Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To je la parada, ta nova fyzika.zobral som Mausa -bazina.nabehol som na nejaky rozbity Cromwel,prevratil som sa na bok,ani hore,ani dolu.kolega na e-75 ma asi 5 min bitvy sa snazil vratit na kolesa.Mam ho na videu,este sa mu musim podakovat.takze ja ako top tank som bol vyvaleny jak zdechly tulen ani rana celu bitku.:D super implementacia fyziky do hry ked premiaky behju okolo teba s goldami to palia jednu za druhou. ...Sracka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Tak som si asi po roku pauzi povedal,reku dam si zopar bitiek,trosku prevetram garaz, pojazdim si s tancikmi.kym zistim,ako pmenili mapu,nabehnu premiaky s full gold..bum bum a som v garazi.fakt super hra.....

 

 

To je la parada, ta nova fyzika.zobral som Mausa -bazina.nabehol som na nejaky rozbity Cromwel,prevratil som sa na bok,ani hore,ani dolu.kolega na e-75 ma asi 5 min bitvy sa snazil vratit na kolesa.Mam ho na videu,este sa mu musim podakovat.takze ja ako top tank som bol vyvaleny jak zdechly tulen ani rana celu bitku.:D super implementacia fyziky do hry ked premiaky behju okolo teba s goldami to palia jednu za druhou. ...Sracka.

 

 

Tak to se válím smíchy- ono ti to nejde a můžou za to zlí Bělorusáci, žejo? :D Jedeš Mause, tak se prostě NEMŮŽEŠ převrátit, viď? Co má implementace fyziky společnýho s tím, že jsi jel jak kopyto a převrátil to? Ty by sis do takovýho mouly nedal free damage?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Snajpr, kdybych vám mohl poslati ty moje mínusy, hnedle bysem to udělal, aby vám nedejbóže snad nedošly :D  

 

Pane Snajpr, kdybych vám mohl poslati ty moje mínusy, hnedle bysem to udělal, aby vám nedejbóže snad nedošly :D  

A už bulí,Teď se válím smíchy já.Mamíííí on mi dal červenej puntík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pane Snajpr, kdybych vám mohl poslati ty moje mínusy, hnedle bysem to udělal, aby vám nedejbóže snad nedošly :D  

 

Pane Snajpr, kdybych vám mohl poslati ty moje mínusy, hnedle bysem to udělal, aby vám nedejbóže snad nedošly :D  

A už bulí,Teď se válím smíchy já.Mamíííí on mi dal červenej puntík.

 

Jo takže ty jsi mu olepil posty zpětně jen tak, ze srandy? Jakože abys otestoval jeho odolnost, nebo potrolil? Ach tak, to jsem nepochopil, ale jo, teď jsi teda borec, když jsi to vysvětlil. Válím se s tebou, jsi mu teda nandal! Jo! :thumbsup:

 

P.S. Ocením to plusy u všech tvých příspěvků, co budu moct ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si jako někdo vážně myslí, že si stěžuju na to, že jsem dostal červenej puntík? Bóže můj :D Lidská prostoto, asi budu mít levnější chleba a goldy zadarmo za ty plusový, tak mi na tom tak moc záleží, každej večer si vedu statistiku :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy bude možnost ho koupit??

Těžko říct, od června je dostupný na NA za 850 Kč v základu, na ASIA za 795 Kč. Mají tam i sety s doplňkama, ale to snad nebere nikdo :-D Za sebe čekám start prodeje půlka června/červenec za obdobné ceny, někde mezi 800 - 900 za zákad, ale třeba WG s cenou překvapí.

 

Když T8 HT stojí 1100 - 1200Kč a T6 HT 420 Kč, tak bude cena někde okolo těch 850 (čímž WG nepřekvapí :-D), uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, od června je dostupný na NA za 850 Kč v základu, na ASIA za 795 Kč. Mají tam i sety s doplňkama, ale to snad nebere nikdo :-D Za sebe čekám start prodeje půlka června/červenec za obdobné ceny, někde mezi 800 - 900 za zákad, ale třeba WG s cenou překvapí.

 

Když T8 HT stojí 1100 - 1200Kč a T6 HT 420 Kč, tak bude cena někde okolo těch 850 (čímž WG nepřekvapí :-D), uvidíme.

No jo, nepřekvapili, teď jsem na to taky koukal. Možná ve slevě na vánoce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, včera už mně po 14 dnech přetkl pohár trpělivosti a poslal následující incident - omlouvám se je sprostý - mimochodem nemáte někdo email na Kyslije.

 

Incident číslo #1530517 Kategorie: World of Tanks Podkategorie: Matchmaking
Vy ********* ******** kretení z WG, myslíte si že je zábavné mít 10-30 % winrate 15 dní po sobě. Jak už jsem vám psal v lednu vy idioti už vám nepošlu ani cent vy zasranci ******** manipulující s rozlosováním, čekám odpověd v každém případě posílám svoje výsledky za posledních 15 dnů vašemu šéfovi na Kypr. Protoiže jak jsem slyšel česká podoppora je idiot vedle idiota co nic neřeší a dělaj lejno

S pozdravem Pavel Bláha, brzy velmi pravděpodobně bývalý (dříve i dost platící) hráč WoT.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo racionálně vysvětlit, proč někdo píše na podporu kvůli tomu, že neumí odejít od hry zadarmo a ještě jim tam nadává? Tohle mi jaksi nedává smysl. Já chápu frustraci a depresi z toho, že se prostě nedaří. Sám jsem byl nejednou v podobné pozici, ale tak k tomu sakra nelezu. Tady si dotyčný koleduje leda tak o návštěvu MUDr. Chocholouška.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už něco podobnýho psal v lednu od té doby se mi výsledky prudce zlepšily a patch 9.14 jsem ukončil s winratem 53,5 %. teď od 9,15 mám třeba prvních 10 bitek prohra většinou 3-4:15 pak jedno win a opět 5 proher. Poté co jsem poslal včera opět se mi zlepšily výsledky z 30 % winrate jsem dorazil na 43 a z posleních 20 bitev jsem jich vyhrál 14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle je všechno v rámi normalizace. Pokud si všimneš, tak když odehraješ více jak 30 her za den, tak WR odpovídá tvým schopnostem. Pokud si myslíš, že je to tím, že píšeš na podporu a oni se tě lekli, tak opravdu kontaktuj nejbližší psychiatrickou léčebnu, protože tohle zavání těžkým případem paranoi a gamblerství-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith - hru mám rád ale nehodlám pořád prohrávat (třeba s WoWs jsem skončil asi před 3 měsíci v hodnocených bitvách nebo jak se to jmenuje po 15 porážkách v řadě , takže jsem za sezonu nevyhrál ani bitvu)- a když opouštíš bitvu s 5 killy za stavu 12:4 a během další bitky tě přijde info že si tu bitvu prohrál  tak chápeš že můžu být nasraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...