Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Děkuju, pane Snajpr :) Otřete slzy, mamí to pofouká :D

Talvi,tohle je už zbytečný,tvoje reakce je přehnaná. :confused:

Prostě ti dal palec dolů...

 

P.S....jinak s tímto tvým  komentářem souhlasím

 

To sedí. Já těch sedm dnů dostal a kdyby ne, tak co, mám se po....t a kňučet " Voni maj a já nemám a to nejni spravedlivý, máámííííííí.... " ? Ne, budu si to vesele dál pinožit bez premka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi,tohle je už zbytečný,tvoje reakce je přehnaná. :confused:

Prostě ti dal palec dolů...

 

P.S....jinak s tímto tvým  komentářem souhlasím

 

To sedí. Já těch sedm dnů dostal a kdyby ne, tak co, mám se po....t a kňučet " Voni maj a já nemám a to nejni spravedlivý, máámííííííí.... " ? Ne, budu si to vesele dál pinožit bez premka.

 

 

Jirko , nejsem téhož názoru. Palec nahoru nebo dolů neřeším, je mi to volný. Ale rozesmává mně, jak si tenhle člověk myslí, že když nevyhrává, nejde mu to, je to samozřejmě vina těch zlounů z WG, který zrovna jemu nepřejou. Kdyby vítězil, vše by bylo v ažůru, och, kakoj ja bolšoj tankist. Tohle vlákno zřejmě sleduješ, tudíž nebudu opakovat, co tady pan odstřelovač napsal. Mám z toho akorát tak prču a přiznávám zlomyslný trolling. Já si včera zajezdil a jen jsem žasnul, jak volšový ruce mám, mršil jsem prvních pár bitev všechno, najížděl jako totální moula na místa a do situací, o kterých vím, že jsou jasný free DMG pro enemáka. Vynadal jsem si, dal cígo a najednou to šlo. Chyby hledám u sebe, ne všude okolo.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko , nejsem téhož názoru. Palec nahoru nebo dolů neřeším, je mi to volný. Ale rozesmává mně, jak si tenhle člověk myslí, že když nevyhrává, nejde mu to, je to samozřejmě vina těch zlounů z WG, který zrovna jemu nepřejou. Kdyby vítězil, vše by bylo v ažůru, och, kakoj ja bolšoj tankist. Tohle vlákno zřejmě sleduješ, tudíž nebudu opakovat, co tady pan odstřelovač napsal. Mám z toho akorát tak prču a přiznávám zlomyslný trolling. Já si včera zajezdil a jen jsem žasnul, jak volšový ruce mám, mršil jsem prvních pár bitev všechno, najížděl jaka totální moula na místa a do situací, o kterých vím, že jsou jasný free DMG pro enemáka. Vynadal jsem si, dal cígo a najednou to šlo. Chyby hledám u sebe, ne všude okolo.    

Tohle beru,je to vyčerpávající zdůvodnění.

Já reagoval na to,že někomu nejde aktivovat kod.....tudíž nebreč a utíkej se uklidnit.

Považuji to za uzavřené a nemyslel jsem to ve zlém.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase prču,jak všude píšeš,že palce neřešíš,ale každej můj palec dolů komentuješ.

 

 

Inu, aby taky ne, vždyť je to legrační, nejsem Din Don nebo jak se jmenoval ten samolibý hoch, který si myslel, že na tom stojí svět. Každou neděli dávám nějakou muziku, tak bys mohl mínusovat i tam. Mě by to potěšilo. Směle do toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco z poklidných plání cvičiště.

- musel jsem si poupravit maximální počet hráčů v bitvě tohoto režimu. Žil jsem v tom, že je dělán max. pro 4 hráče a dnes se nás tam sešlo dokonce 6.

- taky jsem už věřil tomu, že vím, jak to tam chodí a že to mám pod kontrolou. Podcenil jsem enemáky a pak čekal na záchranu schovaný za skálou. Moje ego utrpělo těžkou ránu. Byl to podobný pocit jako na jaře v roce 2012, kdy se mnou v mém oblíbeném stroji první třídy vyje..... neuvěřitelně jeden enemák.

 

Je tedy ještě co ladit a taky jsem se díky cvičišti podíval na mapě Doly na místa, kde jsem na této poslední a i několika předchozích verzích nikdy nebyl. Rovněž je fajn, že jsem si našel aspoň nějaké využití pro ty low dárky od WG, co jsem za ty léta dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info.

Nebyl jsem úspěšný. Snad měl štěstí někdo, kdo to využije lépe. Já se realizuji poslední dobou na cvičišti a tam bych 7 dní prémka stejně nevyužil. 

zkus to dnes nebo jindy...komu to nešlo, šlo to druhý den...

 

ironie je, že mi to nejde wn ze 100 bitev mám 1800 a win 70% ,ale z 350bitev 2600 a win 60%...čím to asi bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to dnes nebo jindy...komu to nešlo, šlo to druhý den...

 

ironie je, že mi to nejde wn ze 100 bitev mám 1800 a win 70% ,ale z 350bitev 2600 a win 60%...čím to asi bude

No když je to tak, tak pokud nezapomenu, tak to vyzkouším ve středu. O víkendu nebudu mít možnost hrát a tak by PÚ zbytečně propadlo, kdyby to náhodou vyšlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem aktivoval 7 dni premka zadara a od te doby zahral 6 povedenych her, vsechno prohry  :)

 

Tohle stoji za podivani: Scout sunt MT-25 bez goldu a bez zarovky, mapa Plzen nebo jak se jmenuje, od zacatku hry svitim co to jde, prd platny.

Nakonec jsem zbyl sam proti sesti - 3 jsem utocil a pak me v plny rychlosti na kolmici smahla KV-2! Jak ja byl nastvanej, mohl jsem to jeste vyhrat.

 

Vsimete si kdo mel nejvic expu a killu u enemy - taky tahle plecka MT-25, neuveritelne! Tuhle hru si budu pamatovat.

 

 

 

 

shot_103.jpg

 

https://s32.postimg.org/6py1xdxqt/shot_103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě skončil ve středu Pú a stejně jsem neměl moc čas kvůli práci hrát,tak jsem se bavil fotbálkem.Sice kolikrát taky dostanete do týmu vemínka,ale je to stejně zábava.Na konto jsem připsal tak 1mega stříbrnejch+ 60 osobních záloh.Dnes koupím Pú a budou se zatraceně hodit.Zbejvá ještě mise na 150 gólů,ale nevím zda ji dám.Mám asi tak vstřeleno 75 gólů a už budu hrát zase tanky.Odehrál jsem asi tak 150 zápasů a ani jednou jsem nebyl přítomen v zápase,kdy by dal jinej hráč hattrick a já jich mám na kontě 4.Jinak mě čeká v garáži trojice novejch tanků T-150.JPantherII a Konštrukta.Jelikož jsem svojí blbostí,kdy jsem zapoměl přepnout aut.hasičák na kredity přišel o všechny goldy,tak jsem nechtěl vybavení kupovat znovu,když jsem je nemohl demontovat.Ty dva první tanky jsem už na svém starém účtě už vlastnil,tak vím do čeho lezu,ale Konštrukty se tak trochu bojím,hlavně proto,že střeďáky zrovna moc neovládám.Mám v garáži Cromwella + Škodu T25 a T 34-85.První dva mám asi tak na 58% win,ale ruskej stroj nějak zaostává.Nějak se mi do českýho stromu nechtělo,ale musím říct,že se Škoda T25 stala miláčkem v garáži a rozhodně ji nebudu zbavovat posádky na Konštruktu a má mé stálé místo v garáži.Neskutečně zábavnej stroj a doufám,že ho nečeká nějakej nerf. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hra v čete a čistá tragédia, neviem či to je spôsobené tím že normálny ľudia hrajú až navečer ale scenár sa stále opakoval. Za prvé 3 minúty umrela minimálne tretina tímu bez toho -aby niekoho zabila, pri obrane rush po krídle, pri útoku kemp na kopci, poprípade medká aj heavyny vzadu kemp na úrovni TD. Naša četa 7- 8k dmg a prehra 3 : 15 čo sme mali 2  my. :D Tragikomické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He, dneska zážitek - Ohnivý výběžek, spodní báze. Po začátku všichni (ale všichni) naši namáčknutí v levém spodním rohu. Udělal jsem si screen, že se pak v klanu pochlubím. Měl jsem TD, od kolejí to točím zpátky, do chumlu. Umírat samotnému se mi už nechce. Pak spot jejich Leoparda na obvyklém místě v keříku, skončil na hadry, a jeden náš Hellcat vyrazil na horizont spotit. Překvapivé zjištění - téměř všichni od nich jeli přes kopec :-) Jenom četa dvou O-I (z toho tanku je mi na blití) pod horizontem u kolejí. Nakonec solidní výhra kdy jsem si krásně zastřílel u naší báze. U nich zlobily ty O-Ika, ale pak lehly taky.

 

Na druhou stranu, snad jediná hra, kde byl počet mrtvých na obou stranách relativně vyrovnaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě skončil ve středu Pú a stejně jsem neměl moc čas kvůli práci hrát,tak jsem se bavil fotbálkem.Sice kolikrát taky dostanete do týmu vemínka,ale je to stejně zábava.Na konto jsem připsal tak 1mega stříbrnejch+ 60 osobních záloh.Dnes koupím Pú a budou se zatraceně hodit.Zbejvá ještě mise na 150 gólů,ale nevím zda ji dám.Mám asi tak vstřeleno 75 gólů a už budu hrát zase tanky.Odehrál jsem asi tak 150 zápasů a ani jednou jsem nebyl přítomen v zápase,kdy by dal jinej hráč hattrick a já jich mám na kontě 4.Jinak mě čeká v garáži trojice novejch tanků T-150.JPantherII a Konštrukta.Jelikož jsem svojí blbostí,kdy jsem zapoměl přepnout aut.hasičák na kredity přišel o všechny goldy,tak jsem nechtěl vybavení kupovat znovu,když jsem je nemohl demontovat.Ty dva první tanky jsem už na svém starém účtě už vlastnil,tak vím do čeho lezu,ale Konštrukty se tak trochu bojím,hlavně proto,že střeďáky zrovna moc neovládám.Mám v garáži Cromwella + Škodu T25 a T 34-85.První dva mám asi tak na 58% win,ale ruskej stroj nějak zaostává.Nějak se mi do českýho stromu nechtělo,ale musím říct,že se Škoda T25 stala miláčkem v garáži a rozhodně ji nebudu zbavovat posádky na Konštruktu a má mé stálé místo v garáži.Neskutečně zábavnej stroj a doufám,že ho nečeká nějakej nerf. :-)

U Konštrukty se připrav na nulovou depresi děla,to mě na tom tanku irituje nejvíc,na hraní přes horizont zapomeň,pokud nevyjedeš až na rovinu,můžeš střílet jen letadla a ptáky  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se konečně zadařilo, dnešní první hra a mise ART-15 na T-55a konečně padla a navíc na nečekané mapě - Zimní Himmelsdorf, super mapa na arty ;-)

 

Nejřív 9 wafle za cca 1321 (nekryl se, jeho chyba, garáž). Pak si k nám na bázi přijela SuperPlečka, tak jsem mu TD stylem dal z 15 metrů do boku za 1386 a tým do dostřelil. Spolu se SP přijel Obj 704, ignoroval mě, ukázal zadek a střílel po jiných, takže mě nechal vklidu 30s přebít a bum z 10 metrů za 884 (garáž). Takže 3 výstřely za necelých 3600 dmg :-D

 

Artyna akorát včera koupena (ne 100% posádka, stockové dělo, bez nabijáku a pohonu děla, pouze s bino; víc stockový podvozek neuveze :-D).

Když se to šikovně seběhne, tak to holt musí vyjít, ale trvalo to strašně dlouho :devil: DMG není problém, horší je být s arty na top v expech :confused:

Replay: http://wotreplays.com/site/2764805

 

Cx6iN.jpg

 

 

 

Vx6h2.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když je to tak, tak pokud nezapomenu, tak to vyzkouším ve středu. O víkendu nebudu mít možnost hrát a tak by PÚ zbytečně propadlo, kdyby to náhodou vyšlo. 

Pro: John_ice

 

Tak jsem to dnes vyzkoušel a podle všeho to funguje. Aspoň v tankách mám ty dny prémka. U lodí netuším, protože ihned s odměnou asi přiletěl sedmidenní banán. Taky se chtěla stahovat nějaká velká aktualizace lodí a na ní se mi nechtělo čekat.

Netuším, kdy naposledy jsem vlezl na moře a podle toho soudí, že případné banány čekají s aktivací na přihlášení, tedy pokud se nejedná o ty přímo z bitev. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...