Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak dneska sem byl oznacen za modryho nooba,kerej si dovolil na Karelii jet s E100na jinou stranu,nez si predstavoval enemy.takovejch slov co sem si precetl.goldovej luuzr a podobne.pritom na pouzivam AP a HE.goldu mam asi jen 10.tak sem mu samou radosti,ze me konecne rekl co jsem zac narval do jeho AMX 30B  HEčko za 900 :-D

Jak si to dovoluješ, hrát/vyhrát neschváleným způsobem! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk hraje furt stejně,jen se přidalo na bojiště pár tisíc dětí navíc,co jim rodiče přes školní rok zakázali hrát.Hned je poznat,že prázdniny jsou v plném proudu. :-)

Na ranu vypinam s 34-2kou s tou 122kou AMX elc.. V chatu: Gold noob ... Nejaky ctvrtak mi to takhle alepon v chatu nandal, noo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem byl oznacen za modryho nooba,kerej si dovolil na Karelii jet s E100na jinou stranu,nez si predstavoval enemy.takovejch slov co sem si precetl.goldovej luuzr a podobne.pritom na pouzivam AP a HE.goldu mam asi jen 10.tak sem mu samou radosti,ze me konecne rekl co jsem zac narval do jeho AMX 30B  HEčko za 900 :-D

 

 

To je škoda, kdybys ho loupnul goldem, asi by mu praskla cévka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne uz dyl nez rok hraju jen na to, abych namlatil co nejvic DMG a to vsechno okolo uz je jen bonus, protoze nema moc smysl se nejak snazit. Ale ta stupidita furt dokaze jednoho nastvat.

Já zase hraji abych co nejvíc nasvítil, tím pádem brzo chcípnu a nemusím se pak dívat jak to spojenci pos.rou :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měsíc nedobrovolné absence od tanků je za mnou :laugh: Díky pingu by to stálo stejně za prd :thumbsup: No dnes jsem měl den volna,sedl se slečnou do auta a viděl neskutečné věci. Počínaje SR 71,Corsairem,Me 163,Hortenem kterého zrovna restaurují,Concordem,X-35kou, Enolou Gay a hromadou dalších legend nebes.Nevěřil bych,že to,co bych neviděl za celý život, jsem měl možnost zkouknout za těch pár hodin :woot: Zážitek na celý život,mohu jen doporučit.

af5579ddccd19a881dcc11db9cdf4870.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prijebane WG aj s ich akoze realnou fyzikou.Ides si takto dole vysokohorskym terenom,kam by nikdy tank nesiel (ale musi,vdaka ich pridrbanym vysokohorskym mapam) a naraz si hore kopytami a neurobis ani prd a enemak si pride a v pohode ta rozstriela,lebo tam lezis ako zdechly tulen.Z 90% vyhratej  bitky je prehra.By som rad vedel,ktory ozraty bielorusky mozog napadlo tuto vychytavku zaradit do hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktak..shodou nahod jsem dva mesice zpet videl dokument O hortenovi, ktereho tam maji ted spolecne s catalinou a B-25 na dilne a taky dokument s tou americkou zlutou plackou,co vypadala jako ufo s dvema vrtulema a na zemi byla v uhlu 45%..no nakonec se vyroby nedockala, bo valka zkoncila..nazivo je to fakt zazitek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...