Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Buď rád, že nehraješ ... :-)

 

Mě včera v německém M41 2x smazali naše 10ky, protože jsem na jejich vkus málo spotil = nenechal jsem se v prvních 20 vteřinách hry rostřílet na kaši :-D

 

Obě hry jako přes kopírák, otevřené mapy, jedu pasivku a úspěšně spotím, nepřátelé na nás postupně najíždí, tým dává dmg ale přitom mě stále posílá víc a víc dopředu, abych svítil ještě dál, i když to v tu dobu není technicky / logicky možné, protože se na nás enemáci stále valí a jsou ode mě co by kamenem dohodil = ledaže bych opustil své křovíčko a po dalších 5 vteřinách byl dobrovolně spotnut a smazán...

 

Ale protože naši (zejména Grillové) jsou jelita (=jsou na špatné pozici) a neumí si najet tak, aby mohli taky střílet enemáky, tak si raději střelí do mě :wallbash:

 

Ale nevadí, pak jsem si poslední bitvou udělal lepší náladu, dal jsem tu zatracenou misi LT-7 na T55a (spotni 3x arty, dej jim dmg/kritičák + přežij/vyhraj). Teď už mi chybí jen MT-15, LT-15 a něco heavyn. A to asi padne během maratonu na T-444-100...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi včera stalo na mapě Dubový les, či jak se jmenuje. Vyjel jsem s T37 na ten kopeček u města, vždycky se tam spotuje nájezd nepřátel do města a to údolíčko s jezerem. Načež mě smahnulo naše T95, vzal mi skoro všechny HP. Prý nemám s lightem kempit. Co mě zarazilo, byl zelený, to by, xakru,. mohl vědět že se tam normálně stojí... Zmodral, ale co jsem z toho měl já? Akorát pachuť ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info (slyšel jsem + viděl jsem (twitch), osobně ještě neověřil, možná až večer, možná zítra, až do soboty mám vše splněné :-)):

 

Pozor, dnešní update nějak rozbil/upravil doplňování munice.

Prémiová jde údajně koupit jen za goldy (zatím neověřeno), i když nabízí možnost za kredity.

V případě, že máte automatické doplnění munice za kredity, tak se goldová NEDOPLŇUJE.

 

Takže pokud to není bug, tak se vrací doba, že gold za gold.

 

Ale možná to je bug, protože lidé je mají i ve skladu, ale oni se jim zkrátka nedoplní...

 

Anebo úplně nějaká nová "fíčura", jak si vystřílíš naložené goldy, tak další zase až zítra :-D

 

Edit: NA + RU servery prý jedou normálně, takže asi bug...

 

Edit2: Už to někdo vyřešil ...

 

Ukázka (viděl jsem, nezkoušel jsem) - vypnul automatické doplňování munice u tanku, nastavil si doplnění goldové za kredity (12x HEAT), dal potvrdit, v garáži měl stále 0 HEAT, skočil opět do servisu, tam mu to zase ukazovalo 12 x HEAT, přepnul na goldy, ZKONTROLOVAL, jestli má v součtu nákladů položku gold 0 a dal potvrdit. Pak se mu ty HEATy zase dostaly klasicky do tanku...

nekoukej,neposlouchej...hraj bez modů a nic takovéto nehrozí. Hraju to dnes a nic jsem nemusel vymýšlet a nijak na víc klikat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som ten maraton na tu premiovu T 44, tak idealne je to robit s nejakym VIII tierom, vtedy sa cca kryju killy aj DMG, inak cim vyssi tier tym skor nastrielate DMG a naopak cim mensi tym skor urobite killy. Vsimol som si ze na publiku sa uz vyzieraju killy jedna radost niekedy je to az humorne sledovat ako minule 3 tanky pozeraju na jeden enemacky kt. je na 2 rany a nik po nom nechce vystrelit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobná statistika :

 

Ze 100 bitev 87x vždy ve slabším týmu. Z toho 56x podle xvm WR  40% a níže. Celkové WR úspěšně klesá.

Noobmeter ale říká že se ti daří.

Za posledních 272 bitev máš WR 52.21% a WN8 1168, přitom průměr za posledních 1000 bitev máš WR 50.00% a WN8 1114. Takže momentálně hraješ lépe :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nechápu...

27her/21 výher (77,78%).... to jako proč mi to dá den, že i když nastřílím nevyhraji a další den aniž bych se něčím přičinil to jde úplně samo.

Dal bych konspiračku...škoda že tu není kanár a trolí na ofiko foru

Lebo v bielorusku su babraci programatori a nevedia to urobit naraz, tak jeden den steluju WR a druhy den steluju  PR (aka WN8)  aby si bol akurat v priemere ... ....   ( just kidding, ci puding?, alebo throlling ? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo v bielorusku su babraci programatori a nevedia to urobit naraz, tak jeden den steluju WR a druhy den steluju  PR (aka WN8)  aby si bol akurat v priemere ... ....   ( just kidding, ci puding?, alebo throlling ? )

Neviem chalani, ale ked sa oficialne vyhovaraju ze nerobia MM podla statov, lebo by to spomalovalo prihlasovanie do bitiek, tak taketo sialenosti by uz asi urcite nedali, resp. preco by to robili? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mě WN8 neplatí mám svůj strop na 22-2400 WN8 to i když vyhrávám či prohrávám. Měl jsem to na svém předešlém účtu, kde jsem měl i posádku a mám i to teď, kde posádka není nic extra max 3 perky neúplné. Je to ve mě, ale ty prohry mě jebou...dostanu se na 54,50% a vzápětí to padá na 54,47% a takhle to válčím už 2 měsíce. a nemohu se vůbec přehoupnout.

Když jsem začínal měl jsem 53,5% a šlo to nádherně nahoru, ale teď konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mňa strop 54,96% od vtedy len stále klesám....  cez 55% to nebude nikdy..   hlavne nie po takých dňoch ako bol včera...  :sick:   sme to radšej vypli..  žiadny zmysel to nemalo...  len horšie a horšie...  ak už človek dingá s pene 265mm aj VK2801 zo zadu...   tam už asi voláka tá "vyššia" moc isto bude.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noobmeter ale říká že se ti daří.

Za posledních 272 bitev máš WR 52.21% a WN8 1168, přitom průměr za posledních 1000 bitev máš WR 50.00% a WN8 1114. Takže momentálně hraješ lépe :thumbsup:

Ale, je to zoufalství, když máš lepší výsledek než nejlepší enemák a přesto prohraješ. Konspiračně bych řekl, že je to úmyslné nalosování do bot týmů. Jak si třeba vysvětlit, že v 90% (odhad) bitev jsem na mapě na straně která se mi hraje hůř a stroj stojí při startu prakticky  na nejvzdálenějším místě od místa na které nejčastěji najíždím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Bledosi, pěkně jste včera ukončili tu bitku na Pouštní řece proti těm Lemmingům. Takové týmy jsem měl celý večer. Upřímně lituji všechny, kteří jedou na T44-100 a chytnou večer takových dreamteamů.

Zdar to nie ja, to ten chalan z WHYOU to tam cele poriesil, ja som uz bol taky znechuteny z toho ako sa mi cely vecer nedarilo, ze som sa o nic nepokusal len opatrne snazil prezivat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspirace nekonspirace - snahu udržet všechny na +-50% (obecného) výkonu mají a přiznávají. Samozřejmě, v tak velkých číslech jsou odchylky jak úplných debilů, kterým ani WG nepomůže, tak i hráčů, kteří to prostě dokáží zlomit a jsou vysoce nad průměrem.

 

Ale mimo téma - serou mě hráči s koupeným účtem. Dnes se mi dvakrát(!) stalo že bulík fialový, jak ženská prdelka na Velikonoce, se celou bitvu mrcasil u báze a nebo jel s tankem někam úplně jinam, než bych čekal. Pak mě to trklo - hráč bez klanu, nebo v klanu plném žluťáků, s trvale klesající statistikou. Tfuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspirace nekonspirace - snahu udržet všechny na +-50% (obecného) výkonu mají a přiznávají. Samozřejmě, v tak velkých číslech jsou odchylky jak úplných debilů, kterým ani WG nepomůže, tak i hráčů, kteří to prostě dokáží zlomit a jsou vysoce nad průměrem.

 

Ale mimo téma - serou mě hráči s koupeným účtem. Dnes se mi dvakrát(!) stalo že bulík fialový, jak ženská prdelka na Velikonoce, se celou bitvu mrcasil u báze a nebo jel s tankem někam úplně jinam, než bych čekal. Pak mě to trklo - hráč bez klanu, nebo v klanu plném žluťáků, s trvale klesající statistikou. Tfuj.

 

 

To je uplně noumální, Luďo... v nejmenovaném klanu měli dva super hráče, kterým to už lezlo krkem, oba účet střelili za hodně slušnej peníz a po čase se podívali, jak to hoši hrajou. Na jednom účtu trvalý sestup, na druhém borec hrál maximálně pětky- i ty, pokud se dobře pamatuju, dost mizerně. Peníz tě od hraní jak moula nezachrání. Reroll taky ne, mám z toho osobně docela srandu, lidi, co neumí žít s vlastníma chybama jsou pro mně nepochopitelnej druh:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal asi jenom dvě bitvy, pak jsem si všiml že Skorpion G ztrácí na 500 m pouze 5 mm penetrace s AP. Tak jsem se podíval i na ostatní tanky a vyšlo mi tohle.

Pene_AP_APCR.jpg?ver=0

 

Doteď jsem si myslel že APCR se vzdáleností ztrácí víc průbojnosti než AP ale u mnoha tanků tomu tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupený účty....jo to je super, hraju s xwm a podle toho se i rozhoduji a párkrát se stalo, že jsem se spálil. Sice to naštve, ale není to zas tolik her. Já to beru, že jsem začínal na účtu 1400 wn8 (není to špatný to netvrdím, ale proti 2500 a více to je prostě o 1000 více a je to stejnej rozdíl, když s tímhle wn hraješ proti 400), ale hodně fialovek se na mě spálilo a to mě zase na druhou stranu těšilo, když do chatu psali chujoviny a já jim neodpovídal, protože mě to nezajímalo.

 

Jen jsem asi přestál krizi.

38 her/68% win

128her/61% win

 

tak jsme se přehoupl po 2 měsíců skákání z 54,47 na 54,50 a zpět a stále dokola na  54,52% (stále hraji stejné tanky X a sem tam to proložím s typ59) . Jsem zvědavej, kdy se to opět obrátí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím vám všem, co jste to vydrželi a hrajete dál palce, a myslím to upřímně (bez ironie).

:thumbsup:

 

Já si jen tak lehce proplouvám misí na T-44-100 (jsem sběratel, pak zase budu tak měsíc či dva odpočívat); a už mám hotové stromy SSSR + GER (a celkově mám hotovo 38% všech killů a 39% DMG).

 

A zjistil jsem, že všude jsem měl 150k dmg skoro hned, ale s killama jsem vždy zaostal cca o +- 35 kousků, takže jsem to u SSSR i GER pak honil s nižsíma tierama. Teď jedu USA (mám 91k dmg a 91 killů) a osvědčila se mi kombinace artyn M44 + M40/M43 protože: moc se u toho nenadřu / prohry neprožívám / vychází mi 1 kill na 1k dmg.

 

To jen takový malý postřeh / tip.

 

Pokud je tu nějaký takový další masochista, tak zlom vaz; a pokud ne, tak taky dobře ;-)

 

A od ženy jsem dostal požehnání (upozornil jsem jí 14 dní předem, že se něco chystá a pak že dám zase pokoj :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal z bat25 jsem to měl  o víkendu a tam jsem skončil...nejsem sběratelem  a vím,že premiak bez omezenýho MM není premiak,tak proč kvůli tomu blbnout. Já to hraji pro ty zálohy maximálně, ty se hodí strašně. Jednou jsem psal, že exp. se budou kupovat,ale nevěděl jsem jak a oni to udělaj přes zálohy (bud kup a nebo vyjezdi)......ale opravdu to hrozně rychle skáče ta posádka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...