Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

stridavě oblačno.genialni hry stridane totalni neschopnosti svou a tymovou.ale co me teda pilo krev,byli ty šileny lagy

PS tak lagy pokracuji i dnes.ping na servry 200 +

Někdy se to nedá vůbec hrát,tank mě zamrzne a můžu s ním jet třeba až po půl minutě,pokud už nejsem mrtvej,měli by s tím něco rychle udělat!!!!!! :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky občas blbne odpočet na začátku bitvy (včera bitva pravidelně začínala časem 14.33), tento měsíc to tak blblo už minimálně jednou.

Zkoušel jsem restartovat hru,jedna bitva ok a další znovu špatně,odpočet nešel,začal jsem hrát v 13:45 min. a bitva dle času skončila,ale hrálo se dál!!! Nechápu proč s tím něco nedělají!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím odpočtem času to je dost průser. Vyjel jsem s Grillem resetovat okupovanou basi třemi enemáky, věděl jsem že vydržím jen jednu ránu. Vyjedu , snížím , umírám a čas který by nám stačil k výhře pro náš cap. Ale hrajeme dál déle než ukazovaly hodiny. Samozřejmě prohra na cap, protože jsem tam vlítnul moc brzo,díky bolševické časomíře  :devil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me odpočty včera začínali i na 7 minutách, několikrát se stalo že časomíra odpískala konec, ale hrálo se dál dokud se opravdu neskončilo. Je to těžkej opruz když oprvdu nemáš nejmenší představu jak dlouho se bude ještě hrát. Taky jsem jednou uspěchal capování (jel jsem capovat místo lovu posledního protivníka, protože jsem si myslel že na to už není čas) a kvůli tomu jsme prohráli (na capu mě odstřelil) a pak si ulovil mého neschopného kolegu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je úplně něco jinéjo..když je capnuto a ubírají se HP (tanky umírají), cap se prodlužuje a je to tu už 5 let

Čas hry je 15 minut a nic víc. Kdybych tam vjel později tak uberu enemákovi který capoval na základně první a tím by náš tým vyhrál nebo aspoň remizoval. Díky špatné časomíře enemáci měli více času. Capovali 3:2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju vaší pozornost tohoto "pacienta". Pokládá se za skvělého hráče a posmíval se mým jen 54% W/L. Jsem nejhorší hráč WoT jakýho kdy viděl a mám se to naučit hrát.

Má to háček - hraje jen s M2 Light na II. tieru (5k+ bitev), kterej má omezenej MM (těch 5 bitev s Tetrarchem ani nepočítám). Je neskutečný, když takovej "hráč" má takový ego.

Já vím že jsou mezi lidma blbci, ale pořád mě překvapuje jak moc velcí ... :wallbash: Jo, mluví česky, třeba ho někdo znáte, pak mu vyřiďte můj pozdrav - a že je mi ho líto. To musí být hroznej trest být takhle blbej.

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/Hans_Gruber_DieHard/535824224/

 

http://worldoftanks.eu/cs/community/accounts/535824224-Hans_Gruber_DieHard/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13her a 12 výher...co to sakra je, stejnej tank a ráno nic a večer ok...a je to single s E50...

Normálka, dnes 10 her, 10 proher . Ačkoliv několikrát byla šance na výhru 65% a víc, tak bitvy končili fiaskem do 5-6 minut 15:7 atd. Ale nerozčiluju se, nemá cenu řešit něco ,co je dáno a na co mám zanedbatelný vliv. Horší je, že když si promítnu tak posledních 50 bitev na publiku, našel bych stěží 5, co by bylo alespoň trošku zábavných a napínavých.....Alespoň, že konečně šla z garáže ta Serbova pomsta TVP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, ja 16 her, 12 proher, zatim...vsichni na jednu stranu, klikas, pises...Himlak nikdo na kopec, proste naprosty takticky zaklady, koukat na minimapu, NIC!! jet jak ovce a strilet, pripadne vtipny okamziky, kdy se 8 tanku macka v jednom kroiv!!

 

 

Kluci, přestaňte blbnout, jsou prázdniny... Já jsem docela rád, že mi shořela grafárna a mám klid, aspoň na chvíli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas hry je 15 minut a nic víc. Kdybych tam vjel později tak uberu enemákovi který capoval na základně první a tím by náš tým vyhrál nebo aspoň remizoval. Díky špatné časomíře enemáci měli více času. Capovali 3:2. 

nejdřív si přečti co jsi psal

 

S tím odpočtem času to je dost průser. Vyjel jsem s Grillem resetovat okupovanou basi třemi enemáky, věděl jsem že vydržím jen jednu ránu. Vyjedu , snížím , umírám a čas který by nám stačil k výhře pro náš cap. Ale hrajeme dál déle než ukazovaly hodiny. Samozřejmě prohra na cap, protože jsem tam vlítnul moc brzo,díky bolševické časomíře  :devil: .

 

kde máš těch 15 min?????? tak napiš to přesně a je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálka, dnes 10 her, 10 proher . Ačkoliv několikrát byla šance na výhru 65% a víc, tak bitvy končili fiaskem do 5-6 minut 15:7 atd. Ale nerozčiluju se, nemá cenu řešit něco ,co je dáno a na co mám zanedbatelný vliv. Horší je, že když si promítnu tak posledních 50 bitev na publiku, našel bych stěží 5, co by bylo alespoň trošku zábavných a napínavých.....Alespoň, že konečně šla z garáže ta Serbova pomsta TVP.

no ted odpoledne 10 her a 8 proher...já se taky nerozčiluji. zase to ted zapnu a začnu,třeba to hodím zas do kladných čísel....ono je někdy sranda, když mám prochorovku, vlítnu se scoutem na E1 nebo jak se to je přesně, rozsvítím 10 tanku a na spotíno mám jen 700 protože nikdo není schopen prostřelit a potom když napíšu retards vs retards, tak jsem podělanej camper a potom ve výsledku jsem ještě víc retard, protože nemám nastřílíno nemám naspotíno a jsem mrtvej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju vaší pozornost tohoto "pacienta". Pokládá se za skvělého hráče a posmíval se mým jen 54% W/L. Jsem nejhorší hráč WoT jakýho kdy viděl a mám se to naučit hrát.

Má to háček - hraje jen s M2 Light na II. tieru (5k+ bitev), kterej má omezenej MM (těch 5 bitev s Tetrarchem ani nepočítám). Je neskutečný, když takovej "hráč" má takový ego.

Já vím že jsou mezi lidma blbci, ale pořád mě překvapuje jak moc velcí ... :wallbash: Jo, mluví česky, třeba ho někdo znáte, pak mu vyřiďte můj pozdrav - a že je mi ho líto. To musí být hroznej trest být takhle blbej.

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/Hans_Gruber_DieHard/535824224/

 

http://worldoftanks.eu/cs/community/accounts/535824224-Hans_Gruber_DieHard/

a on jde strmě  dolů, že by ebay acc   :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, přestaňte blbnout, jsou prázdniny... Já jsem docela rád, že mi shořela grafárna a mám klid, aspoň na chvíli :)

Souhlas :thumbsup:  S rodinkou si válíme šunky na Krétě a domů se ještě nechystáme. Zítra celodenní výlet lodí na ostrov Chrissi (viz spoiler) na koupačku...

 

I bez WoT se dá žít ;-) Otázka je, jak dlouho :-D  

 

 

ChrissiIsland-01.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...