Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Je to smutné. HBJ tady pořád mluví, jak je AW úžasné a když se člověk koukne na nějaký stream, tak je to ještě ubrečenější, než WoT. Ale to je jedno. Člověk musí mít pocit, že za plotem je tráva zelenější. A já HBJ i chápu, je to prostě na prdlačky když hráči, kteří používají módy stejné jako já jsou lepší než.

 

Tak za prvé, já nikdy neřekl, že je AW úžasné, jen, že tam nejsou módy a RNG je nastavené na mnohem nižší procenta. A za druhé, mě bylo vždycky ukradené, jestli je někdo lepší než já, jen mě sralo, že lama, která umí prd mě smahne díky nějakému cheatu přes půl mapy artynou za plné rychlosti na přímo (a podobně). Tobě to možná nevadí ale nějaké fair play by mělo fungovat i v počítačové hře. Je to jako by někdo běžel maratón a ale vyhrál to ten druhej co jede na motorce.

 

tracer.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem si protiřečím? V zaměřovači? Originál vs Jimbo? Jediný rozdíl, že origo jsou tečky do kruhu a Jimbo je hranatější s horizontálními osami :)

Sam jsi rekl ze je lepsi. No on skutecne je lepsi, kdysi jsem ho taky pouzival, neni to jen o tom ze je hranatejsi....

 

Ale me spis trapi ten sniper rezim po update na 9.15, cistil jsem Widle atd, ale problem je nekde ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prázdniny. Panejo :D Na poli bitevním to vypadá jak na tomatový plantáži. Doexpuju posledních 5000 XP na Leo Prot. A --- a je to peklo, co si neuděláš, nemáš, na Lakevillu při střetnutí jede 3/ 4 týmu do bažiny, protože co by přece dělali ve městě, že jo, borec s ami T 34- s čím taky jiným, že- mi nadává, že že u Indiána využívám skvělou depresi a nastřílím polovinu DMG týmu, go, coward, report, noob, samo mu sundaj pás a zdechne s nulou na kontě... :D Smradi, táhněte k moři, do hor nebo na nějakej hrad :)

Talvi to zabil :)))) Kazdopadne trefil do cerneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to urcite softproblem? Me to obcas take delalo.. Pak jsem zjistil, ze mi dochazeji baterky v mysce :D

 

Mam odpor k mysim bez ocasku :) Budu jeste laborovat s grafickymi drivery, ale moc neverim ze to pomuze. Kazdopadne je to opruz, nedokazu zamerit weak spot - pokud tank nestoji. Tak strilim na pasy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem celkově asi došel na dlouho na konec zábavnosti multiplayerových her. Je to prostě hrozná bída. Všichni pořád řeší RNG, módy, cheaty, MM a podobné věci. A ono to je stejně všechno jen a jen o tom, že vás štvou lidi, kteří hrají s vámi a proti vám. Popravdě ať vlezete kam chcete, tak vždycky se najdou takový, kteří moc rozumu nepobrali. No a o tom je opravdu celý problém. A já mám problém s tím, že mě to prostě nebaví. Jsem z toho vyloženě smutný. Viz hra včera, kdy na sdebilní mapě D-Day jsme ve třetí minutě prohrávali 0:7. To přece není normální. IS-7, Obj140, T10 a E5 jedou na pláž. Tam je zastaví jedna E100 a E5 a všechny čtyři pošlou do garáže. WTF??? Bitva v sobotu večer v četě. Prostě se to sešlo a každý jsme byli na jiné straně mapy. Držím s Vekou B flank, za mnou se schovává TigerII a JG 8.8. Přijede mi do zad IS3 a rozebere mě. A co udělá TIger s kolegou? Nic, čekají až budou moct střílet na tanky, kteří se schovávají předemnou. Rozumíte tomu? Já prostě ne. Je to prostě bída.Jenže ono to není jen v této hře, je to prostě napříč hráčským spektrem. Musím si od všech multiplayerovek na chvíli oraz. Jinak mě z toho ..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udělal statistiky proč mám s Grillem 15 WR max. 47%.

 

Ze 100 bitev :    91%  strana ze které se mi hraje hůř

                          76%  WR pod 50%

                          45%  WR  35% a níž.

 

Jakmile se dotknu hranice 47% následuje vždy série porážek dokud mě to nesrazí na 46%. O to se tak točí dokola co Grilla mám.

Co si pamatuji tak mi na výhru nestačilo ani 8000 dmg a Hrdina.

Teď trochu konspirace. U tohoto stroje trvá nezvykle déle než mě to šoupne do hry oproti jiným. Že by umělé udržování WR aby mě nasrali a přestal s ním hrát.   :whistling:

 

Edit: Po napsání jsem si zahrál tři hry a samo tři těžké porážky s WR 36, 31 a 39% co k tomu dodat. No budu hrát dál protože mě TD baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne je zase prokletý desítkový TVPčko. Průměrný DMG na bitvu mám 3k ,ale win rate žalostných 46%. Tenhle tank je prokletej, dostávám hrozný týmy. Už nevim, co udělat, abych to nějak vytáhl nahoru....

 

To je v pohode, ja mam s Tiger2 uctyhodnych 36% win. To se jen tak nekomu nepovede! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem celkově asi došel na dlouho na konec zábavnosti multiplayerových her. Je to prostě hrozná bída. Všichni pořád řeší RNG, módy, cheaty, MM a podobné věci. A ono to je stejně všechno jen a jen o tom, že vás štvou lidi, kteří hrají s vámi a proti vám. Popravdě ať vlezete kam chcete, tak vždycky se najdou takový, kteří moc rozumu nepobrali. No a o tom je opravdu celý problém. A já mám problém s tím, že mě to prostě nebaví. Jsem z toho vyloženě smutný. Viz hra včera, kdy na sdebilní mapě D-Day jsme ve třetí minutě prohrávali 0:7. To přece není normální. IS-7, Obj140, T10 a E5 jedou na pláž. Tam je zastaví jedna E100 a E5 a všechny čtyři pošlou do garáže. WTF??? Bitva v sobotu večer v četě. Prostě se to sešlo a každý jsme byli na jiné straně mapy. Držím s Vekou B flank, za mnou se schovává TigerII a JG 8.8. Přijede mi do zad IS3 a rozebere mě. A co udělá TIger s kolegou? Nic, čekají až budou moct střílet na tanky, kteří se schovávají předemnou. Rozumíte tomu? Já prostě ne. Je to prostě bída.Jenže ono to není jen v této hře, je to prostě napříč hráčským spektrem. Musím si od všech multiplayerovek na chvíli oraz. Jinak mě z toho ..............

Ať jsem se na to snažil dívat z různých stran, tak mi vždy vycházelo, něco v tom smyslu, že se někomu nelíbí, že dostává špatné spoluhráče. Hráč jako takový je ve všech multiplayerových hrách něco jako prvek RNG, který je ovlivňován nastavením herního modelu, ale zároveň není tak ovladatelný jako bot. V singlhrách lze nastavit, zda budou soupeře reprezentovat boti na úrovni hráčů co moc rozumu nepobrali, nebo v opačném extrémním případě nadlidi. Tady většinou člověk hledá vhodné herní nastavení co ho nejvíc baví.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tankisti a ine zveri, po pol roku som zase trocha prevetral garaz nech vidim co sa pomenilo a okrem tusim jednej mapy, Grilla15 a novej fyziku je vsetko po starom.

Griluje sa fajn, skoda len ze to nema komplet otocnu vez ako IX Wafla to by bol iny mazec.

K tej fyzike: existuje nejaka "zazracna"kombinacia klaves ako sa dostat z polohy, ked vas otoci na bok s tankom?

Minule som blbo nabehol s amx 13 90 blbo na kamen a potom som uz len celu bitku pozoroval ako nemohuci chrobak na chrbte co sa deje okolo mna..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tej fyzike: existuje nejaka "zazracna"kombinacia klaves ako sa dostat z polohy, ked vas otoci na bok s tankom?

Občas funguje kombinace: F7 + chat + modlení :-D

 

Jinak žádná klávesa na návrat na kola, jako je třeba v simulátorech aut, tu není... Ledaže bys Alt + F4 bral jako vysvobození ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tejden jsem se motal nekde na 60-75% winrate. Sam sebe jsem nepoznaval :-D Pak prisel vejkend a od soboty je to na pulce :)

Vcera ale jedna zajimava hra s O-I, kde me dalo RNG maximalne mozne priznive hodnoty. Z houfnice se stal sniper a vse za plno. 3x vystrel, 3x mrtvej enemak a pak me jeste O-I exp. zkusil ramnout a chcipl on:) Proc to takhle nejde vzdycky?:)

d46c08493631493.jpg

A zbytek tymu? Ostatni rushli plaz a nekteri pochcipali a nekterym k navratu na zakladu nestaci ani ten otravnej zvuk pri capovani ani nadavky v chatu:)

5eca02493631724.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem byl oznacen za modryho nooba,kerej si dovolil na Karelii jet s E100na jinou stranu,nez si predstavoval enemy.takovejch slov co sem si precetl.goldovej luuzr a podobne.pritom na pouzivam AP a HE.goldu mam asi jen 10.tak sem mu samou radosti,ze me konecne rekl co jsem zac narval do jeho AMX 30B  HEčko za 900 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...