Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

T54 je i moje noční můra,tak jsem se na ni těšil a po nějaké době hraní jsem zjistil,že to s tím tankem neumím. Ale zas ten Object 140 je tak velké lákadlo,že to asi přetrpím a odehraju sám,chybí mě nějakých 100K zkušeností,třeba se za tu dobu naučím s T54 hrát ;-)

Jestli ti to nejde s T-54 tak se na objecta moc netěš. Pro mě jsou ruský medka taky zakletý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás nechcete mi někdo odehrát T54???

 

A k debatě o WoT. V mnoha

tak k tomu prvnímu, sice ochotnej nejsem, ale nepovažuji T-54 za špatný tank nebo za tank se kterým se mi špatně jezdí. Dokonce si říkám proč by to někomu mělo dělat problém když taková lama jako já s ním celkem vychází. Jo objekta už mám vyzkoumanýho, ale zatím jsem nekoupil. Teď se trápím s Leopardem PTA a T 50 tomu říkám tanky za trest.

 

WoT je hra kterou hraji už víc jak 5 let a i když nejsem zastáncem konspiračních teorií stejně si myslím, že je to takový hrací automat. RNG a MM dokáží opravdu namíchat smrtící a deprimující koktejl. Na druhou stranu to stejně nezabalím budu hrát dál a budu o to víc nadávat, hlavně na BZUKy, protože to je největší neštěstí týhle hry, RNG a MM člověk tak nějak rozdýchá, ale spoluhráče bez invence a schopnosti se aspoň kouknout na minimapu těžko. Přeji vám všem ať je vám duch stroje nakloněn, alespoň nalosováním těch trošku lepších hráčů do vašeho týmu :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už mi chybí jen 120 000XP. Bohužel mi už došli urychlovače, tak to půjde pomaleji. Ale co je ještě horší, tak je potřeba 6mega kreditů. No na to, že mám dva, tak to možná bude ještě větší výzva. Každopádně T54 není pořád můj kamarád. Ale už se to začalo zlepšovat. Každopádně jsem včera zažil hru, kdy jsem mohl mít tak 10% na výhru. Prohráli jsme 0:15. Stačil sjem si nastřílet něco málo přes 2000 dmg. A z celých patnácti hráčů jsem byl jediný, který se dostal přes 1000 dmg. To je v devítkách a osmičkách docela úspěch  :-D . No pak jsem si dal tu práci a prošel si profily mých spoluhráčů. Mimo mě byl už pouze jeden hráč, který měl více jak 5000 osobní hodnocení. Tomu říkám masakr. Ale byla to sranda, hned na začátku bylo vidět, že ti lidi vůbec neví co dělat. Hráli jsme Bažinu a takových nesmyslných pozic jsem fakt neviděl. Hned ze startu se borec utopil a pak už to šlo ráz naráz. Ale aspoň to netrvalo dlouho. Jak píše bigdragon, neuděláte nic s lidmi a přesně tak to je. Bohužel RNG a MM je opravdu smrtelná kombinace. A už moc moc prosím, aby dostali artyny nějaký nerf. To není možné, abych byl co druhou jediný tank, který noobák v artyně trefí. Zrušit artyny a XVM a jsem spokojený jak želva :cool: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k tomu prvnímu, sice ochotnej nejsem, ale nepovažuji T-54 za špatný tank nebo za tank se kterým se mi špatně jezdí. Dokonce si říkám proč by to někomu mělo dělat problém když taková lama jako já s ním celkem vychází. Jo objekta už mám vyzkoumanýho, ale zatím jsem nekoupil. Teď se trápím s Leopardem PTA a T 50 tomu říkám tanky za trest.

 

WoT je hra kterou hraji už víc jak 5 let a i když nejsem zastáncem konspiračních teorií stejně si myslím, že je to takový hrací automat. RNG a MM dokáží opravdu namíchat smrtící a deprimující koktejl. Na druhou stranu to stejně nezabalím budu hrát dál a budu o to víc nadávat, hlavně na BZUKy, protože to je největší neštěstí týhle hry, RNG a MM člověk tak nějak rozdýchá, ale spoluhráče bez invence a schopnosti se aspoň kouknout na minimapu těžko. Přeji vám všem ať je vám duch stroje nakloněn, alespoň nalosováním těch trošku lepších hráčů do vašeho týmu [emoji317]

No vidíš, já zase nechápu jak se můžeš trápit s PTA a teprve s T50, to je snad nejlepší tank ve hře. Každý to hold máme jinak[emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zase v poslednom čase príjemne prekvapený častejšou bitkou bez arty :D Hold je to divné, mne to zase hádže 4 mapy dokola a taký himmelsdof mi to dá až ked si po 2 hodinách hry zoberiem artynu. Teda vlastne už nie, frustrácia na SU-14-2 z nepresnosti dela spôsobila že po doexpení 212 som to predal a prdím na celé ruské arty. Kúpil som Birch Gun čo je teda totálny črep ale na takomto tiery to je uplne jedno. Dalej som v úžase s E-50, ktorá je teda v štoku a na top bude treba veeeela veeeela exp ale už  teraz je vidieť že to je nadpriemerný stroj. Ale začalo sa mi stávať že nie že tím ide lemming train ale že po štarte ostane celý tím tankov kempiť na bázi. Heaviny medká lajty.....všetci tam ostanú nikto sa ani nepohne, to je prehra. Jeden scout nasvieti 12 idotov a enemy ho totálne rozsračkujú. Dnes ma to tak vytočilo že som dal proste s papierovím TD rush na KV-2 napisal mu nech ma odjebe a mohol ísť dalšiu, normálnu bitku....samozrejme nemyslím obrany. Koniec posratého hlásenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo nejake info kolik procent hracu pouziva XVM a kolik aim boty?

 

Jinac ja to hraju posledni dobou cim dal hur, nejak do toho nevkladam ten spravny zapal asi.

Ja mam podobny dojem. Prvni dve hry v modrych a fialovych cislech, zbytek vecera zlutocervene tuzky :/

 

Statistiku modu asi zjistit nelze, pac neni jak. Kazdopadne rachy od rudych KV-2 s 0-1k bitev za sest set hp na 400 metru z jizdy a z otocky bez domereni me spolehlive namichnou :)

 

signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam podobny dojem. Prvni dve hry v modrych a fialovych cislech, zbytek vecera zlutocervene tuzky :/

 

Statistiku modu asi zjistit nelze, pac neni jak. Kazdopadne rachy od rudych KV-2 s 0-1k bitev za sest set hp na 400 metru z jizdy a z otocky bez domereni me spolehlive namichnou :)

 

 

Zatímco když podobnou ránu zasadíš ty, je to jistě střelecké umění :) Kluci, tohle je to, co mě na tom bulení a spiklenectví rozesmává :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco když podobnou ránu zasadíš ty, je to jistě střelecké umění :) Kluci, tohle je to, co mě na tomu bulení a spiklenectví rozesmává :) 

Ne, normálním hráčům se taková rána nepovede z jednoduchého důvodu, že jí nebudou zkoušet, protože naděje na úspěch je mizivá  a dokáží si spočítat, že když takhle ránu zahodí, čekají např. dalších 12 vteřin na nabití. Vemenům je to fuk, mají bitvu za úspěšnou ,když dají jeden kill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, normálním hráčům se taková rána nepovede z jednoduchého důvodu, že jí nebudou zkoušet, protože naděje na úspěch je mizivá  a dokáží si spočítat, že když takhle ránu zahodí, čekají např. dalších 12 vteřin na nabití. Vemenům je to fuk, mají bitvu za úspěšnou ,když dají jeden kill.

 

Nedáváš snapshoty ? Já jo, občas a 99 % jich samozřejmě letí do pr... ehm, jinam. Nevidím důvod, proč by zrovna Filipek, já, ty nebo kdokoliv jinej nemohl dostat šlupku z otočky bez doměření.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, normálním hráčům se taková rána nepovede z jednoduchého důvodu, že jí nebudou zkoušet, protože naděje na úspěch je mizivá  a dokáží si spočítat, že když takhle ránu zahodí, čekají např. dalších 12 vteřin na nabití. Vemenům je to fuk, mají bitvu za úspěšnou ,když dají jeden kill.

 

To ja mam posledni dobou taky.....(s tim jednim killem)

 

Slo mi ale o to, ze se snazim doexpit light tank MT-25 (na LTTB) a nejde to a nejde. Takze vzdycky kdyz je nejaky light v bitve a ja jsem dead, koukam jak to ten clovek hraje. No a casto vidim v te rychlosti neuveritelne(spis nemozne) zasahy od toho hrace ve formuli (samozrejme vim kdy muze mit aim lock). Proste to nekdy neni mozne takhle trefit bez pomocnika, tak me zajimalo jestli existuji nejake odhady uzivani aim botu.

 

Doufam ze mi nekdo nenapise ze brecim a ze to nemam hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam posledni dobou taky.....(s tim jednim killem)

 

Slo mi ale o to, ze se snazim doexpit light tank MT-25 a nejde to a nejde. Takze vzdycky kdyz je nejaky light v bitve a ja jsem death, koukam jak to ten clovek hraje. No a casto vidim v te rychlosti neuveritelne(spis nemozne) zasahy od toho hrace ve formuli (samozrejme vim kdy muze mit aim lock). Proste to nekdy neni mozne takhle trefit bez pomocnika, tak me zajimalo jestli existuji nejake odhady uzivani aim botu.

 

Doufam ze mi nekdo nenapise ze brecim a ze to nemam hrat.

 

 

Na takhle položenej dotaz k tomu není důvod. Jsou tu jiný plačky, zasloužilí veteráni.. :D  S MT 25 se trápím taky, ale hraju to zásadně na sráče- nemám žárovku, takže spot, OK a pryč, pak případně prudit z boků a zezadu. To se fakt nedá hrát na DMG, leda tak full gold ammo. S lighty se mi taky nedařilo, neuměl jsem je fest. Je to o malinko lepší, dal jsem trochu času hledání, koukání a učení se z replayů. Hodně mi pomohla Auxova hláška  " z křovíčka do křovíčka, Talvíčku " :) a tenhle chlapík https://www.youtube.com/channel/UC0JAcvt-Q5GSoSMr8NIOS4A   Mám takové podezření, že je to Čehůň :)    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco když podobnou ránu zasadíš ty, je to jistě střelecké umění :) Kluci, tohle je to, co mě na tom bulení a spiklenectví rozesmává :)

Ale jdi, pridavam to pro pobaveni, nikdo preci nevzlyka :) Preci nam tu nejde o jednu ranu za uherskej rok. Horsi je chytit tri takove rany za vecer. Pokazde od stejneho hrace. Cest dobre trefe, ale.. Rozumis mi.

 

signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... Proste to nekdy neni mozne takhle trefit bez pomocnika, tak me zajimalo jestli existuji nejake odhady uzivani aim botu.

.....

 Obávám se, že z používaní aim botů se v této hře stal více méně standard.  Jen ještě čekám, kdy za goldy nabídne WG rozšíření slotů na doplňky, aby si člověk mohl vozit 3-4 opravy místo jedné :-) . Přitom by řešení bylo až dětsky jednoduché- přímo do hry výrazně napsat, že mody, co pozměňují chování hry (aim bot, kolmé střely artyn, dohled kamkoliv na mapě....) jsou zakázané. Za první porušení dát např. týdenní bann , za opakované perm bann. A hodně by používaní těhle modů ubylo. Místo toho řeší, jak znemožnit používání xvm, které nijak mechaniku hry nemění  :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím smajlíka, tak to beru tak, jako že jo :) Nemyslel jsem jen tenhle konkrétní případ, ale buleníčko a nepřejícné zlotřilce z Minska, co nepřejou celkově.  

 

Mam novou konspiracku:

Na me si v Minsku na stopro zasedli, protoze jsem nekde napsal ze Lukasenko je fasista! Od te doby mi vsechno lita mimo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam novou konspiracku:

Na me si v Minsku na stopro zasedli, protoze jsem nekde napsal ze Lukasenko je fasista! Od te doby mi vsechno lita mimo. :)

Matrix made by WG Te vyhodnotil jako prioritni cil nejvyssiho vyznamu a takovou hrozbu pro "sajuz" je treba eliminovat. Proto angazoval spici elektronickou bunku, jez zorganizovala najezd do Tve garaze, a nejen ze Ti ohnuli vsechny laufy, ale tez rozkalibrovali vsechny zamerovace a schovali rektifikacni pomucky brozurek vcetne :)

 

signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze poslusne hlasim,ze úpo trech dnech hroznyho lameni ve stylu red boys se zacina blejskat na lepsi casy.uz se trochu orientuju v mapach a hromade novych tankoformuli.

dneska poprvy sem oprasil fošnu 155.da zist hruza.pomaly,neobratny,nabiji to hodinu,mezi strelama by si clovek stihl uvarit kafe...no asi pude z garaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...