Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pojebane WG aj s ich premiovymi cdc,xcd,cdx a co ja viem s akymi xxx naladovanymi goldami.ked je ich na enemackej strane 6 v catach tak najlepsie riesenie je utopit sa v prvej kaluzi.to je fakt zabavna hra...

Já hrál včera celej den za arty.Potřeboval jsem 110K expů na devítkovího amíka a musím říct,že právě tyto stroje jsou slast pro dobře trefenej knedlík z artyny.Oni to nejsou až zase tak OP stroje.Když to potkám v Objektu7O4 okamžitě láduju HE ammo a propálíš to kam se ti podaří trefit a dmg je kolem 800-1100.Po takové šlupce si  honem rychle rozmyslí ještě vyjíždět.A to že střílej goldy?Já říkám,kdo má nato aby takhle utrácel,ať si střílí třeba ochuzenej uran.Já peru goldy taky,páč za neprostřelení nedostaneš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expení T 25, no ve stocku nic moc. 12 her - WR 33,3%. Půlka her rozhodnutých dopředu ožraleckým MM)

Sednul jsem si vcera, ze si vyexpim kilo kanon na 34-2 ... 18k expy. Pekny. Ale co uz ze.. Vypinam po dvou hodinach pachteni se skore 3 vyhry z 13 bitev. A to prosim ty vyhry byly mimo jedne opravdu vydrene a o fous. Na vic nebyly nervy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sednul jsem si vcera, ze si vyexpim kilo kanon na 34-2 ... 18k expy. Pekny. Ale co uz ze.. Vypinam po dvou hodinach pachteni se skore 3 vyhry z 13 bitev. A to prosim ty vyhry byly mimo jedne opravdu vydrene a o fous. Na vic nebyly nervy :)

To se děje poslední dobou nějak moc často.

Dřív jsem pod 40% w/r měl vyjímečně, tak max.1x za měsíc, poslední dobou je to běžně, poslední týden 41%, 56 bitev, wn8 1700+, 3x pod 40% w/r. Nezáleží jak hraju - prohrávám.

Stejně tak šňůry proher, dřív to sedlo na max. 1 tank, teď je to pravidlo i na tancích s kterejma se mi hraje jinak dobře.

Něco se změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by jenom zajímalo, proč to vlastně dělají. Vždyť je to kontraproduktivní. Oni úplně zničili hru, která měla obrovský potenciál. Dneska je to spíš k nasrání, než k pobavení, a hry by měly být pro zábavu. Docela by mě zajímala nějaká statistika odlivu a přílivu hráčů. Přeci za takový shi.t už nikdo nemůže platit. Tři roky jsem měl prémko a jediné co jsem za to dostal v posledním roce je totálně dojebaná hra plná botů a cheatů, pomateného MM a nesmyslně vysoko nastaveného RNG. Už to nějakou dobu nehraju ale podle toho, co tu čtu, tak je to čím dál horší.

 

1430667014_ayvaf.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je jednoduchý lék. Pořídit si to taky  :laugh: Používají to i zajímaví lidé, jen o tom nebudu mluvit. Dostávám pozitivní i negativní reakce na můj balík modifikací. Ty negativní ve smyslu, že to nic neumí  :laugh: A mají pravdu. Můj balík za ně nehraje.

 

Tohle je jen jedna z mála prasečinek. Zkus hledat dále :) Pro odolnější jedince nápověda:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je jednoduchý lék. Pořídit si to taky  :laugh: Používají to i zajímaví lidé, jen o tom nebudu mluvit. Dostávám pozitivní i negativní reakce na můj balík modifikací. Ty negativní ve smyslu, že to nic neumí  :laugh: A mají pravdu. Můj balík za ně nehraje.

 

Tohle je jen jedna z mála prasečinek. Zkus hledat dále :) Pro odolnější jedince nápověda:

 

 

 

Tvl to je hruza, musej z toho mit taky prachy, to jinak neni mozny tohle tolerovat/podporovat a to nemluvim o tom jak spousta hracu proste nezaplati do doby nez vyresi/zrusi mody a dementni artyny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dostal něco,co se mi nikdy za skoro 5 let hraní nestalo.Hořel jsem 3x za bitvu s jedním tankem.Byla to Kv-3.Bylo to v době,kdy jsme prohrávali i ze stavu 1:8 pro nás.No nic člověk si musí říct,že se to zase otočí a taky že jo.Asi za 6 bitev jsem zapálil zase já 3 tanky a to se mi taky nikdy nestalo.Prostě rng to musí rozdělit tak,aby hráči zůstali ve hře a byli potencionálními platiči,ikdyž jsou to totální nemehla.Pokud by se staty odvíjeli od schopnosti hráče,jako takového,tak by  nebyl problém potkat hráče s win okolo třeba 14%.Je jasný,že hráč s takovejma statama by se na hru okamžitě vysr... as tím by WG přišlo o potencionálního platiče a tím pádem je pro WG pohodlnější takovému hráči pomoct zásahem do hry.Každej tu známe tanky co mají 10hp a nejdou zabít a nebo fialky co nedokážou v bitvě udělat nic a po bitvě má max dmg největší lama  u nepřítele.Já třeba dfnes dal Mko na KV-3 a samozřejmě prohra a to jsme v 5ti tancích najeli na jeden a ten nás vyruchal všechny.Celou bitvu stál na základně a jeho win % bylo 44%.Vozím sebou 10 goldů a neprošel ani jeden.Byl to ten JG 8.8.Fakt jsem nechápal co se děje,když jsem předtím rozebral Tortoise bez goldů.No co říct vysmáli se nám celej jejich team.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je jednoduchý lék. Pořídit si to taky  :laugh: Používají to i zajímaví lidé, jen o tom nebudu mluvit. Dostávám pozitivní i negativní reakce na můj balík modifikací. Ty negativní ve smyslu, že to nic neumí  :laugh: A mají pravdu. Můj balík za ně nehraje.

 

Tohle je jen jedna z mála prasečinek. Zkus hledat dále :) Pro odolnější jedince nápověda:

 

 

Já si furt říkal,proč,když namířím na tank a on nemůže vědět,že tam jsem,tak vždy zajede.Pak jsem na YT viděl to video,kde jde vlastně s každé hlavně nepřátelského tanku laserovej paprsek a hned mi to bylo jasný.Myslím,že WG by mělo vynaložit větší snahu a finance na anti cheat system,než na nějakou fyziku,co je stejně na guvno a ani omylem není reálná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je jednoduchý lék. Pořídit si to taky  :laugh:

 

To není lék ale hnus. Počkám si až to dojde tak daleko, že WG bude muset zrušit možnost instalace berliček a pak hru znovu nainstaluju. A že to jednou musí přijít je jasné. Do té doby se budu věnovat bohulibějším činnostem než je World of Cheats.   :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není lék ale hnus. Počkám si až to dojde tak daleko, že WG bude muset zrušit možnost instalace berliček a pak hru znovu nainstaluju. A že to jednou musí přijít je jasné. Do té doby se budu věnovat bohulibějším činnostem než je World of Cheats.   :yes:

Tak jediné co se asi tak v nejlepším případě stane je, že WG zapracuje všechny ty mody do své hry. Tím to již nebudeš moci nazvat World of Cheats. Samozřejmě, že se tím změní samotná hra a jako vždy přece k tomu lepšímu. Novým hráčům bude nová hra vyhovovat, protože jinou nebudou znát a u těch starších to bude různé. Ty co změnu nepřekousnou tak prostě odejdou.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty co změnu nepřekousnou tak prostě odejdou.   

 

Pochybuju, že WG zapracuje do hry takové věci jako jsou různí AimBoti nebo BattleAssistanti pro arty. I když, už se nedivím ničemu.

Ono je hodně vidět v AW jak mnoha hráčům přeběhlým z WoT tyhle věci chybí a motají se po bitevním poli naprosto bezradní.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, že WG zapracuje do hry takové věci jako jsou různí AimBoti nebo BattleAssistanti pro arty. I když, už se nedivím ničemu.

Ono je hodně vidět v AW jak mnoha hráčům přeběhlým z WoT tyhle věci chybí a motají se po bitevním poli naprosto bezradní.  :yes:

WG už přidalo takových věcí z modů, že to bude jen další přirozený vývoj ve směřování úprav hry.

AW nehruju. Nicméně se přeběhlíkům nedivím, že jsou tam zmatení. Hry se od sebe určitě odlišují a u většiny hráčů to chce čas na přizpůsobení.

Taky mám problém, když si po WoT zapnu WT, tak se tam pár bitev ztrácím a dělám chyby, které tam skalní hráči musí vidět jako totální lamení.

No, ono stačilo, než jsem se přizpůsobil bitvám na cvičišti ve WoT a to není žádný velký přechod z náhodných bitev.

Nyní, už tam moc velkých chyb nedělám. Jen je škoda, že tam není víc map a bitvy vyšších tříd, což chápu, neboť cílem WG nebylo vytvořit tento mod pro dlouhodobější hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

AW nehruju. Nicméně se přeběhlíkům nedivím, že jsou tam zmatení. Hry se od sebe určitě odlišují a u většiny hráčů to chce čas na přizpůsobení.

 

Právě, že nijak zvlášť. AW je jinak nakreslený WoT. Jen ty cheaty tam nejsou a to evidentně velké části hráčů chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není lék ale hnus. Počkám si až to dojde tak daleko, že WG bude muset zrušit možnost instalace berliček a pak hru znovu nainstaluju. A že to jednou musí přijít je jasné. Do té doby se budu věnovat bohulibějším činnostem než je World of Cheats.   :yes:

battle asistent neni zas tak velká pomůcka. Mě se s tím hraje teda blbějš. Nicméně na sandbox serveru už je implementévá. Určitě se ale dočkáme banů za módy, s tím počítám, protože je to fakt otravný. Když dostali bany za aimboty ve fotbalovém modu, tak proč by to nešlo i normálně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že nijak zvlášť. AW je jinak nakreslený WoT. Jen ty cheaty tam nejsou a to evidentně velké části hráčů chybí.

AW osobně neznám, ale tohle tvrzení se mi zdá divný.

Trochu to přeženu.

To si jako v Tiger I na mapě velikosti Doly bez modu nebudu vědět rady, když jsou němci jen o trochu víc šedivý, rusáci zelený a amíci hnědý?

 

Dnes jsem hrál i WT a stále tam některé věci nechápu, jako třeba proč je na opravu např. zničeného pásu potřeba více jak 2 minuty. To ve Wot stačí méně času. Jo, je to prkotina, ale když se ty drobné rozdílnosti nasčítají, tak i velice podobné hry mohou při bližším prozkoumání fungovat zcela jinak.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není lék ale hnus. Počkám si až to dojde tak daleko, že WG bude muset zrušit možnost instalace berliček a pak hru znovu nainstaluju. A že to jednou musí přijít je jasné. Do té doby se budu věnovat bohulibějším činnostem než je World of Cheats.   :yes:

 

Spravne jsi to rekl! Ja to teda budu zkouset porad prubezne bez modu jako doposud, i kdyz vetsina her me fakt nastve. Uz jsem si zvykl ze malokdy vydrzim vic jak 4 bitvy:)

Navic mi nevimproc hapruje zamerovac ve sniper rezimu, citlivost mysi skoro minimalni a ve sniper rezimu mam fps asi 10 (pise to treba 60, ale mam asi 10- nejspis i min, netrefim nic).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutné. HBJ tady pořád mluví, jak je AW úžasné a když se člověk koukne na nějaký stream, tak je to ještě ubrečenější, než WoT. Ale to je jedno. Člověk musí mít pocit, že za plotem je tráva zelenější. A já HBJ i chápu, je to prostě na prdlačky když hráči, kteří používají módy stejné jako já jsou lepší než. Tak to budu hrát bez módů a budu brečinkat, že je to nefér. A taky na na goldovou munici a taky na to, že můj scout je pořád low tier a taky na to, že mi zrovna svítilo sluníčko do očí a v neposlední řadě na to, že nějaký jouda z Běloruska vytvořil model hry, kdy vydělává miliony ročně a přitom má v jedné ruce flašku vodky a v druhé ještě palcát. Ale tak nějak se jim povedlo i s tím palcátem a vodkou udělat super program. Všimli jste si, jak od tohoto roku WG zamakalo na zlepšení hry? Já hraju naprosto čistou variantu, protože vše co jsem ke hře potřeboval už tam je. Chybí dvě věci WR statistika a víceřadá garáž. Ale garáž se dá stáhnout a na WR mám papír a tužku.To že zůstalo šílené RNG je už druhá věc. Tohle měnit nebudou. Samozřejmě RNG a MM jdou ruku v ruce. A tady se dostaneme k tomu podstatnému. To, co Vás všechny v neposlední řadě štve a taky mě je fakt, že v rámci obchodního modelu musí dát hra všem šanci. A není to ale jen ve hře. Nevím kdo z vás kouká třeba na motosport a konkrétně WTCC. Tam vyhrajete dva závody a šup, hned dostanete naloženo do auta 60kg. Takže máte jasně předepsané podmínky co vše musí vaše auto splňovat a oni vám to ti šmejdi pokazí. Takže hned příětí závod už první nejste a jste rádi když dojedete na bednu. A co takové dostihy? Máš moc dobrého tak mu šupneme hnedle nějaký ten handicap a tradá, kůň ke své váze nese navíc ještě 15kg. No to už se musí na jedné míli projevit, že jo. A proč to všechno? Protože když by byl někdo extra super dominantní, tak by to ty ostatní nebavilo. A proto upadá Formule jedna na tento model. Já hrozně rád koukám na americký motorsport proto, že oproti Formulím jsou INDYcary prostě parádní. Stejné auta, dva výrobci motorů a když se k tomu přidají legendy jako Indianpolis nebo Daytona, potažmo supermonstra jako Talladega, tak to nemá chybu.  Ale to by zase nešlo v počítačovém světě udělat. Nemají všichni stejné vybavení, tak je prostě musíme nějak srovnat. A chcete mi říct, že v AW to není? Jako vážně? Je to stejné jako ve WoT. A musí to tak být, jinak by ta hra už nebyla. Joudové, kteří umí pustit nějakou tu kačku, tak potřebují přece mít pocit, že jim to aspoň trošku jde. A AW není vyjímka. Napadá mě jedna hra, kde to tak není a hra jde hoooodně do kopru. Teda hlavně model PvP. A to je Drakensang. Kdysi hodně dobrá hra upadá proto, že když jdete do arény, narazíte na borce, který má všechno zaplacené. A že jich tam takových je. Takže prohrajete 10x v aréně a už ji nepustíte. A pak to ztrácí smysl, protože ztrácíte hromadu bonusů. No tak to raději nebudete hrát. A tak pořád dokola. 

Heleďte taky mě to štve, že mě smahne jouda s WR 44%. Nic vám ale nebrání být taky těmi joudy s WR 44%. Nebo snad ano? Brání Vám všem něco v tom, aby jste si stáhli všechny ty módy? Jestli Vaše čest, tak to je asi dneska každému platné, jak mrtvému zimník, že jo. Ano, mám svou čest, tak hraju čistou hru, více mě to tak i baví. No co nadělám, když mě minimálně jednou za den sejme člověk v artyně, aniž bych svítil. Tak mu napíšu, že je zbabělec a nazdar. A když cítím, že bych měl být naštvaný, tak si jdu raději zaběhat nebo hrát s dětmi atp. A nic se neděje. Proto jsem v klanu, kde nic nemusím. A až mě to zase bude vytáčet do běla, tak to nebudu třeba dva měsíce hrát a pak se uvidí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to myslí trochu vážně,tak by WG mělo postupně řešit legálnost módů...jakýmsi schválením. Neschválené módy nebudou fungovat. Proto do hry implementují některé modifikace spíš informativního charakteru, než ty, které hrají za vás. Protože kdyby zrušili modifikace, ztratili by statisíce hráčů, protože najednou by nedokázali nic zahrát, a to by je nebavilo.

 

Sám ta nemám nic, co by pomáhalo nebo dávalo nějakou výhodu, ale bez lepšího zaměřovače bych si hodně dlouho zvykal a znovu se to pomalu učil hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazi kolegove, pred tremi dny jsem najednou spadnul na skore 3:13 za vecer a do zlutych i cervenych cisel. Dobra, muze se stat. Pred dvema dny stejne. Ach jo. Vcera to same. Wtf? Hraji jen 34-1 ve full a doexpoval na top 34-2. Predtim pres tyden v zelenych a svetlemodrych cislech s WR okolo 60%. Ze bych to ze dne na den zapomnel hrat? Cucham certovinu, omluvte mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prázdniny. Panejo :D Na poli bitevním to vypadá jak na tomatový plantáži. Doexpuju posledních 5000 XP na Leo Prot. A --- a je to peklo, co si neuděláš, nemáš, na Lakevillu při střetnutí jede 3/ 4 týmu do bažiny, protože co by přece dělali ve městě, že jo, borec s ami T 34- s čím taky jiným, že- mi nadává, že že u Indiána využívám skvělou depresi a nastřílím polovinu DMG týmu, go, coward, report, noob, samo mu sundaj pás a zdechne s nulou na kontě... :D  Smradi, táhněte k moři, do hor nebo na nějakej hrad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to myslí trochu vážně,tak by WG mělo postupně řešit legálnost módů...jakýmsi schválením. Neschválené módy nebudou fungovat. Proto do hry implementují některé modifikace spíš informativního charakteru, než ty, které hrají za vás. Protože kdyby zrušili modifikace, ztratili by statisíce hráčů, protože najednou by nedokázali nic zahrát, a to by je nebavilo.

 

Sám ta nemám nic, co by pomáhalo nebo dávalo nějakou výhodu, ale bez lepšího zaměřovače bych si hodně dlouho zvykal a znovu se to pomalu učil hrát...

 

No jestli si malinko neprotirecis.....ja mam seriozni problem ve sniper rezimu - cuka se to jak prase, nevim co s tim (drive no problem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...