Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

takze podle meho pocitu bych rekl,že škorpion dostal nerf.

Podle mého taky,pěkně mě naštvali,nalákají Tě na skvělý tank,dostanou peníze a stejně si s ním dělají co chtějí,můžeme poděkovat uplakánkům,kteří si ho nekoupili a jak zjistili co je to za zabijáka,tak brečeli na fóru,ať s tím něco WG udělá,že je moc OP. :wallbash: Je to stejné jak s Helcatem,ten bohudík nebyl prémiák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze podle meho pocitu bych rekl,že škorpion dostal nerf.

a zrovna podle čeho? já ho zas dlouho nevlastním a včera 3 bitvy a vždy přes 4k dmg. Jinak by se s tím muselo počítat. Nepotřebuješ goldovou munici a prostřeluješ X a to se jim nemůže vůbec hodit do krámu.

 

Jinak WG se s patchem trochu vytáhlo. Člověk už nemusí vůbec nic potřebovat (já jen jsem zvyklej na ikony od Aslaina, po těch x let hraní se jen juknu a vím co a jak, co tam je za stroje). Ještě jen v garáži přeskakování posádek a hodiny a bylo by to na 1*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, já odpovím i když Škorpiona nemám. A převedu to na svoje poznatky. Když s něčím rád hraji, tak vím jak se stroj chová. Dovoluji si tvrdit, že jsem slušný střelec a vím jak mám doměřovat i přes rng a další nesmysly. Abych z 30m neprobil z boku a střely lítaly do země pod šíleným úhlem je snad i proti zákonům fyziky. Tohle i záhadné mizení střel očekávám že potká i Škorpiona ve zvýšené míře.

Nelze to svalovat na sabotáž munice v továrnách na němci okupovaných územích. Ale bolševik asi do něčeho vrtal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou jednu smutnou zkušenost.

S artynou jsem doloval jednoho zakempence na trochu obtížnějším místě. Týmu tam překážel a byl to papírák, jinak bych to ani tak dlouho nezkoušel.

5 výstřelů a ani jeden nešel tam kam měl  => 0 DMG.  To už se i mě zdá dost špatný.

Na takový Malinovce 4-5 výstřel na LT, co tam jezdí, tak rychle co mu dovolí terén aspoň nějakou DMG dá.

 

PS: Při představě, že by tam byl nějaký víc pancéřovaný stroj, co by potřeboval, tak 4-5 přímých zásahů mě vyděsila představa, že by to znamenalo odhadem, tak 30 výstřelů od arty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj hoj. Poslušně hlásím, že kvůli misím mám zase chuť hrát. Ale asi prémiák nedám, protože nemám tolik času. Pro mě nejhorší mám za sebou. Japonce a Čechy. Udělal jsem i amíky a teď už jen ten zbytek  :-D . Ale možná to půjde. Jinak bych rád pochválil nový patch, který výrazně vylepšil hru, až na indikátor toho, kdo Vás zasáhnul. Ale co už, je to tam, tak proč ne, že jo. Jinak garáž, dmg panel. Jde taky vidět, že skončili prázdniny. Hra je vcelku víc hratelná. Nejvíc smutní jsou hráči, kteří vlastně neví, co dělat. Včera jsem u enemáků měl hráče, kterého mám v ignoru. A v polovině bitvy jsem si vzpomněl proč. Borec s Turánem, Maďar (jak zvláštní). Total kemp někde v rožku mapy. Stejně jako ve hře u mě, zůstal poslední zašitý aby si nastřílel aspoň něco. Účet založený před rokem, nahráno necelých 1000 her a 200 na tom maďarském shitu, kde měl v průměru 2 rány na hru. Tohle je smutné. Tady bych dal opravdu omezení, ať takový lidé nelezou do normálních her. Něco jako Souboje začátečníků. Jinak se mi daří tak všelijak a popravdě musím říct, že Škodu T40 už nehci ani vidět, protože potom, co jsem s ní musel nahrát celou českou línii, tak se mi z ní chce blinkat. Tak lovu zdar a ať se daří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, já odpovím i když Škorpiona nemám. A převedu to na svoje poznatky. Když s něčím rád hraji, tak vím jak se stroj chová. Dovoluji si tvrdit, že jsem slušný střelec a vím jak mám doměřovat i přes rng a další nesmysly. Abych z 30m neprobil z boku a střely lítaly do země pod šíleným úhlem je snad i proti zákonům fyziky. Tohle i záhadné mizení střel očekávám že potká i Škorpiona ve zvýšené míře.

Nelze to svalovat na sabotáž munice v továrnách na němci okupovaných územích. Ale bolševik asi do něčeho vrtal.

Přesně tohle se mě se Skorpionem stalo včera,z boku jsem 3x neprobil AMX 30 zhruba na 60 metrů,přitom jedna střela vůbec nezaznamenala nějaké poškození,prostě prolétla tankem a zmizela............ :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, já odpovím i když Škorpiona nemám. A převedu to na svoje poznatky. Když s něčím rád hraji, tak vím jak se stroj chová. Dovoluji si tvrdit, že jsem slušný střelec a vím jak mám doměřovat i přes rng a další nesmysly. Abych z 30m neprobil z boku a střely lítaly do země pod šíleným úhlem je snad i proti zákonům fyziky. Tohle i záhadné mizení střel očekávám že potká i Škorpiona ve zvýšené míře.

Nelze to svalovat na sabotáž munice v továrnách na němci okupovaných územích. Ale bolševik asi do něčeho vrtal.

lip bych to nerekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, že teď píšete jako kanár... nějakej pocit, či domněnky a že z x her v jedné hře ti zatrolí náboje  je v tom snad vidět nerf?

Já třeba od patche hrál jen 5 her (skorpikG) a mám 3,5dmg a 5 kills na bitvu, co z toho jako mám usuzovat?

Tady nikdo nechce vytvářet konspiračky, ale v cca 100 bitvách s Grillem to je setrvalý stav a to není náhoda.

Když máš tank jasně v kruhu zaměřovače a teoreticky nelze minout, tak podle zákonů fyziky vydaných WG  trefíš havrana co letí nad ním. Tak to teda jistě potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím ,že jsem si vyjezdil T-44-100. Šlo to tak nějak samo ,až na českou větev. Tam jsem si musel pomoct free xp ,protože s TVP VTU to byl porod. Ale s T-50 s nabijákem už to šlo v pohodě. Neodolal jsem a hned dal první bitvu s tímto dárečkem a hned M..

 

http://wotreplays.com/site/3011473#el_halluf-prowl3r-t-44-100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem WoCheats spustil vcera po cca dvou/trech mesicich, a dam si zas asi pauzu :)   Vsechny 3 bitvy jako pres kopirak - vzdy jedu na slabsi stranu, silnejsi strana to totalne projede a ja uhraju prd :)  Ty novy sipky odkud atd potvrzuji moji predpoved ze ta hra bude cim dal vic pro deti, zadny navrat ke korenum se nekona a konat se nikdy nebude. 3 prohry z trech her, stacilo. (pravda - hral jsem to celkem spatne)    Ta hra jde uplne nekam, kam slunce nesviti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 12 dní na splní tří národů. Asi to nedám, ale za to jsem zjistil, že je ve hře jeden hrooooozně OP tank a to pětkový Stug. Udělal jsem s ním prakticky většinu německé línie. Teda hlavně killy. Jen mi chybolě oproti killům 20k dmg. To není zase tak špatné. Je to hrozný zabiják a to tam mám skládanou posádku, kde je jen polovina na prvním skillu, další jsem dodělával během hraní. A taky je to první hračka, kde jsem udělal tři Znaky. Celkově je pro mě hraní v tuto chvíli i zábavné. Jezdím si vlastně tanky z každého národu, o kterých si myslím, že jsou v mých rukou dobré a baví mě to s nimi, teda až na japonské Ch-Ri a českou T40, tu nebudu hrát hrooooozně dlouho, protože její náboje začali létat jak z artyny. A když chcete HEATem trefit IS3 do štiky, tak nemáte šanci, protože tu IS3 zaručeně přestřelíte. Každopádně snad to stihnu, pokusím se o víkendu udělat zátah. Jen aby to má nervová soustava vydržela, protože o víkendu to opravdu stojí za to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 12 dní na splní tří národů. Asi to nedám, ale za to jsem zjistil, že je ve hře jeden hrooooozně OP tank a to pětkový Stug. Udělal jsem s ním prakticky většinu německé línie. Teda hlavně killy. Jen mi chybolě oproti killům 20k dmg. To není zase tak špatné. Je to hrozný zabiják a to tam mám skládanou posádku, kde je jen polovina na prvním skillu, další jsem dodělával během hraní. A taky je to první hračka, kde jsem udělal tři Znaky. Celkově je pro mě hraní v tuto chvíli i zábavné. Jezdím si vlastně tanky z každého národu, o kterých si myslím, že jsou v mých rukou dobré a baví mě to s nimi, teda až na japonské Ch-Ri a českou T40, tu nebudu hrát hrooooozně dlouho, protože její náboje začali létat jak z artyny. A když chcete HEATem trefit IS3 do štiky, tak nemáte šanci, protože tu IS3 zaručeně přestřelíte. Každopádně snad to stihnu, pokusím se o víkendu udělat zátah. Jen aby to má nervová soustava vydržela, protože o víkendu to opravdu stojí za to. 

Stug IIIG je super stroj,taky jsem s ním dělal skoro celou německou linii :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi chybí jen frantíci a číňani. Mám už je pomalu rozjeté, tak bych si T44 mohl nakonec užít. Angláni nebyli zase až tak složití, jen jsem zjistil, že desítkový těžák umí prostřelit i sedmička, jen musí vědět kam. A neprůstřelná věž, kvůli které jsem si tento stroj vyjezdil je taky minulostí. Do toho vršku mě páral kde kdo. Je zvláštní, že já jsem enemácké FV do vršku neprostřelil. Vždy jsem potřeboval ládovat goldy. S Cromvellem to jinak bylo přesně tak, jaké to u tohodle tanku je. Jen mě překvapilo, kolik jsem dostával kritičáků. Půlku bitev jsem dokončoval s půlkou posádky  :-D . A taky většinou s poškozeným dělem nebo municí. No taková klasika. Kdybych já měl víc času .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám udělat lépe, abych si mohl dát v klidu pár násobků? Člověk má nějaký ten den volna a tohle má za odměnu? :-D

 

Já si totiž vždy myslel, že ráno jsou děti vě škole :-)

 

Sice se pár her povedlo, viz http://www.worldofwars.cz/topic/202-chlubárna-pochlubte-se-výsledky/?p=336621,ale jinak to stálo za prdlajz :ermm:

 

 

ypE8.jpg   pTXxq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám udělat lépe, abych si mohl dát v klidu pár násobků? Člověk má nějaký ten den volna a tohle má za odměnu? :-D

 

Já si totiž vždy myslel, že ráno jsou děti vě škole :-)

 

Sice se pár her povedlo, viz http://www.worldofwars.cz/topic/202-chlubárna-pochlubte-se-výsledky/?p=336621,ale jinak to stálo za prdlajz :ermm:

  

Asi bys měl hrát ještě líp! ;-)

 

A teď vážně, sám proti 15 nic nedokážeš, když s tebou nehrají i ti ostatní máš smůlu. Já už dávno ztratil pocit, že mám vliv na vítězství, všechno přes 50% beru jako úspěch, lehce pod 50% mě nechává chladným (teda - skoro ...) a to cos tady postnul to umím taky. Jediný na co máš vliv je efektivita a dmg - všechno ostatní je bonus za odměnu. Můžeš mít 75% w/r s wn8 750 a 25% w/r s wn 2500+, už dávno jsem v tom přestal hledat souvislosti.

 

Navíc dobrej hráč  (sólo public) uhraje sám něco kolem 55%,  málokdy víc (celkově, tisíce bitev), mezi úspěchem a neúspěchem je strašně tenká hranice, kolikrát mám pocit že jsme prohráli jenom proto, že jsem v určité chvíli 1x netrefil nebo neprobil.

 

Od loňskýho roku moje staty stagnují, celkové w/r 54,3% pomalu klesá (moje max. bylo 54,8%, od té doby jde trvale dolů) při prakticky stabilním celkovým wn8.

 

Při složení hráčů jaký je, mm a rng je to ložený tak, jak to je, není to žádná konspirace, řek bych že je to prostě matematika a statistika. 1/15 je cca 6,7% - to je v ideálním případě tvůj vliv na průběh bitvy - plus něco málo skillu.

 

V četě která spolupracuje se to určitě projeví výrazně víc, samostatně jseš závislej na druhých - a ti jsou prostě takoví jací jsou a jiní nebudou.

Podle statistik jseš v cca 2-5% nej hráčů WoT na EU serveru - to by ti mohlo stačit ... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle statistik jseš v cca 2-5% nej hráčů WoT na EU serveru - to by ti mohlo stačit ... :-D

 

 

to jsi zjistil jak nebo kde ?

Je modrej ... I ty jsi na tom velmi dobře ... :-)

 

http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8

 

V8r6.jpg

 

Další verze je tahle tabulka:

 

Table of efficiency rating values

less than 600 Bad players (~ 6%)

600 - 900 Players below average (-25%)

900-1200 Average players (~ 43%)

1200-1500 Good players (~ 22%)

1500-1800 Great players (~ 3%)

more 1800 Unicums (~ 0,5%)

 

 

Gaussova křivka platí i ve Wot.

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...