kolikrát opravdu dost očividné, kdo "musí" vyhrát. No každopádně druhá hra s T44-100: proti desítkám, kdy ve hře bylo celkově šest osmiček, z toho čtyři u nás. Třetí hra opět desítky na Murovance. Tak jsem to vypnul, protože to evidentně nemělo smysl. Tak snad si tančík užiju i v normálních bitvách. 

Já jsem tady o tom psal opakovaně, páč mě to strašně vytáčí. Naposledy dnes na naší straně 0 HT, na nepřátelské 5. Sedmičková bitva. Naše topky byla medka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší je, že i když se chceš rozkrájet, tak dnešek nepřekonáš. 20 her/ 4 výhry. Snažím se splnit poslední misi s artynou M53/55, abych už je nemusel nikdy hrát. v jedné bitvě 11 střel a krásné 2 zásahy. Další hry no comment. Celkově jsem se z pěti her dostal přes 1500 dmg jen jednou a to o celé dva bodíky. Prostě jsem si dneska vytáhl smolíčka. Je to k smíchu, ale když už papírové Caerna trefíte na zadní poklop za 500, tak je to opravdu hooooooooodně okaté  :woot:  :cool:  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak dnešek nepřekonáš. 20 her/ 4 výhry...

 

Já jsem se rozhodl konečně koupit Pz IV H a přeexpit na VK P (když už jsou ty medka v akci) a nakonec si dojet až pro "myšáka"... No, ráno jsem měl start 3/20 :-)(OPRAVA - 3/24, protože si pamatuju WR v %: 12,5% :-)) Nakonec jsem to nevzdal a přeexpil - a dal pár her navíc, abych měl WR alespoň 50+ :-) Takže nakonec WR 38/75. Houfnice mi vůbec nesedla, tak jsem to odjel s tou druhou 75kou. Za těch 75 her jsem 3x dostal M, u znaků jsem skončil asi na 82,5%, WN8 okolo 2500... A je to docela hodnič statů, už se nedivím, že jsem dnes potkal pár fialek, co na tom měli nahoněno pravidelně mezi 1500 - 2000 bitev :wallbash:

 

Ale když jsem měl ráno těch 3/20, tak to mě fakt dostalo, a doslova mě málem "jedlo" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší je, že i když se chceš rozkrájet, tak dnešek nepřekonáš. 20 her/ 4 výhry. Snažím se splnit poslední misi s artynou M53/55, abych už je nemusel nikdy hrát. v jedné bitvě 11 střel a krásné 2 zásahy. Další hry no comment. Celkově jsem se z pěti her dostal přes 1500 dmg jen jednou a to o celé dva bodíky. Prostě jsem si dneska vytáhl smolíčka. Je to k smíchu, ale když už papírové Caerna trefíte na zadní poklop za 500, tak je to opravdu hooooooooodně okaté  :woot:  :cool:  :down:

 

Njn, když jsem tyhle věci tady psal já před půl rokem, tak jsem byl nařčen, že jsem jako Kanár, hru jsem nepochopil a že je to co píšu kravina.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joe, musíš se taky podívat, jak jsi to napsal. Já to beru s klidem. Je to okaté, to ví všichni. Stejně tak ví všichni ti, kteří se o hru zajímají, že svůj WR jsi schopen ovlivnit do jisté míry. Jinak hra bude pořád držet balanc. Bez toho by to nešlo. Potřebují vydělávat. A popravdě mají to tak dobře zmáknuté, že tam ty peníze dají lidi úplně bez problémů. Hraju více her a nikde jinde to není tak dobře udělané. Všude je to buď zaplať a nebo se prostě výše nedostaneš, leda tak za rok. Tady platit nemusíš, protože pokud nechceš, nemusíš hrát nic více, než T6. A i tam je super zábava. Větší než na desítkách. Mě je líto Joe, že jsi pořád takhle dotčen a víceméně uražen. Tohle přece není o tobě nebo Kanárovi. Jde o to, jak to vemeš a napíšeš, a jestli ti u toho "praskla žilka" nebo ne. Mě naštěstí ne. Já prostě seděl s otevřenou pusou a koukal jak jelen, co všechno se dá prohrát. Ale když se člověk podívá na svůj tým a jednotlivě si ty bzuky prokliká, tak je to už k pláči. Měl jsem sérii několika dnů, kdy jsem měl WR 70%+. No tak musí se to zase někde obrátit že jo. Ale obrátilo se to v momentě, kdy jsem koupil zpět artynu. Tak jsem ten krám prodal a smířil jsem se s tím, že T55 nikdy mít nebudu, protože u artyn nemám splněnou sekundární misi a lighty nikdy neudělám. Prostě je neumím hrát tím správným způsobem. 

 

PS: Prosím všechny, kteří by chtěli napsat, že jim "žilka nepraskla" nebo něco v tom smyslu, aby to nepsali. Je to obrazně řečeno, jelikož to vyjadřuje expresivní jednání. Výraz "prasknout žilka" může být považováno nebo jinak myšleno za výrazy: zvedl tlak, hnul žlučí, byl sprostý jak dlaždič, bouchly saze, rozčílil se, nechal se strhnout k neurvalostem a to zejména na periferiích svého PC potažmo NTB, byl nevrlý, byl naštvaný, byl ............... co chcete aby byl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joe, musíš se taky podívat, jak jsi to napsal. Já to beru s klidem. Je to okaté, to ví všichni. Stejně tak ví všichni ti, kteří se o hru zajímají, že svůj WR jsi schopen ovlivnit do jisté míry. Jinak hra bude pořád držet balanc. Bez toho by to nešlo. Potřebují vydělávat. A popravdě mají to tak dobře zmáknuté, že tam ty peníze dají lidi úplně bez problémů. Hraju více her a nikde jinde to není tak dobře udělané. Všude je to buď zaplať a nebo se prostě výše nedostaneš, leda tak za rok. Tady platit nemusíš, protože pokud nechceš, nemusíš hrát nic více, než T6. A i tam je super zábava. Větší než na desítkách. Mě je líto Joe, že jsi pořád takhle dotčen a víceméně uražen. Tohle přece není o tobě nebo Kanárovi. Jde o to, jak to vemeš a napíšeš, a jestli ti u toho "praskla žilka" nebo ne. Mě naštěstí ne. Já prostě seděl s otevřenou pusou a koukal jak jelen, co všechno se dá prohrát. Ale když se člověk podívá na svůj tým a jednotlivě si ty bzuky prokliká, tak je to už k pláči. Měl jsem sérii několika dnů, kdy jsem měl WR 70%+. No tak musí se to zase někde obrátit že jo. Ale obrátilo se to v momentě, kdy jsem koupil zpět artynu. Tak jsem ten krám prodal a smířil jsem se s tím, že T55 nikdy mít nebudu, protože u artyn nemám splněnou sekundární misi a lighty nikdy neudělám. Prostě je neumím hrát tím správným způsobem. 

 

PS: Prosím všechny, kteří by chtěli napsat, že jim "žilka nepraskla" nebo něco v tom smyslu, aby to nepsali. Je to obrazně řečeno, jelikož to vyjadřuje expresivní jednání. Výraz "prasknout žilka" může být považováno nebo jinak myšleno za výrazy: zvedl tlak, hnul žlučí, byl sprostý jak dlaždič, bouchly saze, rozčílil se, nechal se strhnout k neurvalostem a to zejména na periferiích svého PC potažmo NTB, byl nevrlý, byl naštvaný, byl ............... co chcete aby byl. 

 

1. Nepovyšuji formu nad obsah, tudíž je jedno, jak jsem to kdysi psal.

2. Nejsem uražen, jen ve stavu ..." já jsem vám to říkal".  :-D

3. ...a žilka mi u hry opravdu nepraskla, to spíš nad komentáři některých zdejších chytrolínů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší je, že i když se chceš rozkrájet, tak dnešek nepřekonáš. 20 her/ 4 výhry. Snažím se splnit poslední misi s artynou M53/55, abych už je nemusel nikdy hrát. v jedné bitvě 11 střel a krásné 2 zásahy. Další hry no comment. Celkově jsem se z pěti her dostal přes 1500 dmg jen jednou a to o celé dva bodíky. Prostě jsem si dneska vytáhl smolíčka. Je to k smíchu, ale když už papírové Caerna trefíte na zadní poklop za 500, tak je to opravdu hooooooooodně okaté  :woot:  :cool:  :down:

Je sranda jak tady i na offiko fóru všichni konspirují.

 

Přitom je to jasný už ze zadání a pravidel. RNG ± 25%, MM a rozmezí celkových HP obou týmů běžně o víc jak 10%, většina hráčů je průměr a podprůměr.

O vítězství týmu může rozhodnout jedinej šťastnej výstřel (kolikrát jste prohráli jako tým jenom proto, že jste vy osobně minuli nebo neprobili v rozhodující chvíli a pak už se to s ostatníma vezlo?).

 

WG nemusí nic upravovat směrem k hráčům - o to se starají vstupní podmínky (pro každýho stejný) - a zbytek je "blbá" matematika a statistika částečně ovlivněná skilem.

 

Píšu to tady pořád dokola, WoT je stejně jako poker hra náhody a dovedností, dobrej hráč má oproti špatnýmu výhodu, ale nemá záruku výhry. Tohle nejsou šachy kde velmistr vždycky vyhraje nad nováčkem, WoT je nastavený jinak. +50% w/r znamená nadprůměrnáho hráče, 90% je nedostižnej výsledek na sólo publiku (+10k bitev a všechno sólo - nikdo takovej není). Všechno nad 55% a 10k bitev je excelentní výsledek, ten mantinel úspěšnýho a špatnýho w/r je strašně úzkej je to cca 10%. Série uspěchů a neúspěchů mají tendenci se vyrovnávat a navíc ty úspěšný série nikoho ne ..... štvou takže si každej pamatuje jen ty špatný co ho zvedaj ze židle.

Zajímalo by mě, jak by třeba šipky na špičkové úrovni dopadly při RNG ±25% a k tomu "odrazila se, neprobila, to muselo bolet ...", to by se to konspirovalo ... :-)

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prodal britské SPG T7. Měl jsem ho v garáži déle a celkem obohatilo můj pohled na svět artyn. Před verzí hry 9.16 se mi podařilo udělat (M) jak se základním dělem, tak topovým. Vzhledem k tomu jak vypadají bitvy se základní dělo stalo brzo nepoužitelný.

 

Mám pocit, že ve verzi 9.16 došlo k nějaké úpravě tohoto stroje, co z něj udělalo poměrně zajímavou kuriozitu. (M) jsem již nikdy nezískal. DMG na bitvu se ve většině případů stabilizovala skoro jak u tanků. Pokud se to trefilo, tak to dávalo cca 300 DMG, do papíráků 360-450 a do HT něco kolem 260. Do HT vyšších tříd klidně i pod 100 DMG. U žádné jiné arty jsem neslyšel tolik hlášek odrazila se a nebo to bude bolet s 0 DMG + žádný nepoškozený modu. DMG nad 500 to umí taky dát, ale snad jen v případě, že je potřeba zvednout nastřílenou DMG v bitvě na cca 100-150 průměrné DMG na výstřel v dané bitvě. Ono vůbec to RNG bylo u toho stroje zajímavé. Po 5 výstřelech máte prd nastřílený a do HT do kterého to normálně perete i z boku jen za cca 250 to najednou jde čelně za 600.

 

Díky nízké DMG má tato artyna celkem smolíka při střetnutí s LT, které mají víc HP než 500.

 

Z artyn T2-7 mám v garáži už poslední a taky mám splněný SPG mise na stuga.

 

Měl bych pohnout s výzkumem a dokončením misí za ostatní druhy techniky, ale při dnešních bitvách a při tom, jak jsem rezignoval na nějaké aktivnější hraní se mi do toho nějak nechce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sranda jak tady i na offiko fóru všichni konspirují.

 

Přitom je to jasný už ze zadání a pravidel. RNG ± 25%, MM a rozmezí celkových HP obou týmů běžně o víc jak 10%, většina hráčů je průměr a podprůměr.

O vítězství týmu může rozhodnout jedinej šťastnej výstřel (kolikrát jste prohráli jako tým jenom proto, že jste vy osobně minuli nebo neprobili v rozhodující chvíli a pak už se to s ostatníma vezlo?).

 

WG nemusí nic upravovat směrem k hráčům - o to se starají vstupní podmínky (pro každýho stejný) - a zbytek je "blbá" matematika a statistika částečně ovlivněná skilem.

 

Píšu to tady pořád dokola, WoT je stejně jako poker hra náhody a dovedností, dobrej hráč má oproti špatnýmu výhodu, ale nemá záruku výhry. Tohle nejsou šachy kde velmistr vždycky vyhraje nad nováčkem, WoT je nastavený jinak. +50% w/r znamená nadprůměrnáho hráče, 90% je nedostižnej výsledek na sólo publiku (+10k bitev a všechno sólo - nikdo takovej není). Všechno nad 55% a 10k bitev je excelentní výsledek, ten mantinel úspěšnýho a špatnýho w/r je strašně úzkej je to cca 10%. Série uspěchů a neúspěchů mají tendenci se vyrovnávat a navíc ty úspěšný série nikoho ne ..... štvou takže si každej pamatuje jen ty špatný co ho zvedaj ze židle.

Zajímalo by mě, jak by třeba šipky na špičkové úrovni dopadly při RNG ±25% a k tomu "odrazila se, neprobila, to muselo bolet ...", to by se to konspirovalo ... :-)

 

Ne, ne a ne. Tohle nestaci! Takhle to byvalo - a dalo se krasne vyhravat. Jenze patentovany MM zasahuje do hry MNOHEM vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...